Czy byłbyś zadowolony ze sprzedaży Giorgio Chielliniego ?

Zablokowany
adiX19r20

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2007
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 17:56

Moja odpowiedz jest mi to obojetne ... Został w Juve w serie b bo chcial sie wypromowac chlopak ... mial wieksze szanse na gre bo wiekszosc podstawowych pilkarzy odeszlo ... Gdyby był gwiaza jak rok temu Cannavaro czy Zambrotta to raczej on tez by odszedł z zespolu. Nie potrzebne robi zamieszanie w zespole bo przeciez nikt nie moze byc pewny miejsca w pierwszym skladzie nawet Del Piero nie ma takiej pewnosci ... Trzeba walczyc do konca... Nie potrzebny szum robi... A jesli chcialby odejsc to ja bym go nie zatrzymywal na siłe


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 18:07

Moim zdaniem odpowiedź może być tylko jedna...zdecydowanie NIE!! Zawodnik, który mimo młodego wieku gra już na wysokim poziomie, ma odpowiednie doświadczenie i moim zdaniem w przyszłości będzie podporą defensywy reprezentacji Italii ;D


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 18:44

Nie będę się tutaj wypowiadał na temat Chielliniego bo musiał bym powtórzyć wszystko to, co zostało już napisane. Chiellini jest nam potrzebny i tyle.
Chciałem natomiast napisać o tym co mnie rozbawiło w wypowiedzi Ranieriego. I nie chodzi tu o bezprośrednio sprawe Giorgio. Bardziej rozśmieszyło mnie jego wypowiedź o tytule mistrzów świata.
Ranieri pisze:Z drugiej strony nie wygrał żadnych mistrzostw świata - jeśli coś wygra to co zrobi? Pozabija nas?
Czy wg naszego trenera tytuł mistrzowski z mundialu jest priorytetem w ocenie przydatności zawodnika? Może Iaquinte właśnie dlatego sprowadził... W końcu co chwile w wywiadach mówił o tym, że ściągnęliśmy Mistrza Świata. To nie były indywidualne zawody żeby w tak dużym stopniu brać to pod uwagę. W końcu tacy piłkarze jak Iaquinta czy Del Piero nie byli kluczowymi zawodnikami w drużynie Włoch. A Ranieri mówi o nich jak by sami wywalczyli te zwycięstwa i doprowadzili Italię do zdobycia trofeum. W dodatku mówił też o tym, że mamy vice-mistrza globu w drużynie. Kim jest ten vice-mistrz? Człowiek który nie rozegrał na mistrzostwach pełnego meczu i przestrzelił karnego w finale jest vice-mistrzem i dlatego trzeba mu odnowić kontrakt? Nie mówię o tym, dlaetego że jestem jego przeciwnikiem (wręcz przeciwnie, chciałem aby David został) ale dlatego, że bawi mnie podejście takiego profesjonalisty jak nasz nowy trener. Niech zacznie brać przede wszystkim pod uwagę umiejętności i przydatnośc w zespole a nie tytuły. Może niech Zalayecie przedłuży kontrakt bo zdobył niejedno mistrzostwo w naszych barwach. Na pewno więcej niż Chiellini. A patrząc na tą przydatnośc o ktorej mowiłem to teraz brakuje nam obrońców-a naszego podstawowego obrońcę Ranieri traktuje jak jakiegoś niepotrzebnego rezerwowego. W dodatku umiejętności Giorgio też ma niemałe. No ale Ranieri woli zajmować się sprawą Camoranesiego na którego pozycje mamy już dwóch innych zawodników, a Chielliniego najlepiej sprzedać (za kwotę bliską kasy jaką dostała Legia za Janczyka :lol: ).


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 18:50

Ranieriemu chodziło o to, że gościu się rzuca, a nic nie osiągnął. I pytał się jaką aferę by zrobił jakby coś osiągnął (np. World Cup). A Iaquinte to już mieliśmy zaklepanego przed przyjściem Claudio.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 19:10

El Mass-turbo pisze:No ale Ranieri woli zajmować się sprawą Camoranesiego na którego pozycje mamy już dwóch innych zawodników,
To źle?

Ostre słowa piłkarza i nie mniej ostra odpowiedz Claudio. Myślę i chciałbym, żeby Giorgio został doceniony (oczywiście są granicę) i grał z nami w przyszłym sezonie. Co do trenera. Nie oceniałbym zbyt pochopnie tego, co robi.

