Anderlecht vs Wisla !!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 18:00

Nie zartujcie sobie i nieporownujcie Wisły do Juve. To nie ta klasa. Jezeli Wisla wogole strzeli Anderlechtowi bramke to bedzie cud. Wisla to przecietna druzyna, ktora miala troche szczescia i tyle.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 18:09

Dionizos pisze:Nie zartujcie sobie i nieporownujcie Wisły do Juve. To nie ta klasa. Jezeli Wisla wogole strzeli Anderlechtowi bramke to bedzie cud. Wisla to przecietna druzyna, ktora miala troche szczescia i tyle.
Ta, cud ????? Dla mnie to jest TYLKO Anderlacht, ciesze sie ze nie wylosowali Chelsea albo Ajaxu , ciekawe co wtedy byście mówili......nie róbcie z tego Anderlachtu niewiadomo jak super druzyny, dla mniej jest ona na poziomie Wisły.....


mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 18:21

a Wisła jest na poziomie Juve. A wy nie róbcie z Juve niewiadomo czego, przecież to nie ta klasa do Man Utd, Bayern i Real


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 18:35

mr.krzysiek pisze:a Wisła jest na poziomie Juve. A wy nie róbcie z Juve niewiadomo czego, przecież to nie ta klasa do Man Utd, Bayern i Real
No wiesz...to my , sa nie MU, Real (który zmietliśmy po drodze), a szczególnie Bayern który z grupy nie wyszedł byliśmy w finale...


mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 18:43

nie chce się tu kłócić bo to forum kibiców Juve, ale z obiektywnego punktu widzenia sam chyba przyznasz, że z Barcą i Realem Juve powinno przegrać.....


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 18:43

mr.krzysiek pisze:hehe jeszcze zobaczycie te mecze, Wisła musi przejść ANDERLECHT, powtarzam musi, a jak nie przejdzie to sie trudno mówi i czeka sie na następny rok...
Za rok lige wygra Groclin a Wiśle zostanie Uefa :) więc niech walcza o 2 miejsce


Dawniej Virus[Mauro].
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 18:57

mr.krzysiek pisze:nie chce się tu kłócić bo to forum kibiców Juve, ale z obiektywnego punktu widzenia sam chyba przyznasz, że z Barcą i Realem Juve powinno przegrać.....
Czy ty na serio uwazasz ze Juve powinno przegrac np. z Realem ???????? A oglądałes rewanż w Turynie.....to juz moi kumple kibice Realu uznali ze Juve było lepsze.....o matkoooooo obiektywne patrzać własnie my byliśmy lepsi.......chciałbym zebys uasadnił na czym ma polegac to ze to Real miał wygrac ????? Chyba tylko patrząc na skład.... :evil: :evil:


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 19:05

mr.krzysiek pisze:nie chce się tu kłócić bo to forum kibiców Juve, ale z obiektywnego punktu widzenia sam chyba przyznasz, że z Barcą i Realem Juve powinno przegrać.....
Wiem Wisła by wygrała z realem,barcą,Manu Juve ktoś woogłle może wygrać z Wisłą ??


Dawniej Virus[Mauro].
mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 21:24

z Wisłą może wygrać tylko drużyna która w meczu będzie miała szczęście... :P
a tak na poważnie nia napisałem przecież, że Wisła ogra Juventus, Brarcelone i Real nie wspomminając o Man UTD :lol:


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
daras

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 53
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 21:50

normalnie w lidze polskiej niekibicuje wisle... ale w takiej sytuacji wszyscy polscy kibice powinni się zjednoczyć i jej kibicować, ona reprezentuje polske, mam nadzieje ze w dwumeczu pokona anderlecht i zakwalifikuje sie do LM, mogłaby nawet grać z JUVE, ale wtedy bym kibicował JUVE :-D


I LOVE JUVE, dziękujmy Bogu że stworzył coś tak wspaniałego
daras

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 53
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 21:52

mr.krzysiek pisze:nie chce się tu kłócić bo to forum kibiców Juve, ale z obiektywnego punktu widzenia sam chyba przyznasz, że z Barcą i Realem Juve powinno przegrać.....
jezeli chodzi o barce... to szczęscie sprzyja lepszym :D a w ogóle barca wszystkie siły włożyła w atak zapominając o obronie..., a real to jush zupełnie inna sprawa, w Turynie robili sobie z nimi co chcą, ośmieszyli ich obrone, nieuważam ze z tymi drużynami JUVE powinno przegrać


I LOVE JUVE, dziękujmy Bogu że stworzył coś tak wspaniałego
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 22:51

Juve zdeklasowalo by wisle... Za duzo zawodnikow odeszlo a kto przyszedl.... prawie nikt!! Oczywiscie moge sie mylic LOL
MAm nadzieje ze rozwalo Anderlecht!!!


FORZA LEGIA :lol: ops sorka jutro FORZA WISLA


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 00:44

Uwielbiam Wisłe myśle że wejdzie ale wyników nie moge przedziwieć Wydaje mi sie że Wisła zarówno może wygrać 3 - 0 jak i tak samo przegrać więcej będzie wiadomo po pierwszym spotkaniu A gdyby weszła Wisła to ewentualna konfrontacja z Juventusem mogła skończyć by sie nawet zwycięstwem Białej Gwiazdy Narazie nie obstawiam ale jestem całym sercem za Wisłą i nie moge się doczekać już meczu :D


Zawsze Wierni ! ! !
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 02:48

mr.krzysiek napisałeś,najpierw,że Wisła jest klubem tak samo dobrym jak Juventus,później się z tego wycofałeś...Nierozumiem tylko czemu na siłe starasz się nam udowodnić,że inne kluby(Barca,Real,MU) są lepsze od Juventusu.Z Barceloną wygralismy w drugim meczu dość szczęśliwie,ale za to w pierwszym na stadionie Alpejskim to oni mogli być szczęśliwi z remisu,który na pewno sie im nie należał.Natomiast mecze z Realem nie pozostawiały żadnych wątpliwości,pokonalismy ich pewnie!Z MU Juventus nie ma szczęścia ale to własnie Juventus doszedł do finału a Manchester odpadł wcześniej.Wracając do wątku Wisły i..Juventusu to zacytuje tu fragment wypowiedzi Frankowskiego z ostatniego wywiadu na łamach gazety "Piłka Nożna":Michał Kołodziejczyk:"Po co wogóle ta Liga Mistrzów,jak w fazie grupowej traficie na przykład na Real i JUVENTUS.Macie jakieś szanse pójść dalej?Frankowski:"W przypadku takiego losowania nie mielibysmy żadnych szans,ale zagrac warto.A nóz cos się uda?Może się nie ośmieszymy".Zawsze ceniłem Tomasza Frankowskiego za jego rozsądek i zdrowe podejście do piłki,niektórzy(także kibice) powinni brać z niego przykład.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 03:31

Mnie z kolei smiesza komentarze typu 'Juventus pokonalby Wisle 6,5,4-0'. Ludzie... wy chyba naprawde straciliscie kontakt z rzeczywistoscia. Wisła to naprawde solidna druzyna i nalezy jej sie jakis szacuneczek. Nie mozna powiedziec, ze oni mieli szczescie w konfrontacjach z Parma, Schalke... a wrecz przeciwnie, oni ich zdeklasowali. Za to moga mowic o braku szczescia w pojedynku z Lazio... wierze w nich i zycze im z calego serca tego upragnionego awansu do LM.


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
ODPOWIEDZ