El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2008, 16:13

Mysle ze lada moment bo tez sie wybieram :lol:


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2008, 18:09

Mecz z San Marino nie najlepszy ale i też nie najgorszy przeciwnik to nie Brazylia czy Anglia ale 3 pkt są i to się liczy jednak z Czechami będzie ciężko czy ze Słowacją ale pozyjemy zobaczymy jak będzie :)


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 11:18

Pawel1897 pisze:Mysle ze lada moment bo tez sie wybieram :lol:
już są :happy:

udało mi sie zakupić w sumie dzięki temu ze wstałem rano, teraz widze ze jak zwykle serwis jest zapchany

ale cóź kto rano wstaje .. ten ma bileciki

mysle ze troche tym razem zastopowano koników bo na bilecie ma być imię nazwisko i PESEL


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 12:27

Mamy już kadrę na najbliższe mecze.

Powołania otrzymali:

bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Kowalewski, Artur Boruc

obrońcy: Marcin Wasilewski, Grzegorz Wojtkowiak, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Piotr Polczak, Dariusz Dudka, Artur Marciniak, Marcin Kowalczyk

pomocnicy: Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Radosław Majewski, Jakub Błaszczykowski, Jacek Krzynówek, Łukasz Piszczek, Rafał Boguski, Tomasz Bandrowski

napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Paweł Brożek, Łukasz Sosin, Robert Lewandowski

Lista rezerwowa:

Łukasz Załuska, Paweł Golański, Tomasz Jodłowiec, Seweryn Gancarczyk, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodzinski, Marek Saganowski.

Skład raczej do przewidzenia. Bez większych niespodzianek. Powracają Dudka, Majewski i Boruc ale pewnie żaden z nich nie będzie podstawowym piłkarzem. Jest też Smolarek, który tym całym gestem na San Marino mógł podpaść trenerowi.
Jakby nie było są to mecze o być albo nie być naszego trenera i jakoś wątpię żebyśmy zobaczyli jakąś metamorfozę naszych piłkarzy.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 13:19

steru pisze: Powołania otrzymali:

bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Kowalewski, Artur Boruc

obrońcy: Marcin Wasilewski, Grzegorz Wojtkowiak, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Piotr Polczak, Dariusz Dudka, Artur Marciniak, Marcin Kowalczyk

pomocnicy: Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Radosław Majewski, Jakub Błaszczykowski, Jacek Krzynówek, Łukasz Piszczek, Rafał Boguski, Tomasz Bandrowski

napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Paweł Brożek, Łukasz Sosin, Robert Lewandowski

Lista rezerwowa:
Łukasz Załuska, Paweł Golański, Tomasz Jodłowiec, Seweryn Gancarczyk, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodzinski, Marek Saganowski.
Aż nie dobrze mi się robi gdy widzę w tym składzie Jacka Krzynówka. Kiedy on zagrał ostatnio w koszulce VFB bo nie bardzo się orientuję?. Zaś będzie przyjmował piłkę jak trampkarz. Następni Kowalczyk i Murawski fajnie , że po ostatnich meczach nie skreślił ich z notesika?
Marciniak ?? Chyba Ci się wdarł mały błąd. Na Interii nic o nim nie piszą i na TG TVP 1 też. Polczak to chyba jeszcze za wcześnie na kadrę, a Jodłowiec w rezerwie trochę dziwne. Sagan zaś na rezerwie , a zaś będzie naszym jedynym napastnikiem. O ile mnie już nie dziwią braki powołania dla Artura i Jelenia to jestem lekko zaskoczony Sosinem. Lepiej powoływać jednego z najlepszych strzelców ligi cypryjskiej niż Bundesligi.
Trochę dziwna ta kadra, ale cóż trzeba akceptować i krytykować Leo za ostatnie mecze.
Edit:
steru pisze: Boruc ale pewnie żaden z nich nie będzie podstawowym piłkarzem.
Przecież to byłby jakiś żart gdy by bronił Fabiański, przecież on niema miejsca w Arsenalu.
Ostatnio zmieniony 30 września 2008, 13:33 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 13:28

oliver pisze: Aż nie dobrze mi się robi gdy widzę w tym składzie Jacka Krzynówka. Kiedy on zagrał ostatnio w koszulce VFB bo nie bardzo się orientuję?.
W koszulce VfB nie grał nigdy, w koszulce Vfl wystapił ostatni raz 18.09.2008 - wszedł w 90. minucie meczu pucharu UEFA z Rapidem Bukareszt.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 15:19

Łukasz pisze:
oliver pisze: Aż nie dobrze mi się robi gdy widzę w tym składzie Jacka Krzynówka. Kiedy on zagrał ostatnio w koszulce VFB bo nie bardzo się orientuję?.
W koszulce VfB nie grał nigdy, w koszulce Vfl wystapił ostatni raz 18.09.2008 - wszedł w 90. minucie meczu pucharu UEFA z Rapidem Bukareszt.
Czasami zdaje mi sie, ze polowa twoich psotow polega na poprawianiu innych..

A co do powolan. Nie bede narzekal, ze brakuje mi Wichnairka i Jelenia. Bo wkoncu jest to oczywiste..
Ale brak Golanskiego bardzo mnie zdziwil. Widocznie Benhakker uwazal, ze Wojtkowiak jest pilkarzem w lepszej formie.
Ja tego komentowac nie bede.

Milym zaskoczeniem jest powolanie dla Buguskiego. Na miejsce w szerokiej akdrze zasluzyl juz dawno.. Tym bardziej sie ciesze, ze teraz bedzie mogl sie pokazac sztabowi szkoleniowemu.

A co do Krzynowka. Owszem w klubie nie gra wcale jest zawodnikiem w bardzo slabej formie. Dlatego mam nadzieje, ze beda to juz ostatnie powolania bo wygryzie go Boguski.

