Ponad 100 mln euro na transfery....Kosmos......

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 17:33

Coś pięknego.Nareszcie coś,co sprawiło,że w moim biało-czarnym sercu zawitała wiosna...Teraz na poważnie możemy myśleć o Gerrardzie,Diego,Barzaglim,Riberym,Luisao,a i jeszcze powinno pozostać spooooro funduszy...Co wy na to??


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 17:38

Okej sory zwracam honor. Apropos transferów to LFC nigdy nie sprzeda Gerrarda, ale mam nadzieję, że uda się pozyskać paru innych utalentowanych graczy.
I co my za to kupimy?? Waciki??
:rotfl: groźne hasło
Ostatnio zmieniony 15 marca 2007, 20:14 przez mpolek, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 17:52

mpolek pisze:Ej stary jaja se robisz :roll: juz chyba kilka takich samych tematow mamy
np. ten http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=15223


Drogi kolego ale ten temat na forum jest juz zamkniety :) .

A wracajac do tematu to jestem niesamowicie szczesliwy ze bedziemy mieli tak obfity budzet w przyszlym sezonie . Za 102 mln mozna kupic wielu znakomitych pilkarzy choc mam nadzieje ze Didierowi nie poprzewraca sie w glowie od takiej sumy i dokona pewnych i wieloletnich inwestycji . Mam tu na mysli : Barzagli ( wedlug mnie od niego zarzad powinien zaczac ) + jeszcze jakis solidny srodkowy obronca + 2 pomocnikow do srodka ( ale nie wirtuozow tylko pilkarzy ktorzy beda grysc trawe np. Muveba , Sissoko ) + jakis uniwersalny skrzydlowy ( z mozliwoscia gry na obu skrzydlach ) + Saviola ,ale tylko za darmo :) . I po mimo tych transferow sadze ze powinno jeszcze pozostac ponad 20 mln euro .


Szejku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 10
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 17:57

102 miliony fajnie,spora suma,ale duża sztuką będzie przekonać naprawdę klasowych graczy aby zgodzili sie u nas grać


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 18:02

No ladnie.Wreszcie cos madrego zrobili. Bedziemy wlczyc o scudetto za rok jak to madrze wykorzystaja


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Młody Wilk20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 41
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 18:03

Jest dużo kasy ale trzeba spokojnie pomyśleć kgo kupić i aby ta inwestycja okazała się dobra. Bo łatwo jest wydać tyle kasy, ale ważne czy to przyniesie efekt. Ale jestem dobrej myśli. :D

Piorytet to obrona a potem jakiś środkowy pomocnik i następaca Nedved, chociaż smutno :płaczę: mi będzie jak Pavel odejdzie na emeryture to wspaniały wojownik. :-D


Juve, storia di un grande amore
Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 18:21

Spoko spoko !! Teraz Gerrard o ile pamiętam to w którymś newsie była mowa o 15 milionach (funtów lub euro) plus bodajże Camor . Jeśli to prawda to warto naprawde warto Camora trzeba oddać kiedy jeszcze coś znaczy a 15 mln to nie dużo jak na hit transferowy skoro mamy aż 70 milionów funtów :dance: pozatym Saviola. Można też pomyśleć o zastępcy Nedveda wszak nie pogra już za długo . No i oczywiście wzmocnienie obrony. Teraz wszystko w rękach zarządu. Wróciły moje marzenia o Scudetto i LM w przyszłym sezonie!!! Bójcie się , Powracamy!!


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Pablito

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 68
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 18:38

I co my za to kupimy?? Waciki??


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 18:42

Pablito pisze:I co my za to kupimy?? Waciki??
Mógłbyś to jakoś rozwinąć ?? Bo za bardzo nie rozumiem. Uważasz że 70 mln funtów to mało na transfery?


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 18:49

Max_LP pisze:
Pablito pisze:I co my za to kupimy?? Waciki??
Mógłbyś to jakoś rozwinąć ?? Bo za bardzo nie rozumiem. Uważasz że 70 mln funtów to mało na transfery?

on widocznie uzywa 70M funtow do podcierania sie :/ nie rozumiem takich sceptykow za taka kase mozna strworzyc sklad, w ktorym beda grac mlodzi utalentowani i troche starsi (nie dziadki) uksztaltowani gwiazdorzy


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 18:54

Bardzo dużo kasy, a zarazem też mało napewno trzeba to wydać z głową. Czytam te komentarze i uważam ,że troche zbytnio szalejecie ;) Nie liczyłbym na Gerrarda, sprzedałbym Camoranesiego i Trezegueta. Co zasilioby budżet o jakies 30M euro czyli razem mamy 130M.

Zakupiłbym: (Ceny orientacyjne jak pamiętam z newsów i z transfermarkt.de)

- Barzagli 20M
- Quaresma 15M
- Huntelaar 20M
- Mascherano 15M
- Naldo 10M (cena z transfermarkt.de)
- Nelson 5M
- Wesley Sneijder 15M

co razem daje 100M,do tego kupiłbym jeszcze jakiegos szybkiego napastnika. Troche też odleciałem ale jak tu nie zwariować przy tej sumie pieniędzy ;)

----------------------------Buffon---------------------------
-Nelson--------Barzagli------------Naldo--------Chiellini-

--------------------------Mascherano-----------------------
-Quaresma---------------Sneijder---------------Nedved-

---------------Huntelaar---------------Palladino-----------


Dawniej Virus[Mauro].
rechem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:01

JA bym kupił C.Ronaldo na pewno,a moze i o Kake powalczymy.Do srodka musimy kogos dokupic,nie ma bata.


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:04

I już każdy zaczął tworzyć swoje '11'. Ludzie to nie oto tutaj chodzi.

I niektórzy 'kupują' zawodników za wielkie sumy, a piłkarze Ci są zupełnie bez formy... jak np. Huntelaar czy Nelson.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:10

wojteceek pisze:I niektórzy 'kupują' zawodników za wielkie sumy, a piłkarze Ci są zupełnie bez formy... jak np. Huntelaar czy Nelson.
Co do Nelsona to może i masz racje bo go pamiętam z tych udanych występów w fazie grupowej. Ale co do Huntelaara to się nie zgodze ostatnio śledziłem poczynania Ajaxu i moge powiedziec że o Huntelaarze napewno nie można powiedzieć ,że jest bez formy - powiedziałbym ,że gra dobrze w ostatnim meczu hat-trick wiem ,że jeden mecz nie kreuje zawodnika ale Klaas umie znaleźć się w polu karnym, napewno jest obecnie lepszy od Trezeguet ,który dla mnie nigdy nie był klasowym napastnikiem w każdej jego akcji czuje niepewność i więcej farta niż umiejętności pewnie mi się zaraz za to dostanie ale co tam dla mnie tak wygląda gra Davida


Dawniej Virus[Mauro].
Buffi-luki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 40
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 19:14

I niektórzy 'kupują' zawodników za wielkie sumy, a piłkarze Ci są zupełnie bez formy... jak np. Huntelaar czy Nelson.[/quote]

Huntelar bez formy?? Ostatnio jak dobrze pamiętam stzrelił hat trka














:-D :) :-D :-D :-D


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