Juventus - Milan (superpuchar Włoch)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 16:08

optymistycznie obstawiam 10-0 dla Juve :D
realistycznie 2-1 rowniez dla Juve, jedna z bramek sieknie Paweł Niedźwiedź


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 19:07

obstawiam 3-0 realistycznie a optymistycznie lepiej nie bede pisał ciekawe czy zagra Nedved


Zawsze Wierni ! ! !
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 19:15

Chce wygranej Juve ale podobno nie zagra nedved :(
ale myśle że 2-1 dla Juve


Dawniej Virus[Mauro].
Ozzy

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2003
Posty: 28
Rejestracja: 30 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 19:32

Tak mi przykro ze znow spotka was zawod, ale nie ma sie czym martwic, bycie gorszym od Milanu to nie wstyd :wink: .

Mysle ze bedzie 2:1 dla Czerwono-Czarnych, brameczki Sheva i Rui Costa, dla Juve moze cos Trezeguet, albo Del Piero ustrzela.


Rossonero per la Vita.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 19:34

Ozzy pisze:Tak mi przykro ze znow spotka was zawod, ale nie ma sie czym martwic, bycie gorszym od Milanu to nie wstyd :wink: .

Mysle ze bedzie 2:1 dla Czerwono-Czarnych, brameczki Sheva i Rui Costa, dla Juve moze cos Trezeguet, albo Del Piero ustrzela.
Gorszym ? dobre sobie ? co z tego ze Milan karnymi wygrał z Juve , to tylko loteria, popatrz na serie a , ile punktów więcej od Milanu miał Juve....wszystko jasne...


Ozzy

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2003
Posty: 28
Rejestracja: 30 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 19:46

BIGGI pisze:
Ozzy pisze:Tak mi przykro ze znow spotka was zawod, ale nie ma sie czym martwic, bycie gorszym od Milanu to nie wstyd :wink: .

Mysle ze bedzie 2:1 dla Czerwono-Czarnych, brameczki Sheva i Rui Costa, dla Juve moze cos Trezeguet, albo Del Piero ustrzela.
Gorszym ? dobre sobie ? co z tego ze Milan karnymi wygrał z Juve , to tylko loteria, popatrz na serie a , ile punktów więcej od Milanu miał Juve....wszystko jasne...
Taa popatrz sobie na wyniki, Milan przyznam oddal punkty slabeusza, ale z Juve bylo rowno w lidze, za to z druzynami z czolowki juz bylismy lepsi.
Co do finalu, to raczej trudno uznac, zeby Juve mialo cos wiecej niz farta, ze dotrwalo do karnych.
Czas zweryfikuje kto jest silniejszy w tym sezonie. Ale raczej nie mam zludzen, ze w tym roku Scudetto tez trafi wreszcie we wlasciwe rece Paolo Maldiniego.
Tym bardziej ze 5 sierpnia podpisujemy kontrakt z Kaka, kolejnym wybitnym brazylijczykiem.


Rossonero per la Vita.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 19:51

Ozzy pisze:
BIGGI pisze:
Ozzy pisze:Tak mi przykro ze znow spotka was zawod, ale nie ma sie czym martwic, bycie gorszym od Milanu to nie wstyd :wink: .

Mysle ze bedzie 2:1 dla Czerwono-Czarnych, brameczki Sheva i Rui Costa, dla Juve moze cos Trezeguet, albo Del Piero ustrzela.
Gorszym ? dobre sobie ? co z tego ze Milan karnymi wygrał z Juve , to tylko loteria, popatrz na serie a , ile punktów więcej od Milanu miał Juve....wszystko jasne...
Taa popatrz sobie na wyniki, Milan przyznam oddal punkty slabeusza, ale z Juve bylo rowno w lidze, za to z druzynami z czolowki juz bylismy lepsi.
Co do finalu, to raczej trudno uznac, zeby Juve mialo cos wiecej niz farta, ze dotrwalo do karnych.
Czas zweryfikuje kto jest silniejszy w tym sezonie. Ale raczej nie mam zludzen, ze w tym roku Scudetto tez trafi wreszcie we wlasciwe rece Paolo Maldiniego.
Tym bardziej ze 5 sierpnia podpisujemy kontrakt z Kaka, kolejnym wybitnym brazylijczykiem.
Zobaczymy, zobaczymy....czas pokarze, ale pewnie bedzie to juz nasze 28 scudetto...fiu fiu....mamy tego juz troche :twisted:


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 22:01

Ozzy...zmień forum..albo w pokoju "inne tematy załóż temat "humor".... :D :D Kaka? A co to za jeden? Taki wybitny że o nim nie słyszałem... :wink:


Ozzy

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2003
Posty: 28
Rejestracja: 30 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2003, 22:34

Johnny777 pisze:Ozzy...zmień forum..albo w pokoju "inne tematy załóż temat "humor".... :D :D Kaka? A co to za jeden? Taki wybitny że o nim nie słyszałem... :wink:
Oj to widac, ze jeszcze malo slyszales. Poczytaj sobie troszke, nigdy nie jest zaz pozno, zeby naprawiac bledy z przeszlosci.


Rossonero per la Vita.
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2003, 15:14

Pamiętam tę noc po przegranym finale...
Była straszna...
NIECH WYGRA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2003, 18:56

No tak to już dziś. Arcyważny pojedynek z milanem,z którym mamy porachunki do wyrónania :twisted: Juz biorą mnie nerwy :? Jestesmy poprostu skazani na zwycięstwo!
--------->Forza JUVENTUS :!:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2003, 23:56

MAMY!!!!!!1Tak to bl rewanż!!!!!!Nic wiecej mniemogę powiedzieć.

Jadę na obóz z klubem wracam 14 :wink:

GRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIEGRAZIE JUVENTUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: SORKI JESTEM W NIEZŁYM SZOKU :!: :!: :!: :wink:


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2003, 23:58

JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OLE OLE OLE OLE, JUVE MISTRZE, JUVE MISTRZE. JUVE, NIGDY NIE PODDAJE SIE. JUVE WYGRA KARZDY MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziki ze mnie odbanowaliscie na karne :D :D :D


srali muszki będzie wiosna
MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 00:04

Bravo bravo !!!
Uff ciesze sie... podczas karnych cylinder mi z glowy lecial ;).
Wreszcie rewanz i to po scenariuszu jaki malo kto mogl przewidziec. Wierzylem ze wreszcie wloski syndrom karnych i Juve zostanie zlamany :). Wszystkie 5 strzelone to naprawde dobry wynik. Nalezy sie cieszyc. Milan choc teraz przegral to i tak ma Puchar LM wiec napewno sie nie zalamia.

Naprawde nie przypuszczalem ze dzisiejszy dzien bedzie tak udany !!
Bravo Juventus. Tak dalej. Oby sezon skonczyl sie tak jak sie zaczol ;)


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 00:09

Juventus wygra w karnych


Zawsze Wierni ! ! !
Zablokowany