Transfery naszych przeciwników.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 20:18

Taki temat chciałbym założyć z tego powodu, aby nie tworzyć kolejnych tematów o poszczególnych wzmocnieniach w drużynach naszych przeciwników.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 20:24

Zawodnik ktory juz byl jedna noga w Juve teraz jest bliski podpisania umowy z Realem Madryt. Chodzi mi o Gabriela Milito...
http://www.transfery.info/news-full-4087.html


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 20:26

Ale ja to ma związek z Juve? Ten pokój jest od tego, by rozmawiać o transferach JUVENTUSU TURYN!


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 20:29

ArtHur pisze:Ale ja to ma związek z Juve? Ten pokój jest od tego, by rozmawiać o transferach JUVENTUSU TURYN!
Uuuuu... a od kiedy to Juventus Turyn jest naszym rywalem ?


____

Jeżeli chodzi o naszych najblizszych rywali, Torino - przeprowadziło już 3 transfery (nie liczac nowego trenera :P) - Corini, Ventola i Grella. Gdy patrze na te nazwiska myśle że mogą się liczyć z odejściem Rosiny. Tylko gdzie odejdzie Alessandro... :think: Inter? Milan? Roma? a może... a może Ju...


Valkyr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 21
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 20:37

Po raz kolejny próbuje przetłumaczyć forumowiczom że serwis www.transfery.info nie jest wiarygodną stroną odnośnie transferów. Trafne są u nich jedynie te które są oficjalnie potwierdzone :-D. A jeżeli ktoś się upiera że to wartościowy informator to niech znajdzie informacje o oficjalnym transferze Sisoko do Juventusu który według wyżej wymienionej strony od ponad tygodnia jest naszym zawodnikiem :).
Wracając do tematu najlepiej na rynku transferowym dotychczas wygląda Bayern Monachium. Choć myśle że w tym roku któryś z naszych rywali może zrobić jakiś super transfer i zbliżyć się do sumy jaką Real wydał na Zidane'a kupując go od nas


Obrazek
FORZA JUVE FORZA DEL PIERO FORZA ITALIA
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 20:48

Lazio Rzym szuka do swojej drużyny nowych zawodników jednym z głównych celów transferowych jest piłkarz Palermo Andrea Caracciolo.Natomiast są pogłoski o przejściu Vieriego do Palermo jednak do podpisania kontraktu jeszcze nieco daleka droga .


Obrazek
MCzad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2006
Posty: 8
Rejestracja: 30 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2007, 00:43

Zgadzam się z Valkyr że Bayern na rynku transferów narazie rządzi ! Ribery,Toni,Sosa,Hargreaves,Jansen...naprawde wiedzą co robią ! Jak dla mnie Bayern szykuje się do ostrej walki o Europejskie trofea ... bierzmy z nich przykład - sprowadzają gwiazdy i młode talenty. Co do innych drużyn to śmiem twierdzić że Man Utd też zdecydowanie wie co robi i zbori sie do walki w LM i lidze...Nani i Anderson to 2 najbardziej obiecujący zawodnicy w Europie !! Widziałem ich w akcji i kurczaki !! ...są naprawde niesamowici... Ciekaw jestem gdzie trafi Quaresma?! ( macie jakieś pomysły? ) ...Inter pewnie też pozgarnia kilku zawodników ;/ Milan pewnie postara sie o kilka wzmocnień ( czuje że Suazo wybierze Milan ). A no i wspomne że jeden z lepszych polskich zawodników z przyszłością ( Kazimierczak ) trafił do porto i wg mnie Porto tym samym się wzmocniło :D A ciekaw jestem co zrobi w mercato Barcelona?!...


E bianconera la bella signora !!
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2007, 07:24

MCzad - co do Hargreaves'a - to nie Bayern go kupił, a ManU właśnie. Od Bayernu.
Taki drobny babolek :)
Pozatym : inter się intensywnie (:P) interesuje Chivu... oraz większością graczy, którymi interesuje się Juve.


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2007, 15:59

FC Barcelona zaprezentowała dzisiaj swój kolejny nabytek Yaya Toure. Natomiast Bayern Monachium dopiął swego i jednak pozyskał Miro Klose. Nasz były bramkarz Christian Abbiati został wypożyczony do Atletico Madryt.

Źródło:
http://www.pilkanozna.pl/


~LoKeR~

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2007
Posty: 40
Rejestracja: 23 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2007, 16:02



mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2007, 16:04

A Suazo do interu :/

www.pilka.pl


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2007, 16:20

mysle ze jak narazie najaktywniejszym zespołem pod względem transferów jest właśnie Bayern - dzisiaj do doborowego towarzystwa do Monachium dołączył Klose. szkoda tylko ze Lukas Podolski bedzie mial mniej szans na gre bo wiadomo ze jest jeszcze Toni.

duzo wzmocnien robi tez Barca i my takze nie ustępujemy ale to jednak Bayern wydaje najwiecej i jego transfery są najgłosniejsze

Inter tez troche kupuje ale jak na nich to cos mało kasy wydali narazie :D ale Suazo wywalczyli w walce z Milanem który mysle ze w tym roku nie radzi sobie jak narazie zupelnie na rynku transferowym a przeciez powinni troche odmłodzić skład


Obrazek
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2007, 16:31

To my mieliśmy przewodzić w tym mercato pod względem wydawanej kasy na transfery. To co robi Barcelona a w szczególności Bayern wręcz mnie rozwala. Bayern sprowadza gwiazdy z prawdziwego zdarzenie oni chyba więcej już uznanych nazwisk sprowadzili w tym sezonie, niż Chelsea od czasów kiedy przejął ich Abramowicz. Ale poczekajmy do sezonu. A Cesare Prandelli niech już ustawia swoją drużynę na konfrontację z Bayernem w Pucharze UEFA.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2007, 18:05

Błąd Bayernu :]
Mają 2 takich samcyh napastników :D
Wysokich którzy strzelają bramki wyłącznie głowa :D
I to jest błąd!


Obrazek
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2007, 18:14

DeViLl0o pisze:Błąd Bayernu :]
Mają 2 takich samcyh napastników :D
Wysokich którzy strzelają bramki wyłącznie głowa :D
I to jest błąd!
Co ty gadasz, Toni albo Klose na ławkę :prochno: wzmacniają nie tylko 1 skład ale i Bayern B :prochno:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
ODPOWIEDZ