Liga Mistrzów 2006-07

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Stahar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2006
Posty: 39
Rejestracja: 10 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 18:52

Podaję grupy Ligi Mistrzów 2006/2007.

Grupa A:

- FC Barcelona,
- Chelsea,
- Werder Brema,
- Levski Sofia.

Grupa B:

- Świeżo Ustawieni Mistrzowie Włoch,
- Bayern Monachium,
- Sporting Lizbona,
- Spartak Moskwa.


Grupa C:

- Liverpool,
- PSV Eindhoven,
- Girondins Bordeaux,
- Galatasaray Stambuł.

Grupa D:

- Valencia,
- AS Roma,
- Olympiacos Pireus,
- Szachtar Donieck.

Grupa E:

- Real Madryt,
- Olympique Lyon,
- Steaua Bukareszt,
- Dynamo Kijów.

Grupa F:

- Manchester United,
- Celtic Glasgow,
- Benfica Lizbona,
- FC Kopenhaga.

Grupa G:

- Arsenal Londyn,
- FC Porto,
- CSKA Moskwa,
- Hamburger SV.

Grupa H:

- AC Milan,
- Lille,
- AEK Ateny,
- Anderlecht Bruksela.

Juz można powiedzieć -Milan który nie powinien tu grać ma najłatwiejszą grupę...

Co do interu to raczej grupy nie wygrają...

Ciekawi mnie to ile razy jeszcze chelsea będzie trafiać na barcelonę...

Chciałbym (choć to raczej mało realne) aby FIFA czy tam UEFA wykluczyła kluby włoskie w tym roku za te niesprawiedliwe wyroki - chciałbym zobaczyć co wtedy zrobili by 'kibice" interu i milanu którzy z nas tak się śmieją.
-
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2006, 19:10 przez Stahar, łącznie zmieniany 6 razy.


harnasssss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 18:59

Grupa A

FC Barcelona +
Chelsea +
Werder
Levski Sofia

Grupa B

Inter +
Bayern +
Sporting
Spartak

Grupa C

Fc Liverpool +
PSV
Bordeaux +
Galatasaray

Grupa D

Valencia +
AS Roma +
Olympiakos
Szachtar

Grupa E

Real Madryt +
Lyon +
Steaua
D.Kijów

Grupa F

Manchester United +
Celtic
Benfica +
Kopenhaga

Grupa G

Arsenal +
Porto
CSKA Moskwa
Hamburger SV +

Grupa H

AC Milan +
Lille +
AEK Ateny
Anderlecht

"+" zaznaczyłem drużyny, które według mnie wyjdą z grupy.

Grupą śmierci w tym roku została bez wątpienia grupa A. Ubiegłoroczny mistrz Barcelona, mistrz Angli Chelsea, który chce sie zrewanżować Barcy za poprzedni rok, Werder, który tak samo ma "porachunki" z Barcą i Levski Sofia które w III rundzie wyeliminowało włoskie Chievo. Ciekawa jest też grupa C.
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2006, 19:17 przez harnasssss, łącznie zmieniany 1 raz.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 19:07

Bayern ma cos pecha znowu gra z włoskim klubem tylko tym razem z Interem, chcialbym zeby Inter i Milan nie wyszly z grupy moze i wloska pilka by na tym utarciła ale Milan ktorego nie powinno tu byc gra i ma teoretycznie łatwa grupe... co do Barcy mam nadzieje ze tym razem i im sie nie uda wyjsc z grupy !!


ZAWSZE I WSZEDZIE JUVENTUS NAJLEPSZY BEDZIE !!!!!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 19:14

Również mam nadzieję, że milan , inter i barcelona nie wyjda z grupy. Jednak w przypadku milanu który ma arcyprostą grupę i barcy która nie powinna być gorsza od osłabionego werderu i drużyny z Sofii. Trzymam kciuki za Galate i PSV oby pokrzyżowały drogę do awansu z grupy Liverpoolowi .


