ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 09:54

figc1898 pisze:Wszystkie mecze Azzurrinich pokaże RAI Tre.
A czy sygnał bedzie kodowany? Ostatnio jak leciał mecz Squadra Azzurra na Rai 1 to kanał był zakodowany. Mam CP, da się oglądnać czy nie?


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 21:37

Po pierwszej połowie Italia remisuje z Serbią 0-0.

Później zedytuje posta i coś napiszę.

Na gorąco moge powiedzieć że moglo być już 2-0 dla naszych (i niech sie tu nikt nie czepia), ale niestety Palla nie strzelil 2 setki.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 21:50

Radeek pisze:Po pierwszej połowie Italia remisuje z Serbią 0-0.

Później zedytuje posta i coś napiszę.

Na gorąco moge powiedzieć że moglo być już 2-0 dla naszych (i niech sie tu nikt nie czepia), ale niestety Palla nie strzelil 2 setki.
Z naszych grają Palladino i Chiellini :?:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 22:04

mateelv pisze:
Radeek pisze:Po pierwszej połowie Italia remisuje z Serbią 0-0.

Później zedytuje posta i coś napiszę.

Na gorąco moge powiedzieć że moglo być już 2-0 dla naszych (i niech sie tu nikt nie czepia), ale niestety Palla nie strzelil 2 setki.
Z naszych grają Palladino i Chiellini :?:
Tak, natomiast wielka nadzieje białych Criscito siedzi na ławie.

EDIT: W momencie pisania tego posta Italia dostała bramę, niezasłużenie...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zabek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2005
Posty: 75
Rejestracja: 29 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 22:06

juz 1-0 dla serbi!!! ;(


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 22:15

No i przegrali :/ Szkoda, miałem nadzieję, że daleko zajdą :/ jak to Szpaku(?) mówi : "niewykorzystane akcje lubią się mścić"


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 22:45

Ż E N A D A . . .

Nawet nie ma o czym pisać. Jeszcze w 90 minucie Pazzini nie trafił z główki z 5 metrów w bramkę.
Jeżeli chodzi o grę naszych? Palla - 2 niewykorzystane w 1 połowie setki ;/ mogłobyć już dawno po meczu. Poza tym za każdym razem gdy miał piłkę dryblował - praktycznie zawsze serbowie powstrzymywali go uciekając się do faułu.
Chiellini? poza tym że nie umie przyjmować piłek... ehhhh... nawet mi się nie chce pisać.

Mam nadzieje że ta porażka dobrze im zrobi i do następnych meczów podejdą w pełni skoncentrowani. W końcu sami zapowiadali że celują w mistrzostwo...
Na plus można ocenić grę Montolivo i Rosiny, chociaż to i tak nie jest to czego się od nich oczekuje.


Setka Palladino nr1
nr 2


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 23:03

Mecz przegrany na własne życzenie. Jak się nie strzela takich sytuacji (Palladino miał chyba 2-3 sety, a to co zrobił Pazzini w końcówce poostawię bez komętarza...) to ciężko myśleć o zwycięstwie. Najlepiej zagrali Montolivo i Chiellini. Rozczarowali mnie Palladino (te okazje... te dryblingi (kto oglądał ten wie...)) i Rosina (za dużo grania pod siebie, potrafił ładnie przyspieszyć przejść przeciwnika zwodem tylko po to żeby za chwile podać do tyłu)


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 23:16

m-a-t-t-e-o pisze:Najlepiej zagrali Montolivo i Chiellini.
Sory że się czepiam... ale wydaje mi się że Cheilliniego wyrozniac chyba nie wolno, a raczej powinno się zlinczować - przegrane pojedynki, niedokladne podania (poza wypracowanie okazji Palladino) oraz problemy z przyjęciem, z opanowaniem piłki.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 23:20

Niestety porażka. Szkoda tej ostatniej akcji po której Pazzini mogł wyrównać na 1:1 ale piłka po jego odbiciu od głowy przeszła minimalnie ponad poprzeczką, szkoda...


Obrazek
Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2007, 23:46

Chiellini nie zagrał najgorszego spotkania, choć jego niedokładność podań niestety była ogromna.

Szkoda trochę tego wyniku. Bardzo dobra pierwsza połowa. Niewykorzystane akcje, które przyniosły efekt jako... stracona bramka. Szkoda trochę, że tak późno zawodnicy zabrali się za odrabianie strat, bo ich gra początkowo wyglądała jakby się nic nie stało... Podobała mi się gra Palladino (za te dwie akcje powinni go publicznie wychłostać). Walczył, grał ambitnie, do końca. Nieźle też na prawej stronie wymiatał Rosina. Szkoda tylko, że czasami zapominał, że piłkę się podaje. Myślałem, że Pazzini trochę więcej pokaże. Właściwie to był niewidoczny przez całe spotkanie, aż do wspomnianej akcji, gdzie przestrzelił piłkę, którą bardzo trudno było przestrzelić.

Cóż... przegrany mecz, który może mieć decydujący wpływ na wyjście z grupy. Gramy z Anglią, której Pazzini ostatnio władował trzy bramki. Oby powtórzył ten wyczyn :wink:


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2007, 00:02

Mi się tam gra Chielliniego podobała. Fakt kilka razy "błysnął" techniką ale przynajmniej było widać że jest na boisku, wszędzie było go pełno. Na lewej stronie praktycznie tylko on robił akcje. W obronie też grał dobrze, wcale po nim tak nie jeździli jak piszesz... ba miał sporo odbiorów. Jakiś fenomenalny mecz to może i nie był ale wg mnie grał dobrze.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2007, 08:44

Liczyłem na zwycięstwo a tu niespodzianka. Szkoda, teraz jesteśmy ostatni w grupie a następny mecz gramy z Anglią. Cieszę się że zagrali Chiellini i Palladino.
FORZA ITALIA!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 20:33

Ma ktoś linka do meczu U21 Italii z Anglią? Zaraz mecz...


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 20:54



ODPOWIEDZ