House M.D. / Dr. House

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2008, 23:45

steru pisze:(...)
- Who are you?
- This is Dr. House. He is too brilliant for introductions.
tekst rzeczywiście powala! widać, że jest potencjał u scenarzystów, a więc z niecierpliwością oczekuję Season 5 Premiere!

"-Tadaa" :rotfl:


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2008, 11:07

O co Ci chodzi? :think:

Ja poki co nadrabiam zaleglosci z ostatnich sezonow wiec tym sie tak nie interesuję.

EDIT:
Chodziło mi oczywiście o pogrubienie :)
Dzięki za wyjaśnienie.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2008, 15:17 przez Venomik, łącznie zmieniany 1 raz.


Dirty mind
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2008, 11:23

Venomik pisze:O co Ci chodzi? :think:

Ja poki co nadrabiam zaleglosci z ostatnich sezonow wiec tym sie tak nie interesuję.
Piszesz, że się nie interesujesz ale skoro zadajesz pytanie o co chodzi :wink:

Są to teksty z promo do 5 sezonu. Jeśli nie masz nic przeciwko spojlerom to zachęcam do obejrzenia.

BTW zapowiada się że House będzie taki jak w 2 pierwszych sezonach :whistle:

Venomik jeśli chodzi Ci o pogrubienie w cytacie ( are you ), to wzięło się ono tam dlatego że ja w orginale posta napisałem : who is this. Był błąd. Teraz już go nie ma bo edytowałem tego posta z błędem.

Sorka, trochę namieszałem ale chyba już jasno rozpisałem :)

Pozdrawiam


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2008, 15:28

Ein pisze:Fenomenalny serial. Ośmielę się powiedzieć, że jest lepszy od losta, a PB biję o głowę.
Kurde, no sorry Ein ale tutaj dałeś plamy :P
Jak można porównywać takie seriale? PB to PB, Lost to Lost, a House to House. Proste.
Czy w filmach porównujesz np. "Gladiatora" do "Dziennika Bridget Jones" ? Nie wydaje mi się.

Przełamałem się i zacząłem oglądać dalsze odcinki 4. serii. Spojlery:
Duży minus dla scenarzystów za powrót zdziry :evil: Amber jest jej na imię, tak? Kompletnie jej nie trawię. Nie dość, ze brzydka, nie dość że głupia, to jeszcze z charakteru szmata. Jak Wilson mógł z nią się zadawać? Mam nadzieję, że Wilson+Amber będzie tylko pobocznym wątkiem. No bo chyba większej roli w tym serialu nie będzie odgrywał. Mam nadzieję, że do finału już zapomnę zdziry. A finał już tuż tuż :whistle:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 21:21

A wie ktoś kiedy AXN puści trzecią serie i czy wógóle puści?


Obrazek
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 22:26

pan Zambrotta pisze: Kurde, no sorry Ein ale tutaj dałeś plamy :P
Jak można porównywać takie seriale? PB to PB, Lost to Lost, a House to House. Proste.
Czy w filmach porównujesz np. "Gladiatora" do "Dziennika Bridget Jones" ? Nie wydaje mi się.
Nie do końca o to mi chodziło :P

Pisząc to miałem na myśli klimat, fabułę, nastrój i ... gust ? :P Stwierdziłem, że jak PB jest ok, ale mnie nie wciągnął - przebił go Lost, na którego odcinki czekałem z niecierpliwością, analizowałem każdy fragment to, fakt, że House wciągnął mnie tak bardzo, zafascynował i zaciekawił, że przebił te 2 seriale (które zwróciły moją uwagę), więc jest od nich (dla mnie) lepszy :)

Sądzę, że w miarę czytelnie to napisałem :P

Poza tym ... nie polecam oglądać tego filmiku na YT, którego link podał Steru ... serio ! :P


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 22:31

Niasty pisze:A wie ktoś kiedy AXN puści trzecią serie i czy wógóle puści?
Póki co w ich ramówce na wakacje nie ma House'a więc jak już coś to pewnie dopiero we wrześniu ale to tylko moje domysły...
Ein pisze:Poza tym ... nie polecam oglądać tego filmiku na YT, którego link podał Steru ... serio ! :P
Nie strasz ludzi :prochno:


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 16:24

Widzę, że na naszym forum jest pokaźne grono fanów serialu.

jeśli chodzi o mnie to ja też właśnie przechodzę przez fazę uzależnienia, oglądam obecnie drugą serię i bardzo mi się podoba, największą jego zaletą są wyraziste postacie mam tu na myśli zwłaszcza główną postać House'a jak i dr. Cuddy- ich potyczki słowne pierwsza klasa.

ps. mam pytanie czy ktoś ma jakieś tapety wysokiej jakości z serialu lub zna stronę z której takie można ściągnąć? Albowiem chciałem zrobić naklejkę na laptopa z motywem z serialu, ale niestety nie znalazłem żadnej ciekawej tapety a jak już to niskiej jakości.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 17:08

http://img165.imageshack.us/my.php?image=tapetafp2.png

Tapetka. Dla mnie cudo. Wykonał ją mój kumpel, jestem z niego dumny 8)

Ja obecnie kończę 3 sezon.

House z Cuddy, chciałbym to zobaczyć :P Sądzę, że serial bardzo by się na tym wzbogacił.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 17:42

Ein gdzie ta tapeta? Bo mnie się tylko logo serialu ładuje, a nie sądzę żeby o to Ci chodziło :prochno:


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 19:24

Kto powiedział, że ma tam być coś większego niż napis House ? :prochno:

Ja jakoś nie przepadam za zbyt wybajerowanymi tapetami, więc mi się podoba. "House M.D" na środku i wokół czerń ... o to chodzi 8)

Jednak jeżeli wam się nie podoba to proszę inne :

http://img370.imageshack.us/img370/5240 ... er0fv1.jpg

http://i244.photobucket.com/albums/gg5/ ... md-174.jpg

http://www.freewebs.com/hughlauriefan/h ... 0by800.jpg


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2008, 23:24

Znalazłem ciekawy artykuł o Housie w "Świecie seriali"Możę już ktoś przeczytał,ale zapraszam do lektury :P

Obrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Obrazek
vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 12:04

W tym momencie jest to mój ulubiony serial. Długo się nie mogłem przekonac, jednak musze strwierdzic iż jest znakomity. Polecam wszystkim gorąco. Jestem też fanem Prison Breaka jednak w tym momencie uważam że House ciekawszy.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2008, 01:16

Oh my god !



nowe promo. nie mogę się doczekać :D

Całe szczęście, że pozostało jeszcze tylko kilka miesięcy.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 09:35

Czapki z głów przed serialem "House M.D" :-D . Kto by pomyślał, że stary dobry schemat Sherlocka Holmes'a można odświeżyć i podać raz jeszcze, tyle, że w wersji lekarskiej?! :wink:

Czekam na nowa serię :-D


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
ODPOWIEDZ