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 19:31

Tak wedlug mnie zakonczy sie faza grupowa :wink:

Grupa A:
- FC Barcelona
- Chelsea Londyn
- Werder Brema
- Levski Sofia

Grupa B:
- Inter Mediolan
- Bayern Monachium
- Sporting Lizbona
- Spartak Moskwa

Grupa C:
- Liverpool
- PSV Eindhoven
- Galatasaray Stambuł
- Girondins Bordeaux

Grupa D:
- Valencia
- AS Roma
- Szachtar Donieck
- Olympiacos Pireus


Grupa E:
- Real Madryt
- Olympique Lyon
- Dynamo Kijów
- Steaua Bukareszt

Grupa F:
- Manchester United
- Benfica Lizbona
- Celtic Glasgow
- FC Kopenhaga

Grupa G:
- Arsenal Londyn
- FC Porto
- Hamburger SV
- CSKA Moskwa

Grupa H:
- AC Milan
- Lille
- Anderlecht Bruksela
- AEK Ateny

Najciekawiej zapowiada sie pojedynek grupy A pomiedzy Barca a Chelsea. Zas najslabsza grupe ma chyba Milan :evil:
Tak w ogole to dziwnie sie czuje, nie widzac w tym gronie Juventusu :( Zawsze to bylo cos naturalnego. Teraz nie bedzie juz takich emocji, przynajmniej dla mnie to nie ta sama LM...


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 19:39

Grupa A:

- FC Barcelona, :ball:
- Chelsea, :ball:
- Werder Brema,
- Levski Sofia.

Grupa B:

- Inter :ball:
- Bayern Monachium,
- Sporting Lizbona, :ball:
- Spartak Moskwa.


Grupa C:

- Liverpool, :ball:
- PSV Eindhoven, :ball:
- Girondins Bordeaux,
- Galatasaray Stambuł.

Grupa D:

- Valencia, :ball:
- AS Roma, :ball:
- Olympiacos Pireus,
- Szachtar Donieck.

Grupa E:

- Real Madryt, :ball:
- Olympique Lyon, :ball:
- Steaua Bukareszt,
- Dynamo Kijów.

Grupa F:

- Manchester United, :ball:
- Celtic Glasgow,
- Benfica Lizbona, :ball:
- FC Kopenhaga.

Grupa G:

- Arsenal Londyn, :ball:
- FC Porto,
- CSKA Moskwa,
- Hamburger SV. :ball:

Grupa H:

- AC Milan, :ball:
- Lille,
- AEK Ateny, :ball:
- Anderlecht Bruksela.


:ball: zaznaczyłem drużyny, które według mnie wyjdą z grupy.

Na pewno najciekawsza z grup to grupa "A"
Mecze Chelsea z Barcą zawsze należały do niezłych widowisk.
Chociaż nie lubie żadnej z tych drużyn wolałbym aby Chelsea skopała Barcelonie d****o a najlepiej jakby zrobiłby to Werder wygrywając z Barceloną i Chelsea.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 19:48

speisi pisze:Jednak w przypadku milanu który ma arcyprostą grupę i barcy która nie powinna być gorsza od osłabionego werderu
"osłabionego" Werderu?? :shock: odszedł wprawdzie Micoud, ale przyszedł genialny jak na razie Diego, Mertesacker i Mohamed Zidan :idea: wszakże Werder ograł Bayern w Pucharze Ligii Niemieckiej :whistle:

Ja jestem przerażony tymi grupami :/ a dokładniej grupą ACM :angry: Boże! jakiego oni mają farta :roll: wiecie... przed całą sprawą Calciopoli nie miałem nic do Milanu, ale teraz chyba zacznę mieć :prochno: Mediolan na tej sprawie wyszedł najlepiej jak się tylko dało, a takiej łatwej grupy jaką ma ACM to nie pamiętam :doh:
Po raz pierwszy w życiu chcę, żeby włoskie kluby w LM nic nie osiągnęły, no może DNO, a najlepiej jak na tym dnie spleśnieją i spłoną :cry:

kluby, którym życzę nawet finału to Werder, Bayern, Liverpool :!: , Roma, Lyon, ManUtd, Benfica :twisted: :happy: :bravo:

niewyjścia z grupy dla: trójka złodziei (czyt. Barca, Inter, Real), Arsenal, ACM :evil:

tak sobie pomyślałem: takiej emocjonującej LM to już dawno dla mnie nie było :twisted: jest kilka zespołów których chcę widzieć porażki :twisted:


kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 19:52

Wszystko DamKam'ie jest w pożądku tylko w grupie b masz mały błąd - domyśl się jaki :-D . Co do nieobecności Juve - to juz nie jest Liga Mistrzów skoro są tu kluby które albo mistrzostwo sobie zakupiły albo pomimo korupcji dostały "kare" w postaci gry w tych elitarnych rozgrywkach. Poza tym nudny znowu będzie pojedynek Barcy z Chelsea - chociaż w Polsacie Borek znowu przeżyje extaze podczas zapowiedzi. Jedyne wyrównane wszystkie pojedynki będą chyba tylko w gr. C no i jeśli Inter zostałby skasowany za oszustwa to "Nasza" (wskoczylibyśmy na ich miejsce) grupa wyglądałaby bardzo ciekawie. Jednak największą satysfakcje odniósłbym gdyby "murowani" faworyci z grup E i H znależli się na dnie już po 6 spotkaniach.
Szczerze mówiąc to już od dawna nie odczuwałem satysfakcji z oglądania Champions League - nie mam żadnego dekoderu i zdany byłem na 2 najgorsze stacje czyli polsat i tvp które widzą tylko barce, real, manchester i milan - a teraz będzie jeszcze gorzej. Wielu znajomych kibiców będzie pękać ze śmiechu ale ja z będe wolał obejrzeć zmagania Juve w serie b (obym to odszczekał) niż przereklamowaną barce i chelsea.


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 20:29

Ja tam bede liczyć na: ManU, Celtic, PSV i Spartak(wiem, że raczej nie maja szans, ale ich lubie :-D ).Szkoda, że nas zabrakło, a jest Mialn i to jeszcze w takiej łatwej grupie :evil:


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 20:43

A)Wcale bym sie nie zdziwił jakby Chelsea nie wyszła z grupy. Moim zdaniem Werder to mocna ekipa i The Blues mogą mieć problemy tymbardziej, że nie grają tak jak się tego od nich wymaga :wink: Barca wyjdzie bez problemów.

B) Bayern podobnie jak i Barcelona z pierwszego miejsca . Inter lubi sprawiać niespodzianki więc może mieć problemy, choć ostatecznie awansuje.

C) Kto...Chyba jedna z najbardziej wyrównanych grup. PSV to już nie ten klub co 2/3 sezonuy temu. Stawiam na Galatasaray i Liverpool.

D) Krótko i ne temat Roma ( z 1 ) i Valencia.

E) Ol Lyon z pierwszego miejsca i Real z problemami z miejsca drugiego

F) Również wyrównana grupa. Stawiam na Celtic i Benfice.

G) Arsenal i CSKA

H) Milan oraz AEK lub Lille :wink:

Cóż, wkońcu ruszy LM. Jestem ciekaw kto będzie w stanie przeciwstawić się Barcelonie. Tak naprawde sytuacja wygląda wygląda mniej więcej w ten sposób - Barca....długo...dłuuuuugo... nic :wink: Może Capello i jego Królewscy :smile: :?: :rotfl: Myśle, że bądź co bądź ale w tej edycji Lyon dojdzie do 1/2 :)

Ifrit23 pisze:Ja tam bede liczyć na: ManU, Celtic, PSV i Spartak(wiem, że raczej nie maja szans, ale ich lubie :-D ).
Liczyć to Ty sobie na liczydle możesz. Jak wogóle można jakiemuś klubowi w LM sympatyzować jeśli jest się Tifosim Juve :!: :?: :?
Ifrit23 pisze:a jest Mialn i to jeszcze w takiej łatwej grupie :evil:
Z Ancelottim nic nie jest łatwe :smile: Podobnie jak z Capello :prochno:


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 20:53

wojti-s pisze:
Ifrit23 pisze:Ja tam bede liczyć na: ManU, Celtic, PSV i Spartak(wiem, że raczej nie maja szans, ale ich lubie :-D ).
Liczyć to Ty sobie na liczydle możesz. Jak wogóle można jakiemuś klubowi w LM sympatyzować jeśli jest się Tifosim Juve :!: :?: :?
Ifrit23 pisze:a jest Mialn i to jeszcze w takiej łatwej grupie :evil:
Z Ancelottim nic nie jest łatwe :smile: Podobnie jak z Capello :prochno:
Normalnie. Juve kocham i stawiam na pierwszym miejscu, a wymienione przezemnie inne drużyny lubie. Trudne :?: :-D


