Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 18:35

Tak ozywiscie, ze Dexter to serial brutalny ( Wystarczy wymienic scene rekonstrukcji smierci matki Dextera przez jego brata i litry krwi zdobyte przy okazji jego zbrodni).
Jednak puszczajac serial o tak poznej godzinie serial straci duzo na ogladalnosci. A wkoncu serial to nie gorszy niz Prison Break ( Wedlug mojej opini o wiele lepszy) wiec ogladalnosc mialby nie mniejsza.

Jednak Dexter emitowany przez Polsat wiele straci na wartosci z okazji wprowadzeniu lektora.

Jednak akurat to mnie nie interesuje.. Mam dwa sezonu Dextera na dysku i w tym momencie z uteskniniem oczekuje na III sezon :wink: .
A bedzie sie dzialo..

A co do seriali. Ostatnio dostalem od kolegi jeden sezon serialu Journeyman. Ogladal ktos moze ten serial i moze lekko go scharakteryzowac i ocenic?


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 18:48

Wrzesień nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim najnowsze odcinki nowych seriali.
Kolega neverdie z Hatak zrobił bardzo fajne zestawienie ( co, gdzie, kiedy ), które warto tu wkleić :

* One Tree Hill - 1 września [S5] [The CW]
* Gossip Girl - 1 września [S2] [The CW]
* 90210 - 2 września [S1] [The CW]
* Prison Break - 1 września [S4] [FOX]
* Bones - 3 września [S4] [FOX]
* True Blood - 7 września [S1] [HBO]
* Terminator: SCC - 8 września [S2] [FOX]
* Fringe - 9 września [S1] [FOX]
* Californication - 15 września [S2] [Showtime]
* Dr. House - 16 września [S5] [FOX]
* Supernatural - 18 września [S4] [The CW]
* Smallville - 18 września [S8] [The CW]
* Valentine - 21 września [S1] [The CW]
* How I met your mother - 22 września [S4] [CBS]
* CSI: Miami - 22 września [S7] [CBS]
* Heroes - 22 września [S3] [NBC]
* Mentalist - 23 września [S1] [CBS]
* NCIS - 23 września [S1] [CBS]
* CSI: NY - 24 września [S5] [CBS]
* Knight Rider - 24 września [S1] [NBC]
* Office - 25 września [S5] [NBC]
* My Name Is Earl - 25 września [S4] [NBC]
* Greys Anatomy - 25 września [S5] [ABC]
* Ugly Betty - 25 września [S3] [ABC]
* Dexter - 28 września [S3] [Showtime]
* Desperate Housewives - 28 września [S5] [ABC]
* Unit - 28 września [S4] [CBS]
* Brothers and Sisters - 28 września [S3] [ABC]
* Chuck - 29 września [S2] [NBC]
* Life - 29 września [S2] [NBC]
* Pushing Daisies - 1 październik [S2] [ABC]
* Dirty Sexy Money - 1 październik [S2] [ABC]
* Numb3rs - 3 październik [S5] [CBS]
* Ghost Whisperer - 3 październik [S4] [CBS]
* CSI: Crime Scene Investigation - 9 październik [S9] [CBS]
* 24 - 23 listopada [S7] [FOX]

Teraz pozostaje nam czekać na wszystkie interesujące nas premiery i delektować się tym co dużo bogatsi scenarzyści nam zaserwowali.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 20:19

Wlasnie od kumpla dostalem plyte z pierwszym sezonem serialu Supernatural.
Warte ogladania?

A ja ostatnio zaczalem ogladac serial Journeyman. Na razie dwa odcinki i serial da sie ogladac..
Mozna powiedziec, ze polecam fanom Fantasy ;)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 21:03

Juventino90 pisze:Wlasnie od kumpla dostalem plyte z pierwszym sezonem serialu Supernatural.
Warte ogladania?
Dla mnie jeden z ciekawszych seriali. Jeśli miałbym polecać to tak, jak najbardziej wart. Ciekawa fabuła wymieszana z czasami niesamowitym poczuciem humoru braci Winchester daje temu serialowi świetny klimat.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2008, 13:29

Znów odkopię temat ale po raz kolejny mam powód.

Californication powraca. Tak jak w przypadku Dextera są to odcinki preair ale chyba warto o tym wspomnieć, bo ktoś na forum ten serial oglądał ( nie pamiętam tylko kto ). Hank Moody ze swoim sexoholizmem - jak go tu nie lubić? :smile:

No i drugi serial. Fringe. Zapowiadany na wielki hit Foxa. Oglądał już ktoś? Ja dopiero dziś się za niego wezmę.

