Serie B (32): Pescara 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2007, 21:42

Świetne zmiany DD. Palladino i Birindelli rozstrzygnęli losy meczu. Ufff już myslalem ze remis będzie. Ale w końcu wiara to podstawa miłości do Juve!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2007, 22:19

Doskonałe deyczje co do zmian Didiera Deschampsa. Birindelli zachował się jak rasowy snajper przy wrzutce z kornera :P. Pomimo męk, potu, krwii i łez udało się wywieźć z Pescary trzy, jakże cenne trzy punkty. Del Piero spudłował karnego, to chyba jakieś święto :shock: :wink:, ostatni raz chyba przytrafiło mu się to sezon temu w spotkaniu z Parmą gdzie trafił w poprzeczkę. Gest Del Piero przy żółtej kartce również wymiata. Ogólnie zagraliśmy chyba niezłe spotkanie, wynik i okoliczności zwycięstwa wskazują raczej na to że mecz był wyrównany, ale cóż liczą się trzy punkty.

Forza Juve!


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2007, 22:24

Pilekww pisze:
Myślałem ze zagra Bojinov ale DD daje do zrozumienia ze on w Juventusie grać nie będzie.
Ciągmy tak dalej mamy już 6 pkt. prewagi!

FORZA JUVE
6 pkt ale mamy zalegly mecz. No i co DD & Bojinov to jzu nie komentuje !! Zaczyna to byc wkurzajace :/ Jestem pewien ze strzeliłby bramke dzis .......a moze Francuzi nie lubia Bułgarów ?


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2007, 22:42

Oglądałem całe spotkanie i muszę to napisać: to jest Serie B i tak się gra z takimi zespołami. Najważniejsze 3 punkty i Serie A coraz bliżej. Oprócz bramki Birindelliego podabało mi się też zachowanie Alexa, jak podszedł do sędziego i pokazał mu symulację przeciwnika. Dobre to było. Forza Juve!


Obrazek
Obrazek
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2007, 22:49

Pięknie :bravo: :bravo: Przede wszystkim cieszą punkty, gorzej z grą. Chyba nikt nie spodziewał się że decydującą bramkę może strzelić właśnie Alessandro Birindelli :!:
Jak na razie powiększamy przewagę nad innymi i Serie A jest już coraz bliżej :P


ThailonFae

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 27 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2007, 23:04

Cóż może nie we wspaniałym stylu ale liczy się zwycięstwo. Znowu 3 pkt. powędrowały do do Turynu :dance:
Aczkolwiek pewien delikatny niesmak pozostaje. Szkoda, że Alex nie wykorzystał 11.
Ogólnie mecz można zaliczyć na +

A i zapomniał bym, podziękować Alessandro Birindelliemu za strzelenie gola :ball:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2007, 09:33

Gdyby nie Birindelli to moglo byc nieciekawie :/ :/ :/ :/ .


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2007, 10:37

figc1898 pisze:Oprócz bramki Birindelliego podabało mi się też zachowanie Alexa, jak podszedł do sędziego i pokazał mu symulację przeciwnika. Dobre to było.
Nom... to zachowanie było niecodzienne :-D

Co do meczu...
Oglądałem retransmisje na PSE i myślę, że zmiany DD były dobre (asysta Palladino i gol Birindelli :bravo: ), obrona nie zagrała najgorzej, a co należy pochwalić... (według mnie) było widać duże zaangażowanie, taką sportową złość w piłkarzach Juve. Jest może kilka spraw, które można byłoby poprawić, ale wynik wystarczający... i 3pkt :!:


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2007, 10:57

cieszy wynik i 3pkt!! a co do zmian to był fart ze akurat Birindeli stzelił gola bo jakos niechce mi sie wierzyc ze DD miał az takiego nosa ze zamiast Bozinowa wpuscił Birindeliego jako naszego Asa czytaj młodziana ktory ma strzelic zwyciaska bramke!! ale tym razem sie udało!! i Brawo za TO!!


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2007, 12:25

Chcialem zauwazyc, ze Deshamps ma jednak glowe na karku, skoro 2 wprowadzeni przez niego zawodnicy rozstrzygaja losy meczu. Nie placzcie tak za tym Bojinovem. Moze i jest utalentowany, ale w dotychczasowych meczach jedynie 2 razy pokazal pelnie swoich mzliwosci, z Crotone i Lecce. On ma dopiero 20 lat i oczywistym jest, ze w takim klubie jak Juventus, by grac w pierwszym skladzie, musialby posiadac niebotyczne umiejetnosci. A co do tego, to mam pewne watpliwosci.