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 21:21

wojti-s pisze: Jak wogóle można jakiemuś klubowi w LM sympatyzować jeśli jest się Tifosim Juve :!: :?: :?
Panowie, bez niepotrzebnej hipokryzji ;) przecież nikt nie jest monotematyczny ani jakoś "ograniczony":!: poza ukochanym Juventusem są w Europie też inne wartościowe i sympatyczne zespoły. to nie jest tak że jest tylko Juve i nic dalej:idea: zaryzukuję nawet, że prawie każdy ma w prawie każdej lidze co najmniej jeden bardziej od innych lubiany zespół, którego sukces potrafi wywołać uśmiech na ustach :) a w drugą stronę - porażka takiego lubianego zespołu nie doprowadza nikogo do depresji :prochno: prawdą jest, że pierwsze jest zawsze i wszędzie Juve a potem długo długo nic, ale w końcu piłka nożna to nie tylko Nasz Kochany Klub (hehe a szkoda :wink:)
Poza tym zwróć uwagę: sukces takiego Spartaka może oznaczać automatycznie porażkę dla sympatycznego Mistrza Zielonego Stolika :whistle:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 21:36

Zespoły które przejdą dalej według mnie to : Barcelona , Chelsea , Inter , Bayern , Liverpool , PSV , Valencia , Roma , Real Lyon , Manchester , Benfica , Arsenal , HSV , Milan , Lille.

Czarnym koniem rozgrywek mógłbyć Werder który poczynił znakomite transfery , jednak wątpie by mogli nawiazać walkę z Barceloną i Chelsea.

Bordeaux również bedzie ciekawym zespołem może w swojej grupie nawiązać walkę praktycznie z każdym , sprowadzili znakomitego Micoud który doswiadczenie w Lidze Mistrzów ma ogromne.

Kolejnym ciekawym zespołem będzie Szachtar - kolektyw połundniowo amerykańskich graczy równiez może ograć potencjalnych faworytów - Valencie i Rome.

Ciekawi mnie też postawa Steauy która jak pamiętamy w minionej edycji Pucharu Uefa doszła do Półfinału wiec tutaj moze powalczyć również o wyjście z grupy pomimo tego że maja w grupie Real i Lyon.

Jest też dużo powtórek z minionych edycji , w jednej grupie spotyka się Lyon i Real czy Benfica z Manchesterem. Nie mniej jednak na miejscu Interu powinien być Juventus a w tej grupie jest Bayern więc z Niemcami zagralibyśmy trzeci raz z rzędu gdybyśmy mieli to szczęście w losowaniu :)

Pozdrawiam.


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 21:52

Pelson pisze:Nie mniej jednak na miejscu Interu powinien być Juventus
Niekoniecznie. Przydzial do koszykow ustalany jest nie na podstawie miejsca w lidze, a wspolczynnika wynikow w pucharach. Inter w tym sezonie pod tym wzgledem zajmuje czwarte miejsce w Europie ustepujac Milanowi, Barcy i Realowi. Tak wiec, z Juve czy bez Juve, i tak bylibysmy w pierwszym koszyku - oczywiscie pod warunkiem, ze przeszlibysmy eliminacje.


Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 22:23

Moje typy:

Grupa A:

- FC Barcelona:ok:
- Chelsea:ok:
- Werder Brema
- Levski Sofia

Grupa B:

- Inter Mediolan
- Bayern Monachium :ok:
- Sporting Lizbona
:ok: - Spartak Moskwa


Grupa C:

- Liverpool
- PSV Eindhoven :ok:
- Girondins Bordeaux
- Galatasaray Stambuł :ok:

Grupa D:

- Valencia :ok:
- AS Roma :ok:
- Olympiacos Pireus
- Szachtar Donieck

Grupa E:

- Real Madryt :ok:
- Olympique Lyon :ok:
- Steaua Bukareszt
- Dynamo Kijów

Grupa F:

- Manchester United :ok:
- Celtic Glasgow :ok:
- Benfica Lizbona
- FC Kopenhaga

Grupa G:

- Arsenal Londyn :ok:
- FC Porto
- CSKA Moskwa :ok:
- Hamburger SV

Grupa H:

- AC Milan :ok:
- Lille :ok:
- AEK Ateny
- Anderlecht Bruksela

Najrówniejsza: Mimo wszystko Grupa F, a nie A, bo tam bez problemu raczej wejdą faworyci moim zdaniem...
Antynajrówniejsza :D :Grołp hA, ehhe dosłownie HA


ODPOWIEDZ