Co myślicie o grze Ronaldinho

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 18:57

Machnes pisze:Byles wogole na jakims meczu OE?
Z mojej mieściny troszkę za daleko na najbliższy stadion jakiejkolwiek drużyny OE, po za tym nie wiem czy w mojej naturze leży rzucanie płytami chodnikowymi w innych widzów i bijatyki z policją (ja akurat szanuję bardzo panów policjantów za to jaką czasami robotę odwalają z narażaniem swojego życia). Może i nie mam racji co do stadionowych bójek ale w TV mówi się przeważnie o tym (jak wiadomo złe wieści lepiej sprzedają się od dobrych w TV), a to właśnie TV wykreowało mój obraz polskiej piłki. Jeżeli się mylę proszę o tym powiadomić w miarę spokojnie, zamiast na mnie naskakiwać jak moja nauczycielka.

Hmmm, a żeby nie dostać warna, pasowałoby coś dodać na temat:
otóż sadzę, że Ronaldinho raczej już nie ma szans na powrót do wielkiej formy sprzed lat. Ale to tylko moje zadnie.


C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 19:08

Kimi pisze:
Machnes pisze:Byles wogole na jakims meczu OE?
Z mojej mieściny troszkę za daleko na najbliższy stadion jakiejkolwiek drużyny OE, po za tym nie wiem czy w mojej naturze leży rzucanie płytami chodnikowymi w innych widzów i bijatyki z policją (ja akurat szanuję bardzo panów policjantów za to jaką czasami robotę odwalają z narażaniem swojego życia). Może i nie mam racji co do stadionowych bójek ale w TV mówi się przeważnie o tym (jak wiadomo złe wieści lepiej sprzedają się od dobrych w TV), a to właśnie TV wykreowało mój obraz polskiej piłki.
Jeśli wyrabiasz sobie zdanie tylko i wyłącznie na podstawie tylko tego co usłyszysz w telewizji to życzę Ci powodzenia w życiu. Twoim zdaniem pójście na mecz jest równoznaczne z "rzucaniem płytami chodnikowymi w innych kibiców i bijatyki z policją" (przynajmniej tak wnioskuje z Twojego postu) to oświadczam bardzo spokojnie bez naskakiwania, że jesteś w błędzie i to dużym.


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 19:27

Kimi pisze:Z mojej mieściny troszkę za daleko na najbliższy stadion jakiejkolwiek drużyny OE, po za tym nie wiem czy w mojej naturze leży rzucanie płytami chodnikowymi w innych widzów i bijatyki z policją (ja akurat szanuję bardzo panów policjantów za to jaką czasami robotę odwalają z narażaniem swojego życia). Może i nie mam racji co do stadionowych bójek ale w TV mówi się przeważnie o tym (jak wiadomo złe wieści lepiej sprzedają się od dobrych w TV), a to właśnie TV wykreowało mój obraz polskiej piłki. Jeżeli się mylę proszę o tym powiadomić w miarę spokojnie, zamiast na mnie naskakiwać jak moja nauczycielka.
alez ja jestem bardzo spokojny, tylko smiac mi sie chce jak ktos kto opiera sie tylko na wiedzy z onetu(czy 5minutowych wiadomosciach sportowych) gada takie pierdoły i poprostu mnie w ten sposob obraza. Moze kup sobie koszulke "I Love Police" :lol: :prochno: wiesz Ci panowie mundurowi czy dzielnicowi, ktorzy na Twoje "dzien dobry" odpowiadaja tym samym, usmiechajac sie przy tym, różnią się troche od tych, ktorzy pilnuja kibicow na stadionach :] ale skad Ty o tym mozesz wiedziec? ;] A to, ze ktos idzie na stadion z szalkiem nie znaczy wcale, ze idzie sie tam bic ;] A juz pomijam fakt, ze rzeczywistosc jest troche inna niż to co uslyszales w jakichs wiadomosciach sportowych :]
Jesli masz ochote jeszcze na ten temat podyskutowac zapraszam na PRIV ;]



mysle, ze on dalej wie jak grac w piłke :wink:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 19:29

C-Bart pisze: Jeśli wyrabiasz sobie zdanie tylko i wyłącznie na podstawie tylko tego co usłyszysz w telewizji ...
Gdzie napisałem, że wyrabiam sobie zdanie tylko i wyłącznie w oparciu o TV ??
C-Bart pisze:jesteś w błędzie i to dużym.
Tyle by wystarczyło i krótkie wyjaśnienie. A to o płytach chodnikowych to akurat był cytat z CZASOPISMA (nie napiszę gazety, żeby kogoś nie obrazić). A skoro napisałeś, że jestem w błędzie, to wierzę Ci i postaram się zmienić swoje zdanie na temat polskiej piłki. Tylko problem w tym, że cały czas głośno tylko o tym jak to się pali szaliki ma stadionach itp.


C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 19:45

Kimi pisze:
C-Bart pisze: Jeśli wyrabiasz sobie zdanie tylko i wyłącznie na podstawie tylko tego co usłyszysz w telewizji ...
Gdzie napisałem, że wyrabiam sobie zdanie tylko i wyłącznie w oparciu o TV ??
Sam przecież napisałeś:
Kimi pisze:a to właśnie TV wykreowało mój obraz polskiej piłki.
Więc wyraźnie jest napisane, że TV wykreowało Twój obraz polskiej piłki czyli wyrobiłeś sobie zdanie na podstawie tylko i wyłącznie TV. Nie wspomniałeś tu o niczym innym jak tylko o TV.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 19:50

No OK, mój błąd, przyznaję i przepraszam. Wyjaśniłem już wszystko z użytkownikiem Machnes, więc moim zdaniem kłótnię można zakończyć, bo trochę zeszliśmy z tematu.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 10:42

Serhinio pisze: Moim zdaniem Roni nie był w PSG nr.1 i nie, grał pierwszych skrzypiec bo przez rok grał w cieniu Wielkiego OKOCHY :!:
To fakt - Okocha był wielki.
Serhinio pisze: Pograł na wysokim poziomie przez 3 lata i ludzie pisza ze jest najlepszym piłkarzem wszech czasów
Nie jest, ale biorąc pod uwagę to, jak grał, gdy był w szczytowej formie - miał ku temu potencjał.
Kimi pisze: Jak już gra w Barcelonie to niech tam się marnuje a nie w Juve. Kto by go chciał zobaczyć w biało-czarnych pasach ??
Buffon?
:-D

A co do jego ewentualnego transferu do Mediolanu - jasne, że podstarzały Milan potrzebuje kadrowje rewolucji, ale nie wiem jak trener ACM "upchnie" w jednym składzie Pirlo, Kakę i Lays'a (jeszcze dziwniejsze ustawienie niz to obecne?). Co prawda Ronnie grywa z Kaką w reprezentacji, ale mam wrażenie, że bardziej sobie przeszkadzają niż pomagają. Grają co prawda w zupełnie inny sposób, ale na podobnych pozycjach.

Sapo_JuveFan pisze: W sumie to Emerson nie gral zle
...jak dla kogo
:roll:
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2008, 21:31 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 10:59

A ja Was pewnie wszystkich zaskoczę. Uważam, że Ronaldinho jest świetnym piłkarzem i chciałbym go widzieć w Juventusie. Czemu? Odpowiedź jest prosta. Wszyscy narzekają, że najlepszą formę ma za sobą, że pije alkohol bla bla. Ale jak gra cała Barcelona?! Tak jak ją Rijkard ustawi. A prawda jest taka, że ten trener nie ma żadnego pomysłu na grę!Atmosfera jest nieciekawa i odbija się to na zespole.

Ronaldinho we Włoszech? Uważam za świetny pomysł. Brazylijczycy radzą sobie świetnie w Italii. Ronnie miałby okazję odbudować formę, którą przecież zachwycał na początku w Barcy i na Mundialu. Powiem więcej, uważam że ten piłkarz podniósł by poziom Serie A i zainteresowanie ludzi futbolem.

Oczywiście każdy może powiedzieć, że są to tylko taki moje dyrdymały ale obyście nie musieli tego odwoływać po pierwszym meczu Juve z Milanem z Ronaldinho w składzie...

Pozdrawiam


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 16:54

Łukasz pisze:
Kimi pisze: Jak już gra w Barcelonie to niech tam się marnuje a nie w Juve. Kto by go chciał zobaczyć w biało-czarnych pasach ??
Buffon?
:-D
Przecież rozmawiamy o Ronaldinho :think:


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 17:01

Kimi pisze:
Łukasz pisze:
Kimi pisze: Jak już gra w Barcelonie to niech tam się marnuje a nie w Juve. Kto by go chciał zobaczyć w biało-czarnych pasach ??
Buffon?
:-D
Przecież rozmawiamy o Ronaldinho :think:
No a o czym mówił Łukasz :?: Przecież nie zszedł z tematu. Spytałeś się kto by chciał widzieć Ronaldinho w Juve to Ci odpowiedział. O co Ci chodzi :?: :think:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 17:03

:oops: mój błąd, ale moje pytanie o tym kto by chciał widzieć Ronaldinho w Juve odnosiło się do Was, użytkowników tego forum.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 18:31

Ja nie chciał bym Ronaldinho w Juve. Jakoś go nie widzę w koszulce Juve :? A wracając do podstawowego tematu to dla Ronaldinho ten sezon jest na pewno nie udany. Urazy i kontuzje uniemożliwiły mu dojście do optymalnej formy (z tego co wiem to rozegrał do tej pory 13 meczy w lidze). Ale jednak nie patrząc na kontuzje to Ronaldinho w tym sezonie nie gra już tak fenomenalnie jak niegdyś, czyli jakieś dwa sezony temu. On już tak od MŚ w Niemczech zaczął słabiej grać.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 20:56

steru pisze:
Ronaldinho we Włoszech? Uważam za świetny pomysł. Brazylijczycy radzą sobie świetnie w Italii.

Pozdrawiam
Brazylijczycy świetnie radzą sobie w Italii, ale raczej nie w Juventusie. Chyba, że się mylę, proszę o wyprowadzenie z błędu.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 21:04

sempaju pisze:Brazylijczycy świetnie radzą sobie w Italii, ale raczej nie w Juventusie. Chyba, że się mylę, proszę o wyprowadzenie z błędu.
W sumie to Emerson nie gral zle ;) ale co do Ronaldinho to nie chce go w Juve. Czemu? Psulby atmosfere w szatni, jest samolubny i zbyt drogi :)
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2008, 21:05 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2008, 21:05

Hmm, no tak, mój błąd :)


ODPOWIEDZ