Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 00:15

DeeJay pisze:A co do Gattuso to przyznam mu racje. Mecz powinien się już skończyć przed wykonaniem rzutu wolnego.
O ile dobrze pamiętam, van Buyten strzelił w 3:01 minucie doliczonego czasu gry, więc nie przesadzajmy, że bramki być nie powinno :P


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 00:45

Dla mnie ten dwumecz Milan - Bayern wygrają niemiaszki i szczerze chciałbym aby tak było.
Co do drugiego dzisiejszego spotkania, to źle się stało że Liverpool tak wysoko pokonał PSV :| PSV zawsze wychodzi z grupy, gra ładnie i efektownie aż tu nagle dopada ich "kryzys" i się zacinają i odpadają tak blisko mety. :? A Ronald Koeman już w meczu ligowym z NAC Bredą przekonał się ze stawianie na młodego Da Coste i Simonsa nie przynosi efektów w obronie, która popełnia błędy jak amatorzy :!: :pray: :stop:
Szanse PSV na awans są niemal zerowe, co nie oznacza że to koniec z LM, w końcu futbol jest przewrotny i dalej będę obstawiał za holendrami :twisted: :D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 06:54

Milan - Bayern 2-2

mecz głownie rozgrywał sie w środkowej strefie boiska ale najbardziej w oczy raziła mnie praca sedziego - przede wszystkim karny z kapelusza dla Milanu ale naszczescie stała sie sprawiedliwosc a nawet wiecej bo Bayern jest teraz w lepszej sytuacji niz gdyby było 1-1

PSV - Liverpool 0-3

nie wiem jak meczyk bo nie ogladalem ale po wyniku widac ze Liverpool jest bardzo mocny o czym przekonalem sie juz w sobote ogladajac ich mecz z Arsenalem. 3 bramki na wyjezdzie i zadnej straconej to juz praktycznie awans zapewniony chociaz wiadomo ze teoretycznie wszystko sie moze zdarzyc bo to jest piłka


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 08:47

No to Liverpool juz pewnie awansowal . Chcialbym aby Bayern przeszedl
do dalszych gier, remis na wyjezdzie 2:2 to wedlug mnie dobry wynik dla
Bawarczykow.


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 10:19

tabo89 pisze:Milan - Bayern 2-2

mecz głownie rozgrywał sie w środkowej strefie boiska ale najbardziej w oczy raziła mnie praca sedziego - przede wszystkim karny z kapelusza dla Milanu ale naszczescie stała sie sprawiedliwosc a nawet wiecej bo Bayern jest teraz w lepszej sytuacji niz gdyby było 1-1
A ja wyjątkowo stanę po stronie naszych rywali zza miedzy i napiszę, że IMO karny został słusznie podyktowany, a sędzia popełnił błąd pokazując spalonego przy bramce Gilardino. Z góry zaznaczam, że piszę to na podstawie samego meczu, żadnych skrótów potem nie oglądałem.


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 11:12

Bardzo ale to bardzo bym chciał zobaczyc Bayern w nastepnej rundzie a w dodatku jest na to duza szansa poniewaz remisujaca na wyjezdzie z Milanem osiagneli korzystny i to bardzo korzystny rezultat a co do dwumeczu Psv-Liverpool to zespol a Angli juz praktycznie ma pewny awans :)


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 11:13

A ja daje sobie reke odciac ze Milan awansuje. To ich w stylu, przeciez co roku awansuja w jakis niewiarygodnie szczesliwych okolicznosciach dochodzac az do samego finalu. Obstawiam w ciemno ze w rewanzu w 93` minucie meczu przy stanie 0-0 Pippo Inzaghi strzeli bramke penisem z odleglosci 1m i to rossoneri zagraja dalej. W sumie - tego im życze z całego serca.. 8)
tabo89 pisze:przede wszystkim karny z kapelusza dla Milanu
Super. Szkoda tylko ze w 1 polowie rusek NIE PODYKTOWAŁ ewidentnego karnego dla rossonerich po faulu na Kace. Poprostu naprawil swoj blad przy nastepnej okazji, wszystko. Druga sprawa ze nie bylo spalonego przy goli Gili ale to nic.. sedzia kalosz! :prochno:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 11:39