Zamieszczenie Lukasza Garguly na liscie rezerwowej zamiast Macka Iwanskiego to skandal. Tyle mam do powiedzenia.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 15:49

Co tu robi Kowalczyk? Kur.. Gdzie jest Wichniarek? Gdzie Jelen? Po co kompletnie bez formy Smolarek? Dlaczego nagle sprowadza na tak wazne mecze Polaczaka i Marcniaka? Po co sa tu Kowalewski, Lewandowski i Jop? I hit sezonu. Krzynówek. Dlaczego nie sprobuje J. Gancarczyka? No, ale lepszy utalentowany i glodny gry Jacek.
Na szczescie zrezygnowal z Lobodzinskiego...
Nie mam pojecia, jak mamy wygrac z Czechami. Pewnie dlugie pilki na Sosina i to wszystko.


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 18:03

Podczas konferencji prasowej w PZPN, gdzie ogłoszona została kadra na mecze eliminacji MŚ 2010 z Czechami i Słowacją, Leo Beenhakker odniósł się oficjalnie do rezygnacji z występów w reprezentacji Polski przez Artura Wichniarka.

- Artur Wichniarek wysłał list do prezesa PZPN, w którym poinformował, że nie będzie grał w reprezentacji Polski, tak długo, jak ja będę jej trenerem. Cóż, chcę podkreślić, że Wichniarek nie gra dla mnie, ale dla swojego
interia.pl

Można powołać Wichniarka chociaż zawsze można wrócić do kadry ale z tego co kojarzę to Wichniarek powołany do reprezentacji nie zagrał tak dobrze jak w klubie to samo co Rasiak w Groclinie dobrze w kadrze nie bardzo.Zresztą bez Artura też będzie mamy sporo dobrych napastników. :think:


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:38

Dziwi mnie bardzo brak Zahorskiego i Pazdana... troche mała niekonsekwencja ze strony Don Leo, bo jeżeli ich pół roku temu nazywał "International level" to czemu ci piłkarze nie sa powolani :D a tak na serio to dziwi pare powołań, no ale ja w tym nie siedze na co dzien i nie wiem kto jest akutalnie "international level" a kto juz nie... oby te jego powolania były trafione bo inaczej chyba sie poleje krew jak nie daj Boże przegramy z Czechami ;)




PS: Witam na forum :dance:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 14:13

No i mamy kolejnego awaryjnie powołanego piłkarza. W związku z kontuzją Bandrowskiego do kadry dołączy... Pazdan.

Mój komentarz do zaistniałej sytuacji : :lol:

P.S. Poczekajmy na kontuzję jakiegoś napastnika. Wtedy Zahorski dołączy do swojego kolegi, żeby ten nie czuł się osamotniony. Wtedy obaj piłkarze najsłabszej drużyny ekstraklasy będą mogli pograć w swoim wspólnym pokoju na Playstation i zrelaksować się w hotelowym jacuzzi, bo nic więcej :roll:

P.S.2 Leo won :whistle:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 15:43

Czy to nie w glownej mierze Pazdanowi Gornik Zabrze zawdziecza ostatnie miejsce w tabeli?

Nie odpowiadajcie.. To pytanie retoryczne.
steru pisze:. Wtedy obaj piłkarze najsłabszej drużyny ekstraklasy będą mogli pograć w swoim wspólnym pokoju na Playstation i zrelaksować się w hotelowym jacuzzi, bo nic więcej :roll:
Slyszalem, ze Ulatowski rowniez przygladal sie grze Madejeskiego. Bardzo spodobal sie mu ten pilkarz..


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 18:57

Juventino90 pisze:Czy to nie w glownej mierze Pazdanowi Gornik Zabrze zawdziecza ostatnie miejsce w tabeli?

Nie odpowiadajcie.. To pytanie retoryczne.
steru pisze:. Wtedy obaj piłkarze najsłabszej drużyny ekstraklasy będą mogli pograć w swoim wspólnym pokoju na Playstation i zrelaksować się w hotelowym jacuzzi, bo nic więcej :roll:
Slyszalem, ze Ulatowski rowniez przygladal sie grze Madejeskiego. Bardzo spodobal sie mu ten pilkarz..
Tak powołanie Pazdana śmieszna to mało powiedziane.

A do Madejskiego to jakaś aluzja ironia bo nie rozumiem? Szansa mu się należy może nie w meczu z Czechami ale na pewno mu sie należy. Po czynił duże postępy. Oglądałeś jakiś mecz Górnika.? Według mnie jest w lepszej formie niż Krzynówek.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 19:31

Madejski to nie pilkarz na reprezentacje. Skoro Ulatowski pracowal w Zaglebiu powinien najlepiec wiedziec, ze Szymon Pawlowski reprezentuje znacznie wyzszy poziom.

Zreszta Madeski, Pazdan, Zahorski, wczesniej Danch ?

To pilkarze, ktorzy doprowadzili do ostatniego miejsca Gornika.

MADEJSKIEMU MOWIE NIE !
Niech drybluje na skrzydle w Gorniku u Kasperczaka.

My mamy lepszych pilkarzy.


meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 19:49

Juventino90 pisze:Madejski to nie pilkarz na reprezentacje.
Pewnie... ty to wiesz najlepiej :lol:
Juventino90 pisze:To pilkarze, ktorzy doprowadzili do ostatniego miejsca Gornika.
No i co? tottenham tez jest ostatni.... mało tam reprezentantow? :roll:
Juventino90 pisze:MADEJSKIEMU MOWIE NIE !
Niech drybluje na skrzydle w Gorniku u Kasperczaka.
My mamy lepszych pilkarzy.
Taa.. jasne, w widzewie :lol:


ODPOWIEDZ