Juventini do raportu! :)-Cz.I -PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 10:39

Siewier pisze: Ciekawe,ciekawe, od razu mogles napisać,że owe 'Fanboy' to sformuowanie wymyślone przez Ciebie samego. Myślałem,że to kolejny 'trudny wraz',którego znaczenia nigdy nie bedzie mi dane zrozumieć :wink:
To nie jest sformułowanie wymyślone przeze mnie.


Siewier pisze:Bardziej żenującego powodu kibicowania Juventusowi jeszcze nie słyszałem.
Być fanem Juve przez to, że wygrali LM, zdobyli Scudetto, dlatego, że Davids tam grał, czy przez to, że Rivaldo przeszedł do Milanu. Na jedno wychodzi... liczy się to, że teraz jestem Juventino. A, że Ty uważasz, że mój powód bycia fanem Juve jest żenujący, to już nie moja sprawa.


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 18:42

1. Dowód osobisty:
- imię:Jakub
- skąd się wziął Twój nick?:Kto gral w Final FantasyX(i nie tylko) powinien wiedziec :D a 23 to moja szczesliwa liczba
- data urodzenia (lub wiek):29.12.1990
- miejsce zamieszkania:Wrocław kolor włosów i oczu:Ciemny blad, niebieskie
- szkoła / zawód uczen XV LO im. majora Piotra Wysockiego ale sie przepisuje do X LO :-D
- trzy główne cechy charakteru:leeeeeń,honorowy,miły
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? Od hmmm.....1996
- dlaczego akurat ten klub? A bo tak! :smile:
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu Alessandro Del Piero
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) Pokonanie Ralu Madryt w 2003
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? Odejscie Ibrahimovica, lubilem go i na niego liczylem
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?next question,please
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) niewiem
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. Inteligencja niektorych uzytkownikow :-D


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 20:02

Ifrit23 pisze: - data urodzenia (lub wiek):29.12.1990
Wow, Urodziliśmy się tego samego dnia, tego samego roku :D o której godzinie się urodziłeś? Ja o 2:00 :D

1. Dowód osobisty:
- imię: Mateusz
- skąd się wziął Twój nick?: hm.. od imienia :) mało oryginalne..
- data urodzenia (lub wiek): 29.12.1990
- miejsce zamieszkania: Warszawa
- kolor włosów i oczu: Ciemne / Piwne (z każdym dniem coraz bardziej 8) )
- szkoła / zawód: Uczeń 49 LO im. Goethego
- trzy główne cechy charakteru: Stanowczy, Uparty, Leniwy
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? 1997
- dlaczego akurat ten klub? Zaczęło się od Finału w 1996 (pierwszy mecz w życiu, który oglądałem). Później był Del Piero.. No i jakoś tak wyszło :)
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: Nicola Legrottaglie
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp): Mecz z Realem w 2003 roku
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?: Finał z Milanem.
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum?: każdy kibic Juve, mający internet, powinien to zrobić :)
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) Jeżeli chodzi o Juve, to chyba white_wolv, a jeżeli chodzi o poczucie chumoru to blackkk :D
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz?: Nie podoba mi się nabijanie postów i pisanie nie na temat..


Noi Siamo Juventus.
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 20:07

*MaTeK* pisze:- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: Nicola Legrottaglie
:shock: Eeee... Mógłbyś trochę to rozwinąć bo mnie to zaintrygowało. Tzn. napisz dlaczego?


