Juventus w LM

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 20:31

Po obejrzeniu wczorajszego meczu o Superpuchar Europy jestem pewny że jesteśmy w grupie śmierci. Zenit dostal się już na najwyższą półkę w Europie. Będzie bardzo ciężko, ale mysle ze awansujemy. Jeśli zagramy swoje to powinno być dobrze. Byle nie zawalić sobie meczy z outsderem. Real jest silny ale to nie to co kiedyś, jestesmy w stanie zdobyć z nimi komplet.

FORZA JUVENTUS!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 21:03

Real Madryt
Juventus
Zenit St. Petersburg
BATE Borisov


Zenit gra dobrze pokazał to m.in mecz wczorajszy z ManU ale myślę że Juventus awansuje spokojnie a Zenit bedzie musiał się pogodzić z awansem do Uefa ...Real M. awansuje wg mnie również dobry zespół na tyle by wygrać raczej z Zenitem nie mówiąc o Bate :P

Awans : Real M. Juventus 8)


Obrazek
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 21:12

:? Ja rozumiem, że Zenit to dobry klub, ale hasła typu:
śliwek pisze:Zenit gra świetnie jako drużyna, sami zawodnicy nie wygrywają.
Są trochę nie na miejscu, bo jaka drużyna w ostatnich latach z potęg piłkarskiej Europy tworzyła taki kolektyw jak Juventus. U nas każdy biega za trzech (czyt. za siebie, Tiago i Molinaro), także przewagą Zenitu na pewno nie jest gra zespołowa, bo to nie my potrafimy grać zespołowo jak oni, a oni tak jak my. Ruski mają swoich "magików" typu Danny czy Arshavin, ale my mamy Camora i Giovinco, więc myślę, że siła Zenitu jest podobna tylko w mniejszym stopniu, a polega na dobrej grze zespołowej i dwóch, trzech zawodnikach, którzy biorą na siebie ciężar gry. Nie ma się czego obawiać, a jeżeli przegramy, cóż... Secco i spółka będą musieli w przyszłym roku wziąć się do lepszej roboty jeśli chodzi o transfery.[/quote]


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 22:25

Heh nie moge sie doczekac pojedynku z Juve! Pojedynek najlepszych bramkarzy swiata, legend swoich klubow i kolegow z reprezentacji Mali :-D No i mecz z malym podtekstem, ciekawe jak kibice przyjma Cannavaro hehe Takie mecze to klasyki, te dwie druzyny powinny powalczyc o awans z 1 miejsca, Zenit? wcale nie jest takie dobry za jaki jest uwazany, choc respekt trzeba miec (a w meczu o superpuchar europy lezalem i kwiczalem gdy Szczesny gadal takie bzdury), a MU tez nie jest jakis na poczatku tego sezonu dobrze dysponowany. Ciekaw jestem pierwszego meczu Juve z Zenitem, wtedy okaze sie na co stac ekipe z Rosji. Real w tym czasie zagra u siebie z Borysowem, inny wynik niz zwyciestwo gospodarzy nie wchodzi w rachube.

Swoja droga, wczoraj obejrzalem pierwszy mecz Dannego, wczesniej nawet go nie znalem i zastanawialem sie jak mozna dac 30 mln za wlasciwie anonimowego grajka? Po tym co zrobil z obroncami Manchesteru :shock:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 10:25

matekkuba pisze:Nie ma się czego obawiać, a jeżeli przegramy,
Owszem jest się czego obawiać. Z Zenitem będzie ciężej niż z Realem. Czemu ? Bo real jest rozpracowany, Real jest zawsze obserwowany. A Zenit ? Każdy myślał że wygranie przez nich PU to przypadek. Bzdura. Upatruje w nich czarnego konia rozgrywek ;)

Awans: Juve i Zenit :C


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 11:56

taa... to faworytem do wyjścia z grupy jest BATE bo ono jest już zupełnie nieznane i nikt nie rozpracował tego klubu.
Bez przesady z takimi komentarzami :)


Dirty mind
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 12:23

Venomik pisze:taa... to faworytem do wyjścia z grupy jest BATE bo ono jest już zupełnie nieznane i nikt nie rozpracował tego klubu.
Bez przesady z takimi komentarzami :)
Bez przesady ;)
Zenit w obecnej formie jest niestety lepsze od Juventusu. W szczególności po tym co pokazali w Bratysławie.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 12:26

Heh ... ja obawiam sie Zenitu i napewno mecz u nich nie będzie łatwy . Ale bez przesady - skoro Zenit jest taki dobry , to załóżmy że wyjdzie z pierwszego miejsca i pokona Juve jak i Real . Chyba jest to mało prawdopodobne . Trzeba mieć szacunek do przeciwnika , ale też szacunek do samych siebie --> Juve stać na wygraną z Zenitem .
Co do meczu Zenit vs. MU - widać że "sowieci" (jak to mawia Jacek Gmoch) osłabli trochę pod koniec (byli mocno zmotywowani i nie szczędzili sił na początku) wiec po jednym meczu z silnym rywalem nie ma sie co załamywać.
MU zagrało tak sobie - zbyt późno zaczęli "cisnąć" i dlatego przegrali .
Grupa trudna , ale wszystko jest jeszcze przed nami .
F.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 12:40

Nie porównujcie gry Juve ze spotkania w Bratysławie do tego,co obecnie prezentuje Zenit.Zespół ten rozegrał już około 20 kolejek ligowych,więc i ich ogranie stoi na wyższym poziomie.Ja jednak aż tak bym się ich nie obawiał-w Rosji zajmują miejsce bodajże 6,a my na Słowacji graliśmy tak,aby zmarnować jak najmniej energii przed spotkaniem z Violą...Porównanie to nie jest zatem miarodajne...Oczywiście najtrudniejszy powinien być mecz z nimi na wyjeździe,bo nigdy nie wiadomo czego się spodziewać...Mamy ciężką grupę,ale w sumie się z tego powodu cieszę-jeśli chcemy wygrać LM,co jest możliwe,musimy pokonać każdego kto stanie na naszej drodze-niezależnie od fazy rozgrywek...Stać nas na wyjście z grupy z 1 miejsca i doskonale zdaję sobie z tego sprawę...


