tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2008, 01:28

Obrazek

cos pieknego :D naprawde mi sie podoba :D ale wolalbym napis I LOVE JUVE


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2008, 15:08

Sapo_JuveFan pisze:Obrazek

cos pieknego :D naprawde mi sie podoba :D ale wolalbym napis I LOVE JUVE
nie zapomnij o kwiatkach i słoneczku....


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2008, 15:09

to byla ironia ;) no ale ciezko wychwycic ironie w internecie :D


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 18:17

aSsItCh pisze:
Kędzior pisze:
aSsItCh pisze:Poszukuje loga Juventusu, które zawiera na około jakieśtam listki, przypominam sobie, że kiedyś widziałem taką bluze lub koszulke, bardzo i pilnie tego potrzebuje, a za kilka miesięcy zobaczycie prawdziwe dzieło sztuki...
Chodzi Ci o taki wzór ?

KLIK
Dokładnie o coś takiego mi chodzi, aczkolwiek poszukuje tego loga troche bardziej widocznego... Jakby ktos znalazł prosze o odp.
Nie wiem czy nadal szukasz, ale proszę.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2008, 18:51

Szymek pisze:
aSsItCh pisze:
Kędzior pisze:
Chodzi Ci o taki wzór ?

KLIK
Dokładnie o coś takiego mi chodzi, aczkolwiek poszukuje tego loga troche bardziej widocznego... Jakby ktos znalazł prosze o odp.
Nie wiem czy nadal szukasz, ale proszę.
Chciałem taki sam...kosmiczne jest to logo. Nawet przy okazji robienia tatuażu, bo byłem w tej własnie koszulce, pytalem ile by za to wziął, tak więć od 400 wzwyż :P


Obrazek
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 21:18

Platini-10-
bylbym wdzieczny jakbys wrzucil nowa fotke swojego tatuaza z troszke wiekszej odleglosci. ciekawi mnie ten projekt i chcialbym zobaczyc go z dalsza ;p


holydevil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2007
Posty: 103
Rejestracja: 17 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2008, 13:20

witam ja moze nowym userem nie jestem bo juz od roku tutaj jestem , i zdecydowalem sie na tatuaz juve identyczny jak ma juvelock , wiem moze sie wydawac to troche snobistyczne ale wlasnie w tym miejscu i podobna czconka mialem zamiar sie dziarnac a wczoraj zobaczylem to w praktyce na rece juvelucka. I mam prosbe do juvelucka czy moglbys mi przeslac projekt przed dziernieciem tzn juz gotowy ktory miales zaprojektowany z wykonawca. W sumie chcialem uczcic to na 15 lecie mojego zwiazku ze stara dama.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2008, 14:23 przez holydevil, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek


Juve is back on the track and it's time for payback !!!
aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2008, 13:54

Szymek pisze:
aSsItCh pisze:
Kędzior pisze:
Chodzi Ci o taki wzór ?

KLIK
Dokładnie o coś takiego mi chodzi, aczkolwiek poszukuje tego loga troche bardziej widocznego... Jakby ktos znalazł prosze o odp.
Nie wiem czy nadal szukasz, ale proszę.
Wszystko jest ładnie, pięknie, logo jest boskie, ale mam mały problem, chcę to sobie zrobić na CAŁE plecy, ale kiedyś dałem ciała i sobie zrobiłem gówno na łopatce i chciałem, żeby to logo jakoś to ścierwo zakryło i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego, które ma jakiś dodatek na górnej, prawej stronie...


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2008, 14:05

aSsItCh pisze:Wszystko jest ładnie, pięknie, logo jest boskie, ale mam mały problem, chcę to sobie zrobić na CAŁE plecy, ale kiedyś dałem ciała i sobie zrobiłem ### na łopatce i chciałem, żeby to logo jakoś to ścierwo zakryło i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego, które ma jakiś dodatek na górnej, prawej stronie...
Sam coś wymyśl, przecież to nie problem... najlepiej jakbyś dokładnie określił co tam masz na tej lewej łopatce, to może wspólnymi siłami coś tam byśmy zaradzili ;)
holydevil pisze:witam ja moze nowym userem nie jestem bo juz od roku tutaj jestem , i zdecydowalem sie na tatuaz juve identyczny jak ma juvelock , wiem moze sie wydawac to troche snobistyczne ale wlasnie w tym miejscu i podobna czconka mialem zamiar sie dziarnac a wczoraj zobaczylem to w praktyce na rece juvelocka. I mam prosbe do juvelocka czy moglbys mi przeslac projekt przed dziernieciem tzn juz gotowy ktory miales zaprojektowany z wykonawca. W sumie chcialem uczcic to na 15 lecie mojego zwiazku ze stara dama.
Nie widzę w tym nic złego, że zrobiłeś sobie taki sam tatuaż. Nikt tutaj nie ma żadnej wyłączności na swoje dziary i tym bardziej nie widzę nic złego, jeśli owy tatuaż jest fpytkę... Sam się nad takim zastanawiałem, ale ostatecznie zabrakło kabziuty i chyba trochę odwagi. Pozdro.

