Euro 08' // Gr. C (Holandia, Włochy, Rumunia, Francja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:42

Tasak pisze: A ja życzę powodzenia grając człowiekiem który stał jak ten kołek, nie zrobił NIC!!!
Tak grają strikerzy. Czy wymagasz od Toniego dryblowania, wożenia piłki, konstruwoania akcji? On nie jest od tego. Popatrz jak gra u nas Trez, spójrz jak grał dziś Ruud. Ci ludzie mają tylko dostawić nogę/ głowę i strzelać/zgrywać piłkę. Poza tym są bezproduktywni - taka jest prawda...
Nie każdy jest aż tak genialny jak Drogba.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 23:45 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:43

Tasak pisze:jeżeli Donadoni go wystawi (zapewne tak będzie) to uciszy moje głosu krytyki i pacnie ze dwie bramy... Dla dobra ogółu moge się mylić...
Też tak myśle! Ja bym go zmienił, albo przynajmniej postawił obok/za nim Alexa bo po dzisiejszym spotkaniu pokazał, że zasługuje i powinien.

Taktyka Włoch przypomniała mi taktykę Juve za czasów Capello...długa piłka na dryblasa z przodu - czytaj Ibrahimovica - z której jak wiemy większość z nas była bardzo niezadowolona i która nie zawsze dawała korzyści, szczególnie gdy przyszło walczyć już o na prawdę prestiżowe sprawy, takie jak LM.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:45

Buffon - ciężko grać z takimi wyśmienitymi środkowymi obrońcami
Zambrotta - wybitne posunięcie trenera i ustawienie go na lewej stronie
Matrix - brak komunikacji z Buffonem
Barzagli - Wolfsburg to dla niego właściwe miejsce. 57 bramek
Palermo straciło? Do Juve? Już wolę Legro.
Panucci - ok
Ambrosini, Gattuso, Pirlo - jak dla mnie De Rossi mógłby tutaj jednak swoje miejsce znaleźć
Camoranesi - niewidoczny
Di Natale - ok
Toni - taktyka: wrzuta na wieże pokazuje wybitna 'myśl' szkoleniową trenera Italii

Trener - słabo to za dużo powiedziane
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 23:50 przez 29, łącznie zmieniany 1 raz.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:47

Łukasz pisze:
Tasak pisze: A ja życzę powodzenia grając człowiekiem który stał jak ten kołek, nie zrobił NIC!!!
Tak grają strikerzy. Czy wymagasz od Toniego dryblowania, wożenia piłki, konstruwoania akcji? On nie jest od tego. Popatrz jak gra u nas Trez, spójrz jak grał dziś Ruud. Ci ludzie mają tylko dostawić nogę/ głowę i strzelać/zgrywać piłkę. Poza tym są bezproduktywni - taka jest prawda...
Wymagam od niego strzelanie goli. Mówisz że tak grają strikterzy. Yhmy, czy to właśnie ci sami którzy w sytuacji sam na sam powinni strzelać bramkę, bo właśnie takie jest ich zadanie?
Ps
Naprawdę dziś nie widziałeś różnicy między grą Ruuda i Luki?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:50

Tasak pisze: Yhmy, czy to właśnie ci sami którzy w sytuacji sam na sam powinni strzelać bramkę, bo właśnie takie jest ich zadanie?

Naprawdę dziś nie widziałeś różnicy między grą Ruuda i Luki?
Ok, widziałem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:52

Donadoni jest niezłym dowcipnisiem, naprawdę drugi Tadeusz Drozda! Propozycja wystawienie Materazziego i Ambrosiniego w pierwszym składzie była już niesmacznym żartem, a on to jednak zrobił! To z czego słyną Włosi, czyli obrona, grała dziś nieporadnie, naprawdę żal było na to patrzeć. To potwierdza jak ważną postacią tej formacji jest Fabio Cannavaro. Ale on nie zagra. Więc może jednak dać szanse młodemu, ale jednak znajdującemu się w doskonałej formie Giorgio Chielliniemu? Tak wiem to bardzo subiektywna sugestia ze strony kibica JUVE, Materazzi jest przecież doświadczony. Ale może mam rację?
Pomimo wyniku i niekiedy bardzo źle wyglądającej gry Italianich, jestem zadowolony z tego co pokazali: Buffon, Camoranesi, Del Piero. Możecie mi zarzucić, że nigdy jako kibic klubu w którym grają nie będą ptrzył obiektywnie na ich grę, ale ja wiem, że trójka z JUVE była dzisiaj najlepsza na boisku! Forza Italia!


