LM na żywo w Onecie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 17:08

Witam. Jak większości z was zapewne wiadomo serwis onet.pl transmituje dla nas wszystkie mecze ligi mistrzów na żywo http://sport.onet.pl/liga.html

Trzeba oczywiście zapłacić. Koszt jednego meczu wynosi 6zł.
Mam do Was drodzy Juventini pytanie czy ktoś już korzystał z tej usługi bądź ma jakiegoś znajomego który próbował? Wiadomo jutro Juventus gra z Zenitem w LM po raz pierwszy od 2 lat i grzechem dla kibica byłoby przegapić to widowisko a niestety nie jest mi dane odbierać czeskiej 2. Bardzo mnie ciekawi jak to wszystko chodzi ? jaka jest jakość? czy nie przycina ? i jaki komentarz? Wolę się zabezpieczyć w razie gdyby nie udało mi się w internecie znaleźć dobrej transmisji. Pozdrawiam i mam nadzieję że ktoś będzie w stanie pomóc :)


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 17:43

Raz wykupiłem sobie "bilet" na jeden dzień rundy grupowej, jakoś na początku gdy wprowadzili te transmisje, i z tego co pamiętam :
1) Jakość była dobra i na pewno się nie zacinało .
2) Komentarza nie było chyba do każdego spotkania (z 8 ), ale tam gdzie był , to był słaby :P , ale druga sprawa że sporo mogło się zmienić bo juz troche czasu minęło od kiedy wykupiłem sobie te mecze.
3) Jeśli chodzi o to jak to działa to robisz wszytko według tych instrukcji które będą podane , wysyłasz smsa, dostajesz kod i później go wpisujesz żeby uaktywnić sobie dostęp do wybranego meczu :) i chyba tyle . Jeśli nie szkoda Ci kasy to możesz sobie dzisiaj przetestować na jakimś meczu :) .


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 17:45

alleluja... wczoraj caly (jak mi sie wydawalo) dzial sportowy onetu przeszukalem i nie moglem tej opcji znalezc; jakis rok temu kumpel ogladal tak mecz swojej Romy i bardzo sobie chwalil szczegolnie oprawe dzwiekowa - bez idiotycznych komentarzy itp., mowil, ze podczas teogmeczu nauczyl sie paru przyspiewek kibicow na pamiec ;-) to wazniejsze czyli obraz podobniez na zadowalajacym poziomie....

gdyby znalazl sie jeszcze jakis uzytkownik tej ofery onetu, niech paisze jak to wyglada od strony technicznej.. wystarczy, ze placisz i pyk - za chwile dziala? mozna to zrobic juz po rozpoczeciu meczu?


calma calma
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 18:08

hmm ja raz wykupilem "bilet" na mecz i pierwszy i ostatni raz tym zakałom wcisnele pieniadze zacinalo sie jak cholera a w pewnym momencie stanelo wogole i nawet odswiezanie nie dalo rady serdecznie odradzam polecam sopcasta juzjego wole 100 razy bardziej niz tych zlodzieji z onetu


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 08:01

Ja tak z innej beczki, bo żadko ogladam mecze w necie (czesto mi sie zacinają).
Jaki powinien byc minimalny hmm transfer (?) żeby me4cz sie nie zacinał? Jak sprawdzić, jaki mam transfer? ;p Dzieki za odp ;]


LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 08:40

Ja ogladalem w zeszlym sezonie - tak naprawde jak w tv i na szczescie bez dennego komentarza tylko odglosy trybun. Wczoraj szukalem i nie udalo mi sie tego znalezc.
Co do transferu z tego co pamietam to w zeszlym roku jechalem po laczu 2Mb.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 09:19

jak daje test na http://sport.onet.pl/,,527867,transmisje_info.html
to obraz mi nawet nie drgnie ... to az takie ma wymagania ze nawet klatkami mi nie chodzi na necie 1mb? nawet dzwiek dopiero od polowy chodzi normalnie...

oczywiscie wszystko spelniam

2. Konfiguracja sprzętowa

- system operacyjny Windows 2000/XP
- przeglądarka: IE 5 lub nowszy
- Windows Media Player 9.0 lub 10.0


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 09:25

musisz tam zarejestrowac jakas licencje(wyskoczylo mi takie okienko) i dopiero wtedy pojdzie filmik.

sprawdz czy powylaczales torrenty i inne P2P bo czasem potrafia przymulic neta.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 09:36

wszystko mam powylaczane a nawet takie czegos nie uzywam ;P i ta licencje tez potwierdzam. a jezeli chodzi o sam odbior to pojawia mi sie tylko ten chlopaczek z zoltej koszulce i dalej nie drgnie caly czas ten obrazek a glos od polowy dobrze.

dla porownania jak ktos wrzuci jakiegos linka na forum z meczami juve i ogladam to nie mam problemow chodzi plynnie. kazdy mecz w seria a juve ogladam na bet365 plynnie. czy ta transmisja onetowa ma az tak duze wymagania co do przepustowosci neta?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
blazejrondel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 66
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 10:42

Internet min. 2mbit to wtedy oglada sie przyjemnie. ja mam neta 1mbit i nie da rady żeby plynnie dzialalo.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 11:56

kurcze to ja sie zastanowie nad przejsciem na lepszy pakiet neostrady. czy ktos sie orientuje czy takie przejscie jest bezproblemowe?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 12:00

Mnie dzwięk chodzi ekstra ale obraz sie w połowie zacina. :(

może tak tylko na testowym filmie??


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 14:30

Wczoraj ogladalem tak mecz Interu i...
Filmik tesotwy tez mi sie zacial po paru sekundach i dalej lecial sam dzwiek, zrobilem update IE i WMP i dale bylo to samo. Po paru minutach meczu stalo sie to samo i juz myslalem, ze to koniec ale za chwile ruszylo, minute jeszcze po przycinalo i juz do konca bylo plynnie.
Srednia predkosc pobierania podczas meczu to 65 kB/s, maksymalna kolo 90. Dzwiek swietny (kibice Panatinaikosu daja rade :ok:) z obrazem gorzej bo albo oglada sie w okienu wielkosci youtube albo pelen ekran ze sporej odleglosci. Oczywiscie bez komentarza.
Takze jesli w miejscowym barze pojawia sie jakies farfocle w koszulkach MU to zamierzam ogladac przez onet.


calma calma
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 20:22

No ja dzis postanowilem dac onetowi szanse. Skusiliscie mnie perspektywa ogladania meczu okraszonego jedynie dzwiekiem z trybun.


Poki co po wprowadzeniu kodu sms nie wyswietla mi zadnej strony (E404). To normalne ? Trzeba poczekac az sie zaczna mecze czy jak to tam dziala?


jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 20:32

Haha, jedyny mecz, który akurat jest komentowany ;]


ODPOWIEDZ