Transfery naszych przeciwników.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 14:33

Łukasz pisze: Ciekawi mnie niezmiernie, jak będzie wyglądać druga linia ManU w nadchodzącym sezonie? Bo jest z czago wybierać:
- środek: Hergreaves, Carrick, Scholes, Anderson
- skrzydła: Giggs, Ronaldo, Nani, Park, Richardson
Giggs - Scholes - Heargreaves - C. Ronaldo

Wątpię, by już w pierwszym sezonie Nani wygryzł Giggsa, choć właśnie po to był sprowadzany na Old Trafford. To samo się tyczy Andersona. Ferguson umie przytemperować młodych. A Park w następnym sezonie poszuka sobie nowego klubu.
BTW. Uważam że to ManUtd najbardziej wzmocnił się tego lata. Dodatkowo przyjdzie jeszcze Tevez.
Barcelona poprzez ściągnięcie Henry'ego przestawi się z 4-3-3 na diament. Ciekawe który z trójki Deco, Xavi, Iniesta będzie grzał ławę. Dodatkowo sprowadzili Yaya Toure. Kojarzycie tę sytuację ?
Real jak sprowadzał Beckhama też musiał gdzieś upchnąć Figo. Skończyło się na tym, że dla Makelele zabrakło miejsca w składzie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 14:38

Na razie United nie są naszymi przeciwnikami, wiec nie wiem na cholerę to nabijanie postów... w tym temacie powinny znajdować się tylko transfery związane z Serie A moim zdaniem...


Capo di tutti capi
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 14:39

pan Zambrotta pisze:
Łukasz pisze: Ciekawi mnie niezmiernie, jak będzie wyglądać druga linia ManU w nadchodzącym sezonie? Bo jest z czago wybierać:
- środek: Hergreaves, Carrick, Scholes, Anderson
- skrzydła: Giggs, Ronaldo, Nani, Park, Richardson
Giggs - Scholes - Heargreaves - C. Ronaldo
Jeszcze Scholes? A może już Carrick? Chociaż twoje ustawienie jest rzeczywiście bardzo (najbardziej?) prawdopodobne.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 14:50

Argentyński napastnik Ezequiel Lavezzi podpisał pięcioletni kontrakt z Napoli, które wraca do Serie A. Kibice i działacze Napoli widzą w nim następcę Diego Maradony.

– Wiem kim był Maradona dla Napoli. Ja nim nie jestem, ale jest mi miło reprezentować barwy klubu, gdzie Maradona wygrał tak wiele i ludzie go tak bardzo lubią – przyznał 22-letni piłkarz.

Transfer Lavezziego z San Lorenzo ma kosztować Napoli 8,2 mln funtów.


pierwszy raz o nim slysze.. chyba Napoli za niego przeplacilo :prochno:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 14:59

Manchester City być może nie jest naszym przeciwnikiem, ale ...według transfermarkt.de angielski zespół pozyskał za 13 mln Euro Rolando Bianchiego, który bardzo długo wymieniany był jako potencjalny następca Treza.

Źródło: http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... daten.html


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 17:17

Manchester City nie kupil Bianchiego. W ogole nie wiem, co dzis wszystkich napadlo na pisanie informacji z http://transfermarkt.de :doh:

Na stronie naszych rywali: http://fcinter.pl znalazlem informacje na temat Christiana Chivu. Jezeli to prawda, to tez okazja dla innych klubow. Wydaje mi sie, ze Juventus jeszcze niedawno sie nim interesowal.
Roma pod sciana: sprzedac za grosze lub stracic za darmo

AS Roma znalazła się w trudnej sytuacji. Rumun Christian Chivu, którego umowa wygasa za rok, nie ma zamiaru przenieść się do Realu Madryt i rzymianie, jeśli po sezonie nie chcą stracić zawodnika zupełnie za darmo, muszą oddać go do Interu Mediolan. Wszystko wskazuje na to, że za bezcen.

Jeszcze kilka dni temu działacze Nerazzurrich byli skłonni zapłacić za zawodnika 15 milionów euro i dodatkowo dorzucić połowę praw do karty - Victora Obinny. Oficjalnie jednak Inter wycofał się z transakcji, więc teraz ta oferta jest już nieaktualna. Mistrzowie Włoch i owszem mogą kupić Chivu, ale za kwotę dużo niższą.

"Real kontaktował się ze mną także w ostatnich godzinach. Ja jednak jasno powiedziałem po raz ostatni, że Chivu nie jest zainteresowany przeprowadzką do Hiszpanii. Chce przejść do Interu. Teraz jednak to Prade musi iść do Morattiego, by sprzedać zawodnika. W tej sytuacji warunki się zmieniają i kwota nie będzie już tak wysoka." - powiedział menedżer piłkarza Giovanni Becali.

Roma albo zaakceptuje ofertę Interu która może być niższa niż 10 milionów euro lub po sezonie straci Chivu zupełnie za darmo.


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 18:05

CzarnyZkultury pisze:Argentyński napastnik Ezequiel Lavezzi podpisał pięcioletni kontrakt z Napoli, które wraca do Serie A. Kibice i działacze Napoli widzą w nim następcę Diego Maradony.

– Wiem kim był Maradona dla Napoli. Ja nim nie jestem, ale jest mi miło reprezentować barwy klubu, gdzie Maradona wygrał tak wiele i ludzie go tak bardzo lubią – przyznał 22-letni piłkarz.