Co do meczu Milan - Bayern to ogromny wpływ na ten mecz miało fatalne sędziowanie rosyjskiego sędziego - Baskakowa. Kto wie jak mecz ułożyłby się gdyby podyktował on wyraźny rzut karny dla Milanu, do przerwy prawdopodobnie byłoby 2:0 dla Milanu i mogło być już po herbacie. W drugiej połowie za to mieliśmy kopie tej sytułacji tyle że jedenastki nie było a sędzia ją podyktował. Błysnął napewno Van Buyten, bardzo rzadko środkowy obrońca strzela dwa gole.Bliżej Półfinału jak narazie Bayern, dwa gole na San Siro to spory zapas przed rewanżem.
Za to zaskoczył mnie Liverpool, gdzie spodziewałem się ciężkiej przeprawy szczególnie w Eindhoven, ale jednak The Reds poradzili sobie bez większego problemu i praktycznie zapewnili sobie awans do kolejnej rundy.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 13:23

klsmkr pisze:A ja wyjątkowo stanę po stronie naszych rywali zza miedzy i napiszę, że IMO karny został słusznie podyktowany, a sędzia popełnił błąd pokazując spalonego przy bramce Gilardino. Z góry zaznaczam, że piszę to na podstawie samego meczu, żadnych skrótów potem nie oglądałem.
Spalonego Gilardino rzeczywiście nie było. Jednak Lucio wybił najpierw piłkę. A że Kaka wpadł mu w nogi... trudno. Obejrzyj sobie jakiś skrót, a się przekonasz :wink:

Oglądałem jeszcze raz końcówkę spotkania. I tak:
+ 2:30 - faul na środku boiska
+ 2:50 - van Buyten strzela bramkę
+ 3:00 - Gattuso patrzy na zegarek sędziego :D


Demetrio

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 25
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 13:50

W każdym razie w przeciągu całego meczu Milan grał lepiej i zasłużył na zwycięstwo , wypowiedzi niektórych osób tutaj w stylu " Bayern ma awans w kieszeni , miejmy nadzieje że Milan odpadnie " świadczą tylko o zazdrości i próbie zalecznia kompleksów , gdyż Juventus ze swoimi fascynującymi i bardzo wymagającymi rozgrywkami Serie B pozostaje głęboko w cieniu najważniejszych wydarzeń w piłkarskiej Europie. To samo zresztą można powiedzieć o niedawnej wypowiedzi Del Piero.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 13:56

Demetrio pisze: To samo zresztą można powiedzieć o niedawnej wypowiedzi Del Piero.
O jakiej wypowiedzi mówisz? Tej o Ronaldinho? :)


Dirty mind
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 18:12

wErOn pisze:A ja daje sobie reke odciac ze Milan awansuje. To ich w stylu, przeciez co roku awansuja w jakis niewiarygodnie szczesliwych okolicznosciach dochodzac az do samego finalu. Obstawiam w ciemno ze w rewanzu w 93` minucie meczu przy stanie 0-0 Pippo Inzaghi strzeli bramke penisem z odleglosci 1m i to rossoneri zagraja dalej. W sumie - tego im życze z całego serca.. 8)
:D :D usmialem sie :D
Karny dyskusyjny ale na pewno nie z kapelusza bo w tej sytuacji Lucio jako pierwsza dotyka lekko pilke a pozniej juz nie lekko wpada w nogi Kaki. I teraz oczywiscie mozna mowic ze pierwsza bla pilka itd ale... On ja tak lekko musnal ze gdyby Kaka poziej nie zostal powalony to moglby dalej sie przy niej utrzymac. Mniejsza z tym. W pierwszej polowie ewidentnie Kaka zostal sciety i karnego nie bylo czyli mozna mowic o 1:1 dotego dochodzi sytuacja Gili...
A co do samego meczu to wg mnie nawet niezly... Ale jak sie trzech 100% sytuacji nie wykorzstuje to pozniej to sie msci jakimis dwoma zamieszaniami w polu karnym pilka 2 razy spada przypadkowo temu obroncy i jest 2:2. Gol nawet jak padl 3.10 po czasie to trudno akcja zaczela sie wczesniej wiec nie ma dyskusji. Bayern z niczego zdobyl 2 gole i to sie liczy.
Mam nadzieje ze w rewanzu Kaka zagra lepiej i przede wszystkim Rossoneri zaczna wykorzystywac te trudne 100% sytuacje...