Sezon na seriale został oficjalnie rozpoczęty :whistle:


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 19:49

Te które przypadły mi do gustu:

Lost - nie ma to jak pierwsze sezony, mimo to czekam na kolejny
Jericho - Szkoda, że skończony, potrafi wciągnąć
Criminal Minds - bardzo dobry serial kryminalny
House - Postać Grega genialna, komentarz zbędny
Przyjaciele - Na prawdę przyjemny, można się pośmiać
Z Archiwum X - Klasyka
One Tree Hill - Takki młodzieżowy, liceum, taki lekki i przyjemny a zarazem dramatyczny ;) No i jeden z głownych wątków to sport, w tym przypadku koszykówka
Friday Nights Lights - patrz wyżej, tylko, że football amerykański
Day Break - Mało znnany, dobry, oryginalny pomysł, akcja, fajnie się oglądało
Californication - to jeżeli chodzi o przedmówce. Ja również oglądałem ten serial, pierwszy sezon o ile dobrze pamiętam liczył tylko 12 odcinków, na końcu uciekł z żoną o ile dobzre pamiętam, nie pamiętam czy się już wtedy rozwiedli. Wydaje się, że to idealne zakończenie, boje się, że przekombinują teraz, ale ważne żeby Hank zowu sypał hasłami :D

Co do Fringe, to jakiś czas temu, spory czas temu coś o tym słyszałem, nawet spoiler już był i wyglądał świetnie, zupełnie o tym serialu zapomniałem, nie zainteresowałem się, też planuje zacząć go oglądać o ile znajde troche czasu.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 20:16

Bobek1991 pisze: One Tree Hill - Takki młodzieżowy, liceum, taki lekki i przyjemny
Bez obrazy ale zawsze sadzilem, ze takie seriale jak O.C czy OTE ogladaja wylacznie dziewczyny..

PS: Kiedy premiera Heroesow?
Po obejrzeniu serii Journeymana, Rome i innych seriali. Zostal mi tylko prison Break, Dexter..

No i lost, ale zagubieni wyjda chyba dopiero po nowym roku.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 20:46

PS: Kiedy premiera Heroesow?
kilka postów wyżej.


Dirty mind
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 20:50

Juventino90 pisze: PS: Kiedy premiera Heroesow?
.
Dziś w nocy, tzn. jutro rano już będzie do ściagnięcia :lol: nie mogę sie doczekać.

Ludzi oglądajcie Supernatural, 1 odcinek 4 sezonu - poezja, dawno nie widziałem takiego serialu. Przez 4 sezony trzyma cały czas wysoki poziom.

Supernatural rządzi :dance:


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 17:56

Juventino90 pisze:Bez obrazy ale zawsze sadzilem, ze takie seriale jak O.C czy OTE ogladaja wylacznie dziewczyny..
A jednak nie, bardzo dużo ludzi płci męskiej ogląda OTH, np z mojego otoczenia jak i dalszego, np wystarczy wejść na forum OTH i można zobaczyć, że liczba jest porównywalna.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 20:24

Dzisiaj sciagnelem wlasciwie trzy nowe odcinki Heroesow. Odcinek zerowy, pewnie jest powtorka z drugiego sezonu ( przypomnienie). Wlasnie na hataku zamiescili napisy do pierwszego odcinka trzeciego sezonu. Jest jeszcze drugi odcinek, ktory nie doczekal sie jeszcze polskich napisow.

Widze, ze mamy w U.S.A mode na dublety premier seriali.
Zaraz sobie go oczywiscie obejrze Heroesow.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 09:16

Małe problemy z kompem spowodowały że nie oglądałem od dość dawna żadnego z seriali...

Dziś pora nadrobić! Będzie PB, Fringe, House i Supernatural.

Świetny serial. Fajnie, że ktoś z forum go również ogląda. Żal jedynie słabej stacji na której jest emitowany. CW jest stosunkowo młoda i nie dysponuje takim budżetem jak ABC czy przede wszystkim FOX. Idę o zakład, że gdyby Supernatural leciał na jakimś innym kanale to jego oglądalność byłaby kilkukrotnie większa, a tak mamy marne 2mln osób na odcinek. Niestety wiąże się to z cięciami w budżecie i dzięki temu w nowej serii nie zobaczymy... A co ja wam będę mówił?! Oglądać Supernaturala... :wink:


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 00:52

stałem sie ostatnio maniakiem x -files tylko bez dubbingu bo on troche zabija głos duchovnego

poza tym fastlane w polsce (jakże trafnie) przetłumaczone "gliniarze bez odznak" - leciało kiedyś na tvn


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 06 października 2008, 09:59

Z seriali oprócz "House'a" oglądam ostatnio "Dirty Sexy Money". Obejrzałem serial ze względu na Donalda Sutherlanda (niezapomniane role w "MASH-u" i "Złocie dla zuchwałych"). Serial jest moim zdaniem świetny. Dobre teksty, lekki humor, jest intryga i ten wizerunek świata "pięknych i bogatych", którzy w istocie są bandą nieudaczników i idiotów. Jest wszystko :-D


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2008, 10:14

Kilka słów o Supernatural.

Serial ów jest przykładem na to jak mimo już kilku sezonów nie tracić fanów a wręcz ich pozyskiwać. To co dzieje się w najnowszym sezonie przebija wszystkie poprzednie sezony. Ogólnie rzecz ujmując brak mi słów. Serial jest genialny.

Polecam każdemu bez wahania :)


ODPOWIEDZ