Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 07:04

Roma MU 2-1

w pełni zasłuzone zwyciestwo Romy ktora zagrala świetny mecz. zauwazmy jaka strate ma roma do interu w serie a a jednak to ona a nie Inter gra w LM. moze sobie troche odpuscic lige bo nikt ich nie dogoni a interu tez nie ma szans dogonic tak wiec skupia sie na LM i jak widac wychodzi im to na dobre. mam nadzieje ze pogonia wielkie MU i "wielkiego" CRonaldo

Chelsea - Valencia 1-1

ogladalem tylko skrot ale polecam obejrzec bramke Valenci bo to naprawde cudo. dla Chelsea jak zwykle niezawodny, troche marnujacy sie w tym klubei Drogba. po remisie na wyjezdzie to Valencia jest w lepszej sytuacji i mam nadzieje ze Chelsea odpadnie i wkoncu zrozumie ze nie pieniadze wygrywają ale ambicja i wola walki


Obrazek
Demetrio

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 25
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 09:38

Venomik pisze: O jakiej wypowiedzi mówisz? Tej o Ronaldinho? :)
Tak , a dokładnie o części " Jesteśmy lepsi od Milanu " :shock:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 12:55

Jesteśmy lepsi od Milanu
Teraz może nie, ale po Mercato na pewno będziemy. Stąd ta wypowiedź Alexa. :wink:

Takiego meczu Romy dawno nie widziałem. Naprawdę świetnie grająca drużyna, ułożona w środku pola, grająca ofensywnie - szczerze mówiąc, taki chciałbym oglądać Juventus w przyszłym sezonie. Roma znakomicie rozgrywała piłkę w środku pola - potrafili wymienić kilka podań z klepki, groźnie uderzyć na bramkę bardzo dobrego tego wieczoru Van Der Sara czy też szukać dziury w obronie ManU na skrzydle. Jedynym minusem gry ASR jest dość pokaźna liczba niewykorzystanych sytuacji, co zemściło się po kontrataku. W meczu tym zawiedli liderzy obu drużyn - Totti i Ronaldo. Nie przepadam ani za jednym, ani za drugim, w czym wczorajszy mecz tylko mnie utwierdził. Totti - blada 10 - dwa strzały poważnie zagrażające bramce VDS poza tym niewiele pokazał. Ronaldo w tym meczu zaprezentował się beznadziejnie. Cały czas tracił piłkę. Gratz dla Romy i powodzenia.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 13:31

Generalnie jest ok bo Milan prawdopodobnie odpadnie ale możę fuxem wyjdą i będzie mowa o magicznym Kace :P

Widziałem mecz Roma-ManU i powiem ze jest zaskoczony ze Rzymianie potrafią trzymac taki poziom. Powiem ze nie myslałem ze Roma gra tak dobrze.
Szkoda ze sędzia wyrzucił Scholesa bo mógł go jeszcze zostawic a mecz potoczyłby się inaczej. Chciałbym ze Manchester wyszedł.

Zobaczymy za tydzień, coś czuje ze 3 angielskie drużyny będą w półfinale!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 14:31

Po pierwszych meczach w klarowniejszych sytułacjach są : Liverpool, Bayern, Manchester, Valencia. Kto wie czy Czerwone Diałby nie pokusiłyby się o zwycięstwo we wczorajszym meczu na Stadio Olimpico z Romą gdyby nie czerwona kartka dla Scholesa co zmusiło ich do cofnięcia się i wyprowadzania głównie kontrataków. Vucinić dał świetną zmiane, zdobył bramkę która i tak nie urządza zbytnio Romy, 1-0 dla Old Trafford dla Manchesteru i po ptokach.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 17:04

Kod: Zaznacz cały

AC Milan - Bayern Munachium 2:2 (1:0)
Po obejrzeniu skrótu uważam, że mecz był dość wyrównany. Systuacja z rzutem karnym troche niejasna, ale sędzia miał prawo popełnić taki błąd. Warto pochwalić młodego bramkarza Bayernu, Rensinga. Szczęśliwa bramka Bayernu w ostatnich minutach (sekundach) meczu i kto wie... może ona przesądzić o awansie ekipy z Monachium (czego im z całego serca życzę :) )

Kod: Zaznacz cały

PSV Eindhoven - Liverpool 0:3 (0:1)
Mecz zdominowany prawie w całości przez The Reds. Świadczyć może o tym chociażby wynik... i tu sprawa awansu wydaje się już całkowicie przesądzona na korzyść Liverpoolu, ale... różnie to bywa :-D

Kod: Zaznacz cały

AS Roma - Manchester United 2:1 (1:0)
Bardzo dobre widowisko na stadionie w Rzymie. Od czerwonej kartki dla zawodnika Manchesteru Romie grało się lepiej, chociaż drużynę Czerwonych Diabłów należy pochwalić za wielką wolę walki... Podobać mogła się bramka Rooneya na 1:1. Czekamy na mecz na Old Trafford!!

Kod: Zaznacz cały

Chelsea Londyn - Valencia 1:1 (0:1)

Piękny gol Silvy. Chelsea będzie musiała jeszcze więcej powalczyć w rewanżu... bo drużyna z Hiszpani nie odda łatwo meczu i 1/2 finału :)

W półfinale chciałbym zobaczyć Chelsea, AS Roma, PSV (raczej nierealne) i Bayern...


