Czy byłbyś zadowolony ze sprzedaży Giorgio Chielliniego ?

Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 15:34

Czy byłbyś zadowoly ze sprzedaży Giorgio Chielliniego ?

- Tak
- Nie
- Jest mi to obojętne


Zapraszamy do głosowania i dyskusji na ten temat.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 15:42

Moja odpowiedz to :

-Nie

Poniewaz nie dosc,ze pomogl nam w serie b to widac,ze potrafi grac i to przyszlosc wloskiej pilki tak jak i zastepca Zambrotty.Jak go zarzad sprzeda to juz strace cierpliwosc,bo jak mozna sprzedawac takich graczy jak Balzaretti,Chiellini podczas gdyz mamy tylko na lewe Molinaro? :shock:
Jeszcze te marne pieniadze :angry: :rotfl:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 15:54

Chyba każdy tutaj odpowie Nie. Tak jak i ja. Nie wiem jak można by sprzedać taki talent. A zresztą na lewą obronę nie mamy żadnego orła więc odpowiedź jest dobra. W tej chwili obrona to nasz najgorsza formacja dlatego sprzedaż Giorgio to totalna głupota i to jeszcze za tak marne pieniądze


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 15:57

Oczywiście że ... NIE!!!!!
Chiellini to świetny, młody i utalentowany skrzydłowy obrońca. Potrzebny jest nam taki piłkarz. Nie może sprzedać kolejnego obrońcy a zwłaszcza tak ważnego jak Giorgio.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 16:05

Nie chcę, żeby odszedł, ale niech mu sodówka nie bije! Chłopakowi się coś we łbie poprzewracało!


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 16:20

-jest mi to obojętne

Następca Zambrotty?
Następca Maldiniego?
Niektórym tutaj podobnie jak Chielliniemu chyba się w głowach poprzewracało..
Jeśli ma stroić fochy i psuć dobrą atmosferę to lepiej niech odejdzie...Zawodnicy o zawyżonej samoocenie a marnych tak naprawdę umiejętnościach są w Juve niepotrzebni..


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 16:25

Ja również nie byłbym zachwycony, ale niech się trochę wyluzuje i trzyma język za zębami a nie leci z płaczem do gazet, jest trochę mniej znaczącym ogniwem niż Treze, Buffon, Nedved czy nawet Camor, w końcu przyjdzie czas i na niego...


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 16:45

Ja nie chce żeby go sprzedano bo jest dobrym zawodnikiem, ale jeżeli będzie tak burzył to niestety, dla dobra drużyny musiałby odejść. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni dla dobra wszystkich, bo niesnaski na samym początku przygotowań za dobrze nie wróży.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 16:53

Ja głosuje na NIE. To jasne. Ja nie widzę nawet najmniejszego powodu by go sprzedawać, po co (?) żeby dostać mierne 8 mln za które i tak nie kupimy nikogo lepszego, żeby wzmocnić przeciwnika, żeby pozbyć się tak utalentowanego defensora skoro w naszych szeregach obronnych przepychu wcale nie ma?
Zdecydowane nie dla sprzedaży Giorgo, chyba ze ktoś da 100 mln funtów.
Jeśli zarząd dopuści do odejścia Chielliniego mało prawdopodobne by kiedykolwiek zdobyli moją (i chyba nie tylko) przychylność.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 16:57

Mowie NIE!!! choc chiellini nie jest jeszcze gwiazdą


Obrazek
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 16:57

TURINIO pisze:-jest mi to obojętne

Następca Zambrotty?
Następca Maldiniego?
Niektórym tutaj podobnie jak Chielliniemu chyba się w głowach poprzewracało..
Jeśli ma stroić fochy i psuć dobrą atmosferę to lepiej niech odejdzie...Zawodnicy o zawyżonej samoocenie a marnych tak naprawdę umiejętnościach są w Juve niepotrzebni..