P.S. juveluck, a nie juvelock ;)


Capo di tutti capi
holydevil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2007
Posty: 103
Rejestracja: 17 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2008, 14:51

mhm na cale plecy :D no to gratuluje odwagi ... tu nawet juz nie chodzi o milosc do juve (chodz pewnie ja masz wielka ) ale o jaja :D pozdro

pod koniec maja chce wytatulowac sobie nad pempkiem takim lukiem napis :

,,La Juve siamo noi, Bianconeri Per Sempre''

tzn bedzie zaookraglony lukiem do gory .

Mhm a co do herbow na piersi powiem tak, nikogo nie urazajac ale zeby miec na piersi herb to trzeba ta piers miec :D i jako tako zbudowanym byc zeby to sie prezentowalo przyzwoicie a nie na zapadnietej klacie :P



p.s poprawilem juvelock na juveluck, sorko za pomylke


Obrazek


Juve is back on the track and it's time for payback !!!
|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2008, 22:50

Mam małe pytanie :D Powiedzmy robie sobie teraz tatuaż na ramieniu, ide na siłownie i ćwiczę.Moje ramie przybrało na obwodzie , a co z tatuażem?
Rozciągnię się czy poprostu się się zepsuję? Pytam się tak z ciekawości, bo tatuażu nie miałem nigdy, ale kiedyś sobie napewno zrobię. :)


holydevil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2007
Posty: 103
Rejestracja: 17 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 10:45

dlaego na ramieniu sie nie robi bo tatuaz moze sie odksztalcic.......

1 opcja jes ttaka ze jak sie zrobi za wczesnie tatuaz w mlodym wieku to jest obawa ze tatuaz sie rozleje bo nasze ciala jednak rosnie a szczegolnie na raamnieniu, dlatego lepiej poczekac do tego 19 roku zycia kiedy juz nasze cialo nie rosnie , a jak juz bardzo ktos chce zrobic przed 18 to niech nie robi na ramieniu .

2 opcja jes taka ze jesli bedziesz ,,pakowal i twoj biceps zwikeszy swoja ,,objetosc'' to oczywiscie tatuaz takze sie rozleje , chodz sa pozniej sposoby na jego poproawe wizualna .

chodz mowie tatuaz na ramieniu to glupota bo biceps jest najbardziej podatna czescia ciala na wzost, nawet przy glupim tyciu.


Obrazek


Juve is back on the track and it's time for payback !!!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 10:46

Postanowiłem napisać ponieważ mam pewne pytanie związane z tatuażem a chyba lepszego tematu na nie nie znajdę na JP. Może ktoś wie, jak to jest z tatuażami i oddawaniem krwi? Do tej pory byłem święcie przekonany, że po zrobieniu tatuażu trzeba odczekać rok aby móc oddawać krew, ale ktoś mi powiedział, że ludzie, którzy maja tatuaż krwi oddawać już nie mogą, ile w tym prawdy jest?

Oczywiście, nie chodzi mi tutaj o nałogowe tatuowanie się, ale o 1 góra 2,3 tatuaże, nic więcej, czy można w takim wypadku oddawać krew?

Z góry dzięki za odpowiedź, jeśli ktoś ją zna.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 10:52

Zobacz, czy możesz oddać krew?
Bezwzględne przeciwwskazania do oddania krwi

* ciężkie choroby układu: krążenia, pokarmowego, nerwowego, oddechowego, moczowego i nerek,
* zakażenie chorobami zakaźnymi (np. HIV, żółtaczka, kiła),
* zachowania seksualne o podwyższonym ryzyku zarażenia chorobami zakaźnymi
* używanie środków psychoaktywnych,
* choroby krwi,
* łuszczyca,
* cukrzyca,
* nowotwory złośliwe,

Czasowa niezdolność do oddania krwi

* zabieg operacyjny, endoskopia, tatuaż, przekłucie uszu i piercing - uniemożliwiają oddawanie krwi na okres 6 miesięcy od momentu ich wykonania,
* pobyt w zakładzie karnym oraz 6 miesięcy po jego opuszczeniu,
* okres miesiączkowania i 3 dni po zakończeniu,
* przebyte infekcje, gorączka >38oC, przyjmowanie antybiotyków - dwa tygodnie od zakończenia objawów lub leczenia,
* szczepienia przeciw: grypie, żółtaczce - przynajmniej na 48 godzin,
* okres ciąży i 6 miesięcy po porodzie lub zakończeniu ciąży

masz, edukuj się.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 11:14

Też właśnie myślę nad zrobieniem tatuażu. Mam zamiar umieścić go na plecach, chodzi mi po głowie zrobienie znaków chińskich, piktogramy. Lub wzdłuż kręgosłupa napis Juventus. Może ma ktoś jakieś fajne projekty połączenia chińszczyzny z Juventusuem. Byłbym bardzo wdzięczny. :ok: :ok:


ODPOWIEDZ