Serwis SMS - pytania, problemy, uwagi!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2006, 20:57

madmo pisze: Z kolei ten news na stronie głównej jest zgodny z pierwszą wiadomością.
A drugi sms zgadza sie z tym newsem

6 tygodni a 2/3 tygodnie to jednak znacząca róznica, fakt,ze zostaly wyslane w nieznacznych odstepach czasu,ale to zdaje sie jest wina systemy co zostanie sprawdzone i ewentualnie poprawione. Mimo wszystko nie sadze,zeby te dwie informacje wniosly jakikolwiek chaos,ponieważ drugi sms dementował wstępne 'szacunki' lekarzy, po prostu pierwszy sms zbyt późno dotarł do odbiorców.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2006, 21:08

Siewier pisze:
madmo pisze: Z kolei ten news na stronie głównej jest zgodny z pierwszą wiadomością.
A drugi sms zgadza sie z tym newsem

6 tygodni a 2/3 tygodnie to jednak znacząca róznica.
Zgoda, ale ten news na stronie został zamieszczony o 12:07:55, a otrzymałem go o 17:20, a ten o 14:20:56, a na komórke dotarł o 17:39.
Sorry, że się czepiam, ale można się było ograniczyć do jedenej wiadomości.

EDIT
Siewier pisze:fakt,ze zostaly wyslane w nieznacznych odstepach czasu,ale to zdaje sie jest wina systemy co zostanie sprawdzone i ewentualnie poprawione. Mimo wszystko nie sadze,zeby te dwie informacje wniosly jakikolwiek chaos,ponieważ drugi sms dementował wstępne 'szacunki' lekarzy, po prostu pierwszy sms zbyt późno dotarł do odbiorców.
Skoro to błąd systemu to OK, sorki za kolejnego posta, ale zacząłem go pisać zanim rozszerzyłeś odpowiedź.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2006, 23:41

System z którego korzystamy cały czas jest doskonalony ze strony technicznej,dlatego też czasami (na szczęście coraz rzadziej,co pewnie sami zauważyliście) pojawiają się takie małe błędy. Najmocniej przepraszamy za te małe niedogoności, chciałbym jednak nieskromnie (:wink:) zauważyć,że przez ostatni okres poczyniliśmy duży postęp z ta usługą i nieuchronnie zbliżamy sie ku doskonałości :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 08:13

Odnośnie wczorajszego meczu i smsa ktory dostałem mam pytanie, bo za pierwszym razem przyszedl sms z informacja ze 2 gola strzelił Del Piero a za moment poprawiliście sie kolejnym smsem ze strzelił Nedved.

czy w zwiazku z tym policzono to jako 2 smsy (po jednym meczu powinien byc 1 sms) czy jako jeden?


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 08:19

Niestety był to błąd ludzki, za który przepraszam osobiscie. Niestety smsy zostały policzone jako dwa :?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 19:26

dzięki któremu codziennie przekazywać będziemy na Twój telefon reklamowy najciekawszą informację dnia
To z newsa
Co to jest telefon reklamowy? :)
Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc umieściłem tutaj.


Dirty mind
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 19:46

To pytanie padło już wcześniej w tym temacie, ale nikt na nie nie odpowiedział. Czy serwis SMS działa poza granicami Polski?


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 21:13

Venomik pisze:Co to jest telefon reklamowy? :)
Obawiam się, że to może wiedzieć tylko Martin, aczkolwiek może ma to większy sens, jak będzie to zapewne nas oświeci :D
Reg pisze:To pytanie padło już wcześniej w tym temacie, ale nikt na nie nie odpowiedział. Czy serwis SMS działa poza granicami Polski?
Bo w zasadzie to sami nie wiemy jak to z tym jest, jeszcze chyba nikt kto był za granicą nie korzystał z tej usługi, przynajmniej u nas. Napisałem właśnie maila do dostawcy usługi, mam nadzieję, że oni będą wiedzieć :P


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 11:53

Mam takie pytanie: aktywowałem serwis sms w piatek i dostałem dwa smsy jeden powitalny a drugi o rozpoczęciu sezonu. A wczoraj tj. sobota nie dostałem nic. Czemu tak??


