Calciopoli 2: Juventus czeka nowy proces i Serie C?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 13:52

W świetle nowych faktów, które pojawiły się w związku z aferą Calciopoli, Juventus Turyn czeka kolejny proces sądowy, Niewykluczone, że Stara Dama nowy sezon po awansie do Serie A rozpocznie z ujemnymi punktami na koncie, chociaż najgorszy scenariusz przewiduje nawet degradację do Serie C. Bianconeri zostali co prawda już ukarani za udział w skandalu korupcyjnym w sezonie 2004/05, ale nowe dowody w sprawie nie przejdą niezauważone - twierdzą włoskie media.

Procesu w sądzie nie uniknie także FC Messina. Jej były dyrektor generalny – Fabiani podobnie jak Luciano Moggi kontaktował się z arbitrami w celu uzyskania pomocy w spotkaniach ligowych. Ekipie z Sycylii grozi degradacja do niższej klasy rozgrywek.

Wedle dokumentów, którymi dysponuje prokuratura w Neapolu były już działacz Starej Damy Luciano Moggi zaopatrzył sędziów (Paparesta, Racalbuto, Cassarà, Dattilo, Bertini, Gabriele, De Santis, Pieri, a także asystenta Ambrosino)i odpowiedzialnych za przydzielanie arbitrów na mecze Pierluigiego Pairetto i Paolo Bergamo w telefony komórkowe szwajcarskich operatorów. Mowa o piętnastu sekretnych kartach Sim. W taki oto sposób Luciano Moggi próbował w tajemnicy przed wszystkimi kontaktować się ze środowiskiem sędziów.

Pod lupą znalazło się w sumie 39 meczów ligowych. W tym starcie Milanu z Juventusem. O ustawienie tego spotkania podejrzani są: były dyrektor Messiny Fabiani, Luciano Moggi i arbiter Paolo Bertini. Mecz zakończył się korzystnym dla Juventusu wynikiem 0:0.

Szef Ufficio Indagini – Francesco Savero Borrelli wkrótce otrzyma dokumenty od neapolitańskiej prokuratury i rozpocznie kolejne śledztwo sportowe: Calciopoli 2.

http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1& ... _id=187338

Myślę, że to jest niemożliwe, aby po tym co się stało znowu Juventus zdegradowali do Serie C. Wedlug mnie informacja zupełnie nieprawdziwa...


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 13:57

Myśle że już kare odpukaliśmy i już wiecej nam nic nie grozi jakby mnieli nas znów zdegradować to długie lata byśmy czekali na powrót oj długo . Jakby co jestem dobrej myśli i nam nic nie zrobią


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:03

no to juz jest przegiecie :/


wit_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2006
Posty: 81
Rejestracja: 30 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:07

no to ładnie :x jak to jest prawda to nie wiem... mamy jednym slowem przesrane... :?


Obrazek
Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:12

Moim zdaniem to wyszysko jest takie dziwne...
Asta#8 pisze:Szef Ufficio Indagini – Francesco Savero Borrelli wkrótce otrzyma dokumenty od neapolitańskiej prokuratury i rozpocznie kolejne śledztwo sportowe: Calciopoli 2.
Pytanie nasuwa się samo. Skoro nie zbadano WSZYSTKIEGO to dlaczego już wydano wyrok i Juventus gra w Serie B?

Sądze także, że to musi być jakaś nieprawdziwa informacja.


peste

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 218
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:21

moze mi ktos podac jakies wloskie zrodlo, gdzie jest napisane, ze grozi nam Serie C ??


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:25

Juve zbliża się do Serie A wielkimi krokami i już ploty żeby wybić Bianconerich z równowagi? Co jeszcze? W ogóle co to za ploty LUDZIE! Denerwuje mnie to! :angry: Degradują kluby za to że jakiś ich zarządca i działacz dawał w łape sędziom itp! A przecież to nie piłkarze!

Plota jak nic - specjalnie chcą nas wybić z rytmu przed wejściem do pierwszej ligi :/ żenada...


