Lippi wróci do pracy jesienią?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 12:25

Od wygranej Włochów na Mundialu w Niemczech minął już prawie rok i ówczesny szkoleniowiec Squadra Azzurra, Marcello Lippi, deklaruje, że niedługo wróci do pracy: "Byłem pewien, że wygramy. Ten rok był dla mnie wspaniały, ale bardzo szybko wrócę do trenowania. Dajcie mi drużynę z poważnym projektem i ambicją, a wtedy podpiszę kontrakt, w październiku lub listopadzie, czy kiedykolwiek to będzie."
Były szkoleniowiec Bianconerich wyraził również pewien żal: "Feta po zdobyciu Mistrzostwa Świata zbyt szybko się skończyła i nie mogłem się nią w pełni rozkoszować."

źródło: www.solojuve.com (bezpośrednie: www.goal.com)

No proszę, czyli Lippi zamierza już jesienią wrócić do pracy... Trochę szkoda, że nie spróbuje jeszcze raz z Juventusem, ale uważam, że Ranieri nie był złym wyborem na trenera Bianconerich :)
A swoją drogą, ciekawe czemu Lippi był tak uparty i nie chciał wrócić kilka miesięcy wcześniej - czyli w lipcu? Jaki klub zatrudni go dwa, trzy miesiące po starcie sezonu? :shock: Co o tym sądzicie?


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 13:08

Mi si wydaję, że po zdobyciu tego mistrzostwa świata z Włochami Panu Lippiemu troszkę woda sodowa uderzyła do głowy. Jego wypowiedzi, samo to, że wraca w październiku i uważa, że zostanie od razu zatrudniony i to przez jakiś dobry i ambitny klub świadczy chyba o tym, że jest przekonany o swojej wielkości. Uważam, że wydaje mu się, że jest aż tak wspaniały, że może wrócić w połowie sezony, a kluby i tak będą się o niego rozbijać. Takie odnoszę niemiłe wrażenie, któremu towarzysza mieszane uczucia...Te wypowiedzi i zachowanie uważam za trochę dziwne


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 13:38

@Bartek(Juventino)
Słuszna uwaga, mnie też się tak wydaje, Lippi trochę za bardzo się rozleniwił. Inna sprawa to jego problemy osobiste, które też mają duży wpływ na jego decyzję, o tym też nie powinniśmy zapominać. Jakby nie było szanuję Lippiego za jego dokonania i podejście do pracy, to naprawdę znakomity trener.
@Piotrek.prz
Zawsze jest Real, który zmienia trenerów tak często, jak polskie kluby, do października jeszcze ze trzech czy czterech się pewnie przewinie przez "Królewskich" :)


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 14:01

No tak, ale nie chciałbyś chyba żeby Lippi trenował Real;/
Co do osobistych problemów Lippiego to ja nic o tym nie słyszałem, a z jego wypowiedzi to raczej wynika, że jego problemem był lub jest to, iż feta tak krótko trwała.
Oczywiście M.Lippi jest przeze mnie szanowany, ale tym bardziej czasem dziwnie mi czytać jego wypowiedzi


Hristov

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2006
Posty: 12
Rejestracja: 02 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 14:42

Mnie również odrazu na myśl przyszedł Real jako nastepny pracodawca Lippiego.Skoro Capello ma odejsc. Real da duze zarobki i Lippi na to pujdzie !


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 14:52

No tak, ale Lippi stwierdził, że chce POWAŻNEGO projektu i AMBICJI. A tego Realowi brakuje. ;-) Ich 'projekt' na pewno nie jest ani 'poważny' ani 'ambitny' :P


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 17:18

Zobaczcie co powiedział Lippi!! Ummm czemu on nas nie trenuje:/ z całym szacunkiem dla Ranieriego ale co Marcello to Marcello


Były selekcjoner azzurich uciął wszelkie prasowe spekulacje na temat ewentualnego objęcia przez niego stanowiska trenera Milanu. Marcello Lippi, bo o nim mowa, przyznał również, że we Włoszech rozpatrzy propozycje pracy tylko w Juventusie Turyn i reprezentacji Italii. "Milan to wielki klub, z piękną historią, a Berlusconi i Galliani to prawdziwi, profesjonalni przywódcy. Jednak ja nie mogę zdradzić moich dwóch największych miłości - Juventusu i kadry azzurrich" - zakończył.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 17:29

Bardzo fajnie, ale daj może link do źródła.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 17:36

Moglbys dac linka do tej jego wypowiedzi?

Nie dziwie sie tej wypowiedzi,wkoncu "wzniosl" Juventus na szczyty i wie,ze go kibice kochaja i wiele mu zawdzieczaja.
Kiedys wypowiadal sie,ze jego miejsce to Juventus i wiadome,ze nie moglby tego nam kibicom Juve zrobic i podjac pracy w bezposrednim rywalu.
Jak 99% kibicow Juve sam bym go widzial,wkoncu poki co nie ma pracy to bylaby taka szansa zatrudnic go,ale to raczej niemozliwe i mozemy zapomniec o nim,poniewaz Ranieri ma raczej pewna pozycje... :roll:


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 17:43

Piękne słowa Marcello. Zawsze będziesz wzorem dla nowych pokoleń trenerów we Włoszech. Dołączyłeś przecież do takich mistrzów jak: Vittorio Pozzo czy też Enzo Bearzot.

Może ja podam linka bo znalazłem na stronie Milanu w newsach:
Tutaj


Obrazek
Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2008, 21:49

zrodło to acmilan.com.pl/?id=6766 tam to przeczytałem


hanook

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2009
Posty: 1
Rejestracja: 27 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 12:50



deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 13:00

Czyżby don Marcello był nietolerancyjny? Hm. No cóż, z jednej strony można to zrozumieć ze względu na tradycjonalizm Włochów, a z drugiej... No cóż, to nietolerancja w czystej postaci.

A tak nawiasem mówiąc, to mam wrażenie, że nasz były boss pogubił się ostatnio zupełnie. Marne wyniki (czy raczej ich brak w ogóle), co najmniej dziwne decyzje w sprawie powołań, kontrowersyjne wypowiedzi (np. ta o Cassano)... Atmosfera wokół azzurich zaczyna się zagęszczać. Nie zdziwiłbym się, gdyby po jakiejś spektakularnej klapie na przyszłorocznym Mundialu Lippi pożegnał się z kadrą. Kto wie, może na dobre?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 13:18

deszczowy pisze:Czyżby don Marcello był nietolerancyjny? Hm. No cóż, z jednej strony można to zrozumieć ze względu na tradycjonalizm Włochów, a z drugiej... No cóż, to nietolerancja w czystej postaci.
Ja tam tradycjonalizmu nie widziałem, co trzeci Włoch wyglądał jak kolega Biedronia.


Obrazek
ODPOWIEDZ