Obrazek
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 20:26

1. Dowód osobisty:
- imię: Wojtuś
- skąd się wziął Twój nick?: dłuuuuugo by pisać
- data urodzenia: 14.04.89r.
- miejsce zamieszkania: Lublin
- kolor włosów i oczu: Włosy czarne oczy niebieskie
- szkoła / zawód: Uczeń Liceum nr. 10 w Lublinie
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? 1999 porazka z ManU
- dlaczego akurat ten klub? Jak ogladalem bajki na Canal+ za małolata w przerwie miedzy bajkami usłyszałem nazwę Klubu ...::JUVENTUS::... pozniej byl mecz z ManU i tak jakoś mi zostało
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: Alex Del Piero
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp): Zwyciestwo z Realem
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?: Porazka w Finale z Milanem i porazka z roma 0-4
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum?: zalogowalem sie zeby sciagac bramki a na forum zaczalem pisac bo spodobal mi sie jakis temat
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz?:zakladanie beznadziejnie glupich tematow i wypowiadanie sie w beznadziejnie glupich tematach.


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 20:56

*MaTeK*--o godzinie 00:40 a ty o 2 w nocy czy w dzien?Hehe bez roznicy i tak jestem starszy :smile: :prochno:


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 21:18

juverm pisze:
*MaTeK* pisze:- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: Nicola Legrottaglie
:shock: Eeee... Mógłbyś trochę to rozwinąć bo mnie to zaintrygowało. Tzn. napisz dlaczego?
A uważasz, że Legrottaglie nie jest najlepszym piłkarzem Juve w historii? Przecież to wirtuoz i geniusz.. :) :prochno: A tak na poważnie, to pewnie napisałbym "Del Piero", ale to piszą wszyscy, więc postanowiłem wybrać kogoś oryginalnego

***

@Ifrit23 - 2:00 w nocy :) kurde.. a już myślałem, że ktoś z mojego rocznika jest młodszy ode mnie :prochno: :smile:


Noi Siamo Juventus.
Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2006, 17:06

To moze w koncu ja sie wpisze :!:
1. Dowód osobisty:
- imię Adam
- skąd się wziął Twój nick? ojej , kiedy kumpel mi wymyslil , bo stwierdzil ze moje nazwisko jest za dlugie.
- data urodzenia (lub wiek)* 16.12.1987 , mam urodziny dzien po JP :-D
- miejsce zamieszkania Plock
- kolor włosów i oczu Ciemne
- szkoła / zawód Student
- trzy główne cechy charakteru : nie wiem , nie chce sie chwalic :D ale mowia o mnie ze jestem porombanym fanem Juve, alkoholikiem, a mama czasem na mnie wola ty <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :lol:
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? Od finalu 1996
- dlaczego akurat ten klub? Hmm, bo to byl zaklad rodzinny, brat <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> byl za Ajaxem, a ja na przekor niemu bylem za Juve , i dodatkowo mieli fajne koszulki :smile:
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu : Zdecydowanie Platnii
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? Pokonanie realu 2003 , wszyscy znajomi byli za realem , ale bylem w tedy szczesliwy , ach.....
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? Pierwszy raz plakalem po meczu z MU 1999 :płaczę:
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum?: A ja wiem ?
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz?: Wszystko i nic


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2006, 18:49

1. Dowód osobisty:

- Mateusz
- ksywka od nazwiska, ale przybiera różne formy, ta jest oficjalna
- 5marzec 1990
- BIAŁYSTOK
- IV LO
- cechy:Lszalony,zabawny?

2. My i Juve
- początek: 1998r. od MŚ we Francji dokładnie
- dlaczego? oglądałem wszystkie mecze prawie i oglądając Włochów pytałem ojca jak ktoś mi sie podobał,kto w jakim klubie gra, sprawdziszy w jakimś bravo Sporcie czy rzecziwiście grają tam Włosi, których polubiłem, głównie Del Piero zaczęła się moja przygoda z klubem
- piłkarz jaki grał bez względu na sukcesy z klubem i jak długo to bezapelacyjnie Zidane, ale biorąc fakt oddania klubowi itd. Del Piero.

