Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 20:35

JuveR pisze:
Juventino90 pisze:
Karowiew pisze:Świetny sezon w Genoi ma jak na razie Domenico Criscito w meczu z Milanem znakomity w środku, w ostatnim meczu też ładnie zagrał.

Link do oficjalnej strony gracza: http://www.domenicocriscito.com/
O ile pamietam. To niestety oddalismy Criscito oddajac prawo pierwokupu Genoi.
Bardzo bym sie zmartwil. Bo w przyszlosci widzialbym srodek pola Juventusu Chiellini-Criscito. Na boku De Cegile. Brakuje tylko prawego obrony :wink:
Molinaro jest jeszcze stosunkowo młody :D może da się go jeszcze "przerobić" na prawego obrońcę :prochno:

Pomijając te, że się tak wyrażę głupoty o Molinaro, to opcja pierwokupu oznacza, że jesli Juve zgodzi sie go sprzedać np. ManU to Genua za tą samą opłatą bedzie mogła go kupić przed ManU. Nie oznacza to, że jeśli Genua zechce go kupić Juve będzie się musiało zgodzić. Może al enie musi. Btw z tego co pamiętam Genua ma prawo pierwokupu do 50% Criscito czyli nogi lewej reki lewej i i wszystkiego po lewej stronie :P aczkolwiek nie jestem pewnien na 100% :)


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 21:13

Domenico Criscito jest wypożyczony za 1 mln euro na rok do zespołu z Genui. Genoa ma prawo pierwokupu 50% praw tak jak napisał Kamex22.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 16:48

Karowiew pisze:Domenico Criscito jest wypożyczony za 1 mln euro na rok do zespołu z Genui.
chyba za 2 mln. € przynajmniej tak pisze na JP ;) JPhttp://www.juvepoland.com/text.php?id=704

A co do samego Cristico to mam nadzieje, że utrzyma dobrą formę i za rok do nas wróci 8) .

PS Mam nadzieje, że w jutrzejszym meczu z Romą nie da za bardzo pograć rzymskim napastnikom :smile:


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 17:05

Nom bo jak pamiętamy mecz z Romą przelał czare goryczy, i po tym meczu przestał grac w Juve... Następnie został wypożyczony. W Genui spisuje sie bardzo dobrze, oby tak dalej- mam nadzieję, że od przyszłego sezonu będzie podporą już naszej obrony :-D zreszta zobacze Go na żywo bo bodajrze mecz Romy z Genuą jest na Canal+ :)


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 17:32

Swoja droga, mi sie wydaje to troche dziwne. Z jednej strony, srednia ocen Criscito za gre podczas ostatniej kolejki to 5.56, a z drugiej gdzies bylo napisane ze goal.com wrzucil Criscito do 'rezerw jedenastki kolejki'...
Hmm.
ArekZ pisze: To co byś powiedział na to, że Marchisio jest w pierwszej 11-stce kolejki...
No wlasnie, sluszna uwaga, tymbardziej ze samo goal.com dalo Marchisio tylko 6.
Ostatnio zmieniony 23 września 2008, 20:09 przez Tharp, łącznie zmieniany 1 raz.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 18:38

Tharp pisze:Swoja droga, mi sie wydaje to troche dziwne. Z jednej strony, srednia ocen Criscito za gre podczas ostatniej kolejki to 5.56, a z drugiej gdzies bylo napisane ze goal.com wrzucil Criscito do 'rezerw jedenastki kolejki'...
Hmm.
To co byś powiedział na to, że Marchisio jest w pierwszej 11-stce kolejki...
Dobrze dobrze niech sie młody rozwija ja sam w Niego bardzo wierze :-D


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2008, 10:54

Już kończąc rozpamiętywanie wczorajszego meczu w wykonaniu naszych ulubieńców, chciałbym napisać o Criscito- oglądałem wczoraj dwa mecze, oczywiście Juve i na canal+ Genui z Romą, nie dość że zawsze kiedy oglądam Genue wspominam "nasze talenty", które niestety u nas nie przebiły się(m.in. Sculli, Gasbaroni, Palladino, Olivera....) .Ale owa Genua zagrała znowu niesamowicie, wcześniej oglądałem jak zlała tyłek Milanowi :-D jedną z kluczowych postaci jest tam Criscito :-D chłopak gra tam w środku bądź na lewej obronie. Jego wyjścia były bardzo pewne, dobrze rozgrywał piłke, nie wybijal jej jakoś na oślep, widac że chłopak jest inteligentny oraz ma przegląd pola :-D często wychodził do przodu:P walczył:P
Oby tak dalej i w następnym sezonie mam nadzieję, że dostanie szanse u nas :)
Oglądałem tez skrócik meczu Empoli- wygrali 3-1, ale nestety Pasquato nie miał udziału przy rzadnej bramce... Dwa razy ładnie uderzył :-D


