Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 17:56

Blamaż.Inaczej tego nazwać nie można.Cieszę się zwłaszcza ze "zgaszenia" dumnego i pysznego Tottiego.Roma ma tak wspaniałych piłkarzy,o których stara się czołówka europejskich klubów z De Rossim,Mancinim,Mexesem i Chivu na czele.Nie potrafi jednak grać tak,aby nie dać plamy...Dziś odpadnie Milan i tyle widzieliśmy włoskie kluby w tym sezonie LM... :twisted:


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 18:12

Roma, Romą, a honor włoskiej piłki znów cierpi... :/ 7 - 1 w 1/4 LM :shock: no tego to jeszcze nie grali... Może to pozwoli niektórym zrozumieć, że No JUVE - No Party.


Obrazek
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 18:33

Rzeczywiście-porażka Romy nie przynosi chwały włoskiemu futbolowi :oops: . Ale to było do przewidzenia, moim zdaniem Roma nigdy nie dorastała do pięt, ani Juve, ani Milanowi :naughty:. Tak naprawdę tylko te dwie drużyny mogą wynieść na piedestał włoską piłkę. Więc czekamy na Juve w LM. Jeśli chodzi o prognozę dzisiejszego spotkania Bayernu z Milanem. To myślę, że Włosi dadzą znać o swojej wyższości i pokonają Bayern. Oby tak się stało :lol:


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 19:16

Manchester pokazał jaką jest teraz drużyną. Wcale nie Barcelona, Inter czy Real są teraz najlepszymi klubami na świecie. To Manchester jest teraz w szczytowej formie i wg mnie może zdobyć nawet The Treble, czyli Mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii oraz puchar Ligi Mistrzów.

Mają fantastyczny skład. Od kilku lat ten skład zmienia się w małym stopniu i teraz przyniosło to skutki. Cristiano Ronaldo zagrał wczoraj fantastyczne spotkanie. Bardzo dobrze grają tacy zawodnicy ja Carrick, Rooney czy Giggs.

Na prawdę brawa dla sir Alexa Fergusona za zbudowanie takiej potęgi :bravo:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 22:09

Bayern: Oliver Kahn - Hasan Salihamidžić, Lucio, Daniel Van Buyten, Philipp Lahm - Owen Hargreaves, Mark van Bommel, Andreas Ottl, Christian Lell - Roy Makaay, Lukas Podolski.
wp.pl
To się Hitzfeld postarał... No tak defensywnego zestawienia pomocy to ja jeszcze nie widziałem. Kto tam ma grać, skoro wszyscy są od destrukcji...
Hasan w obronie, a Hargreaves na skrzydle... Super plan. I 0:2 w plecy


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 23:01

Przynajmniej jedna włoska drużyna została... Mocno liczę, że na MU zpadnie kubeł zimnej wody w starciu z Milanem. Niech ratują honor włoskiej piłki i skopią tyłki angolom :twisted:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 23:32

pavel88 pisze:oglądaliście cały mecz? wydaje mi się, że nie. Manchesterowi dopisało szczęście. Początkowe minuty to przewaga Romy i świetna okazja Tottiego. Później fantastyczny strzał Carricka, który po raz pierwszy od czasu przejście z Tottenhamu potwierdził, że zasługuje na grę w MU. A po ten bramce rzymianie ruszyli do ataku i tracili bramki z kontr. 2, 3 i 4 to bramki po akcjach Romy i przechwytach gospodarzy. Śmiejecie się z Romy, ale w jednym mi zaimponowali - w nieustępliwości, ambicji i walki do ostatniego gwizdka. Przegrywali 5:0, później 6:0, ale to oni prowadzili grę. Dążyli do strzelenia choćby honorowej bramki, mimo że wiedzieli, że grozi to kolejną zabójczą kontrą. Jednak pokazali charakter i chociaż wynik jest tragiczny to pożegnali LM z twarzą. Naprawdę każdemu kto chce wysmiewać się z Romy radzę obejrzeć ten mecz, bo rzymianie pokazali kawałek ładnego i nieustępliwego futbolu i mimo totalnej klęski nabrałem dla nich szacunku, nie za wynik, ale za styl. Krótko mówiąc od około 30 minuty to Roma prowadziła grę, Manchester albo kontrował, albo oddawał Romie całkowicie pole na 5-7 minut a kiedy goście musieli odpocząc to MU szturmowali bramkę. Tak padł m. im 6 gol. A że MU wykorzystywali swoje szanse z zabójczą skutecznością to wynik mamy taki a nie inny...
Ty chyba albo urodziłeś się Rzymianinem albo widziałeś coś, czego nie było. MU zagrało piłkę z innej planety i koniec. Roma nie istniała, została zdemolowana. O jakim Ty mówisz stylu - oni przegrali 1:7 ! Mecz był wyrównany do stanu 1:0, a później MU grało tak, że ASR stała i patrzyła. Rzymianie prawie w ogóle nie mieli szans od 20 do 70 minuty. Ambicja? Nieustępliwość? Taak, zwłaszcza jak Giggs po raz 10ty jechał flanką w identyczny sposób i nikogo przy nim nie było.
Druga połowa. MU się bawi, Ronaldo z Giggsem ośmieszają, bawią się ASR w atmosferze pikniku. Gdzie tam był styl Romy? Normalne, że jak się prowadzi 6:0 to się rozluźnia - stąd ta jedna bramka. Radzę zauważyć, że opróćz jednego piłkarza nikt nie poszedł do DD nikt nie próbował przeciąć dośrodkowania - po prostu im się nie chciało - woleli sobie hulać w ataku i pastwić się nad znokautowanym rywalem.