3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?
zarejestrowałem sie na portalu juvepoland, nastepnie na forum, czytam sobie wypowiedzi czy ciekawostki ktorych nie ma na stronie, wypowiadam sie b.rzadko :D


Obrazek
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2006, 21:26

Siewier pisze:
Bardziej żenującego powodu kibicowania Juventusowi jeszcze nie słyszałem.
Zenujący to ty jestes :)
Bez obrazy


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2006, 22:18

ossy pisze:
Siewier pisze:
Bardziej żenującego powodu kibicowania Juventusowi jeszcze nie słyszałem.
Zenujący to ty jestes :)
Bez obrazy
Nie chciał bym się wtrącać, ale mógłbyś to co napisałeś jakoś uzasadnić? Podzialam zdanie Siewiera i jestem ciekaw czemu uznałałeś, że jest on żenujący.

Pozdrawiam ;)


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2006, 14:54

1. Dowód osobisty:
- imię*
- skąd się wziął Twój nick?
- data urodzenia (lub wiek)*
- miejsce zamieszkania (miasto)
- kolor włosów i oczu
- szkoła / zawód
- trzy główne cechy charakteru
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve?
- dlaczego akurat ten klub?
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp)
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz.

1. Dowód osobisty:
- Marcin
- od nazwiska
- 18 Maj 1987r.
- Katowice
- szatyn, oczy niebiesko-zielone
- absolwent LO, obecnie nic nie robię.
- punktualny, wierny, komik.
2. My i Juve:
- LM 1995/1996
- po prostu ujęła mnie ta gra, na początku nie wiedziałem co to prawdziwe kibicowanie, bo miałem 8 lat, ale stopniowo przerodziło się to w ogień :)
- Del Piero.
- wszystkie wygrane spotkania z Realem Madryt.
- przegrany finał LM z Milanem, spadek do 2 ligi - odejście Cannavaro i Zambrotty.
3. My i forum:
- no a jak to? pokłócić sie czasem :P
- nie ma takiego.
- podoba mi sie, że pomagamy sobie nawzajem w rozwiązywaniu problemów, nie podoba mi się za ostre trzymanie dyscypliny i nieraz nierówne traktowanie forumowiczów(prosze nie komentować, to miało dać do myślenia).


pozdrawiam wszystkich.


Pawlinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 58
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2006, 00:55

juz dawno mialem wypełnic ale zapomniałem
1 Paweł
od imienia 8)
08.04.1989
ciemny blond , oczy piwne
Zespoł Szkół Ekonomicznych w Szczecinku
szczery dowcipny zabawowy :D
2
od finału LM z Ajaxem
dostałem szalik pod choinke nie wiem dlaczego i tak zostało :wink:
Alex Del Piero , Robert Baggio , Gigi Bufon
mecz w 2003 roku z Realem wygrany 3:1 :dance:
na początku myslałem ze degradacja, ale z biegiem czasu jednak mysle ze finał LM z milanem przegrany w karnych :/
3
jedyne normalne forum gdzie mozna pogadac o swojej ukochanej druzynie
nie ma takiego co nie znaczy ze sie nie zgadzam z zadnym tylko ze nie przywiązuje do tego wiekszej uwagi
kiedys bylo tu duzo prowokatorow teraz juz sie to zmieniło jest dobrze 8)


Jedno miasto Jeden klub WIELIM SZCZECINEK
Emo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 23:07

