Co myślicie o grze Ronaldinho

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
lUkEN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2008
Posty: 45
Rejestracja: 17 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 20:30

Piszcie co myslicie o grze Ronaldinho czy go lubicie itd. Moim zdaniem był najlepszym zawodnikiem i pomimmo tego że inny na niego nadają ja doceniam to co on robił z piłką i ogólnie co zrobił dla reprezentacji czy dla Barcy. co wy o tyhm sądzicie.
Ostatnio czytałem ze ma problemy z alkoholem :?
Ostatnio zmieniony 21 marca 2008, 20:34 przez lUkEN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 20:32

a kto to jest ronaldinho, ten alkoholik ? :prochno:
widze ze ci sie nudzi, bo fajne tematy zakladasz.. :angry:


lUkEN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2008
Posty: 45
Rejestracja: 17 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 20:34

poprostu chce wiedziec co ludzie śądzą. nie wiem czemu się czepiasz :?


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 20:36

Jednym z powodów niespecjalnie dobrej gry Barcelony w tym sezonie jest właśnie nie najlepsza dyspozycja Brazylijczyka.Już w zeszłym czy nawet 2 sezony temu przekonałem się,że gracz ten jest mózgiem całego zespołu z Katalonii.Obecnie jednak nie pokazuje nic specjalnego i nie wyróżnia się z tłumu innych graczy o tej charakterystyce.Moim zdaniem dużo więcej w najbliższym czasie już nie pokaże.Zresztą dlaczego pojawił się ten temat na forum kibiców Juve? :lol:


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 21:43

mrozzi pisze:JZresztą dlaczego pojawił się ten temat na forum kibiców Juve? :lol:
Przecież został założony w dziale: Piłka Nożna - Świat, więc o co chodzi :?:


Co do tematu: Ronaldinho stacza się po równi pochyłej. To jest jego wina, bo jak można zatracić formę na cały sezon w wieku 27 lat będąc wcześniej najlepszym piłkarzem świata :?: :!: W tym sezonie to on nawet przebłysków dobrej gry nie miał (jeśli się myle to mnie oświećcie :idea: ) Rozpuścił się przez alkohol, balangi, bankiety itp, itd. Wg mnie on już nie powróci do dawnej formy, a już na pewno nie w zespole Barcelony. Tworzy złą atmosferę w szatni.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 21:44

No cóż kiedyś był najlepszy na świecie, teraz to dno przez duże "D".Wszystko się zaczęło od MŚ 2006-od tego czasu Roni nie jest już tym dawnym Ronaldinho...Teraz to bardzo przeciętny piłkarz może zmina klubu by mu pomogła :think: .Bo w Barcelonie nie on na pewno swojej wielkiej formy nie odzyska.


lUkEN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2008
Posty: 45
Rejestracja: 17 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 22:01

Nowłaśnie pzryszedł an trening troche pijany, teraz nie chcą go zabardzo w klubie dlatego zmiana barw jest jak najbardziej możliwa. Wszyscy teraz źle mówią o ronaldinho ja i tak go podziwiam ale to co siędzieje to jest klapa :? :(
Szkoda może jescze kiedyś Ronaldinho będzie grał dobrze nie mówi już że będzie grał jak za starych dobrych lat ale może jescze nie ejst to jego koniec.


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 22:28

nigdy nie rozumialem zachwycania sie 'gwiazdeczkami', szczegolnie tak lansowanymi jak wlasnie ronaldinho, c.ronaldo i inni im podobni.. taki Zidane za czasow gry w Juve byl NORMALNYM swietnie wykonujacym swoja robote pilkarzem. poszedl do realu(gral nadal bdb) i lans jego osoby sie zaczal. co wy w nich widzicie, ze tak wam ich brak ?


lUkEN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2008
Posty: 45
Rejestracja: 17 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 23:01

CzarnyZkultury pisze:nigdy nie rozumialem zachwycania sie 'gwiazdeczkami', szczegolnie tak lansowanymi jak wlasnie ronaldinho, c.ronaldo i inni im podobni.. taki Zidane za czasow gry w Juve byl NORMALNYM swietnie wykonujacym swoja robote pilkarzem. poszedl do realu(gral nadal bdb) i lans jego osoby sie zaczal. co wy w nich widzicie, ze tak wam ich brak ?
Zidane W moim Sercu na zawsze :D

A co do ronaldinho, nie ejst mi go brak, a wogule to możliwe że te gwiazdy są przereklamowane ale zuważ co oni robią z piłką nie wie czemu czepiasz sie Ronaldo. Dlatego że gra z podniesioną głową i drybluje jak chce ??
Według mnie Cristiano jest świtnym młodym talentem. Możliwe że przypomina troche chodzącą reklamówke ale jest świtnym piłkarzem :ball:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 23:07

