Calciopoli 2: Juventus czeka nowy proces i Serie C?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:52

Gacek_CCM pisze:
Degradują kluby za to że jakiś ich zarządca i działacz dawał w łape sędziom itp! A przecież to nie piłkarze!
Bo widzisz... Działacze są co najmniej tak samo ważni, jak piłkarze, a może nawet i bardziej. Więc jest to logiczne. :)
Ja tu nie widze logiki. Tylko działacze powinni odpowiadać. Takie jest moje zdanie :!:


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:52

DamKam pisze:Nie no, bez takich :shock: A myślałem, że już nigdy w życiu nie przeczytam o jakimś kolejnym procesie Juve. Przecież to jest nienormalne, żeby znowu do tego wracać. A z tym Serie C, to chyba jakieś jaja są :/ Oby to była tylko taka sensacyjna plotka. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy musieli znowu przechodzić przez coś takiego...
Zdecydowanie popieram kolege... nie dosc ze w tamtym roku bylem na wakacjach i codziennie dzwonilem do kolegi zeby mowil mi co i jak to jeszcze kupe nerwow zjadlem... ;/ i teraz znow to samo... jestem wsciekly bo mamy nowego komisarza czy kto to tam jest ten kibic interu i nagle jakos soe znajduja nowe dowody... mam tylko nadzieje ze nasze cele transferowe sie nie wystrasza.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:56

A i plotka, nie plotka... już widze twarze roześmianych interistów :evil:

FORZA JUVE! Nawet gdybyśmy mieli jakieś ujemne punkty ( :rotfl: ) znowu na starcie to i tak wygramy scudetto!

Pozdrawiam!


cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:56

Wydaj mi się, że jest to prowokacja medialna. Dla mnie jest to niedopuszczalnie. Nawet o tym nie myślę, bo szkoda zdrowia. Już i tak, zostaliśmy dostatecznie ukarani.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:58

Wydaje mi sie ze sa to zwykle plotki i raczej nam nic nie zrobia juz odpokutowalismy wiec co znowu jakies wąty do nas :/


Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:59

JuveFanik pisze: Możemy, to przewrócić. Załóżmy, że zdarzył się wypadek samochodowy. Zginęły dwie osoby. Sprawca został ukarany za ten wypadek - za śmierć jednej osoby. Dostał 8 lat. Zostały mu 3 miesiące do odbycia kary, a nagle Prokuraturze przypomina się o śmierci drugiej osoby (bo przecież chodzi o ten sam wypadek, w tym przypadku sezon) i sprawca musi odbyć kolejną karę.
Oj, na prawie to Ty się nie znasz. No offence. :)
Pytanie pierwsze - za co Was ukarali? Pomijam fakt śmieszności wyjaśnienia wyroku, ale nie ukarali Was za konkretne spotkania, ale za wpływanie na sędziów. Wpływanie.
W tym momencie rozpatrują sytuację, w której nie dość, że dotyczy to konkretnych meczów (nowość), to na dodatek konkretnych arbitrów i sposobów. Wtedy Was karali za naciski na tych ludzi - teraz są konkretne dowody na inne przestępstwo.
To, że będą Was sądzić z tego samego paragrafu nie oznacza, że będziecie odpowiadać za tą samą winę.
Szkoda tylko, że piłkarze nic o tym nie wiedzą, a są za to w pewień sposób karani. :lol:
Reprezentują Juventus? Reprezentują. To niech cierpią za to, co zrobili ludzie z zarządu. O ile coś zrobili. Tu w ogóle nie ma o czym dyskutować.
jestem wsciekly bo mamy nowego komisarza czy kto to tam jest ten kibic interu i nagle jakos soe znajduja nowe dowody...
Teorie spiskowe to w sejmie, tu się prosi o normalną dyskusję.
Ja tu nie widze logiki. Tylko działacze powinni odpowiadać. Takie jest moje zdanie Exclamation
Działacze reprezentują i tworzą klub. Takie jest prawo sportowe i nic tu nasze emocje nie zmienią.
Jak piłkarze grają źle i spadają do drugiej ligi, to co? Tylko piłkarze tam mają grać, a działacze zabierają swoje zabawki i zostają w pierwszej lidze z nową drużyną? :?:
Placek słuchaj no - masz typowe tendencje to przekręcania faktów.
A jak ja Cię przezwę ch**em, to też Ci się spodoba? Kultury trochę.
Nie, nie mam tendencji. Znam się trochę (bardzo trochę, fakt) na prawie po prostu. Dlatego zabieram głos w tej dyskusji.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:08

Gacek to już kwestia sumienia ... ale przecież też są związani jakimiś umowami itp itd...


KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:10

niech nas relegują do serie C, ale niech sobie zostawią kilka dowodów "na potem" jak już bedziemy powracać na szczyt i wtedy ponownie "nowe zeznania" i spadek w dół, taka syzyfowa praca. to jest jakiś nonsens, w ten sposób nigdy sie nie oczyścimy. niech wyjdzie jeden konkretny werdykt, który zakończy całkowicie sprawe. żebyśmy nie spłacali jednej kary "na raty" bo w ten sposób mozemy przez 50 lat wracać do serieA.

a teraz bardziej poważnie. dlaczego mamy cierpieć za czyjeś niedopatrzenia ? prokuratura miała swój czas, wydała werdykt. sprawa rzekomo sie zakończyła. jeśli nawet to wszystko jest prawdą, to my płacimy teraz najwyższą cene. co awansujemy to relegacja, to się moze ciagnać latami. w ten sposób stracimy wiecej sezonów i pieniedzy, niż gdybysmy od początku pokutowali, nawet w niższej klasie rozgrywkowej niż serieB.

klub zyskał cenne doświadczenie, że nie wolno odpuszczać ani na troche i jeśli nawet wybuchnie afera vol.2 to mam nadzieje, że działacze pokażą tym razem jaja i nie dadzą drugi raz ukarać juventusu za te same przekrety (przekrety moggiego).


Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:14

mateelv pisze:Gacek to już kwestia sumienia ... ale przecież też są związani jakimiś umowami itp itd...
To niczego nie tłumaczy. Jak spadają piłkarze, to spada cały klub. Jak działacze dają ciała, to daje cały klub. Takie są prawa futbolu.
Piłkarze też mogą sprzedawać mecze, a że nie są sprzedawczykami (choć był y takie pomysły), to nie sprzedają.
niech nas relegują do serie C, ale niech sobie zostawią kilka dowodów "na potem" jak już bedziemy powracać na szczyt i wtedy ponownie "nowe zeznania" i spadek w dół, taka syzyfowa praca.
Typowe. Wszyscy są winni, tylko nie my.
A nie przyjmujesz do wiadomości tego, że może naprawdę wyszły na jaw nowe dowody? Bo dochodzenie się zakończyło niedawno.
a teraz bardziej poważnie. dlaczego mamy płacić za czyjeś niedopatrzenia ? prokuratura miała swój czas, wydała werdykt.
Prokuratura wydała wyrok, bo musiała. Bo zaczynał się sezon i UEFA groziła. Dochodzenie trwało, bo nie musiało się skończyć - bo nie tylko Juventus jest w to zamieszany.
Gdyby w trakcie dochodzenia wyszła sprawa np. Milanu czy Interu, to byście pewnie sikali po nogawkach ze szczęścia, i nic by Was nie obchodziło, że taki Milan już swoje dostał.
klub zyskał cenne doświadczenie, że nie wolno odpuszczać ani na troche i jeśli nawet wybuchnie afera vol.2 to mam nadzieje, że działacze pokażą tym razem jaja i nie dadzą drugi raz ukarać juventusu za te same przekrety (przekrety moggiego).
To nie są te same przekręty. Radzę Ci na to wpaść, bo twierdząc, że odpowiadacie za te same przekręty, ośmieszasz sam siebie. Ja się nie wypowiadam o przekrętach Fiorentiny, bo o nich nic nie wiem.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:15

Oj, na prawie to Ty się nie znasz. No offence. Smile
Pytanie pierwsze - za co Was ukarali? Pomijam fakt śmieszności wyjaśnienia wyroku, ale nie ukarali Was za konkretne spotkania, ale za wpływanie na sędziów. Wpływanie.
Nie zarzucaj komuś niewiedzy, jeśli sam ją pokazujesz.
Juventus został zdegradowany za zapewnianie sobie korzyści punktowej na koniec sezonu.
Tak więc tutaj sprawa dotyczy tego samego zarzutu.
Jeśli Moggi robił coś takiego to nie dlatego, by sobie z sędziami pogadać, ale dla zdobyczy punktowych. By na nich wpływać i zapewnić Juventusowi większe szanse na zdobywanie punktów.
W tym momencie rozpatrują sytuację, w której nie dość, że dotyczy to konkretnych meczów (nowość), to na dodatek konkretnych arbitrów i sposobów. Wtedy Was karali za naciski na tych ludzi - teraz są konkretne dowody na inne przestępstwo.
Jak wyżej - nie znasz faktów.