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 18:35

milan w kazdym razie jest juz za burta LM Bayern gra coraz lepiej pokonał mieczkow z madrytu jak i spokojnie u siebie ogra sredni milan!! choc w sumie szkoda bo połfinały LM bez włoskiego zespołu wygladaja srednio;/ Liverpol bez problemowo awansuje jak wiekszosc pewnie obstawiała i cos czuje ze szykuja sie Angielskie połfinały bo zarowno zespoł Murinio jak i Fergusona powinny przejsc dalej choc Valencja ma ekipe i moze zamieszac chłopaka z londynu :P


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 20:59

zwycięstwa Liverpool byłem tak pewien, że dałbym sobie rękę uciąć. PSV w lidze ostatnio gra beznadziejnie i jeśli tak dalej pójdzie, to Ajax wygra ligę bez żadnego "ale", choc zostały tylko 4 kolejki. to samo potwierdziło się wczoraj. obrona PSV to obecnie najsłabsza formacja, chociaż pozostałe, też niebyt dobrze sobie radzą, skoro Koeman musi sięgać po takich piłkarzy, jakim jest P.Kluivert.

co do drugiego meczu, to szczerze powiedziawszy zawiodłem się na Milanie, zwłaszcza, że nimi przemawiał brak... O.Kahna w Bayernie. kiedy usłyszałem, że bramkarz Bayernu nie zagra, spokojnie stwierdziłem, że Milan wygra. a tu co? można powiedzieć M.Rensing. zawodnik wychodził z takich opresji, że to było wprost niewiarygodne. pozostałych sytuacji nie będę komentował, bo tu zostało raczej wszystko wyjaśnione.

kto awansuje dalej? nie widzę innej możliwości niż Liverpool i raczej... no właśnie, kto? a niech wygra lepszy.


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 23:53

No i z wynikow jestem zadowolony;) a tym bardziej z tego ze wiekszosc "specow" w studio a takze szpakowski faworyzowali wyraznie man utd. Do szalu doprowadza mnie stronnicze komentowanie typu: biegnie z pilka Mancini podaje niecelnie i Szpakowski podkresla skromnie ze zle podanie pomocnika Romy i KAPITALNA interwencja obroncow Man U natomiast chwile pozniej z drugiej strony biegnie Ronaldo podaje jeszcze gorzej niz Mancini natomiast Szpaku drze sie AJJJJJJJ ALEZ KAPITALNIE probowal teraz ten niesamowity Ronaldo ale obroncy w ostatniej chwili przejeli pilke.

Co do meczu Roma od samego poczatku wyraznie zaatakowala i zagrala naprawde jedno z lepszych spotkan jakie w ich wykonaniu widzialem. Spaletti wymyslil bardzo dobra taktyke na ten mecz przez co anglicy nie mogli za bardzo rozwinac skrzydel. Man U praktycznie nie istnialo poza kontrami z ktorych jedna udalo im sie wykorzystac. Jedyny ktory cos probowal to Ronaldo jednak zbyt wiele chcial sam przez co zaliczyl mase strat. Szczerze mowiac 2-1 to chyba najnizszy wymiar kary jaka Manchester mogl dostac. Z niecierpliwoscia czekam na rewanz i mam nadzieje ze Wlosi przejda dalej :)


ODPOWIEDZ