Nie no-ja z tym buntem przeciwko temu tematowi tylko żartowałem :lol: Taki dżołk 8)


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2008, 23:32

lUkEN pisze:
CzarnyZkultury pisze:nigdy nie rozumialem zachwycania sie 'gwiazdeczkami', szczegolnie tak lansowanymi jak wlasnie ronaldinho, c.ronaldo i inni im podobni.. taki Zidane za czasow gry w Juve byl NORMALNYM swietnie wykonujacym swoja robote pilkarzem. poszedl do realu(gral nadal bdb) i lans jego osoby sie zaczal. co wy w nich widzicie, ze tak wam ich brak ?
Zidane W moim Sercu na zawsze :D

A co do ronaldinho, nie ejst mi go brak, a wogule to możliwe że te gwiazdy są przereklamowane ale zuważ co oni robią z piłką nie wie czemu czepiasz sie Ronaldo. Dlatego że gra z podniesioną głową i drybluje jak chce ??
Według mnie Cristiano jest świtnym młodym talentem. Możliwe że przypomina troche chodzącą reklamówke ale jest świtnym piłkarzem :ball:
a w moim nigdy nie byl i nie bedzie. nie lezal mi podobnie jak inni Francuzi w Juve, mimo ze spisuja sie co najmniej dobrze.

ps. kolego zwroc uwage na ortografie, bo juz ktorys twoj post czytam i takie byki sadzisz ze glowa mala..


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2008, 00:00

CzarnyZkultury pisze:a w moim nigdy nie byl i nie bedzie. nie lezal mi podobnie jak inni Francuzi w Juve, mimo ze spisuja sie co najmniej dobrze.
:think: Trezeguet Tobie "nie leży" w Juve :think: no cóż...

wracajac do tematu R10 jest tylko przykładem ze im wyzej sie zajdzie tym nizej mozna upasc...


Obrazek
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2008, 00:37

CzarnyZkultury pisze:nigdy nie rozumialem zachwycania sie 'gwiazdeczkami', szczegolnie tak lansowanymi jak wlasnie ronaldinho, c.ronaldoi inni im podobni.. taki Zidane za czasow gry w Juve byl NORMALNYM swietnie wykonujacym swoja robote pilkarzem. poszedl do realu(gral nadal bdb) i lans jego osoby sie zaczal. co wy w nich widzicie, ze tak wam ich brak ?
Chciałbys mieć w zespole 'gwiazdeczke' która pobiła 40-letni rekord należący do legendy Klubu strzelając w sezonie 33 gole, a dodajmy do tego, że jeszcze sporo meczów zostało do rozegrania przynajmniej 11... Sięgasz pamięcią kiedy ostatnio pomocnik w Juventusie na 10 meczów do końca sezonu miał jakieś 30 goli? A i żeby nie było, że bronie ronaldo czy coś, po prostu mnie wkurza, że piszesz takie bzdety... 'lansowana gwiazdeczka' moze byc ktos kto sie dobrze sprzedaje itp, ale kiedy ktos na boisku jest na prawde dobry to mozna juz o nim powiedziec ze jest gwiazdą... Oczywiście tak mi sie wydaje...

A co do ronaldinho bo to o nim temat to sie z większością Was zgodzę, nie lubię go, nigdy nie lubiłem, i bardzo dobrze, że nie będzie widać jego facjaty w każdej gazecie sportowej czy nawet dodatku sportowym... Barca bląd zrobiła, trzeba bylo go milanowi opchnąć jak 100 dawali :P


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 16:45

Ronaldinho to taka rozkapryszona gwiazdeczka, która dobrze grała 5 lat temu. Ale nie teraz! Dlatego on powinien pomyśleć o ofercie grzejnika ławki za 90 milionów. :twisted: :twisted:


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2008, 17:26

To właśnie przez dobrą grę Ronaldinho Brazylia przegrała ostatnie MŚ. Dlaczego? Oczywiście dlatego, że Ronaldinho grał w Barcelonie fenomenalnie, ale grał sam, czyli sam konstruował akcje swojego zespołu i strzelał bramki po samotnych rajdach. To właśnie wzbudziło niechęć do niego innych piłkarzy Brazylii. I oni przestali grac zespołowo, Brazylia, która była najbardziej zgraną drużyną świata chciała iść w ślady Ronaldinho. Każdy chciał być jak on i każdy próbował grać sam nie podając nikomu. Dlatego właśnie Brazylia nie wygrała tego mundialu. Ale, że Włosi wygrali było fantastycznie.


ODPOWIEDZ