Co myślicie o grze Ronaldinho

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 12:36

Rzekomo Ronaldinho ma od przyszłego sezonu grać w Milanie, a drzwi mediolańskiego klubu stoją otworem dla Schevy.
Nie wiem gdzie trener (wciąż Carletto?) zamierza upchnąć Ronaldinho...
A Scheva? No cóż - trzeba odmłodzić skład
:wink:

Źródło: http://transfermarkt.de/de/news/19941/1 ... eigen.html

P.S. W obecnej sytuacji najlepszym transferem Milanu byłby Spalletti.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
BuffonJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 18:37

Ronaldinho to wartościowy gracz.
Każdy piłkarz może mieć mały kryzys.
Jednak gdy Ronaldinho wróci do formy to na pewno będzie jednym z najlepszych piłkarzy świata.
Przydałby się w Naszym Juventusie.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 19:18

Woda sodowa uderzylamu do glowy, i kazdy zna juz jego umiejetnosci wiec szczegolnie go pilnuja. Moze zmiana druzyny pozwolilaby mu na odrodzenie sie i powrot do dawnej formy, bo napewno wie jak gra sie w pilke


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 20:19

BuffonJuve pisze:Ronaldinho to wartościowy gracz.
W pełni się zgadzam :wink:
BuffonJuve pisze:Każdy piłkarz może mieć mały kryzys.
To według Ciebie jest "mały kryzys" to co nazwiesz dużym kryzysem :think:
BuffonJuve pisze:Jednak gdy Ronaldinho wróci do formy to na pewno będzie jednym z najlepszych piłkarzy świata.
Skąd to pewność :?: i jak wróci do formy :?: bo raczej w Barcelonie jej nie odzyska...
BuffonJuve pisze:Przydałby się w Naszym Juventusie.
Na jakiej pozycji :think:


delpierofan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2007
Posty: 18
Rejestracja: 29 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 20:22

Ronaldinho za dużo chipsów się nawtryniał i ruszać się nie może... Już nie wróci do formy nigdy..


"Maszeruj albo giń"
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 22:56

Z tego co słyszałam to już nawet Milan go nie chce. Kurcze szkoda gościa wg mnie kiedyś wymiatał jak ta lala a teraz, czy to lenistwo, czy zbyt wielka wiara w siebie... może każdy brazylijczyk, który coś osiągnął spoczywa na laurach. Tak jak niegdyś wielka gwiazda Ronaldo przygasła teraz za transwestytami gania :D Może jeszcze osiągnie "jakiś" poziom... ale chyba już nigdy ten sam.


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 23:32

Maggie Del Piero pisze:Z tego co słyszałam to już nawet Milan go nie chce. Kurcze szkoda gościa wg mnie kiedyś wymiatał jak ta lala a teraz, czy to lenistwo, czy zbyt wielka wiara w siebie... może każdy brazylijczyk, który coś osiągnął spoczywa na laurach. Tak jak niegdyś wielka gwiazda Ronaldo przygasła teraz za transwestytami gania :D Może jeszcze osiągnie "jakiś" poziom... ale chyba już nigdy ten sam.
Jak to moj qmpel mawia: tam gdzie gra Ronnie, Adriano i Ronaldo zaden nightclub, mcdonald czy zadna dyskoteka nie upadnie... :smile: :prochno: . Cos w tym jest.
Ronnie od 2 lat nie ma czasu na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (czytaj na treningi), bo musi reklamowki krecic. Pytam sie, wiec jak on ma grac dobrze w takiej sytuacji :?: Sodowka do glowy udezyla i po switnym grajku :/ .


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 14:43

powiem tak Ronaldinho skończył się tak szybko jak skończyła sie Fc Barcelona hehe, w ogóle można gardzić takim zespołem jednego sezonu klub, jego kibice i zawodnicy kochają brazylijczyka za cudowną gre, za to co zrobił dla nich w LM i lidze, a sezon poźniej już powoli zaczynają zapominać o tym, a 2 sezony poźniej klub chce się go pozbyć za wszelką cene;p żal patrzeć na to... W Juve nie było nigdy takiej sytuacji chyba?
No może z wyjątkiem zawodników którzy odeszli po aferze, ale to inna historia. Najlepszym z tych wszystkich gwiazdek reprezentacji Brazyli jest Kaka tylko mu od sławy i kasy nie odbiło...


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 17:34

szaman00 pisze:Najlepszym z tych wszystkich gwiazdek reprezentacji Brazyli jest Kaka tylko mu od sławy i kasy nie odbiło...
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić że osoba która do ślubu była prawiczkiem, ganiała po dyskotekach...
Co do samego Ronaldinho, nie życzę mu ani dobrze ani źle, ale lepiej niech się od milanu trzyma z daleka... Jeszcze jakimś cudem wróci mu forma, i będziemy mieli zmartwienie...