1. Dowód osobisty:
- Marta
- Można powiedzieć,że od moich inicjałów :)
- Mam obecnie 15 lat.
- 100 tys. miasto o nazwie Grudziądz
- włosy - brąz, oczy - piwo ;)
- Gimnazjum
- lenistwo,poczucie humoru i sympatyczność (tak myślę :))
2. My i Juve
- od jakiś 4-5 lat
- No cóż, miłość nie wybiera ;) A tak naprawdę nie wiem jak to było dokładnie. Zakochałam się po prostu w grze piłkarzy w biało-czarne pasy(podkreślam w grze, nie w samych zawodnikach).Od małego szkraba interesowałam się piłką, co było zdziwieniem wśród mojej rodziny - "piłka nożna? Lalkami powinnaś się bawić ;)".
- Jak wyżej pisałam kibicuję od niedawna, więc trudno mi powiedzieć. Myślę jednak, że Alex Del Piero.
- Jak wyżej pisałam kibicuję od niedawna, więc trudno mi powiedzieć. Myślę, że każdy udany mecz,transfer czy też inne pozytywne wydarzenie sprawia mi radość.
- Ostatnio śmierć dwóch młodych zawodników Juve, afera calciopoli i jej skutki,porażka w finale LM w 2003 r.
3.My i forum
- Przecież to największe forum Juventusu w Polsce. W końcu musiałam się zapisać :)
- Trudno obecnie powiedzieć. Okaże się z czasem.
- Podoba mi się atmosfera. Wspólna pasja,wspólne kibicowanie, przeżywanie meczów,transferów,ale i również tragedii. Po prostu jedność.
Czasami zdarzają się głupie kłótnie, ale jak wszędzie :)


"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Augustyn z Hippony
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 11:28

1. Dowód osobisty:
- Adrian
- Adi to ... skrót mojego imienia a te 666666 tak dla ozdoby :D
- 12.10.87 (19 lat)
- Jasło
- czarne krótkie włosy i niebieskie oczy
- student Turystyki na PWSZ
- leniwy, zakręcony, z poczuciem humoru
2. My i Juve
- początek: nie pamiętam dokładnie ... 8)
- pamiętam że gdy byłem mały to oglądałem mecz Juve w LM ( nie pamięta już jakie to było spotkanie ) i spodobała mi się ich gra a w szczególności gracza z numerem "10" na koszulce :smile: i od tego czasu zacząłem się interesować tym klubem i teraz nie mógłbym bez niego żyć :D
-Roberto Baggio,8) Michel Platini 8), Alessandro Del Piero 8)
- mam kilka takich 8) - primo ... wygranie Scudetta 26' sprawiło mi niesamowitą radość... taka dramaturgia w ostatniej kolejce dzięki potknięciu Interu z Lazio i Naszej wygranej z Udinese cała Italia śmieje się z Interu a ja ciesze się z mojego kochanego Juve .. wtedy się tak cieszyłem że masakra :dance: ... wspaniałe wygrane w LM: z Realem 3-1 - ten mecz będę pamiętał na zawsze ... oraz niesamowita wygrana w Turynie 3-2 z Deportivo i gol w doliczonym już czasie gry z woleja Igora Tudora ... ahh cóż za emocje wtedy były :happy:
- Myślę że największą przykrość sprawił mi rok 2006 :płaczę: oraz przegranie Finału LM z Borusia Dortmund pamiętam ten dzień dokładnie byłem wtedy na zielonej szkole i jako jedyny byłem za Juve :prochno: na kolejnych miejscach plasują się: - zółta kartka Nedveda w półfinale Lm z Realem i późniejsza przegrana z Milanem :doh: - przegrana w ostniej kolejce Serie A w tzw. "meczu na wodzie" z Perugia co zadecydowało o przegraniu przez Nas Mistrzostwa :doh:
3.My i forum
- od momentu gdy założyłem sobie neta... zacząłem poszukiwania za stronką o Juve, żeby dowiedzieć się więcej o moim kochanym klubie oraz przeżywać z innymi kibicami wzloty i upadki Bianconerich i od razu trafiłem na Jp 8)
- tutaj odpowiedź może być tylko jedna bukol87 - znam go osobiście i jest jedynym prawdziwym Tifosi Bianconerich w moim rejonie :D
- podoba mi się to że jest tu tyle kibiców Juventusu że można pogadać na forum że modzi i admini robią co mogą żeby My Kibice byliśmy zadowoleni a nie podoba mi się hm... czasami głupie sprzeczki na forum a poza tym to spoko loko luz i spontan :D


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
ODPOWIEDZ