Umiejętności Chielliniego są marne?? :? no to ja nie wiem co trzeba zrobić, żeby w Twojej ocenie grać w miarę dobrze. Jedno jest pewne: gdyby Chiellini był "marny" tak jak mówiłeś to Liverpool nie byłby zainteresowany jego kupnem za kilka mln.

Co do wypowiedzi samego piłkarza to uważam tak samo jak Ranieri, że powinien najpierw z tym przyjść do władz JUVE, a nie od razu żalić się w mediach. Takie wypowiedzi słyszałem z ust Trezegueta, ale Francuz miał za sobą kilka spotkań z zarządem po których mógł być rozgoryczony... czemu Chiellini się tak zachował ciężko mi powiedziec..może mu się we głowie poprzewracało kiedy Liverpool złozył ofertę?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 17:20

Częściowo zgadzam się z Turinio, jeśli ma stroić fochy i wzbudzać kontrowersje swoimi wypowiedziami, nie chce Go tu na siłę trzymać, a i Criscito bądź Molinaro na pewno nie płakaliby po Jego odejściu.Jednak nie zgodzę się że jego umiejętności są marne, na dzień dzisiejszy jest solidnym ponad przeciętnym walecznym obrońcą, na dodatek w młodym wieku; podsumowując, najważniejszy jest zespół a nie jednostka, a takie wypowiedzi Jego jak zaprezentował parę dni temu nie powinny mieć miejsca, przynajmniej przed prasą.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 17:26

Umiejętności Chielliniego są marne?? Confused no to ja nie wiem co trzeba zrobić, żeby w Twojej ocenie grać w miarę dobrze. Jedno jest pewne: gdyby Chiellini był "marny" tak jak mówiłeś to Liverpool nie byłby zainteresowany jego kupnem za kilka mln.
Chiellini grał w miare dobrze,ale nie jest żadnym wielkim obrońcą..Zachowuje się natomiast jak super gwiazdor i chce żeby traktowano go jak mistrza świata :smile:
Jak dla mnie to jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to,w porównaniu do takich bocznych obrońców jak Zambrotta,Ashley Cole czy Dani Alves Chiellini prezentuje się marniutko...
Ok-jest młody,ale wątpię żeby kiedykolwiek dorównał klasie któregoś ze wspomnianych przeze mnie bocznych obrońców ;]


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 17:31

Ja bym zagłosował na opcję trudno powiedzieć, no ale jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Chiellini umiejętności ma. I pozostał z nami w najgorszym dla nas sezonie. Trzeba to docenić i zobaczyć jak wielkim może być w przyszłości Juventino. Nadzieja włoskiej piłki, nowy Zambrotta - żadne z tych haseł nie jest postawione na wyrost. Dlatego głupotą byłoby puszczanie takiego zawodnika do innego klubu, zwłaszcza gdy nie znamy jeszcze możliwego potencjału naszego zespołu. Możliwe że pozbywamy się ważnego ogniwa w układance Ranieriego.

Z drugiej strony nawet największy gwiazdor nie powinien się tak zachowywać. Giorgio powinien najpierw skontaktować się z klubem i powiedzieć im, co mu leży na wątrobie.
Na dodatek najzwyczajniej w świecie boi się konkurencji, lub ma obsesję że każdy trener posadzi go na ławie za darmo.
Na szczęście mamy jeszcze Molinaro i Criscito. Jakby się sprawy nie potoczyły, jesteśmy zabezpieczeni.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 17:31

marny to ty jestes


Ja sie nie dziwie rozzaleniu Giorgio. Bo zarzad tak naprawde nie zainteresowal sie reszta. Zachowal sie tak jakby w druzynie byl tylko Del Piero, Nedved, Tree, Camor i Gigi. i tylko z nimi rozmawial o pozostaniu w klubie jakby to tylko dzieki nim awansowalismy. ciekawe jakby wygladala ich gra w piatke.

Lepiej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Ranierego niz Chielliniego.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Zablokowany