KATOWICE I OKOLICE || Wspólne oglądanie meczów

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 00:25

Zakladam temat dotyczacy spotkan Juventinich z Katowic i okolic w celu wspolnego ogladania meczow JUVENTUSU.

Dzis na stronie www.cyfraplus.pl znalazlem znakomita informacje:

CANAL+ SPORT 25 sierpnia, sobota
20:25 Piłka nożna Liga włoska: Mecz Juventus Turyn - Livorno Calcio
:-D

Mila niespodzianka na poczatek rozpoczynajacego sie juz za tydzien sezonu. :) Jesli informacja ta okaze sie prawdziwa to spotykamy sie juz na pierwszym meczu sezonu 2007/08 w jednym z katowickich lokali.

Co do pubu, w ktorym mielibysmy ogladac to spotkanie - remontowany jest chyba najbardziej znany sportowy pub w Katowicach, a mianowicie '13'. Mysle jednak, ze ze znalezieniem dobrego lokum nie bedzie problemow, platforma Cyfry+ powinna znajdowac w wielu lokalach. Moja propozycja to pub w STSie na Stawowej. Jest tam kilka telewizorow, w tym jeden dosyc duzy telebim na scianie. Ogladalem juz tam kilka meczow i przyznam, ze nie bylo zle. Przepowiada za nim rowniez polozenie w samym centrum, wiec mysle, ze kazdy kto skusi sie obejrzec z nami to spotkanie, bedzie mial blisko do powrotnego autobusu, czy tramwaju.

Mam nadzieje, ze frekwencja bedzie wysoka. :wink:
Ostatnio zmieniony 18 października 2010, 13:55 przez Radek_88, łącznie zmieniany 12 razy.


inSane

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 49
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 13:11

No ja już swoją opinie wyraziłem w temacie odnośnie meczy odgrywanych przez nas samych więc nie będę powielać tych samych słów.

Oczywiście wstępnie zgłaszam się na najbliższy jak i inne choć na spotkanie z Livorno mogę mieć problemy z dotarciem - urodziny starszej. :F


fanJuve2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2005
Posty: 9
Rejestracja: 11 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 13:24

a ja zapraszam na mecz Juventusu do pubu TWIERDZA w gliwicach nie jest za duzy ale prowadzimy go razem z kumplem i na pewno wszytskie mecze Juve bedziemy tam puszczac na telebimie :)


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 13:31

Radek_88- dzięki Ci za tą wspaniałą informację o tej transmisji :dance:
fanJuve2 pisze:a ja zapraszam na mecz Juventusu do pubu TWIERDZA w gliwicach nie jest za duzy ale prowadzimy go razem z kumplem i na pewno wszytskie mecze Juve bedziemy tam puszczac na telebimie :)

No no 8) Tak więc trzeba to napisać w temacie o Gliwicach, za co się właśnie zabieram :P


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 13:34

fanJuve2 pisze:a ja zapraszam na mecz Juventusu do pubu TWIERDZA w gliwicach nie jest za duzy ale prowadzimy go razem z kumplem i na pewno wszytskie mecze Juve bedziemy tam puszczac na telebimie :)
wytłumacz gdzie to jest to bede wpadac od października :P choć w weekendy to mnie nie ma w Gl


A na Livorno nie wiem czy wpadne. Wszystko będzie zalezec od tego gdzie sie spotkamy ;)


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 13:34

fanJuve2 pisze:a ja zapraszam na mecz Juventusu do pubu TWIERDZA w gliwicach nie jest za duzy ale prowadzimy go razem z kumplem i na pewno wszytskie mecze Juve bedziemy tam puszczac na telebimie :)
Daj znac w jakiej cenie macie piwo (oczywiscie juz uwzgledniajac znizki dla kibicow JUVE :wink: ). W roku akademickim pewnie tam zajrze, przy okazji spotkan kibicow z okolic Gliwic.


fanJuve2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2005
Posty: 9
Rejestracja: 11 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 13:59

to jest nowa knajpka naprzeciwko CD na pszczysnskiej a jezeli chodzi o piwko to studenck warka kosztuje 3 zl:)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 14:36

ooo, ale fajnie :D pod akademikiem :D


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2007, 15:02

jak mecze będą leciały na którymś z włoskich programów, lub na którymś dostępnym na cyfrowym polsacie, to zapraszam do mega wypas ogródka piwnego przy ulicy sokolskiej 18.

bezprzewodowy internet nawet jest gratis ; D


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2007, 12:31

Jako że na najbliższym meczu na Słowianie mnie nie będzie, to przyniose kase na pilke dopiero do pubu na meczu Juve (o ile takie spotkanie się odbedzie). Mam nadzieje, ze nie stwarzam tym duzego problemu.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2007, 12:37

Seiru pisze:Jako że na najbliższym meczu na Słowianie mnie nie będzie, to przyniose kase na pilke dopiero do pubu na meczu Juve (o ile takie spotkanie się odbedzie). Mam nadzieje, ze nie stwarzam tym duzego problemu.
No nareszcie cos sie ruszylo w tym temacie. Jak na razie jest nas trzech na 100% na sobotki mecz: ja, inSane, Seiru. Mam nadzieje, ze jeszcze sporo osob sie zjawi. Jutro bede w centrum i popytam w STSie czy puszcza nam ten meczyk.

Co do kasy to mozesz przyniesc na sobote, nie ma problemu.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2007, 21:52

Radek, jeśli kostekyo idzie to ja też prawdopodobnie będę ale to i tak nie jest na 100%


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 16:02

Bylem dzis w STSie i to czy puszcza nam JUVE bedzie wiadome dopiero w sobote rano :/ Wlasnie sprawdzilem program Canal+ i w sobote o 19:55 na canal+sport2 leci Real - Atletico. Jest ktos kto bedzie w centrum w sobote rano i zapyta w STSie co z tym naszym meczem? Jesli nie to podajcie jakis inne propozycje pubu, w ktorym moglibysmy zobaczyc mecz.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 18:31

Bylem dzis znow pytac w STSie i mila pani powiedziala, ze puszcza nam mecz JUVENTUSU, ale ma nas byc okolo 10. Tak wiec pelna mobilizacja, wezcie ze soba kolegow milanistow, interistow i innych :prochno: , byle zeby nas bylo sporo. Na 100% beda jutro: Radek_88, tanhayi, Seiru, kostekyo, bom, raczej alex_pl... Licze tez na s00p3l'a, Hybryda, Konia i innych, ktorzy moga sie zjawic. Jutro inauguracja!

Pozdrawiam.


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 22:42

Ja, jak już Ci dzisiaj mówiłem Radek jestem niewiadomą co do jutrzejszego wypadu na inauguracyjny meczyk. 50/50 szans że wyrobie.Czy bede czy nie, na 100% napisze Ci po moim meczu od razu :)


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
Zablokowany