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2008, 16:11

W tej drużynie gra też Matteo Paro ;-) Nie przesadzałbym jednak z tą rewelacyjną grą Genoi. Romę troszkę wykiwał sędzia, bo prawidłowo strzelili bramkę na 2-2. A potem różnie to mogło się potoczyć, De Rossi napewno nie dostałby czerwieni itd. A sam Criscito nie ustrzegł się błędów. Jak dla mnie to on jeszcze musi się dużo uczyć jeśli chce grać w Juventusie ... Palladino z kolei dał dobrą zmianę według mnie.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 11:32

Co do Palladino mi jakoś nie przypadł do gustu... Nom miał ta asyste.
Criscito miał oczywiście jakieś tam błędy co nie zmienia faktu, że uważam iż zagrał naprawde dobrze :)
Co do Genui gra w kratke, ale jednak po 4 kolejkach ma juz wygrane z Milanem i Romą :shock: do meczu z Romą- fakt prawidłowa bramka nie uznana...Czerwona dla De Rossiego-też wydaje mi się że mógł dostać żółta, ale znając jego temperament mógł coś nagadac sędziemu... Wogóle dałbym jeszcze czerwoną kartke Aquilanimu za złośliwy faul na wspomnianym Palladino. Błędy sędziego nie zmieniają faktu, że Genua grała dobrze :)


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 18:24

Juz miesiac minal od ostatnich postow wiec ja mam pytanie do userow ktorzy ogladali mecze z tego okresu naszych zawodnikow na wypozyczeniach. Interesuja mnie szczegonie Criscito, Palladino, Pasquato, Almiron no i Lanzafame ale z tego co wiem Ci dwaj ostatni za czesto nie graja(moge sie mylic). Oczywiscie sa oceny zawodnikow na JP ale mnie interesuja wrazenia userow bo wiadomo gazety roznie cenia rozne rzeczy. z gory dzieki


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 listopada 2008, 21:17

Michele Paolucci strzelił ładną bramkę w meczu Catania-Lecce 1:1. Widziałem tylko skrót, ale może ktoś widział jakiś mecz (mecze) tego zawodnika w tym sezonie? :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2008, 22:32

Paolucci to barwna postać dobrze spisującej się Catanii w tym sezonie, strzelił już 5 bramek w tym sezonie Serie A i wypracował kilka asyst. W Udinese zdecydowanie cieniował Quagliarelli, Di Natale czy Pepe w Catanii nie ma aż takiej konkurencji i dostaje więcej szans dlatego też to procentuje, pozostaje się jedynie cieszyć :).


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2008, 11:04

Wie ktoś może jak spisuje się Pasquato? Od czasu do czasu spoglądam sobie na wyniki Empoli i już dawno nie widziałem, żeby nasz milanista strzelił gola. Ma jakąś kontuzje?, grzeje ławę? czy po prostu gra, ale nie strzela goli?


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 listopada 2008, 21:32

Pasquato w meczach 11 i 12 kolejki Serie B zaliczył po asyście. Gra regularnie - do tej pory zaliczył 14 spotkań w całkiem niezłym wymiarze czasowym (970 minut spędzonych na murawie).

Warto dodać, że w meczu przeciwko Lecce Paolucci zagrał z kapitańską opaską!

Gdzie się podziały podsumowania dot. gry zawodników grających na wygnaniu?


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2008, 22:00

Nom brawo brawo :-D niech się młodzież rozwija :-D Też mi brakuje ocen naszych na wyp... Ale jeszcze bardziej brakuje mi opisów meczy naszej Primavery :cry: a mogę powiedzieć, ze narazie idzie Im świetnie- wszystkie mecze wygrane :-D
proponuje zajrzeć tu:
http://www.paolo65.com/
(oczywiście zakładka primavera :D )


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
ODPOWIEDZ