Majin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 5
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2007, 21:57

Meczu nie widzialem,ale wydaje mi sie,ze jak gramy z druzyna z dolu tabeli i jeszcze ledwo co zwyciestwo to jakos slabo...Deshamps moze i dokonal dobrych zmian,ale wg mnie trenerem znowu powinien byc Lippi i wtedy zaczely by sie piekne czasy dla Juve :)


...Fruzie wolą optymistów...

-----------------------------------------------------------

...FORZA JUVE....
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2007, 20:01

Mr Cezary pisze:On ma dopiero 20 lat i oczywistym jest, ze w takim klubie jak Juventus, by grac w pierwszym skladzie, musialby posiadac niebotyczne umiejetnosci.
Nikt tu nie mówi o pierwszym składzie dla Bułgara, choć w ostatnim meczu to on powinien zagrać w miejsce Zalayety. Według mnie Bożinow powinien grać w końcówkach meczów, a jak na razie tylko siedzi na ławce. Po co my go w ogóle sprowadzaliśmy do Turynu?!

Odnieśliśmy zwycięstwo i to najważniejsze. Na pewno nie przyszło nam ono łatwo, ale nikt przecież nie mówił, że Pescara podda się bez walki. Wszyscy dobrze wiemy, że mecze wyjazdowe są dla nas bardzo ciężkie, ale najważniejsze, że potrafimy wywalczyć w nich trzy punkty. Mimo wszystko liczyłem na trochę więcej. Powiększyliśmy przewagę nad Napoli aż o sześć punktów. Martwi mnie trochę niemoc strzelecka Aleksa, którym ostatnio ma problemy z trafianiem do siatki. Jednak wierzę, że będzie dobrze. Losy meczu rozstrzygnęli rezerwowi - Birindelli i Palladino, chwała im za to. Wygraliśmy, i to się liczy.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2007, 21:05

Szymek pisze:
Mr Cezary pisze:On ma dopiero 20 lat i oczywistym jest, ze w takim klubie jak Juventus, by grac w pierwszym skladzie, musialby posiadac niebotyczne umiejetnosci.
Nikt tu nie mówi o pierwszym składzie dla Bułgara, choć w ostatnim meczu to on powinien zagrać w miejsce Zalayety. Według mnie Bożinow powinien grać w końcówkach meczów, a jak na razie tylko siedzi na ławce. Po co my go w ogóle sprowadzaliśmy do Turynu?!
Bojinov powinien grać zdecydowanie więcej, by móc się w dalszym ciągu rozwijać. W Juventusie takiej szansy nie będzie mieć, bo nie posiada talentu takiego, jaki miał (i wciąż ma ofkoz) Del Piero. Bułgar nie jest głupi i widzi, że aby grać, musi odejść, a przynajmniej zostać wypożyczonym. Wątpię, by był zadowolony także z wchodzenia na końcowe minuty. Ostatnio wchodził w drugich połowach i trzeba przyznać, że nie wyglądało to źle, a nawet dobrze, lecz jest przecież jeszcze Palladino, którego Bułgar raczej nie przebije.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2007, 22:03

Mr Cezary pisze:Bojinov powinien grać zdecydowanie więcej, by móc się w dalszym ciągu rozwijać.
No właśnie. A my niestety tylko hamujemy jego rozwój, choć trenowanie z takimi zawodnikami jak Del Piero czy Nedved z pewnością coś daje Waleremu, ale to nie to co mecz.
Mr Cezary pisze:W Juventusie takiej szansy nie będzie mieć, bo nie posiada talentu takiego, jaki miał (i wciąż ma ofkoz) Del Piero.
No z pewnością takiego talentu nie posiada. Jednak jeśli nie teraz to kiedy? Bo chyba nikt z nas nie wierzy w to, że jeśli Bożinow odejdzie, to wróci do Turynu kiedy się ogra (no chyba, że będzie grać w Torino).
Mr Cezary pisze:Bułgar nie jest głupi i widzi, że aby grać, musi odejść, a przynajmniej zostać wypożyczonym.
Nikt nie lubi siedzieć na ławce, tym bardziej jeśli ma 20 lat i talent. Z każdym dniem odejście Bożinowa jest coraz pewniejsze, a wypożyczenie ma sens o ile Bułgar zostanie wypożyczony do jakiegoś na prawdę dobrego klubu.
Mr Cezary pisze:Wątpię, by był zadowolony także z wchodzenia na końcowe minuty.
Lepiej wchodzić na ostatnie minuty niż siedzieć na ławce przez całe spotkanie.
Mr Cezary pisze:Ostatnio wchodził w drugich połowach i trzeba przyznać, że nie wyglądało to źle, a nawet dobrze, lecz jest przecież jeszcze Palladino, którego Bułgar raczej nie przebije.
Nie chodzi mi o wygryzienie Palladino ze składu, ale o granie choćby kilku minut.

Pozdrawiam.


Zablokowany