Odp. Oczywiście i bezapelacyjnie NIE.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 19:45

Oczywiscie jestem na nie;Chiellini juz prezentuje bardzo wysoka forme,a do tego jest uniwersalny i dobrze radzi sobie nie tylko na swojej naturalnej lewej stronie obrony,ale takze w srodku.Poza tym nie mamy nawet kim go zastapic i decyzja o jego sprzedazy bylaby kompletnie bezsensowna.Nie podoba mi sie jednak,ze probuje sforsowac swoje rosczenia wobec klubu na lamach gazet,jednak nie zapominajmy,ze przed nim kilku doswiadczonych zawodnikow postepowala bardzo podobnie.Licze na to,ze po raz kolejny zwyciezy kompromis bo dla obu stron bedzie to zdecydowanie najlepsze rozwiazanie.
Juventus potrzebuje wzmocnienia swojej obrony,narazie jednak wiecej mowi sie o odejsciu kolejnego gracza niz o jakims solidnym transferze,Andrade to za malo,a w obliczu odejscia Chielliniego to zdecydowanie za malo.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 22:50

jestem na tak -> 7 mln funtow to dobra cena za zawodnika, ktory ma na razie jedynie paipery na gre na najwyzszym poziomie w przyszlosci; moze jest mi latwiej to napisac bo w przeciwienstwie do wiekszosci nie kieruje sie jakimis emocjonalnymi przeslankami rodem z mody na sukces ale trzezwo oceniam nasza sytuacje; na dzien dzisiejszy nie mozemy patrzec w przyszlosc ale twardo stapac po ziemi -> to bedzie bardzo wazny i trudny sezon a z tych 7 mln funtow bylby wiekszy pozytek dla dobra zespolu niz przynioslby go Chielini na dzis dzien; i nie wmawiajcie, ze Chielini to Bog na swojej pozycji, jak na razie szczegolnie w glowie zapadly mi jego niepewne i nieudane interwencje oraz trema i brak doswiadczenia... no ale moze po sezonie gry w serie B cos sie zmienilo... :D
Popieram stanowisko trenera, coz by to bylo gdyby kazdy w zespole mial sie za tak waznego...


calma calma
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 23:50

marny to ty jestes
:smile:
ie wmawiajcie, ze Chielini to Bog na swojej pozycji, jak na razie szczegolnie w glowie zapadly mi jego niepewne i nieudane interwencje oraz trema i brak doswiadczenia..
Nic dodać,nic ująć...Nazywając naszego młodego obrońce drugim Maldinim czy Zambrottą obrażacie tych 2 wielkich zawodników :evil:
Chiellini ma potencjał,talent jednak Ranieri nie może pozwolić sobie by ktoś w tak młodym wieku,z tak małym stażem w drużynie i osiągnięciami oraz z papierami na granie nie popartymi na razie jakąś super rewelacyjną postawą 'wchodził mu na głowę' swoimi fochami...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2007, 00:07

Oczywiscie, że nie :!: Chielini jest bardzo dobry, więc nawet przez myśl mi nie przeszło, że opuści klub :!:
Cała ta sprawa musi ulec jak najszybciej wyjasnieniu i musi zapanowac zgoda na lini piłkarze-trener-zarząd i na odwrót


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2007, 00:12

Przecież jest to logiczne, że nikt nie chcę się pozbywać Chiellinego. W końcu to przyszłość jest kapitanem młodzieżówki a pewnie już za kilka lat będzie podstawowym zawodnikiem dorosłej reprezentacji. Poza tym nie bądźmy drugim Interem i zostawmy trochę włochów w włoskim klubie.


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2007, 00:16

heh Maldini to legenda, Zambrotta jeszcze musi troche pograć, ale pod względem umiejętności oczywiście przewyższa Paolo według mnie.
Co do Chielliniego, jakby wyglądał trener w oczach innych zawodników, gdyby pozwalał na tego typu akcje? Chiellini ową wypowiedzią burzy to co Ranieri buduje a tak być nie może, nie brońcie Giorgio bo zachował się źle.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2007, 00:58

Ja powiem tak kazdy kto jest mlody i moze byc nieodpowiedzialny za swoje slowa wg mnie zarzad przeciez nie po to rok temu przedluzal z nim kontrakt zeby teraz go sprzedawac :).Ja sadze ze za pare latek to bedzie gwiazdor reprezentacji Włoch jak i Juventusu a nie Liverpoolu :evil: .Jezeli zarzad go sprzeda bedzie mial u mnie na kresce :/.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2007, 01:03

jezeli nie jest zadowolony to nie ma sensu trzymac go na sile.chce odjesc..? niech idzie ale zarzad musi byc pewny tego ze on juz milosci do tych barw nie czuje. chociaz to moze byc werwa i ambicja mlodego wieku i nie do konca mozna to brac na powaznie. jednego jestem pewnien.. 'czas pokaze'


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2007, 12:38

Giorgio ma charakter bez dwuch zdań... moze będzie naszym kapitanem w przyszłości... w każdym bądź razie, niech udowodni swoją wartość na boisku to i kontrakt będzie lepszy...

Jeśli chce odejść... DOWIDZENIA !


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 17:20

Wyniki sondy:

1. Nie - 1548 głosów (83%)
2. Tak - 182 głosy (10%)
3. Jest mi to obojętne - 136 głosów (7%)

Oddano 1866 głosów.


Zablokowany