Co myślicie o grze Ronaldinho

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 17:31

Ronaldinho ma świetną technikę ale w moim przekonaniu to nie świadczy że jest (był) najlepszym piłkarzem na świecie... on tylko w ofensywie sie udzielał i jeszcze gdy każdy jego drybling "wchodził" było to zrozumiałe ale od jakiegoś czasu nie pokazuje nic nowego ...
to nie jest piłkarz kompletny
przypomina mi sie Rivaldo - po mistrzostwach świata 2002 nagle gdzieś "zniknął" ...
F.


Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 19:04

Jak wiekszosc z was nigdy za nim nie przepadalem. Moze i dostal tam swoje nagrody i byl oglaszany najlepszym pilkarzem swiata, ale dla mnie pilka nozna nie polega jedynie na super technice, dryblingach i strzelaniu goli. :roll:
Ja zawsze uwazalem pilkarzy jak np. obecnie Steven Gerrard za najlepszych na swiecie. Wlasnie tacy kompletni pikarze, z wszystkim czego football potrzebuje i do tego super charakterem sa najlepsi. Do takich nalezal swego czasu takze niejaki Nedved :dance: .
Ronaldinho gral jakis czas swoje, wygrywal trofea, byl naprawde dobry, ale jesli nie zajdzie po rozum do glowy i nie zacznie pracowac i grac dla zespoly a nie dla galerii to jego czas swiatowej slawy chyba powoli dobiega konca. A szkoda, bo czasami jego triki byly fajne. :smile: 8)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 19:42

A jeśli zarząd zgodzi się Buffonem i sprowadzi Ronaldinho ?? Tak czysto teoretycznie. Wtedy będziecie go lubić czy jednak nadal nie ??


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 20:24

Kimi pisze:A jeśli zarząd zgodzi się Buffonem i sprowadzi Ronaldinho ?? Tak czysto teoretycznie. Wtedy będziecie go lubić czy jednak nadal nie ??
Ja osobiście w dalszym ciągu bym go nie lubił no chyba, że w Juve grałby bardzo, bardzo dobrze...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 20:30

Abstrahując zarówno od formy Brazylijczyka, słabej formy, jak i jego umiejętności i możliwości, ogromnych umiejętnośći i możliwości, Serie A to nie jest liga dla niego.

Serhinio, to nie moje słowa!
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2008, 23:01 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Goblin18

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 kwietnia 2008
Posty: 33
Rejestracja: 01 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 21:03

Gdyby się pojawił w SerieA to nie zdążyłby nawet zrobić jednej swojej kiwki a piłki by już nie miał przy nodze tu się gra inaczej niż w hiszpanii jest mniej swobody na boisku twarde krycie jest


Lepiej umrzeć za coś niż żyć za darmo
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 21:07

Łukasz pisze:...Serie A to nie jest liga dla niego.
O tym już chyba niedługo się przekonamy jak przejdzie do Milanu, co jest dośc prawdopodobne.

A co do samego Ronniego, najlepiej wspominam jego gre w PSG. Grał tam niesamowicie, potem przeszedł do Barcy i także gral bardzo dobrze. Po prostu czarował 8). Ale z czasem ta gra stawała sie chaotyczna. To jak gra teraz sami dobrze widzimy obecnie :wink: Za duży mediów i za dużo coraz to większych wymagań dla samego zawodnika.


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 21:43

Łukasz pisze:A co do samego Ronniego, najlepiej wspominam jego gre w PSG. Gral tam niesamowicie, potem przeszedl do Barcy i takze gral bardyo dobrze. Ale z czasem ta gra stawala sie chaotyczna. To jak gra sami dobrze widzimz obecnie :wink:
Moim zdaniem Roni nie był w PSG nr.1 i nie, grał pierwszych skrzypiec bo przez rok grał w cieniu Wielkiego OKOCHY :!:

Dla mnie nigdy nie bedzie wielkim piłkarzem i jakąś mega gwiazda ponieważ nie potrafi utrzymac rownej formy przez kilka lat. Pograł na wysokim poziomie przez 3 lata i ludzie pisza ze jest najlepszym piłkarzem wszech czasów ,a przykładowo popatrzmy na Del Piero ,Nedveda lub Buffona oni graja juz ponad 10 lat na bardzo wysokim poziomie ośiągneli wiele wiecej na stadionach niż on a jednak sie pisze ze on jest od nich lepszy gdzie tu logika pytam :?: niedługo napisza ze osiągnął wiecej od Pelego, Maradony lub Didiera Deschamps'a :stop:

Aktualnie nawet nie występuje w pierwszym składzie Barcy w meczach takiej wagi jak Liga Mistrzów zastepuje go 18sto latek Krkic. Myślę ze włodaże Barcy sie zastanowia i sprzedadza go teraz puki jeszcze jest w cenie.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 21:49

Kimi pisze:A jeśli zarząd zgodzi się Buffonem i sprowadzi Ronaldinho ?? Tak czysto teoretycznie. Wtedy będziecie go lubić czy jednak nadal nie ??
to zalezy co pokazałby na boisku... musze przyznac ze zawsze go nie lubilem i nie lubie... i nie wierze, ze jesli zarzad by go sprowadzi, on naraz przestalby grac pod publike tylko dla druzyny...