Roma żegna się z twarzą z LM :rotfl:

Manchesterowi dopisało szczęście? Jak żyje i oglądam wszystko co leci w TV to tak usposobionej drużyny nie widziałem. A Cristiano jest obecnie najlepszym piłkarzem świata, piłkarzem, który dorósł i gra z pożytkiem dla drużyny - co np. odróznia go od Ronaldinho, Quaresmy i innych bajecznych techników.

Co nie zmienia faktu, że LM wygra Chelsea.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 23:39

pavel88 zmarł [`] :roll:

Gratulacje dla Milanu. Wielki zespół. Zazdroszcze im tych sukcesow na arenie miedzynarodowej, a moze bardziej zal mi ze nie przypominamy juz tego wielkiego zespolu Lippiego z lat 90tych... :roll:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2007, 00:07

Roma - Manchester - no Manchester dał popis i upokorzył Rome .... :evil:

Valencia - CHelsea - Valencia normalnie dała dupy .....jestem zawiedziony bo liczylem na nich w tej edycji LM :angry:

Liverpoo - PSV - to było do przewidzenia ze tak będzie :whistle:

Bayern - Milan - Bayern stracił forme i gra ponizej oczekiwań i Milan ktory odzyskuje forme był góra w tej potyczce....Lepszy wygral :prochno:


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2007, 00:59

wErOn pisze:pavel88 zmarł [`] :roll:

Gratulacje dla Milanu. Wielki zespół. Zazdroszcze im tych sukcesow na arenie miedzynarodowej
Grazie. Co tu duzo komentowac... Wynik zadowlajacy... Duzo zmarnowanych sytuacji do nokautu Niemcow (4,5 :0 moglo byc na luzie). Udowodnilism ze na SS bayern zremisowal niewiarygodnym fartem... Teraz MU... bedzie mega ciekawie... Trzeba pomscic Rome ktora sie spalila przed spotkaniem bo umiejetnosciowo byla wstanie wygrac tą pare...
FORZA VECCHIO CUORE ROSSONERO!!!


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2007, 01:30

Bubu1899 pisze:Trzeba pomscic Rome ktora sie spalila przed spotkaniem bo umiejetnosciowo byla wstanie wygrac tą pare...
Dokładnie, piszecie niektórzy o jakiejś kosmicznej różnicy klas w tamtym dwumeczu, tymczasem Roma przegrała brakiem doświadczenia, pierwszy mecz był zdecydowanie ich, jedna okazja MU - jedna bramka. Podobnie zresztą było w rewanżu, tyle że tam okazji mieli siedem ;) 8:3 w dwumeczu wcale nie świadczy o jakiejś mega formie MU - są do pokonania !


KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2007, 01:55

Co tu więcej dodawać. Milan jest typową drużyną turniejową. Co roku w LM niby już są za burtą, a jednak przechodzą dalej i z każdym kolejnym meczem grają lepiej. Roma w tym sezonie ogrywała ich w lidze i pucharze jak chciała, ale LM rządzi sie swoimi prawami i z takim Manchesterem dostali worek goli na droge powrotną do Rzymu. Milan to co innego. Mają doświadczonych piłkarzy, doświadczonego trenera. Myśle ze finał jest w ich zasięgu, a jeśli odpadną to minimalnie jak rok temu z Barceloną. Trzymałem kciuki za Romą, nie udało sie. Mam nadzieje, że zostaną pomszczeni. A finał ? czyżby milan-liverpool ? ;)


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2007, 07:52

Wydaje mi sie ze z pary Liverpool i Chelsea wygra Liverpool :) a z pary AC Milan i Man Utd nie jestem pewien kto wygra ale wydaje mi sie raczej ze Man Utd czyli finał by był taki Liverpool vs Man Utd


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2007, 08:04

Może bedzie tak jak 2 lata temu ze Mialn dostanie sie do finału, przed wyjsciem na murawe powachaja sobie puchar, dostana 3 bramki w 5 minut i nara :]
nie no joke tak jak ktos wczesniej napisał to Mialn jest stworzony do LM, i wydaje mi się ze M- Utd bedzie miał z nimi duże problemy.. :)


Darth Pawlakus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 maja 2005
Posty: 11
Rejestracja: 28 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2007, 08:15

milan w polfinale :angry: milan w polfinale :angry: milan w polfinale!!! :angry: Jak ja nienawidze tych farciarzy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


ODPOWIEDZ