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:53

VariaTH pisze:Ale może mam rację?
Masz. Parę stoperów na mecz z Rumunią powinni tworzyć Chiellini i Panucci.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:54

VariaTH pisze:Donadoni jest niezłym dowcipnisiem, naprawdę drugi Tadeusz Drozda! Propozycja wystawienie Materazziego i Ambrosiniego w pierwszym składzie była już niesmacznym żartem, a on to jednak zrobił! To z czego słyną Włosi, czyli obrona, grała dziś nieporadnie, naprawdę żal było na to patrzeć. To potwierdza jak ważną postacią tej formacji jest Fabio Cannavaro. Ale on nie zagra. Więc może jednak dać szanse młodemu, ale jednak znajdującemu się w doskonałej formie Giorgio Chielliniemu? Tak wiem to bardzo subiektywna sugestia ze strony kibica JUVE, Materazzi jest przecież doświadczony. Ale może mam rację?
Pomimo wyniku i niekiedy bardzo źle wyglądającej gry Italianich, jestem zadowolony z tego co pokazali: Buffon, Camoranesi, Del Piero. Możecie mi zarzucić, że nigdy jako kibic klubu w którym grają nie będą ptrzył obiektywnie na ich grę, ale ja wiem, że trójka z JUVE była dzisiaj najlepsza na boisku! Forza Italia!
no Panucci też nie był najgorszy i Grosso...


Wito10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2008
Posty: 9
Rejestracja: 02 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:57

Spoko! To dopiero 1 mecz! To wyglada masakrycznie, ale moze nasz kochany KOŁCZ zabłysnie i zmieni skład. Wygramy z Francja i Rumunia i jedziemy dalej, Holandia nie bedzie miala tyle szczescia nastepnym razem i gitara. To ze w grupie cos nie idzie nie oznacza ze turnieju nie mozna wygrac.

Damy rade! Ja wierze w 'Błękitnych'!
Forza Azzurri!! :ball:


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:57

Wlochy kompromitacja ale to kompromitacja Donadoniego!!! Niestety schematami da sie wygrac z Belgia ale nie z Holandia. Tu trzeba polotu i finezji. A to gwaratuja tacy gracze jak Del Piero, Cassano (ktorego nie bardzo lubie) czy chociazby najlepszy pomocnik serie A - De Rossi. Plan Donadoniego spalil na panewce ze wzgledu takze na bledna decyzje co do obstawienia srodka obrony. Chelini moze bez doswiadczenia ale w super formie dwoilby sie i troil na boisku. Żal bojaźliwosci trenera. Materazzi i Barzagli chyba byli dzisiaj na plaży - totalne dno! Ktos tak grajacy w obronie nie powinien nosic koszulki Wloch - to ma byc wloskie calcio???

Z drugiej strony mecz toczony w fantastycznym tepie i boje sie ze to moze byl najlepszy mecz tych me.

Francja i Rumunia - wynik mowi wszystko.

Pozdrawiam!


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:58

Taki powinien byc sqad na rumunie wedlug mnie:
Buffon
Zambro-Barzagli-Chiellini(Panucci)-Grosso
Camor-Pirlo-De Rossi
Di Natale-Toni-Del Piero
Lub:
Buffon
Zambro-Barzagli-Chiellini(Panucci)-Grosso
Camor-Pirlo-De Rossi
Cassano
Toni - Del Piero


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 00:00

Zdecydowanie Atak Del Piero - Cassano , oni chociaż chcą powymieniać piłke i rozegrać jakąś porządną akcje, Toni zagrał tragicznie z Belgią , dzisiaj to samo .
Z pomocy powinien wylecieć Gattuso , w jego miejsce Aquilani .
Pirlo nie może wypaść z "11" to jest playmaker , nie grał dzisiaj genialnie, ale miał kilka kozackich podań i ten wolny .
W obronie dałbym na skrzydłach Grosso z lewej i Zambro z prawej, a w środku Barzagli i moim zdaniem Chiellini , który w tym sezonie w każdym ważnym meczu (szlagierze) grał kapitalnie, czyli na Euro w tak ważnych meczach można spokojnie na niego stawiać . Nie chce patrzeć jak włoski obrońca (patrz materazzi) nie może dogonić przeciwnika, przez co było sam na sam.
Donadoni niczym Domenech u francuzów, poszedł w gwiazdorstwo i uznał że nie wystawiając najmocniejszego składu wygra mecz, pokazując jak wielkim jest trenerem, niestety tylko się ośmieszył .

