Pre-season: Chińska drużyna Olimpijska 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 10:02

Ku naszej ogromnej radości transmisja będzie w internecie! Na tej stronie są linki do meczu Juve z Chinami (godz. 17).


Obrazek
Marysia_Gliwice

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2007
Posty: 7
Rejestracja: 09 lipca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 10:26

O to nieźle :) Ciekawa jestem jak się wykażą... (chodzi o Chińczyków, bo wiadomo, że to Juve wygra ;) ) Jak przeczytałam, że gramy z młodymi Chińczykami od razu skojarzyło mi się to z filmem " Shaolin Soccer" :D Ale chyba takich akcji nie ma co się spodziewać :)

To o 17:00 wszyscy trzymamy kciuki za wysokie zwycięstwo Juventinich ;)


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 11:42

Bedzie transmisja i beda emocje! Ja mam odmienne zdanie troche i mysle ze mlodzi Chinczycy beda ciezka przeprawa, no ale przeciez moge sie mylic prawda?


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 11:54

Pożyjemy zobaczymy. Powinniśmy wygrać. Nie jest to wymagające przeciwnik a mecz najważniejszy też nie jest. Wygramy na pewno tylko teraz kwestia ile :think:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 13:31

Ten mecz na pewno będzie trudniejszy niż z Mezzocoroną, to są już profesjonalni piłkarze. Są sportowcami z zawodu. To fajnie :)
Ciekawe jaki będzie skład, chciałbym już zobaczyć jak gramy w normalnym systemie 4-4-2 / 4-3-3 a nie w 4-5-1 :) chociaż przez jedno połowę :pray:


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 18:58

No i mecz się zakończył po relacji na JP można być tylko zadowolonym po golu na 2:0 fanka wbiega na boisko :)

Wygrywamy cały mecz 4:0 i jesteśmy lepsi od interu który ich pokonał 3:0 :)
Chociaż tylko teoretycznie to i tak jesteśmy lepsi :)

Za 6 dni czeka nas ważny spar z Newcastle i dopiero wtedy zobaczymy na jakim jesteśmy poziomie :)


Obrazek
Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 19:06

Juventus-Chiny 4-0

1:0 David Trezeguet '33
2:0 Pavel Nedved '62
3:0 Alessandro Del Piero '85
4:0 Raffaele Palladino '90

Wygrywamy nasz drugi sparing z rzedu co na pewno wszystkich cieszy. Dzisiaj graliśmy z nie co trudniejszym przeciwnikiem, ale i tak to nie przeszkodziło naszym zawodnikom do osiągnięcia dobrego rezultatu. Po raz kolejny widać, że nasza gra jest lepsza w drugiej połowie. Mam nadzieję, że zauważy to pan Ranieri i wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. :) Teraz czeka nas mecz z Newcastle gdzie okaże się naprawdę w jakiej jesteśmy formie.


_JuVeNtUsEk_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 19:19

Ładny Mecz z nieco lepszym rywalem niż ostatnio i znowu zwycięstwo spodziewane ..4-0 dobry wynik Jak narazie idzie nam bardzo dobrze oby tak w Serie A...

Za tydzień kolejny sparing tym razem z Newcastle..Będzie troche trudniej ale poradzimy Jak zawsze... :dance:

Juve wygra z każdym no a jak:) :happy: :bravo:

P/S W serie A już Inter dostanie od nas baty i sie przekonamy kto na tytuł zasłużył..:)


Forza Juve !! Grande Juve!!! Juventus 4ever!!!!
Obrazek
Obrazek
< >>>>Jobek<<<< >
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 19:34

Wygrywamy w dobrym stylu z drużyną z Chin! Wysoki wynik napewno cieszy (ale jak zawsze powtórze, że w takim meczu nie to jest najważniejsze...). Nie porównywałbym również tego spotkania do meczu zespołu chińskiego z Interem. Na takie porównania przyjdzie jeszcze czas :twisted:

Jakieś link do skrótu, bramek? A i może coś o tej fance :P


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 19:44

Ten mecz napawa optymizmem, choć w sumie wynik 4-0 rep olimp. Chin nie jest jakiś super, jak dla mnie normalny :D Najbardziej czekam na mecz Newca, bo dla mnie to jest bardziej konkretny przeciwnik niż dwaj poprzedni przeciwnicy.
A co właściwie było z tą fanką? Bo w relacji przy tym pojawił się uśmieszek i się zasugerowałem tym ze może ona toples wybiegła :P

A tak już offtopowo ---> szczypek, czy ten avatar z Avril to taka ironia? Bo mi się nie wydaje żeby gościu który słucha takiego porządnego zespołu jak SOAD słuchał też pani Avril :D


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 19:52

ADAMJUVENTUSPL pisze:Bo w relacji przy tym pojawił się uśmieszek i się zasugerowałem tym ze może ona toples wybiegła :P
Nic właśnie o tym nie wiem. Narazie media milczą :P
ADAMJUVENTUSPL pisze:A tak już offtopowo ---> szczypek, czy ten avatar z Avril to taka ironia? Bo mi się nie wydaje żeby gościu który słucha takiego porządnego zespołu jak SOAD słuchał też pani Avril :D
Hehe. Słucham głównie metalu i rocka. Pani Avril? :-D Słuchałem kiedyś kiedyś... :think: A co do samego avataru to już 4 czy 5 w tym miesiącu, więc można spodziewac się jakiejś zmiany (nie mogę się zdecydować...). Ale nie jest to temat do tego typu rozmów.
ADP pisze:ma ktos juz brameczki? :-D
Myślę, że jak będą to napewno ktoś je udostępni... Cierpliwości.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2007, 20:27 przez szczypek, łącznie zmieniany 3 razy.


ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 20:08

ma ktos juz brameczki? :-D


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 20:11

Zwyciestwo bardzo cieszy. Jestem zadowolony ze w tych 2 meczach towrzyskich nie stracilismy bramki. Co tu duzo mowic ?? Drugi sklad napewno lepszy od pierwszego, glownie dzieki Tiago i Alironowi. Mam nadzieje ze bramki z tego meczu pojawia sie na JP lub ktos poda link z jakiejs innej strony.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 21:14

Wynik dobry (taki jaki miał być), spokojnie wygraliśmy, co prawda bez jakichś większych rewelacji, ale drużyna dopiero się zgrywa ze sobą więc nie oczekujmy dwucyfrowych pogromów. Widać, że nie ma co kombinować z taktyką, bo 4-4-2 nam najlepiej wychodzi! Także walczyć, trenować, a JUVE będzie panować! :)

Zainteresowani znajdą bramki tutaj: Youtube


Obrazek
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 22:03

Wygraliśmy z nimi wyżej niż inter który wygrał z nimi 3:0.W innym meczu włoskiego zespołu ROMA przegrała Z BORUSSIĄ DORTMUND AŻ 4:0 !!!!!! Błaszczykowski strzelił !!

PS. Dlaczego juve grało w czarnych strojach ?? Wszystkie mecze sparingowe juve miało grać w białych strojach


FORZA GRANDE JUVE
Zablokowany