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 22:13

Hmm Ronaldinho... gdy bł na szczycie to trzeba mu przyznać że grał genialnie, ale teraz to cień tamtego piłkarza, zobaczymy co bedzie po zmianie klubu życzę mu jak najlepiej chociaż nigdy go nie uwielbiałem :? wiem jedno - w Milanie się nie odrodzi...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 22:48

Serhinio pisze:Aktualnie nawet nie występuje w pierwszym składzie Barcy w meczach takiej wagi jak Liga Mistrzów zastepuje go 18sto latek Krkic. Myślę ze włodaże Barcy sie zastanowia i sprzedadza go teraz puki jeszcze jest w cenie.
"W cenie" to on był dwa, trzy sezony temu, treaz Barca wyceniła go(mimo klauzuli na odejście po warunkiem zapłacenia kwoty równej bodajże 120mln euro) na 40mln euro! A sam Milan oferuje jak narazie 20mnl :wink:
Serhinio pisze:Pograł na wysokim poziomie przez 3 lata i ludzie pisza ze jest najlepszym piłkarzem wszech czasów
Takie wypowiedzi tylo na stronie Barcy i podczas rozmów 10-13 latków :smile:
Serhinio pisze:...a przykładowo popatrzmy na Del Piero ,Nedveda lub Buffona oni graja juz ponad 10 lat na bardzo wysokim poziomie ośiągneli wiele wiecej na stadionach niż on
Ronaldinho zdobył puchar LM, czego nie dokonali Nedved i Buffon...
Serhinio pisze:niedługo napisza ze osiągnął wiecej od Pelego, Maradony lub Didiera Deschamps'a
Tak samo jak ta trójka wygrał puchar MŚ, wygrywał pierwsze ligi w swoich drużynach i zgarniał nagrody za najlepszego piłkarza, różnych plebiscytów... :wink: Może nie chodzi tu o osiągnięcia, ale ogólną ocene kariery, to do Pelego i Maradony nie ma co go porównywać :prochno:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 17:06

Goblin18 pisze:Gdyby się pojawił w SerieA to nie zdążyłby nawet zrobić jednej swojej kiwki a piłki by już nie miał przy nodze ...

Ja bym tak powiedział raczej o Orange ekstraklasie gdzie nie zdążyłby zrobić kiwki bo by polscy kibice piłkę ukradli ;)

Jak już gra w Barcelonie to niech tam się marnuje a nie w Juve. Kto by go chciał zobaczyć w biało-czarnych pasach ??


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 17:50

Ronaldinho to już nie ten sam piłkarz,który czarował jeszcze 2 lata temu.Coś zacięło się w czasie mundialu w Niemczech.Nie wiedzieć czemu,ale od tamtej pory Brazylijczyk gra w kratkę,często traci piłki,których wcześniej by nie oddał,potyka się o własne nogi...Prawdą jest,że to znakomity zawodnik,ale zdaje się,że jego przygoda z Barceloną dobiega końca...Mówi się,że Berlusconi ma zrobić dosłownie wszystko,aby ściągnąć go do Mediolanu...Nie sądzę,aby w znaczącym stopniu się odbudował,gdyż nie jest to kwestia kilku miesięcy,lecz kilkunastu,w ciągu których nie prezentuje się dobrze...


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 18:07

Kimi pisze:Ja bym tak powiedział raczej o Orange ekstraklasie gdzie nie zdążyłby zrobić kiwki bo by polscy kibice piłkę ukradli ;)
kapitalny zart :? poprostu niszczysz humorem 8) Wez sie ogarnij, bo to co tu czasem wypisujesz wcale nie jest smieszne ;] Byles wogole na jakims meczu OE?

a co do Ronaldinho - wielki pilkarz, ale jednak niedojrzaly czlowiek. Moze jednak zmadrzeje i znow bedzie zachwycal swiat swoją grą. Moze zmiana otoczenia wyjdzie mu na dobre? Wolalbym, aby jednak odrodzil sie gdzie indziej niż w Milanie :roll:


bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 18:47

Ronaldinho? Genialny piłkarz.. trzy lata temu! Jeśli ktoś pisze, że nie jest i nigdy nie był wielkim piłkarzem, czy nie był nawet blisko wielkich piłkarzy to ja, albo tu czegoś nie pojmuje, albo Ci prześmiewcy to zwykli hipokryci! Jedno co mu brakowało to umiejętności gry głową i umiejętności... życia z głową. Nie był gotowy na bycie supergwiazdą i podoływać z sezonu na sezon ogromnej presji kibiców.
Myśle, że jeśli przejdzie do Milanu to będzie potrafił się odrodzić. Przykład? Ronaldo na wiosnę ubiegłego roku.


ODPOWIEDZ