JuvePoland Quiz

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 20:06

Gregor pomóż nam jakoś ;)


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 22:04

UlTrAs pisze:Gregor pomóż nam jakoś ;)
Ok skoro nikt nie udzielił poprawnej odopiwedzi, to niech następne pytanie zada Diego który był najbliżej.
A poprawna odpowiedź to "Ty szmato" i "Ty lodziaro"


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 23:51

Kontynuując zabawę ze zdjęciami.

Kto to jest?

***
juverm pisze:Polbos/Polmos ?
Jedziesz dalej :) .
Ostatnio zmieniony 22 października 2006, 00:11 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 00:01

Polbos/Polmos ?

No to jade... Skąd wziął się nick "Yari" i co on właściwie oznacza. (Sam zainteresowany siedzi cicho)
Madzia:) pisze:Nick Yari wziął się od nazwy włóczni której uzywali samuraje do obrony przed kawalerią :D
Niech Ci będzie, Jedziesz dalej 8)
Ostatnio zmieniony 22 października 2006, 17:13 przez juverm, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 13:07

Nick Yari wziął się od nazwy włóczni której uzywali samuraje do obrony przed kawalerią :D


Pytanko: W jakich okolicznościach i jaką chorobę wkręcono juveluckowi w trakcie pobytu na meczu z Milanem ??
gregor_g4 pisze:Doktor Wojtom w Mc Donaldzie postawił diagnozę - zapalenie opon mózgowych.

Hehe... dokładnie tak :D dajesz dalej...
Ostatnio zmieniony 23 października 2006, 17:28 przez Madzia:), łącznie zmieniany 1 raz.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2006, 16:29

Madzia:) pisze:Nick Yari wziął się od nazwy włóczni której uzywali samuraje do obrony przed kawalerią :D


Pytanko: W jakich okolicznościach i jaką chorobę wkręcono juveluckowi w trakcie pobytu na meczu z Milanem ??
Doktor Wojtom w Mc Donaldzie postawił diagnozę - zapalenie opon mózgowych.
EDIT
Jaką ksywę oraz od czego ona pochodziła, miał bohater słynnej opowieści Parówy, który czasem się "zawieszał". Oczywiście Parówa nie odpowiada
EDIT
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
gregor_g4 pisze: Jaką ksywę oraz od czego ona pochodziła, miał bohater słynnej opowieści Parówy, który czasem się "zawieszał". Oczywiście Parówa nie odpowiada
Snajper :D A pochodziła..hmm.... chyba spadł z dachu czy coś takiego :) Ale opowieść 1 klasa :rotfl:
No to czekamy na pytanie :)
Ostatnio zmieniony 24 października 2006, 17:01 przez gregor_g4, łącznie zmieniany 2 razy.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 18:13

gregor_g4 pisze: Jaką ksywę oraz od czego ona pochodziła, miał bohater słynnej opowieści Parówy, który czasem się "zawieszał". Oczywiście Parówa nie odpowiada
Snajper :D A pochodziła..hmm.... chyba spadł z dachu czy coś takiego :) Ale opowieść 1 klasa :rotfl:
gregor_g4 pisze: No to czekamy na pytanie :)
Hmm...to kto strzelił jedyną bramkę mojej drużynie w turnieju? (oczywiście tegoroczny zlot).


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 18:28

Madzia:) pisze:Pytanko: W jakich okolicznościach i jaką chorobę wkręcono juveluckowi w trakcie pobytu na meczu z Milanem ??
gregor_g4 pisze:Doktor Wojtom w Mc Donaldzie postawił diagnozę - zapalenie opon mózgowych.
:prochno:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2006, 19:02

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Hmm...to kto strzelił jedyną bramkę mojej drużynie w turnieju? (oczywiście tegoroczny zlot).
Pawciosss?
TAK, dajesz dalej!

Do jakiego zwierzątka porównał siebie damiano ziębotta?

Edit:
gregor_g4 pisze:Guziec :smile: ?
Nie. Chodzi mi o pierwsze wrażenia Damiana z dworca w Poznaniu, gdy zobaczył całą grupę kibiców.
Madzia:) pisze:owieczka ?? :)
Też nie.
Damianinho pisze:Wydaje mi się, ze co niektórzy zapomnieli co to za quiz. Ten quiz jest o Juvepoland, a nie o JPC. Tutaj nie powinno być pytań dotyczących zlotu. Chociaż to tylko moja sugestia. Jeżeli chcecie, bawcie się dalej. Pozdro.
Quiz dotyczy forum, strony, zlotów, wyjazdów i wszystkiego związanego z JP.
Ostatnio zmieniony 25 października 2006, 19:12 przez M., łącznie zmieniany 2 razy.


:roll:
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2006, 09:55

Diego pisze:Do jakiego zwierzątka porównał siebie damiano ziębotta?
Guziec :smile: ?


Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2006, 18:24

owieczka ?? :)


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2006, 18:51

Wydaje mi się, ze co niektórzy zapomnieli co to za quiz. Ten quiz jest o Juvepoland, a nie o JPC. Tutaj nie powinno być pytań dotyczących zlotu. Chociaż to tylko moja sugestia. Jeżeli chcecie, bawcie się dalej. Pozdro.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2006, 19:30

Proponuję Wam, drodzy forumowicze, nowy quiz, który będzie dotyczył strony i forum JuvePoland
Diego, Tutaj nic nie wspomniałeś o JPC, jedynie o forum i stronie. Więc proponowałbym żebyśmy nadal trzymali się pierwotnego założenia i formuowali pytania dotyczące strony i forum. Jednocześnie więcej osób będzie miało udzielić poprawnej odpowiedzi niż tylko członkowie JPC. Ode mnie tyle. Pozdrawiam


Obrazek
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2006, 19:38

Diego pisze:Do jakiego zwierzątka porównał siebie damiano ziębotta?
Diego pisze:Chodzi mi o pierwsze wrażenia Damiana z dworca w Poznaniu, gdy zobaczył całą grupę kibiców.
Do żuczka


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2006, 20:10

juverm pisze:
Proponuję Wam, drodzy forumowicze, nowy quiz, który będzie dotyczył strony i forum JuvePoland
Diego, Tutaj nic nie wspomniałeś o JPC, jedynie o forum i stronie. Więc proponowałbym żebyśmy nadal trzymali się pierwotnego założenia i formuowali pytania dotyczące strony i forum. Jednocześnie więcej osób będzie miało udzielić poprawnej odpowiedzi niż tylko członkowie JPC. Ode mnie tyle. Pozdrawiam
Też racja, ale proponowałbym jeszcze zwrócenie uwagi na dalszą część mojej wypowiedzi:
Diego pisze:Jest to doskonała okazja to pochwalenia się dużą więdzą na temat naszego ulubionego seriwsu ( :wink: ), a także wspólnie będziemy mogli powspominać stare, dobre czasu.
Niektóre pytania dotyczące zlotu były banalne (np. Dragona i moje), a miały na celu przypomnienie ciekawych wydarzeń. Zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy będą w stanie odpowiedzieć na nie, ale nie jest to żaden konkurs i nie ma w nim nagród - to tylko zabawa :wink: .
Alexa Del Piero pisze:
Diego pisze:Do jakiego zwierzątka porównał siebie damiano ziębotta?
Diego pisze:Chodzi mi o pierwsze wrażenia Damiana z dworca w Poznaniu, gdy zobaczył całą grupę kibiców.
Do żuczka
Doskonale.


:roll:
ODPOWIEDZ