Dirty mind
nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:16

KieLoN pisze: a teraz bardziej poważnie. dlaczego mamy cierpieć za czyjeś niedopatrzenia ? prokuratura miała swój czas, wydała werdykt. sprawa rzekomo sie zakończyła. jeśli nawet to wszystko jest prawdą, to my płacimy teraz najwyższą cene. co awansujemy to relegacja, to się moze ciagnać latami. w ten sposób stracimy wiecej sezonów i pieniedzy, niż gdybysmy od początku pokutowali, nawet w niższej klasie rozgrywkowej niż serieB.

klub zyskał cenne doświadczenie, że nie wolno odpuszczać ani na troche i jeśli nawet wybuchnie afera vol.2 to mam nadzieje, że działacze pokażą tym razem jaja i nie dadzą drugi raz ukarać juventusu za te same przekrety (przekrety moggiego).
Jak Ty myslisz, ze Calciopoli zakonczy sie po 3-4 miesiecznym procesie to jestes w bledzie. Wyroki zostaly wydane pod presja nadchodzacego sezonu i tylko po to, zeby jakos wystartowac. Cala ta sprawa to cholerne bagno, ktore dosc ciezko bedzie oczyscic. Wcale sie nie dziwie, ze znow rozpoczeto sledztwo.

btw. Moggi byl wysoko ustawionym dzialaczem juve o ile sie nie myle?:>


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:21

Venomik pisze: Nie zarzucaj komuś niewiedzy, jeśli sam ją pokazujesz.
Juventus został zdegradowany za zapewnianie sobie korzyści punktowej na koniec sezonu.
Tak więc tutaj sprawa dotyczy tego samego zarzutu.
Jeśli Moggi robił coś takiego to nie dlatego, by sobie z sędziami pogadać, ale dla zdobyczy punktowych. By na nich wpływać i zapewnić Juventusowi większe szanse na zdobywanie punktów.
Jak wyżej - nie znasz faktów.
Oj.
Jesteś w głębokim błędzie.
Nie zarzucaj komuś niewiedzy, jeśli sam ją pokazujesz.
Ale jedna rzecz - przeczytaj sobie uzasadnienie wyroku, to nadrobisz braki w wiedzy.
A później zacznij komuś zarzucać niewiedzę.
Nikomu w Juventusie nie rzucono oskarżenia o otrzymywanie korzyści punktowej, lecz ukarano go za naciski na sędziów. Nawet nie zdefiniowano korzyści z nich.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:38

nordahl pisze: Cala ta sprawa to cholerne bagno, ktore dosc ciezko bedzie oczyscic. Wcale sie nie dziwie, ze znow rozpoczeto sledztwo.

btw. Moggi byl wysoko ustawionym dzialaczem juve o ile sie nie myle?:>
Tak, to cholerne bagno, coz, moze tym razem na Milan ten znajda jakiegos powazniejszego haka, bo jak cos duzego wpada w bagno to potem strasznie sie ono rozpryskuje na boki.

Tak, Mogii był wysoko ustawionym dzialaczem Juve, chyba o tym dobrze wiesz wiec po co pytasz :?:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:54

Nie wydaje mi sie abysmy spadli do Serie c. Wedlug mnie beda to ujemne punkty w serie A. Tylko aby nie bylo ich duzo bo mozemy nie
zajac miejsca które gwarantuje europejskie puchary.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 15:56

Szczerze mówiąc zadziwił mnie ten fakt. Myślałem że sytuacja jest już klarowna, Juve zostało ukarne, winy w tym momencie odpokutujemy, a tu takie novum. Po tym jak skończyła się afera Calciopoli szczerze mówiąc zaczynam się bać. Jednkże apeluje do wszytskich by nie popadali w skrajny pesymist, albowiem nikt nic konkretnego jeszcze nie wiadomo. A tak oddając kilka słów od siebie czyż nie wystarczy im kara jaką już poniesiliśmy :?: Nie straczą im dwa odebrane Scudetta, relegacja do Serie B wraz z ujemnymi punktami, starty finansowe, które był przyczyną sprzedania tak wielu gwiazd, a przede wszystkim miliony wiernych załamanych serc kibiców Juve :?: Jak widać każdemu mało...

Jak zwykle czas pokaże...


Obrazek
ODPOWIEDZ