Co myślicie o przemówieniu Kaczyńskiego w Gruzji...?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 16:16

stahoo pisze:Ja należe do zwolenników tego "drugiego" obozu (czyli Donaldsa ;).) ale musze powiedzieć, że Prezydent dobrze postapił. Fakt, narażamy sie Rosji, ale przeciez narazamy sie już od dawna zgadzając sie na budowe Tarczy. powoli nadchodzi czas kiedy trzeba wybierać: USA czy Rosja. No i mimo wszystko chyba lepiej wybrać Stany :wink:
My wybierzemy Stany a kolejny prezydent po Bushu będzie miał problem nawet z określeniem na którym kontynencie nasz szanowny kraj leży;)


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 21:38

Siewier pisze:Z tymi wszystkimi politycznymi wypowiedziami jest jak z psami - im mniejszy tym bardziej szczeka :prochno:
Siewier rozwaliłeś mnie teraz :-D


Day after day I'm getting better and better.
HouseDM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2008
Posty: 10
Rejestracja: 09 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 11:55

Siewier pisze:Z tymi wszystkimi politycznymi wypowiedziami jest jak z psami - im mniejszy tym bardziej szczeka :prochno:
Dokładnie, słuchając kartofelka tylko czekałem aż rzuci tekst typu ''najedziemy moskali!'' a tak serio specjalnie od rosjan sie nie różnimy mamy podobne szczęście trafiać na nawiedzonych pseudo-przywódców szkoda tylko że jakies mongolskie watażki sie bawią w wojnę a cierpią na tym niewinni ludzie...


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 07:24

Venomik pisze: Jeśli ktoś sensownie poprosi mogę uzasadnić dlaczego nie lubię prezydenta. I nic to wspólnego z modą nie ma.
Bardzo proszę, ale nie akceptuję argumentów typu zła dykcja, wpadki słowne czy inne pierdoły.
Siewier pisze:Z tymi wszystkimi politycznymi wypowiedziami jest jak z psami - im mniejszy tym bardziej szczeka :prochno:
Takimi wypowiedziami przypominasz mi te biedne dzieci onetu czy pardona


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 08:16

To jest typowe rozeznanie: who's who. Czemu nie lubię Kaczyńskiego? Bo jest niski! Czemu uważam, że jest kiepskim politykiem? Bo jest niski! Czemu nie przekonują mnie jego decyzje polityczne? Bo jest niski! Itd. Tak przy okazji nie wiem, czy któryś z was zauważył, że ulubieńcu onetu w stylu Tuska, rozbili rząd Olszewskiego, który chciał zrobić w tym kraju lustrację i skończyć z tym całym komunistycznym bezhołowiem. No ale kwestia po której się jest stronie, jeśli tatuś był w milicji to się nie dziwie sympatiom politycznym. A jeśli komuś się nie podoba, że Kaczyński poparł Gruzję, którą Rosjanie zwyczajnie zaatakowali, to przypomnę, że Polacy też w 1939 zostali osamotnieni i pokonani.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 22:19

Karowiew pisze:No ale kwestia po której się jest stronie, jeśli tatuś był w milicji to się nie dziwie sympatiom politycznym.
To akurat generalizowanie. Co nie zmienia faktu, że większość argumentów przeciwko Kaczyńskim jest bezsensowna. Co ciekawe na ogół posługują się nimi ludzie mający się za wykształconych. No cóż polska inteligencja już od kilku dekad nie istnieje, więc mamy to co mamy.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 08:51

Generalizowanie? A cóż nim nie jest? Faktem jest, że Platforma przekonała do siebie elektorat postkomunistyczny (vide sondaże dotyczące sld, które raczej niewiele odbiegają od prawdy). Także ci, którzy mogliby stracić swoje profity uzyskane w poprzednim systemie, będą głosować na Donalda Tuska. Być może zrobią w końcu jakąś pokazówkę i odbiorą paru oficerom SB emerytury, ale petryfikacja "grubej kreski" się ostanie. Mnie najbardziej spodobało się, że politykę Kaczyńskich poparł tak zasłużony bojownik o wolność jak Kornel Morawiecki, twórca "Solidarności Walczącej".

Co do treści argumentów zgadzam się. Z ludźmi wykształconymi to jest w tym kraju bieda. Zresztą jak z wszystkim (co nie oznacza, że Europa i USA jakoś wybitnie nad nami górują, mają jednak większe pieniądze na badania naukowe). Tak na marginesie tytuł magistra, to tytuł zawodowy, nie zaś naukowy i nie predestynuje nikogo do posiadania autorytetu. Niestety tuziny magistrów co roku wypychanych na uczelniach, to ludzie, którzy mają żenujące wykształcenie merytoryczne. A co od oceny naszej populacji. Otóż większość ludzi uważa, że magister Tusk jest lepiej wykształcony od doktora habilitowanego L. Kaczyńskiego. Widać signum temporis :wink:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 14:23

Bukol87 pisze:
Venomik pisze: Jeśli ktoś sensownie poprosi mogę uzasadnić dlaczego nie lubię prezydenta.
Bardzo proszę, ale nie akceptuję argumentów typu zła dykcja, wpadki słowne czy inne pierdoły.
Jeden raczy łaskawie wziąć udział w dyskusji, jeśli ktoś ładnie o to poprosi. A drugi wytycza innym za co można (a za co nie) nie lubić prezydenta.

Polskiej inteligencji nie ma, bo z czego ma się wziąć ? :D

dżołk, dżołk :prochno:
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2008, 18:44 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 15:56

Co do wypowiedzi Kaczynskiego to w pelni ja popieram. I ciesze sie, ze nasz Prezydent zareagowal na te cala sytuacje takimi slowami :!: Cieszy fakt, ze reagujemy na wyrzadzana krzywde innym. A biorac pod uwage potege Rosyjska i mala Gruzje mial duzo odwage by sie im przeciwstawic :twisted:
Pawcio Nedved napisał:
Uważam że powinien zamknąć buzie na kłodke bo nie życze sobie kolejnej wojny polsko rosyjskiej a takim podskakiwaniem do Putina i Miedwiedieva wyraźnie drażni potęgę jaką jest Rosja ;/
Glupota. Toretycznie myslac, wydaje mi sie, ze Rosja nie zaatakowala by Polski, poniewaz Polska jest w ONZ, NATO, UE, a co za tym idzie wsparcie mielibysmy gwarantowane. No ale w praktyce mogloby byc roznie. Juz podczas II wojny swiatowej mielismy miec wsparcie, a jak bylo chyba kazdy wie.. Wielki respect dla kaczynskiego za te slowa :!:


ODPOWIEDZ