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 12:01

darek13 pisze:Mam takie pytanie: aktywowałem serwis sms w piatek i dostałem dwa smsy jeden powitalny a drugi o rozpoczęciu sezonu. A wczoraj tj. sobota nie dostałem nic. Czemu tak??
Temu, że jeśli mielibyśmy posyłać sms'y przy każdej pojawiającej się informacji nt Juve, to ten serwis wystarczyłby Ci na kilka dni. Staramy się wysyłać tylko kluczowe informacje nt klubu, jednak czasami się zdarza, że zostaną te informacje w serwisie pominięte, ponieważ jest to praktycznie nie do zrealizowania, żeby o każdej porze dnia i nocy ktoś czuwał nad stroną i serwisem sms.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 12:04

Siewier pisze:
darek13 pisze:Mam takie pytanie: aktywowałem serwis sms w piatek i dostałem dwa smsy jeden powitalny a drugi o rozpoczęciu sezonu. A wczoraj tj. sobota nie dostałem nic. Czemu tak??
Temu, że jeśli mielibyśmy posyłać sms'y przy każdej pojawiającej się informacji nt Juve, to ten serwis wystarczyłby Ci na kilka dni. Staramy się wysyłać tylko kluczowe informacje nt klubu, jednak czasami się zdarza, że zostaną te informacje w serwisie pominięte, ponieważ jest to praktycznie nie do zrealizowania, żeby o każdej porze dnia i nocy ktoś czuwał nad stroną i serwisem sms.
Tzn. że ile sms'ów dostane? Tak całkiem ogólnie :?:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 12:07

darek13 pisze:Tzn. że ile sms'ów dostane? Tak całkiem ogólnie :?:
W zależności od tego, który pakiet wykupiłeś to 30 (28 ) albo 20 (18 ).


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 12:23

Siewier pisze:
darek13 pisze:Tzn. że ile sms'ów dostane? Tak całkiem ogólnie :?:
W zależności od tego, który pakiet wykupiłeś to 30 (28 ) albo 20 (18 ).
No ja wziąłem 20 czyli dostane jeszcze 17. A jest jakiś termin do kiedy to dostane? Czy to może się ciągnąć w nieskończoność :lol: ??


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 12:43

darek13 pisze:No ja wziąłem 20 czyli dostane jeszcze 17. A jest jakiś termin do kiedy to dostane? Czy to może się ciągnąć w nieskończoność :lol: ??
Wszystko zależy od tego ile się dzieje w klubie i od tego jak my stoimy z czasem. Dla porównania podam, że w marcu b.r. zostały wysłane 23 sms'y, w kwietniu 7, w maju 34, a w czerwcu 27.
Obecnie pracujemy nad tym, by serwis był bardziej regularny.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 14:37

Tasak pisze:Witam, ja kiedyś jak jechałem do Babci na wieś zamówiłem sobie ten przydatny serwis byłem bardzo zadowolony, tylko szkoda ze te info są w takim skrócie, ale wiem że ogranicza Was 160 znaków. :)
Teraz wyjeżdżam za granice i stąd moje pytanie, czy jak będę poza granicami naszego zacnego kraju, to nadal będę otrzymywał newsy na komórkę?
Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo niebawem wyjeżdżam :-D
Napisałem tego posta jakiś rok :prochno: temu. Sytuacja się powtarza (jak to w wakacje) i ponawiam pytanie. Czy serwis działa poza granicami Polski? Bo już dwa razy o to pytano, a odpowiedz nie padła.
Siewier pisze: Napisałem właśnie maila do dostawcy usługi, mam nadzieję, że oni będą wiedzieć
Siewier odpisali Ci?


Zablokowany