Ikariam // Do czego służy ten pokój?

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 15:09

Pokój ten przeznaczony jest dla członków sojuszu JuvePoland w grze Ikariam. Dostęp do niego można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez przystąpienie do w/w sojuszu.

Poza członkami sojuszu dostęp do tego pokoju mają również administratorzy JP.

Regulamin tu oczywiście nie obowiązuje, rządźcie się sami :wink:
Ostatnio zmieniony 24 marca 2014, 16:45 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 15:35

Siewier pisze:Regulamin tu oczywiście nie obowiązuje, rządźcie się sami :wink:
Trochę nie rozumiem to znaczy, że w tym pokoju nie obowiązuje regulamin??? To znaczy nie ma żadnych zasad???Można nabijać, przeklinać wyzywać itp. :?: :?: :?:


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 15:40

:D

Aj tam , przesadzasz Okoni, przecież to nie o to chodzi :lol:

a tak na margiensie to WITAM WSZYSTKICH!
Tutaj bedziemy knuli nasze spiski i przygotowywali sie do wojny :smile:

Reszta na forum ogólnym!


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 15:51

W dalszym ciągu nie rozumiem o co chodzi z tym brakiem regulaminu.

A do rzeczy atakował mnie neos :? Jednak chyba zapomniał, że ja mam też drugą wioskę, w której robili się procarze :wink: .No i teraz mam około 65 procarzy i nie mogę się doczekać kiedy mnie zaatakuje :twisted: .Jak nie zrobi tego dzisiaj to sam go zaatakuje.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 16:00

ten pokój jest otwarty tylko dla nas z sojuszu i dlatego nie podlega regulaminowi, dlaczego mielibyśmy sie wyzywać? :prochno:


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 16:12

Medi pisze:ten pokój jest otwarty tylko dla nas z sojuszu i dlatego nie podlega regulaminowi, dlaczego mielibyśmy sie wyzywać? :prochno:
Aha już rozumiem :D

PS idzie naros z 52 wojownikami zobaczymy jak poradzi sobie z moimi 71 procarzami i murami poziom 3 :twisted: :twisted: :twisted: .


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 17:54

a ja mam takie pytanie, czy sojusz jeszcze właściwie funkcjonuje? w rankingach polecieliśmy na łeb na szyje. nie wiadomo kto w to jeszcze gra w ogóle.. doszło nawet do paradoksu, że najlepszego do niedawna w generałach Gregora wyprzedziłem nawet ja.. :lol:
więc.. ?


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 18:04

kacek_ pisze:a ja mam takie pytanie, czy sojusz jeszcze właściwie funkcjonuje? w rankingach polecieliśmy na łeb na szyje. nie wiadomo kto w to jeszcze gra w ogóle.. doszło nawet do paradoksu, że najlepszego do niedawna w generałach Gregora wyprzedziłem nawet ja.. :lol:
więc.. ?
ja napewno nie gram juz tak aktywnie jak na poczatku, duzo mniej atakow prowadze, jednak ciagle gram i narazie nie zamierzam przestac.

Co do mojej pozycji w generalach - ostatnio zanotowalem spory spadek. Zaczelo sie to wszystko od bardzo dalekiej i kosztownej wyprawy wojskowej - stracilem wlasciwie cala kase i nie moglem sie podniesc. Nastepnie kilka nieprzemyslanych ruchow i jaki jest efekt wszyscy widza.
Ale juz stanalem na nogi i ruszam mocno do przodu z budowa armi :)
a jutro w generalach powinienem byc juz w TOP 10.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:43

Ja też ciągle śmigam... :) Z tego co patrzyłem w zakładce sojuszu, to w miarę często zagladają tam także: Białas, Del, Medi i Mesju... Reszta chyba dała sobie już spokój, albo zagląda rzadko...

Btw. Można by zrobić coś żeby zainteresować znów ludzi z sojuszu grą... Np w końcu wypowiedzieć komuś wojnę... To na pewno ożywi grę... Można też zorganizować jakieś mini-wybory, na forum, na specjalne funkcję etc... :)

A co do armii. Polecam wam trzymanie tylko takiej armii, jaką używacie na bieżąco. Nie ma sensu utrzymywania dużej armii, która siedzi sobie cały czas w koszarach i na siebie "nie zarabia"... :)


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:49

Też gram. Też się rozwijam , bez podbojów , spokojnie.

Wybory można jakieś zrobić, jestem za :P

btw. Mesju powinien zrobić nową mapkę ... z graczami "ON" :P


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 14:28

Mnie przystopowała ta cholerna korupcja, ale już prawie skończyłam z rozbudową wszystkich rezydencji, została mi jeszcze jedna i podejrzewam, że do wieczora uzbieram surowce :-D


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 14:54

ja rozniez gram, co wiecej rozbudowalem 2 kolonie na bdb poziom i jutro zabiore sie za budowe 3 aby miec juz wszystkie surowce na wylacznosc :C


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 10:11

A ja nie wiem... zaczyna mnie ta gra powoli nudzic... Nie wiem w sumie w jakim kierunku się rozwijać. No bo ile można się rozbudowywać. Jaki ta gra ma sens... Trzeba obrać jakiś kierunek, cel...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 10:36

Martin pisze:A ja nie wiem... zaczyna mnie ta gra powoli nudzic... Nie wiem w sumie w jakim kierunku się rozwijać. No bo ile można się rozbudowywać. Jaki ta gra ma sens... Trzeba obrać jakiś kierunek, cel...
Mnie też :? .U mnie praktycznie nic się nie dzieję nikogo nie mogę farmić bo koło mnie są dosyć mocni gracze, a poza tym nie chciałbym mieć z kimś na pieńku.Mnie też nikt nie atakuje i gra ogranicza się tylko do budowanie budynków i załatwiania sobie surowców :| Wydaje mi się, że dłużej niż miesiąc to ja w to nie pociągnę :doh: .


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 22:04

Martin pisze:A ja nie wiem... zaczyna mnie ta gra powoli nudzic... Nie wiem w sumie w jakim kierunku się rozwijać. No bo ile można się rozbudowywać. Jaki ta gra ma sens... Trzeba obrać jakiś kierunek, cel...
Znajdź sobie wroga i go lej. Zajedź sąsiadów gospodarczo (btw. koło mnie wyrosła gildia , która chce gospodarczo podbijać :prochno: ) , jest wiele sposobów na zabawę w tej grze 8)

Em, nie żartujcie sobie ,że tak mało osób gra. Gdzie jest reszta osób ? Może złączymy się z jakimś sojuszem, aby było ciekawiej ? Cokolwiek ?


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Zablokowany