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:28

Juz nas ukarano za ta NIBY afere "calciopoli"to watpie zebysmy 2 raz pokutowali gorzej bedzie z Luckiem i reszta noi Messina ...

ps-nie dziwi was to,ze afera zas w kwietniu w tym decydujacym miesiacu wychodza bzdury tak samo rok temu :whistle: ktos chce chyba Juve naszkodzic...

ps2- to jakto przeciez mieli wszystkie dowody rok temu by nas zdegradowac i nawet jak ktos wspomnial Uefa mowila ze nie doposci druzyn jezeli sie nie wyjasni odrazu sprawa...i co niby calciopoli sie juz pozbyli :evil: nie rozumiem tu czegos...


zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:36

nie bardzo wieze w to ze maja nas znowu ukarac idac dalej takiem tokiem myslenia co roku jakby sie jakis dowody znalazly to znowu by nas karali?? dl amnie poproetu to jest smiech na sali my juz odpukotuwalismy za nasze grzechy wiec powinni sie od nas odtentegosic ;)


Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:37

Asta#8 pisze:Myślę, że to jest niemożliwe, aby po tym co się stało znowu Juventus zdegradowali do Serie C. Wedlug mnie informacja zupełnie nieprawdziwa...
A to niby dlaczego? W świetle prawa jest to jak najbardziej możliwe.
ps-nie dziwi was to,ze afera zas w kwietniu w tym decydujacym miesiacu wychodza bzdury tak samo rok temu Whistle ktos chce chyba Juve naszkodzic...
Taa, afery spiskowe wszędzie... Typowe i smutne.
Degradują kluby za to że jakiś ich zarządca i działacz dawał w łape sędziom itp! A przecież to nie piłkarze!
Bo widzisz... Działacze są co najmniej tak samo ważni, jak piłkarze, a może nawet i bardziej. Więc jest to logiczne. :)
zabekmj23 pisze:nie bardzo wieze w to ze maja nas znowu ukarac idac dalej takiem tokiem myslenia co roku jakby sie jakis dowody znalazly to znowu by nas karali?? dl amnie poproetu to jest smiech na sali my juz odpukotuwalismy za nasze grzechy wiec powinni sie od nas odtentegosic ;)
Idąc Twoim tokiem myślenia za drugie popełnione morderstwo nie można by już karać.
I dalej - zapanowałaby anarchia, bo raz bym coś ukradł, a później grał na nosie policjantom, którzy chcieliby mnie wsadzić za kratki za kolejną kradzież.
To jest dopiero śmiech na sali.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:44

Nie no, bez takich :shock: A myślałem, że już nigdy w życiu nie przeczytam o jakimś kolejnym procesie Juve. Przecież to jest nienormalne, żeby znowu do tego wracać. A z tym Serie C, to chyba jakieś jaja są :/ Oby to była tylko taka sensacyjna plotka. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy musieli znowu przechodzić przez coś takiego...
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2007, 14:47 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Gacek_CCM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 13 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 13 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:47

DamKam pisze:A myślałem, że już nigdy w życiu nie przeczytam o jakimś kolejnym procesie Juve.
Bez przesady, wszystko wskazuje na to, że Juventus jeszcze długo będzie istniał. :]


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:49

Placek słuchaj no - masz typowe tendencje to przekręcania faktów. Nie jest mowa o kolejnym kupionym sezonie tylko o rozpatrzeniu nowych dowodów. Wałkowany jest w kółko ten sam temat... No i to boskie źródło :D


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:50

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:37 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 2 razy.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2007, 14:51

Gacek_CCM pisze:
DamKam pisze:A myślałem, że już nigdy w życiu nie przeczytam o jakimś kolejnym procesie Juve.
Bez przesady, wszystko wskazuje na to, że Juventus jeszcze długo będzie istniał. :]
Tak a ty już wiesz co bedzie z Juve bo to ty nalozysz im kare :whistle:

I za rok zaś napiszesz tu na forum jak jakis syf bedzie i tak w kolko


ODPOWIEDZ