Ja bym dał takie ustawienie i skład :

.............................Buffon................................

Zambrotta - Barzagli - Chiellini(/Panucci) - Grosso

....................Ambrosini - Aquilani .........................

.................................Pirlo...................................
Camoranesi...........................................Del Piero
..............................Cassano
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2008, 00:03 przez x_men_1988, łącznie zmieniany 1 raz.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 00:02

W oczy rzucala sie przede wszystkim nieporadnosc srodka pomocy. Pirlo w pierwszej polowie niezle, w drugiej dramat. Gattuso potwierdzil tym meczem, ze jest kompletnie bez formy. Jesli Toni ma byc snajperem to czemu nie wykorzystuje stuprocentowych sytuacji? Ambrosini niewidoczny.

Bardzo dobry wystep Di Natale i Del Piero, wq mnie ta dwojka powinna wyjsc w podstawowej jedenastce na Rumunie. Camoranesi i Buffon na swoim poziomie.

Dowcipem natomiast byl wystep srodka obrony, w szczegolnosci Materazziego. Jesli wybiegnie w pierwszym skladzie w piatkowym meczu to bedzie oznaczalo, ze Donadoni postawil spore pieniadze na porazke swojego zespolu.

Podsumowujac: wydaje sie, ze mimo slabej, szczegolnie w destrukcji gry szanse na wyjscie z grupy wcale nie musza byc tak nikle. Szczegolnie biorac pod uwage wystep Francji i Rumunii, ktore to ekipy takze nie zachwycily.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2008, 00:04 przez Nadziej, łącznie zmieniany 3 razy.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 00:03

29 pisze:no Panucci też nie był najgorszy i Grosso...
Panucci, okej, szczególnie w II połowie pokazał, że coś jednak potrafi. A Grosso też dobrze zagrał, ale w ofensywie. Tak jak to na niego przystało. Biegać potrafi, ale niekoniecznie odbierać piłkę.
Łukasz pisze:Masz. Parę stoperów na mecz z Rumunią powinni tworzyć Chiellini i Panucci.
No i oby włoski Tadeusz Drozda, tym razem powściągnął się w swoich żartach i taką parę środkowych obrońców wystawił. Inaczej Mutu z Contrą zniszczą Azzurrich...
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2008, 00:09 przez Gooray, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 00:03

Łukasz pisze:
Tasak pisze: Yhmy, czy to właśnie ci sami którzy w sytuacji sam na sam powinni strzelać bramkę, bo właśnie takie jest ich zadanie?

Naprawdę dziś nie widziałeś różnicy między grą Ruuda i Luki?
Ok, widziałem.
Jak jedyna różnicą jaką dostrzegłeś w GRZE! obu zawodników jest to że jeden strzelił gola, to chyba jak Holandia konsruowała ataki to wychodziłes do klopa. Prawie za każdym razem. To samo reszta Holendrów, nie widziałem, żeby mieli postawioną w polu jakąś mało ruchliwą wierzę czy jak Ty to mówisz, striktera. Każdy jakoś mógł brać udział w akcji ofensywnej a nie tylko czekać na ostatnie podanie coby piłke dobić. W takim wypadku lepiej mieć 2 kreatywnych zawodników (Del Piero i Di Natale stzrelili razem w lidze 38 goli) No ale jak wg Ciebie gole strzelać może tylko trzy metrowy Strikter, to ja nie wiem, jak Oni, mierzący zaledwie 170 i 174 cm jak zauważyłeś te bramki strzeli... Może jeszcze tylko dodam, że gigant Treze (190) strzelił u boku Malucha Del Piero gola mniej, a Quagliarella (182) przy Maluchu Di Natale tylko 12... Hmmm. jak to możliwe? To jak to jest z tymi wielkimi strikterami?
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2008, 00:05 przez Tasak, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany