Van der Vaart w Realu

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MysticAllen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2007
Posty: 37
Rejestracja: 27 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 16:32

Real Madryt zamknął transfer Rafaela Van der Vaarta - poinformowało radio Cadena SER. Królewscy zapłacą niemieckiemu klubowi 9 milionów euro. Po dobrych występach 25-letniego pomocnika, kwota transferowa może powiększyć się o kolejne dwa miliony.

Prezentacja Holendra odbędzie się w przyszły poniedziałek. Popularny "Rafa" jest pierwszym wzmocnieniem Realu przed nadchodzącym sezonem, nie licząc Rubena de la Reda i Javiego Garcii, którzy wrócili do macierzystego klubu po okresie wypożyczenia. Holender był w ostatnich tygodniach bohaterem wielu prasowych publikacji. Na zmianę pisano o jego transferze do Madrytu, bądź pozostaniu w Hamburgu.

Van der Vaart piłkarską karierę rozpoczął w małym klubie De Kennemers. Wyróżniał się wśród swoich rówieśników dobrym strzałem i techniką. W niedługim czasie został dostrzeżony przez skautów Ajaxu Amsterdam i w 1999 roku podpisał kontrakt z najbardziej utytułowanym holenderskim klubem. Po sześciu latach gry dla Ajaxu za 5 milionów euro przeszedł do niemieckiego klubu Hamburger SV. 25-letni zawodnik w Bundeslidze rozegrał 74 spotkania, w których zdobył 29 bramek. W reprezentacji może pochwalić się 11 bramkami w 55 meczach.

Zrodlo Klick

Nasz zarzad dal ciala sprowadze Paulsena za 8mln a VdV byl do wziecia za 9... Widac ze nie zalezalo im na pozyskaniu tego gracza...[/url]


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 16:43

Może po kw. LM coś postanowią jeszcze :pray:
Ale Aquilani też odpadła już :/


balwannek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 9
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 16:43

Za 9 milionow euro :angry: ...Juve moglo wylozyc ta kase na niego a nie na Poulsena...Ja zdegydowanie bardziej wolalbym Holendra w barach Juve!!!


ONLY JUVE!!!
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 16:44

Coś nie chce mi się wierzyć, że tylko za 9 mln... Przecież on warty jest co najmniej z 17 milionów, a HSV chciało go oddać z zyskiem. Być może Real dodatkowo odda do HSV jakiegoś innego zawodnika by wyrównać koszty. Ale póki co będę czekał do oficjalnego komunikatu bo według tych informacji to wydaje mi się to mało prawdopodobne...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 16:45

No, bo nam nie zalezalo na kupnie VdV. Stary, bylo to walkowane wiele razy, ze ten gracz kompletnie nie pasuje do koncepcji Tinkerman'a.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 16:45

Nie mogę w to uwierzyć. Maksymalna kwota transferowa może wynieść 11 mln. Cyrk na kółkach. Przy takiej kwocie, to moim zdaniem był do wyciągnięcia dla Juve w każdej chwili. Po prostu nasi działacze nie widzieli tego genialnego zawodnika w naszym zespole. A jestem pewien, że Van der Vaart jest w stanie dać na wszystko co potrzebujemy. Szkoda kolejny raz zawodnik przechodzi do innego zespołu za kwotę komicznie niską.

Meira - 4 mln €
Mancini - 13 mln €

I teraz ten Holender...


Obrazek
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:00

Z całym szacunkiem, ale Van Der Vaart genialny nie jest. Przynajmniej mi się tak wydaję. Pokazał klasę w średniej Bundeslidze, to prawda, ale czy na ME był gwiazdą? Nie. Poza tym my nie byliśmy nim chyba nigdy tak na prawdę zainteresowani, od zawsze gramy dwoma DP w środku, a na lewe skrzydło holender w defensywie zdecydowanie za słaby.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:04

Wojt pisze:Z całym szacunkiem, ale Van Der Vaart genialny nie jest. Przynajmniej mi się tak wydaję. Pokazał klasę w średniej Bundeslidze, to prawda, ale czy na ME był gwiazdą? Nie. Poza tym my nie byliśmy nim chyba nigdy tak na prawdę zainteresowani, od zawsze gramy dwoma DP w środku, a na lewe skrzydło holender w defensywie zdecydowanie za słaby.
Moim zdaniem jest tak samo usposobiony defensywnie jak inni nasi podstawowi skrzydłowi Nedved/Camoranesi. A taki piłkarz za tak na prawdę niską cenę mógłby nam tylko pomóc. Dodać kolorytu w grę naszego zespołu, nareszcie nasz zespół mógł grać z polotem. Nic tylko pomóc...