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 17:42

Demetrio pisze:
Venomik pisze: O jakiej wypowiedzi mówisz? Tej o Ronaldinho? :)
Tak , a dokładnie o części " Jesteśmy lepsi od Milanu " :shock:
Znasz kontekst wypowiedzi?
Wiesz skąd pochodzi?
Masz pewne źródło?
Wiesz czy mówił serio czy żartobliwie?
Czy też wszystko co możesz sobie interpretować na niekorzyść Juve interpretujesz w ten właśnie sposób, bo taki jest Twój styl kibicowania?


Dirty mind
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 19:17

Pilekww pisze:Zobaczymy za tydzień, coś czuje ze 3 angielskie drużyny będą w półfinale!
ja bym raczej się nie spodziewał tytułu w "Piłce Nożnej" typu "Anglia - Europa 3:1", tak jak to było kilka lat temu (wtedy - Hiszpania) :]


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 16:10

Jeszcze nikt nie skomentował "występu" Romy? No to może ja się pokuszę, tylko... co tu napisać?

Obrazek

Jeżeli dzisiaj Milan nie pokaże klasy, to włoski futbol będzie miał jeden z najgorszych sezonów w historii.


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 16:14

Uznam to jako totalny pogrom As Romy przez Man Utd :).
Manchester zagral poprostu swoj idealny mecz w ktorym wszystko im wychodzilo :) a As Roma cos probowala ale im nie wychodzilo


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 16:22

To jest pogrom.
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Man Utd,dawno nie widziałem ich tak dobrze grających i z taka skutecznością, 2 bramki Carricka przecudnej urody,choć bramka De Rossiego również zasługuje na uznanie. Ronaldo udowadnia że jest w najwyższej formie i że jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym obecnie zawodnikiem Europy.
Szkoda mi Valencii, bo sympatyzowałem za nimi,jednakże druga połowa w ich wykonaniu była katastrofalna i tak to musiało się skończyć.
Dziś mam nadzieję że Bayern poradzi sobię z Milanem,choc i tej drużyny nie lubie i tej :doh:


Juve fan
Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 16:28

nie wychodzilo
nie wychodziło????-to malo powiedziane,oni praktycznie byli stłumieni przez graczy MU.Manchester zagrał super spotkanie i takiego wyniku w fazie pucharowej jeszcze długo nikt nie pobije.Poza tym Spalletti znowu kiepsko ustawił drużyne Romy...
Poza tym po raz kolejny włoscy kibice przekonali się że to nie Roma ale Juve powinno grać w Lidze Mistrzów.
Jak musieli sie czuć wczoraj kibice rzymskiego zespołu....żal mi ich...


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 17:17

oglądaliście cały mecz? wydaje mi się, że nie. Manchesterowi dopisało szczęście. Początkowe minuty to przewaga Romy i świetna okazja Tottiego. Później fantastyczny strzał Carricka, który po raz pierwszy od czasu przejście z Tottenhamu potwierdził, że zasługuje na grę w MU. A po ten bramce rzymianie ruszyli do ataku i tracili bramki z kontr. 2, 3 i 4 to bramki po akcjach Romy i przechwytach gospodarzy. Śmiejecie się z Romy, ale w jednym mi zaimponowali - w nieustępliwości, ambicji i walki do ostatniego gwizdka. Przegrywali 5:0, później 6:0, ale to oni prowadzili grę. Dążyli do strzelenia choćby honorowej bramki, mimo że wiedzieli, że grozi to kolejną zabójczą kontrą. Jednak pokazali charakter i chociaż wynik jest tragiczny to pożegnali LM z twarzą. Naprawdę każdemu kto chce wysmiewać się z Romy radzę obejrzeć ten mecz, bo rzymianie pokazali kawałek ładnego i nieustępliwego futbolu i mimo totalnej klęski nabrałem dla nich szacunku, nie za wynik, ale za styl. Krótko mówiąc od około 30 minuty to Roma prowadziła grę, Manchester albo kontrował, albo oddawał Romie całkowicie pole na 5-7 minut a kiedy goście musieli odpocząc to MU szturmowali bramkę. Tak padł m. im 6 gol. A że MU wykorzystywali swoje szanse z zabójczą skutecznością to wynik mamy taki a nie inny...


MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 17:47

Manchester, znowu im się udało. Szkoda, że coś takiego przydarzyło się włoskiej drużynie. Ale jestem pełen szacunku do Spallettiego.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2007, 17:56

Ale jakby na sprawę nie spojrzeć - w świat idzie wynik. A mnie aż coś boli jak się teraz wszyscy jarają, że ANGLIA PANUJE NAD EUROPĄ :| a tfu tfu ble :/ może i zasłużenie ale nie cierpię, jak jeden kraj dominuje w rozgrywkach europejskich.

A "udało się" Chelsea - taki strzał, a takim momencie meczu :doh: cóż z tego, że Canizares wybronił niesamowite piłki wcześniej, skoro w ostatnim momencie popełnia taaaaaaaaki błąd i znowu to ANGLICY suszą zęby z awansu :/ Mam nadzieję, że w tym sezonie LM przerwie jakiś kataklizm :prochno:


ODPOWIEDZ