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 18:02

Tasak pisze:
szaman00 pisze:Najlepszym z tych wszystkich gwiazdek reprezentacji Brazyli jest Kaka tylko mu od sławy i kasy nie odbiło...
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić że osoba która do ślubu była prawiczkiem, ganiała po dyskotekach...
Co do samego Ronaldinho, nie życzę mu ani dobrze ani źle, ale lepiej niech się od milanu trzyma z daleka... Jeszcze jakimś cudem wróci mu forma, i będziemy mieli zmartwienie...


nie wiem o co chodzi Ci w tym cytacie mozesz wyjaśnić? znaczy sie o kogo Ci chodzi że do ślubu był prawiczkiem? Jeśli o Kake to wiesz za taką kase jaką on zarabia nie jedna laska oddałaby mu sie [ nie ubliżając kobietą] bo takie jest życie, a to że zachował cnote to juz jego prywatna sprawa nie mi to oceniać, widocznie chłopak woli trenować i grać w piłke niż brać przykład z kolegów i bawić się w dyskotechach, czy pubach, przez co utrzymuje znakomitą forme cały sezon za co dostał złotą piłke, bo raczej nie wygrał jej w konkursie picia drinków czy za uprawianie orgii pozdro!


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 18:08

szaman00 pisze:Najlepszym z tych wszystkich gwiazdek reprezentacji Brazyli jest Kaka tylko mu od sławy i kasy nie odbiło...
I tusie z Tobą zgodzę w 100% dla tego zawodnika zawsze boją się uogólniać... że brazylijczycy tacy czy owacy. Faktycznie wśród tych wszystkich "pseudo" gwiazd niewielu sezonów znajduje się właśnie Kaka, który mimo iż gra w dziwnym klubie gra niesamiowicie.


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 19:11

szaman00 pisze:
Tasak pisze:
szaman00 pisze:Najlepszym z tych wszystkich gwiazdek reprezentacji Brazyli jest Kaka tylko mu od sławy i kasy nie odbiło...
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić że osoba która do ślubu była prawiczkiem, ganiała po dyskotekach...
Co do samego Ronaldinho, nie życzę mu ani dobrze ani źle, ale lepiej niech się od milanu trzyma z daleka... Jeszcze jakimś cudem wróci mu forma, i będziemy mieli zmartwienie...


nie wiem o co chodzi Ci w tym cytacie mozesz wyjaśnić? znaczy sie o kogo Ci chodzi że do ślubu był prawiczkiem? Jeśli o Kake to wiesz za taką kase jaką on zarabia nie jedna laska oddałaby mu sie [ nie ubliżając kobietą] bo takie jest życie, a to że zachował cnote to juz jego prywatna sprawa nie mi to oceniać, widocznie chłopak woli trenować i grać w piłke niż brać przykład z kolegów i bawić się w dyskotechach, czy pubach, przez co utrzymuje znakomitą forme cały sezon za co dostał złotą piłke, bo raczej nie wygrał jej w konkursie picia drinków czy za uprawianie orgii pozdro!
Ale ja się z Tobą w zupełności zgadzam. Czy ja napisałem że to źle? kaka to faktycznie wspaniały piłkarz i człowiek. Tym większe pokłony w jego stronę, że w wieku 23 lat mimo tylu pokus (zapewne) nadal był prawiczkiem. Zresztą, to zupełnie nie nasza sprawa :prochno: napisałem o tym gwoli ciekawostki :P I to nie temat o kace tylko o tym drugim.... no... ronaldinho... Powiadam raz jeszcze, oby tylko nie kupił go milan... Niezle sie zbroją... Sheva (nigdy nie wiadomo jak zagra jak wróci na stare śmieci) R10 też nie wiadomo... Pato w przyszłym sezonie będzie jeszcze groźniejszy... Do tego jeszcze Flamini... ciekawe jak się ta paczka spisze w pucharze UEFA :rotfl:


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 20:41

:) a no milan się wzmocni bardzo! Pato, Flamini, Kaka, Pirlo, i do tego moze sheva, Ronaldinho który przychodząc do milanu chciałby udowodnić wszystkim z barcy ze nadal jest wielki groźny skład na nadchodzący sezon by stworzyli :D


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2008, 22:55

My tu sie zbijamy z Ronniego, ale jakby on przyszedl do Milanu lub interu i zaczal grac tak jak gral 2 lata temu w FCB to nie bylo by nam do smiechu. Moze niech jednak idzie do Menchesteru City czy innej Chelsea'y?


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 13:18

losbond pisze:My tu sie zbijamy z Ronniego, ale jakby on przyszedl do Milanu lub interu i zaczal grac tak jak gral 2 lata temu w FCB to nie bylo by nam do smiechu. Moze niech jednak idzie do Menchesteru City czy innej Chelsea'y?
Nie ma co sie bać Ronaldinho, przecież my mamy Chieliniego :D on zatrzyma każdego hehe jak w meczu przeciwko Interowi, szmacił zlatana jak amatora, ibrahimović nie wiedział co robić kiedy podbiegał do niego nasz defensor :) gdyż w głowie miał zakodowane, że zaraz bedzie ostry wślizg hehe z ronaldinho było by tak samo ostre, męskie wejście i zapał do gry by mu zmalał ;p


ODPOWIEDZ