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:06

balwannek pisze:Za 9 milionow euro :angry: ...Juve moglo wylozyc ta kase na niego a nie na Poulsena...
Pomyślałeś, że Van der Vaart pewnie wybrałby Real niż nas? Oferują mu oni wyższe zarobki niż nas stac, ma paru kumpli (Robben, Sneijder) i paru znajomych z Holandii. Do tego jakby nie patrzec Real to Real, mistrz Hiszpanii, wieczny faworyt (odpadający w 1/8 :lol: ) LM. Piłkarze na to lecą.

zoff
Widzę, że też sie dziwisz. Cóż moim zdaniem gdyby nikt po za nami sie nim nie interesował to spokojnie byśmy go mogl;i wykupić. No ale przy Realu byśmy byli bezsilni. Zwłaszcza ze to chyba ma być piłkarz, który zastapi niedoszły transfer Ronaldo. Ciekawe jak w Madrycie poustawiaja tych wszystkich piłkarzy na boisku. Ktos musi wyleciec...


przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:18

przynajmniej skoncza sie teksty typu "ja chce VdV w Juve" itd itd. Nawet gdyby Juve sie nim interesowalo to nie mielibysmy szans z Realem. Real jest wstanie zagwarantowac mu spokojnie 3, 4x wieksze zarobki niz my.


Daw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:21

Ludzie, dajcie już spokój. Po pierwsze on nie pasowałby do naszej koncepcji, do naszego ustawienia. Juve często grało dwoma środkowymi zawodnikami, ale raczej defensywnymi (Davids I Tacchinardi, Emerson i Vieira) i też wygrywało. Zresztą czego się tu obawiać skoro atakujemy przede wszystkim bokami. W pomocy mamy 2 najlepszych włoskich prawych pomocników, Nedveda, Giovinco, Brazzo, Rossiego, a nawet De Ceglie, który może grac na boku pomocy.

Pozatym Real kupił (w sumie to jeszcze nie wiadomo czy go kupili :wink: )zawodnika, który nie jest im aż tak potrzebny i nie wiem czy to się sprawdzi. Na Euro Sneijder i VDV grali razem fajnie tylkow pierwszym meczu. A dalej ich wspólpraca raczej kulała. Zresztą i tak jest im on nie potrzebny.
VDV zresztą na razie nie sprawdził się w żadnej z wielkich lig, a tym bardziej nie grał w żadnym wielkim klubie. W HSV grali pod niego. Zobaczymy co pokaże jeśli by przeszedł do Realu.

A pozatym ja bym wolał żebyś my postawili też na jakiegoś Włocha do pomocy jak już. Aquiliani lub Montolivo. Wkurza mnie to, że coraz mniej jest w tych największych klubach zawodników z krajów skąd tego kluby pochodzą. Hiszpania mistrzem Europy a z Realu chyba tam było dwóch zawodników. Arsenal od dawna nie ma Anglików, inter to wiadomo. Nawet Milan mnie ostatnio wkurza. Szanowałem ich zawsze, że na Włochów stawiali, ale teraz oni już mają chyba z 8 brazylijczyków. To jest coraz głupsze. A na przykładzie Anglii widać do czego to może doprowadzić. Tam nawet te średnie i słabsze kluby mają coraz mniej Anglików, przez co coraz mniej młodych utalentowanych angielskich kopaczy się pojawia. Oni nawet do młodzieżówek ściągają ludzi z zagranicy.

A jeżeli chodzi o nasze zakupy w tym sezonie to są całkiem niezłe. Brak nam rezerwowego bramkarza i kogoś na środek obrony w zwiącku z kontucją Andrade.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:23

przemo134 pisze:przynajmniej skoncza sie teksty typu "ja chce VdV w Juve" itd itd. Nawet gdyby Juve sie nim interesowalo to nie mielibysmy szans z Realem. Real jest wstanie zagwarantowac mu spokojnie 3, 4x wieksze zarobki niz my.

Juve napewno zaproponalo by mu około 3-3,5 mln , to znaczy że Real mógłby mu płacić aż 12mln według Ciebie?


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:26

Mamy utalentowaną młodzież :wink:


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:27

jedna podstawowa zasada...

drużyna 11 gwiazd jest słabsza niż zgrany zespół 11 zawodników...

Czy nikt tutaj tego nie rozumie?!

Juve nigdy nie będzie galaktyczny. Juve to mają być ludzie którzy są dopasowani charakterem perfekcyjnie do siebie, którzy pójdą za sobą wszędzie. Jak dla mnie to może być grupa szarych, nikomu nie znanych ludzi, byle będą mieli charakter.

Kurcze, my nie kibicujemy PIŁKARZĄ my kibicujemy DRUŻYNIE !!

Płaczące gwiazdy w stylu C.Ronaldo, balującego Ronaldinho? NIE DZIĘKUJĘ. Zobaczycie, jak nasze chłopaki załapią ducha Juve, to i Mourinho nie da rady...

widocznie VdV by nie pasował charakterem do nas... zresztą, Tiago, Andrade, Almiron, Henry, Ibra juz byli chybioni... i mogę się założyć, ze jeszcze będzieci piać w zachwytach nad Paulsenem... jak ośmieszy Tottiego.

Poza tym... jesli miałbym wybierać... grający VdV i siedzący na ławce Giovinco... dla mnie jest to prosta decyzja :evil:


przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:31

@EWERTON22- a wg Ciebie nie??? w realu nikt pieniedzy nie szanuje :roll:


ODPOWIEDZ