Transfer Lavezziego z San Lorenzo ma kosztować Napoli 8,2 mln funtów.


pierwszy raz o nim slysze.. chyba Napoli za niego przeplacilo :prochno:
Na bank przepłacili... a wszystko przez to ze go nie znasz :(


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 18:23

Radeek pisze:Na bank przepłacili... a wszystko przez to ze go nie znasz :(
heh to ze go nie znam to jedno, a to ze uwazam ze przeplacili kupujac go to drugie. 8,5mln funtow piechota nie chodzi. rozumiem jesli bylby to jakis pilkarz ktory wybil sie w pilce mlodziezowej.. zreszta co mnie Napoli - ich kasa ich ewentualny problem :whistle:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lipca 2007, 22:52

szczerbi pisze:Manchester City nie kupil Bianchiego.
A jednak kupił. Potwierdzenie transferu pojawiło się na oficjalnej stronie Man City.

W swoim czasie intereowaliśmy się również Lucarellim. 31-letni napastnik podpisał kontrakt z Szachtarem Donieck. Ciekawy ruch ze strony ukraińskiego klubu. Chyba Lucarelli rzeczywiście potrzebuje nowych wyzwań, skoro zdecydował się grać w tak egzotycznym (dla Włochów) kraju jak Ukraina.

Źródło: http://sport.wp.pl/kat,32272,wid,9020397,wiadomosc.html
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2007, 23:16 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2007, 23:15

Z góry można założyć, że przyciągnęły go pieniądze. Pogra jeszcze 2-3 lata na wysokim poziomie. Zarobi sporo kasy. Ja mu się nie dziwię ani nie krytykuję.


Dirty mind
Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2007, 23:17

a propos Lavezziego to widziałem go kilka razy w akcji. Jest to naprawde niezły zawodnik i myślę że ta kwote im się zwróci.


Forza BIANCONERI !!
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2007, 23:17

Livorno ściągnęło wcześniej Tavano, więc strasznie sportowo nie stracą.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 11:24

Andrzej Niedzielan podpisał dzisiaj kontrakt z Wisłą Kraków - poinformowała oficjalna strona krakowskiego klubu. Umowa wiąże zawodnika z "Białą Gwiazda" na trzy lata.

Zawodnik przyszedł do Wisły na zasadzie wolnego transferu. Andrzej Niedzielan związał się z Wisłą trzy letnią umową.

Zawodnik, który przed południem obserwował trening Wiślaków, popołudniu weźmie udział w sesji zdjęciowej oraz w zajęciach razem z całą drużyną. Niedzielan wystąpi również w turnieju "Chicago Trophy", Wisła od pewnego czasu zajmuje się załatwieniem dla niego wizy do Stanów.

źródło: pilka.pl

Można było się tego spodziewać. Wszyscy (prawie) napastnicy nie grajacy najlepiej za granicą będą wracać do kraju.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 12:06

@szczypek: Jaja sobie robisz? Wrzucanie transferów Wisły do tematu "Transfery naszych przeciwników" to już lekka przesada...

Szczerze powiedziawszy to transfery Manutd etc w tym temacie też mnie dziwią/irytują ale te jestem jeszcze jakoś zrozumieć... W końcu jak twierdzą niektórzy userzy "możemy ich spotkać za kilka lat w LM"
A Wisły raczej nie spotkamy :P
EOT
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2007, 12:20 przez m-a-t-t-e-o, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 12:13

m-a-t-t-e-o pisze:@szczypek: Jaja sobie robisz? Wrzucanie transferów Wisły do tematu "Transfery naszych przeciwników" to już lekka przesada...
Jeśli raczyłbyś zauważyć to temat ten już dawno zmienił się w transfery całego piłkarskiego świata. Czemu nic nie mówisz o transferach ManUtd czy innych? A może powinienem założyć nowy temat? "Transfery Wisły" albo "Niedzielan zmienia klub" :?

Do topicu.
Ricardo Oliveira nie jest już zawodnikiem AC Milanu. Hiszpańskie media w piątek podały co prawda wiadomość o zerwaniu rozmów między Saragossą a ekipą Rossonerich, ale te rewelacje okazały się być wyssane z palca. Milan oficjalnie poinformował o rozstaniu z Brazylijczykiem.

Piłkarz trafi do Realu Saragossa na zasadzie rocznego wypożyczenia. Hiszpanie dodatkowo uzyskali prawo pierwokupu Oliveiry, z którego będą mogli skorzystać do 31. maja 2008 roku.

Na zmianę barw klubowych zdecydował się także Vincenzo Montella. Piłkarz, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Fulham, tym razem trafił na dokładnie takiej samej zasadzie do Sampdorii Genua. Pełne prawa do jego karty cały czas posiada jednak AS Roma. Montella miał już okazję bronić barw Dorianich: w 1996 i 1999 roku.

źródło: pilka.pl
m-a-t-t-e-o pisze:Szczerze powiedziawszy to transfery Manutd etc w tym temacie też mnie dziwią/irytują ale te jestem jeszcze jakoś zrozumieć... W końcu jak twierdzą niektórzy userzy "możemy ich spotkać za kilka lat w LM"
A Wisły raczej nie spotkamy :P
EOT
Tego już napewno powiedzie nie można. A może będziemy zaczynać LM od eliminacji i spotkamy się z Wisłą? :-D


ODPOWIEDZ