Trofeo TIM Juventus (4)0 -0(5) Inter; 0-1 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2007, 21:24

Poznaliśmy dokładny program wszystkich spotkań w Trofeo TIM, który już niebawem bo 14 sierpnia. Turniej jest rozgrywany na San Siro z udziałem trzech drużyn: Milanu, Interu oraz Juventusu. Pierwszy pojedynek kibice obejrzą o godz. 20:30 kiedy to Nerazzurri zagrają ze Starą Damą. Drugi mecz to już potyczka pomiędzy Milanem, a przegranym w meczu Inter - Juventus. Rozgrywki zakończy spotkanie Rossonerich z drużyną, która wygrała pierwsze inaugurujące starcie w Trofeo TIM. Dodajmy, iż każde konfrontacje pomiędzy drużynami będą trwały 45 minut, a nie jak to zwykle bywa 90 minut. Zapowiada się więc jak co roku wiele emocji i dużo futbolu na najwyższym poziomie. Zawody transmitować będzie telewizja CANALE 5

źródło: http://www.acmilan.com.pl/?id=3296

Kolejny prestizowy turniej, chyab jeszcze bardzioej niz Birra Moretti wkońcu gramy z Interem i Milanem (najlepsza druzyna w Europie). Jak widzicie pierwszy mecz gramy z Interem, nie wiem czy to dobrze czy źle ale w sumie co to za roznica, tym razem wygramy:) choc napewno nie to ejst najwazniejsze ale zawsze wygrane w takim turnieju podnosza morale w zespole, choc napewno bedzie ciezko... licze za zagraja juz nasi wszyscy MISTRZOWIE i pokazemy naszym najwiekszym rywala ze nie bedziemy "chłopakami do bicia" :twisted:

FORZA JUVE !!!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2007, 22:01

Tez mam nadzieję że wygramy i z Interem i z Milanem.
Moje typy to:
Juve 2-1 Inter
Juve 1-0 Milan
Chociaż z Milanem Juve będzie miało więcej problemów niż z Interem, więc nie byłbym zaskoczony jeżeli Milan wygra (mam nadzieję że tak nie będzie) z Juve


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2007, 22:09

Moim zdaniem Juve nie jest gotowe na gre z tak już dobrze zgranymi ekipami. Zabrzmi to pesymistycznie, ale instynkt podpowiada mi dwie porażki. :/ Uważam, że zagramy dobre spotkania, ale bez szczęścia...


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2007, 14:36

mysle ze wypadniemy lepiej niz w Birra Moretti ale nawet jesli nie to dla mnie najwazniejsze jest Serie A napewno wazniejsze niz turnieje towarzyskie. pomimo to chcialbym aby pilkarze grali na maxa bo trzeba pokazac ze w meczach z silnymi rywalami tez sobie radzimy

wiem ze transmisja bedzie takze na C+ Futbol - to jest tv hiszpańska i jak ogladalem Birra Moretti to reklamowali mecz Inter - Juve o 20.30 a czy pozostałe mecze turnieju beda to nie wiem ale mam nadzieje ze tak


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2007, 14:43

tabo89 pisze:mysle ze wypadniemy lepiej niz w Birra Moretti ale nawet jesli nie to dla mnie najwazniejsze jest Serie A napewno wazniejsze niz turnieje towarzyskie. pomimo to chcialbym aby pilkarze grali na maxa bo trzeba pokazac ze w meczach z silnymi rywalami tez sobie radzimy

wiem ze transmisja bedzie takze na C+ Futbol - to jest tv hiszpańska i jak ogladalem Birra Moretti to reklamowali mecz Inter - Juve o 20.30 a czy pozostałe mecze turnieju beda to nie wiem ale mam nadzieje ze tak
Z Interem powinnismy sobie poradzic jesli bedziemy grali w podstawowej jedenastce (Niech Ranieri wkoncu ja ustali?) a z Milan niestety cos czuje ze najwyzej remis =/


slk!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 33
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 10:59

Po tym co juventus pokazał z Romą, jestem dobrej myśli i wygramy oba mecze. Szkoda jedynie ze mecz trwa po 45 minut, bo można by było oczekiwac wielkich widowisk najlepszych drużyn europy :D


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 11:00

wie ktos moze o jakies transmisii w tv ?? jakies rai albo canale 5 :)


slk!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 33
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 11:03

PABLO czytaj uważnie, w 1 poście jest napisane że turniej bedzie transmitowany na Canale 5.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 11:15

a relacja z tego turnieju będzie ? :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 12:09