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 12:40

Filippo911 pisze: MU zagrało tak sobie - zbyt późno zaczęli "cisnąć" i dlatego przegrali .
Gra się tak jak rywal pozwala.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 12:43

Zenit w obecnej formie jest niestety lepsze od Juventusu. W szczególności po tym co pokazali w Bratysławie.
Mówisz o tym towarzyskim spotkaniu z Artmedią?
Gra się tak jak rywal pozwala.
Jak niemal każda z piłkarskich prawd ta też absolutnie nie niesie żadnej treści. Drużyna może zagrać słabo sama w sobie. Słaba gra MU nie musi od razu mówić: Zenit nie pozwolił im na więcej.
jak traciliśmy punkty ze Sieną to też dlatego, że tylko na tyle nam pozwolili czy po prostu zagraliśmy słabo?


Dirty mind
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 12:53

ja się nie obawiam tej grupy ani trochę-cieszę się,ze trafiliśmy na zespoły, które coś znaczą w europejskiej piłce (może poza Bate). Ta grupa pokaże nam, jak naprawdę silny jest Juve w obecnym składzie. wierzę w nasz zespół i uważam,ze jak najbardziej możemy wyjść z 1. miejsca-wszystko będzie zależało od pojedynków Juve-Real (które uważam za "Debry d'Europa"). Z całym szacunkiem dla Zenitu-podobał mi się ich mecz z MU-ale Juve i Real, to jednak za wysoka półka i uważam,że w tym roku znów powalczą o Puchar UEFA :wink:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 12:57

Spośród wszystkich drużyn Europy to chyba właśnie Juve miało najcięższy i najlepszy wręcz okres przygotowawczy przed sezonem.Z całą pewnością powinno to zaprocentować w niedalekiej przyszłości wysoką formą,choć to także jest niepisaną regułą i zwyczajnie może nie mieć miejsca...Prawdą jest jednak,że Juve do sezonu przygotowane jest znakomicie.Cały czas ubolewam oczywiście nad tym,że brakuje nam ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia...Z drugiej jednak strony mamy znakomitych graczy grających w destrukcji-mam tu na myśli także zawodników z pomocy wspomagających defensywę...Do tego posiadamy-nie boję się tego powiedzieć-teoretycznie najlepszy atak w Europie.Dlaczego teoretycznie?Nie możemy za dużo powiedzieć w tym momencie-na oceny jeszcze przyjdzie czas.Chodzi raczej o fakt,że potencjał w ataku posiadamy niesamowity i jedyną rzeczą,która mnie martwi to odpowiednie połączenie formacji obronnej z ofensywnie grającą...Ferguson twierdzi,że LM wygra albo Barcelona,albo Vecchia Signora...Facet wie co mówi i podzielam jego zdanie-determinacja,jaką posiadamy w zespole jest niezwykła,a i wygrana ponownie na Olimpico w Rzymie miałaby dla nas dodatkowe znaczenie...


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 13:11

paku pisze:
matekkuba pisze:Nie ma się czego obawiać, a jeżeli przegramy,
Owszem jest się czego obawiać. Z Zenitem będzie ciężej niż z Realem. Czemu ? Bo real jest rozpracowany, Real jest zawsze obserwowany. A Zenit ? Każdy myślał że wygranie przez nich PU to przypadek. Bzdura. Upatruje w nich czarnego konia rozgrywek ;)

Awans: Juve i Zenit :C
Ludzie ja rozumiem, że Zenit wygrał PUEFA i Superpuchar Europy, ale to nie znaczy, że Juventus, napiszę jeszcze raz: JUVENTUS, musi się ich obawiać. Sevilla też była rewelacją UEFA i co? Odpadli z Fener w 1/8. Dla mnie Zenit to zespół, który sprawić niespodziankę może tylko na wyjeździe, bo warunki w Rosji są inne niż w ligach z "ciepłycha krajów". Dla mnie Zenit może i wygra z Juve i Realem, ale tylko u siebie. I to bardzo dużym nakładem sił. Jednak i tak nie uważam, że im się to uda. Zawodnicy z "Wenecji Północy" będą musieli zadowolić się 3 miejscem w grupie, bo Real i Juve nie zlekceważą ich i zagrają jak z równą druzyną.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 13:16

matekkuba pisze:Dla mnie Zenit to zespół, który sprawić niespodziankę może tylko na wyjeździe, bo warunki w Rosji są inne niż w ligach z "ciepłycha krajów". Dla mnie Zenit może i wygra z Juve i Realem, ale tylko u siebie. I to bardzo dużym nakładem sił.
To by oznaczało już 6 punktów. Doliczyć w takim razie można kolejne 3 punkty za mecz u siebie z BATE i prawdopodobne 3 punkty za rewanż na Białorusi i Zenit ma 12 punktów :lol: Real i Juve powinni drżeć :)


ODPOWIEDZ