Pościel lub firany Juve

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 17:46

stringi z juve napewno juz ktos wymyslij. widzialem stringi z nirvaną, więc Juve tez pewnie ma swoje. Jak znajde w necie to kupie mojej dziewczynie na urodziny. Bede mial dwie swoje milosci:PP


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 19:28

Stringi z herbem Juve? Eee, dla nich całkowite... :stop: . Stringi to najgorsza czesci garderoby jaka wymyslił kiedykolwiek człowiek a do tego z herbem mojego ukochanego klubu? To profanacja jest i tyle :!:

Moze papier toaletowy z herbem Juve tez zrobimy? :lol: :|

A pomysł z pościelą swietny, tak samo jak i sama pościel, bede musiał sobie sprawic taka.


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 19:54

Odnośnie opinii o przesadach: dla mnie stringi z logo Juve to fajny pomysł, nie ma co się czepiać, bielizna z jakimś "bajerem" w dzisiejszych czasach nie jest tematem tabu. Moim zdaniem niesmaczne byłoby gdy kibic - samiec sam zakładał sobie stringi :whistle: ...A tak to nie ma tematu, stringi z logiem na miłym miejscu tylko polepsza wrażenie wizualne, a także odstrasza kibiców innych drużyn do podrywania Juventinek :D


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 21:03

Lord_ Juve pisze:[..][Moze papier toaletowy z herbem Juve tez zrobimy? :lol: :|[...]
A moze odrazu z herbem Interu ? :think: :/

A tak do poscieli to tez bym chcial sobie taka sprawic,nie ma nic lepszego jak sen w otaczającym cie Juventusie :D :P.Stringi dobra pomysl ale wole jak dziewczyny nosza normalnie majteczki,bo stringi to wg jak to okreslil Lord Juve to najgorsza czesc garderoby.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2007, 21:18 przez Simi, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 21:13

Simi pisze:
Lord_ Juve pisze:[..][Moze papier toaletowy z herbem Juve tez zrobimy? :lol: :|[...]
A moze lepiej z herbem Interu ? :think: :prochno:
Są granice "szacunku"...
Simi pisze:Stringi dobra pomysl ale wole jak dziewczyny nosza normalnie majteczki,bo stringi to wg jak to okreslil Lord Juve to najgorsza czesc garderoby.
Czemuż by w jakim razie nie zrobić zwykłych i normalnych majteczek z logo Juve? :-D Skoro się bardziej podobają...


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 21:39

Panowie ja całkiem serio. Jeśli ktoś znajdzie jaką stronkę skąd można zamówić taką cześć kobiecej garderoby to proszę dać znać. Kupię za każde pieniądze... tylko czas mnie nagli.
Pozdrawiam


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 21:45

Ludzie piszecie o DAMSKICH majtkach, kto pisze? Panowie, a moze panie tez sie wypowiedza i okresla czy im sie takie cos podoba czy nie? Watpie, ze kazdy meski user ma dziewczyne, watpie tez ze kazda dziewczyna kibica Juve bedzie chodzic w czyms takich z roznych powodow - co panowie, sami bedziecie chodzic w damskiej bieliznie? :smile:

Pierwsze zwiad, potem akcja.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2007, 22:19

Lord_ Juve pisze:Stringi z herbem Juve? Eee, dla nich całkowite... :stop: . Stringi to najgorsza czesci garderoby jaka wymyslił kiedykolwiek człowiek a do tego z herbem mojego ukochanego klubu? To profanacja jest i tyle :!:
Zapomniales dodac 'wedlug mnie'. Kazdy ma swoje zdanie, podoba Ci sie bardziej posciel - spoko, inni wola stringi dla swoich dziewczyn.

A co do tych stringow to byl to tylko taki rzucony na zarty (moim zdaniem) pomysl, nie wiem czy jego autor myslal kiedys o takim przedsiewzieciu. Ja myslalem, niemniej jednak jak do tej pory nie zdecydowalem sie podejsc do tego pomyslu na tyle powaznie zeby poszukac w necie czy sa firmy, ktore sie takim czyms zajmuja. A chetnych na taki gadzet mysle, ze by sie uzbieralo (jesli by przyszlo co do czego).


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 01:11

O pościel kiedyś było ciężko, znalazłem kiedyś takową na allegro i oczywiście kupiłem. Z firanami gorzej. Chciałem takie sobie sprawić ale chyba nie istnieją, kupiłem jednak biało-czarne.

Stringi to tam pomysł bingo. Wiadomo bez przesady ale jako prezent dla drugiej połówki idealny :P łączenie przyjemnego z pożytecznym.


Tito81

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2005
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2007, 11:43

FIRANY??? Ale Wy macie wyobraźnię :-D Nie mówię, że to jest zły pomysł, ale jak dla mnie podchodzący już pod jakiś rodzaj fetyszu. Ja w sumie mam w oknach takie króciutkie firanki i bardziej by mnie interesowały ROLETY, ale to chyba tak samo pokręcony pomysł jak z tymi firankami.

Co do stringów to... hmm... no fajny pomysł. Byle nie popadać w paranoję.


ODPOWIEDZ