Protest włoskich kibiców, którzy w liczbie kilku tysięcy wyrazili swoje niezadowolenie z braku otwartej transmisji satelitarnej niedawnego Trofeo Moretti, przyniósł skutek: planowane na 14 sierpnia doroczne Trofeo TIM z udziałem Milanu, Interu i Juventusu będzie transmitowany na antenie Canale 5 w niekodowanym przekazie satelitarnym. Mecze Trofeo Moretti były kodowane, gdyż spółka Mediasat nabyła prawa do pokazywania turnieju jedynie na teren Włoch. W przypadku Trofeo TIM będą to prawa międzynarodowe.
Prawami do pokazywania spotkania o Trofeo Berlusconi za granicą Włoch dysponuje platforma Sky. Prawdopodobnie żadna z polskich stacji telewizyjnych nie zdecyduje się na pokazanie tego spotkania w Polsce.
źródło


Obrazek
Obrazek
patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 12:29

Stawiam pierwsze miejsce dla JUVE :D :D Rozwalimy i Inter i Milan :-D Chociaż napewno łatwo nie będzie :?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 14:25

Ibra_fan pisze:Z Interem powinnismy sobie poradzic jesli bedziemy grali w podstawowej jedenastce (Niech Ranieri wkoncu ja ustali?) a z Milan niestety cos czuje ze najwyzej remis =/
mateelv pisze:Uważam, że zagramy dobre spotkania, ale bez szczęścia...
Podstawową jedenastke zobaczymy dopiero wtedy, kiedy wszyscy, którzy mają w niej grać będą do tej gry gotowi. Wczoraj Ranieri wystawił dobry skład. Po wymuszonej zmianie grało się już zdecydowanie lepiej, chociaż defensywa wymaga jeszcze trochę pracy. Nie miałbym jednak nic przeciwko, aby zobaczyć podobny skład w Trofeo TIM. Inter i Milan to drużyny grające na równym poziomie, więc uważam, że pojedynki te będą jednakowo trudne. Oczywiście chciałbym, abyśmy wygrali oba ze spotkań, ale skoro mecz trwa 45' to często o zwycięstwie decyduje często szczęście czy przypadek.
Juventus jeszcze nigdy nie wygrał tego turnieju (cztery razy po Trofeo TIM sięgali Nerazzurri, dwa - Rossoneri).

PS Ciesze się, że mecz będzie można zobaczyć na niekodowanym Canale 5 :wink: .


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 15:11

figc1898 pisze:Protest włoskich kibiców, którzy w liczbie kilku tysięcy wyrazili swoje niezadowolenie z braku otwartej transmisji satelitarnej niedawnego Trofeo Moretti, przyniósł skutek: planowane na 14 sierpnia doroczne Trofeo TIM z udziałem Milanu, Interu i Juventusu będzie transmitowany na antenie Canale 5 w niekodowanym przekazie satelitarnym. Mecze Trofeo Moretti były kodowane, gdyż spółka Mediasat nabyła prawa do pokazywania turnieju jedynie na teren Włoch. W przypadku Trofeo TIM będą to prawa międzynarodowe.
Prawami do pokazywania spotkania o Trofeo Berlusconi za granicą Włoch dysponuje platforma Sky. Prawdopodobnie żadna z polskich stacji telewizyjnych nie zdecyduje się na pokazanie tego spotkania w Polsce.
źródło
Oby okazało sie to prawdą... ostatnio na Trofeo Moretti specjalnie pojechałem do kuzyna, poniewaz nie posiadam CANALE 5 a tu zakodowane myslałem ze wyjde z siebie...


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 15:12

No mam nadzieję, że Canale 5 nie będzie zakodowane :) Coś mi się wydaje, że wygramy obydwa mecze. Po wczorajszym meczu zespół na pewno uwierzył w siebie. Mam nadzieję, że wreszcie zagra teoretycznie najlepszy skład. Wróci Camor, Grygera i Chiellini :)


seal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 3
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:40

Kogut Del Piero pisze:No mam nadzieję, że Canale 5 nie będzie zakodowane :) Coś mi się wydaje, że wygramy obydwa mecze. Po wczorajszym meczu zespół na pewno uwierzył w siebie. Mam nadzieję, że wreszcie zagra teoretycznie najlepszy skład. Wróci Camor, Grygera i Chiellini :)
Wiem, że to przykre ale Canale 5 zakoduje te mecze tak samo jak trofeo Birra moretti. Niestety. Do obejrzenia jeszcze na C+Futbol z hiszpańskiej paczki Digital+ ale to raczej dla tych co się znają na "telewizji edukacyjnej" i mających szczęście by akurat nie było zmian w 'kodach leonarda". Dla tych co nie mają takich możliwości polecam wejście na serwery nadające ten turniej, z kilkugodzinnym wyprzedzeniem by "zająć" miejsce przed innymi. (ech kiedy w końcu bedzie można oglądac futbol w miarę pewnie bez kombinacji...)


Życie nie jest czarno-białe... dlatego ich barwy są oznaką pewności siebie.
Zablokowany