Co myślicie o grze Ronaldinho

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 12:45

lUkEN pisze:
Lapcyk pisze:Ronaldinho nie jest glupi i wie co robi............ Sami pomyslcie! Każdemu chyba przychodzi do glowy ze chce zrobic furore w nomym klubie. Wedlug mnie tutaj wszystko jest ukartowane.
o czym ty mówisz, ukartowane ? to fajnie że wszyscy pozwolili mu pic bo zrobi furore, dla mnei ejst to nie zrozumiałe napisz jakoś bardziej rozwijając to cochcesz napisac.
Ronaldinho jest rzypadkiem piłkarza któremu znudziło sie granie i zainwestował w imprezy, przy tym miał kase.
Lapcyk'owi chodziło o klub w znaczeniu dyskoteka... :prochno:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lipca 2008, 09:26

Zobaczymy, czy znajdzie sobie odpowiednie dyskoteki w Mediolanie. Saga Milan-Ronaldinho zakończona!

Źródło: http://pilka.pl/?mid=1&show=92433


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Juve Forever !!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2007
Posty: 17
Rejestracja: 31 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2008, 22:54

Myślę ze będzie grał na przyzwoitym poziomie ale nie powróci już do formy jaką prezentował na początku w Barcy...

Za dużo reklam i Laysów...


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2008, 22:59

Milan próbował już z Ronaldo i nie wyszło ale nadal widze próbuja odbudowywac forme brazilców .. na pewno bedzie łatwiej niż z Ronaldo bo Ronnie jest młodszy ale co z tego wyjdzie to zobaczymy

mam nadzieje ze nie zagrozi on Juve


Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2008, 23:16

Nic nie myślę o jego grze :D

Kiedy stał się bardziej popularny po przyjściu do Barcy wszyscy go zaraz kochali podziwiali i był idolem wszystkich. A ja niechętnie spoglądałem na jego gre. Kiedy porównywano go do Zizou to aż mnie skręcało w boku. Wiedziałem, że nie utrzyma takiej formy i, że nie będzie wiecznie popularny. Teraz jest w Barcelonie jak Ronaldo w Man Utd, w sensie nienawidzony :D No w sumie teraz już nie. Nie pamiętam słabych meczów Zizou, a u brazylijczyka można wskazać całe sezony. Francuz wiedział kiedy zejść ze sceny cytując Markowskiego chyba. Odszedł w chwale. Ronaldinho odchodzi we wstydzie i upokorzeniu, po serii żenujących występów, i także koniec jego kariery także będzie żenujący, jak Ronaldo.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 09:21

Bobek1991 pisze:Wiedziałem, że nie utrzyma takiej formy
Skąd to wiedziałeś? Gdyby nie pozaboiskowe zachowanie gwiazdora, gdby nie to, że przedkłada imprezy nad treningi, prawdopodobnie odbierałby w tym roku którąś z rzędu złotą piłkę. Ja za Ronaldinho nie przepadam, ale w formie to piłkarz wielkiego formatu.
Bobek1991 pisze:Nie pamiętam słabych meczów Zizou
To nie znaczy, że nie miały one miejsca...
Bobek1991 pisze: Francuz wiedział kiedy zejść ze sceny cytując Markowskiego chyba
Mimo całej mojej sympatii - należy mieć też na uwadze groteskowość tego tekstu - powstał on, gdy Markowski i spółka (bez Hołdysa) reaktywowali zespół.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 09:30

Brazylijczycy kochają życie, uwielbiają się bawić, tańczyć. To część ich mentalności. Ronaldinho był wielki, ale myślał, że świat jest u jego stóp, a więc bez treningów i tak będzie najlepszy. Otóż tu popełnił błąd. Ja liczę, że przemyśli swoja postawę, wróci do formy i będzie jedną z ozdób Serie A. A jeśli dalej będzie rozrywkowo podchodził do swej pracy, to udowodni swoją osobą, że od wielkości do śmieszności tylko mały krok :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 10:29

A ja powiem tak, oby nie odzyskał formy bo wtedy znowu będzie nie do zatrzymania ... ;)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