LM (Gr. H) [02]: BATE 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 17:16

Juventino90 pisze:
Cysiekchmiel pisze:no właśnie muszę zmienić to co napisałem wcześniej o Amaurim... dopiero co przeczytałem że dopadła go grypa i nie zagra :/ więc w ataku zagrają Alex z Vincenzo, no chyba że Ranieri wystawi tylko jednego napastnika...
Jeden napastnik na taki zespol jak BATE to zdecydowanie wspanialy pomysl.. :prochno: .
Co Ty, nie znasz Ranieriego...?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 17:41

Ja się boję o Iaquinte. Jak się gość nie odblokuję wreszcie, to ciężko mu będzie w kolejnych meczach i w całym sezonie. Może nie grał tyle co Amauri, ale swoje szanse miał. A dziś jest taki mecz w którym trochę łatwiej będzie strzelić bramkę niż np. Fiorentinie. Tak więc Vicek do roboty!! Chciałeś podwyżkę? To udowodnij, że na nią zasługujesz!


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 17:58

Ja myślę że Juventus wygra to spotkanie może być 0-1 lub 1-2 ale ważne że będą i są 3 pkt ...Bate pierwszy mecz przegrało z Realem M. więc raczej tak źle nie będzie z wygraniem u nich ...ale pożyjemy zobaczymy liczę na Starą Damę :)


Obrazek
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 18:44

W tym meczu zwyciestwo jest konieczne wręcz , szkoda ze niema za bardzo go obejrzec mezcu na necie :/ same kiepskie linki do justina.Mam nadzieje ze dziś Vicenzo pokaże na co go stać i że pogra troche Seba , przynajmniej z 20/30minut , licze na zwyciestwo tak z 2-0

a Real prowadzi juz 1-0 po 3 minutach i samobóju


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 19:55

Innego wyniku jak pewne zwycięstwo naszych zawodników, nawet nie dopuszczam do myśli. Bardzo zależy mi na zwycięstwie, sytuacja w tabeli bylaby jeszcze bardziej klarowna.
Licze, że chlopaki się brzebudzą, czas najwyższy... Iaquinta głodny gry powienien godnie zastąpić Amauriego.

Tak więc do boju chłopaki :!:


Obrazek
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:25

wedlug gazzetta.it sklad Juve:
Maninnger
Grygera Legro Chielini De Ceglie
Sissoko
Camor Nedved Giovinco
Alex Iaquinta

no no wygląda na to że taki będzie skład
jestem pozytywnie zaskoczony :)

To już oficjalne składy :D
Ostatnio zmieniony 30 września 2008, 20:33 przez Coldsoul, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:32

MoszeUsz pisze:wedlug gazzetta.it sklad Juve:
Maninnger
Grygera Legro Chielini De Ceglie
Sissoko
Camor Nedved Giovinco
Alex Iaquinta

no no wygląda na to że taki będzie skład
jestem pozytywnie zaskoczony :)
na onecie tez taki skald jest podany :P no jesli takim ustawieniem ich nie rozniesiemy to ja juz nie wiem o co kaman :P


shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:34

według uefa.com

Manninger
Grygera Legro Chiellini De Ceglie
Giovinco Sissoko Camor Nedved
Alex Iaquinta

Amauri jest na rezerwie, dziwne, ze mimo grypy moze wystapic w tym meczu.Poulsena w ogole nie ma.

Jak narazie Claudio po raz pierwszy u mnie na +


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:34

No to mogłaby być naprawdę ciekawa taktyka, boję się jedynie, że Ranieri chyba jej jeszcze nigdy nie próbował i może być różnie.

Real Zenit 2:1

Gdzie oglądacie dzisiaj Juve? Znalazłem jakąś transmisję na necie, ale nie jestem pewny jaki to mecz, pisze, że Juve, ale dwa tygodnie temu też niby znalazłem transmisję meczu juve zenit, a leciał Arsenal...

EDIT: No i historia lubi się powtarzać :evil:


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:49

slay_mac pisze:No to mogłaby być naprawdę ciekawa taktyka, boję się jedynie, że Ranieri chyba jej jeszcze nigdy nie próbował i może być różnie.

Real Zenit 2:1

Gdzie oglądacie dzisiaj Juve? Znalazłem jakąś transmisję na necie, ale nie jestem pewny jaki to mecz, pisze, że Juve, ale dwa tygodnie temu też niby znalazłem transmisję meczu juve zenit, a leciał Arsenal...

EDIT: No i historia lubi się powtarzać :evil:
dzisiaj podobnie niby mecz Juve azowu leci Arsenal ... koles moze ogakldac wszystkie emcze i chya ma karemre przed telewizorem i pokazuje emcz w necie ogladl Zenit-Real i przelaczyl na Arsenal-Porto ...


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:54

Nie dobrze..
Meczyku sobie znowu nie obejrze.


Jednak jak ktos znajdzie relacje, bede bardzo wdzieczny :wink: ..

Sklad naszego zepsolu napawa optymizmem :)
Lato1897 pisze:Meczyk macie tu http://www.calcion.altervista.org/ ..a teraz od kazdego po browarze:)
Jestes wielki :dance:


Przypominam, że to nie jest czat / -Lucas-
Ostatnio zmieniony 30 września 2008, 20:58 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


karol_1991

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2007
Posty: 28
Rejestracja: 02 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:56



Górny Śląsk! Górny Śląsk! Górny Śląsk!
---WODZISŁAW ŚLĄSKI---
ODRA&JUVENTUS
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 20:57

Meczyk macie tu http://www.calcion.altervista.org/ ..a teraz od kazdego po browarze:)


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:21

Byłem jednym z tych stojących po stronie trenera. Do dzisiaj. I choćby nie wiem jak skończył się mecz to jestem za ZWOLNIENIEM Ranieriego. Gdyby te stracone gole padły ze spalonego i dajmy na to po rikoszecie(czy innym fuksiarskim strzale) to jeszcze można by to zwalić na pech, fatum czy inne ustrojstwo. Ale BATE jedzie z nami jak z C-klasową drużyną :!: To się w głowie nie mieści :!: Jak można doprowadzić do 5 rzutów rożnych po niespełna 11 minutach :?: :!: Jak można tłumaczyć braku choćby 4 podań bez straty :?: :!: Jeśli Ranieri nie poda się do dymisji po tym meczu to oznacza, że nie ma za grosz honoru...niestety. Żal patrzeć na taką "gre" Juve... :płaczę:

DIDIER, wracaj :!:


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:34

SZOK!! Żenada, tragedia....... wstyd.... nic innego nie da się powiedzieć o naszej grze... no przecież oni nas JADĄ.... BATE Borysów przecież to jakieś jaja... Nie wiem co się stało z tą dróżyną :/ A oni coś gadają o zwycięstwie w LM pfff za wysokie progi chyba jednak i nie ta klasa... Przecież my wogóle nie potrafimy grać piłką!!! NIC ZERO!!!! Kopanina!!! U mnie na osiedlu lepiej chlopaki grają !!!! A i jeszcze gadają ze sytuacje stwarzamy ? Stworzylismy cos tylko w ostatnich minutach... Sory ale Bete powinnismy do przerwy 3:0 roznosić.... Mam wrażenie że Maciej Skorża lepiej by poprowadził tą dróżyne...


Zablokowany