Cierpliwość Del Piero też ma granice...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 17:51

Alessandro Del Piero nie jest pewien swojej przyszłości w barwach Bianconeri. 32-letni Włoch dał do zrozumienia władzom Juventusu, że nie przedłuży obowiązującej go umowy, jeżeli nadal będzie jedynie rezerwowym w kadrze Fabio Capello.

Del Piero jest obserwowany od kilku tygodni przez pracowników Arsenalu Londyn.

Źródło: http://www.seriea.pl/index.php?strona=news&id=56431

I co Wy na to ??? Jak na mój gust to nie za ciekawie... Ale chyba tego by nam nie zrobił... A może się mylę...


podawaj dokladnego linka, bez kartki. Kornknot


fanjuvekubat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 11 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 18:03

tylko troche sie dziwie Arsenalowi że obserwuje Del Piero bo przecież każdy wie jak on gra i nie ma co go obserwować albo sie kupuje albo nie chyba że przyjechac na jeden meczi ustalić tylko kontrakt :)
a jeżeli Alex by odszedł... hmmm wcale bym mu sie nie dziwił, choć byłoby mi smutno, bo Juve bez Alexa to będzie już zupełnie inne Juve


Del Piero, Mateja, Shaq, Hannawald, Funaki, Rasiak, Candeloro
Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 20:20

Rok temu z dnia na dzień, gdy było bliżej mercato plotek było coraz więcej na temat ewentualnego odejścia Del Piero. Co się okazało? W pewnym momencie Del Piero przedstawił komunikat, w którym zapewnił, że nie ma zamiaru opuszczać klubu i chce tutaj zostać do końca swojej kariery. Przychodzi więc i mercato 2006 a dziennikarze w dalszym ciągu szukają sensacji. Po co Del Piero miałby wprowadzać złą atmosferę do drużyny po meczu w którym wyszedł w podstawowej "11", strzelił bramkę a zszedł m.in. dlatego, by nie odnowiła mu się kontuzja?

Czytajmy takie rewelacje z przymrużeniem oka...


Marcello Lippi ritornare!
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 20:34

Teraz naprawde widac jak waznym ogniwem w skladzie Juve jest Alex. Bardzo duzo "Stara Dama" traci gdy w skladzie nie ma Alexa. A co do plotek tranferowych to nie rozumiem tych ludzi, po co oni wogole takie rzeczy piszą :doh: Alex jest symbolem druzyny i napewno zostanie w Juve jeszcze dlugo a moze i nawet do konca kariery. Pozdro


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 20:35

Kolejna plota mam nadzieję. Gdyby Del Piero opuścił Juve to byłaby to sensacja na wielką skalę. Człowiek, który oddał się Juventusowi, który jest znany niemal na całym świecie. Dlatego myślę, że brukowce lubią takie plotki, mam nadzieję, że Alex zakończy w pięknym stylu karierę w Juventusie(tak jak Ferrara :bravo: )...


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 20:54

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prawda. Swoją dotychczasową postawą udowodnił, że to jemu należy się miejsce w ataku Starej Damy. Więc frustracja miała prawa się wytworzyć...


Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 21:08

Mr Cezary pisze:Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prawda. Swoją dotychczasową postawą udowodnił, że to jemu należy się miejsce w ataku Starej Damy. Więc frustracja miała prawa się wytworzyć...
Gdy tylko uporał się z kontuzją wrócił do składu, więc o co chodzi? :shock:


Marcello Lippi ritornare!
Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 21:21

Cyrklus pisze:
Mr Cezary pisze:Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prawda. Swoją dotychczasową postawą udowodnił, że to jemu należy się miejsce w ataku Starej Damy. Więc frustracja miała prawa się wytworzyć...
Gdy tylko uporał się z kontuzją wrócił do składu, więc o co chodzi? :shock:
jakoś dziwnie mi sie wydaje że w następnym meczy bedzie znowu na rezerwie ...


Forza BIANCONERI !!
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 21:35

Nolik pisze:
Cyrklus pisze:
Mr Cezary pisze:Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prawda. Swoją dotychczasową postawą udowodnił, że to jemu należy się miejsce w ataku Starej Damy. Więc frustracja miała prawa się wytworzyć...
Gdy tylko uporał się z kontuzją wrócił do składu, więc o co chodzi? :shock:
jakoś dziwnie mi sie wydaje że w następnym meczy bedzie znowu na rezerwie ...
Jeśli zagra Zlatan, a Del Piero znajdzie się na ławce rezerwowych - nie zależnie od wagi spotkania - w jakimkolwiek meczu do końca sezonu, będzie to po prostu głupota, porażka i wstyd dla Capello. Ibrahimović dostał już w tym sezonie zbyt dużo okazji... Nie ma już czego udowadniać, bo nie gra nic. Natomiast Alex może przynajmniej ten sezon zakończyć z liczbą 200 goli. Nie dla wszystkich ten sezon musi być "stracony" [ w cudzysłowiu, bo kolejny tytuł we Włoszech chyba nikogo zbytnio nie zadowala, zwłaszcza, że to już 10 lat bije, jak nie widzieliśmy na naszej półeczce nowego pucharu LM... ]


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 21:49

Wcale bym sie nie zdziwił gdyby Alexowi puściły nerwy i odszedł z Juve. Chociaż na pewno bym tego nie chciał bo jestem zagorzałym fanem Del Piero i nie wyobrażam sobie Jve bez Alexa. Niech Capello zda sobie wreszcie sprawe z tego że Ibrahimovic to jest totalne nieporozumienie i niewypał tego sezonu.
Wojtom pisze:Natomiast Alex może przynajmniej ten sezon zakończyć z liczbą 200 goli.
No właśnie ile Alex ma teraz goli, bo już staciłem rachube


Obrazek
deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 22:29

Jeżeli Alex uważa, że w Juve nie będzie grał regularnie i nie będzie miał szans na pokazanie swoich umiejętności, to niech idzie do Arsenalu. I będzie to dla niego dobra decyzja. Bo owszem, niezaprzeczalnie jest symbolem Juventusu, ale szkoda, by ta rola zmarnowała mu karierę. Ławka i nic więcej? Szkoda zawodnika tego formatu. Upakarzające musi być dla niego obserwowanie z boku wątpliwych popisów Zlatana. W Arsenalu natomiast ma szansę zdobyć coś nowego, nowe doświadczenia, tytuły.


Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 22:34

Nolik pisze:jakoś dziwnie mi sie wydaje że w następnym meczy bedzie znowu na rezerwie ...
Wojtom pisze:Jeśli zagra Zlatan, a Del Piero znajdzie się na ławce rezerwowych - nie zależnie od wagi spotkania - w jakimkolwiek meczu do końca sezonu, będzie to po prostu głupota, porażka i wstyd dla Capello.
Panowie przystopujmy z tymi domysłami, co zrobi Capello. :think:

Del Piero zagrał dobry mecz, ale nie wspaniały. Ibrahimović zagrał poprawny mecz, ale na szczęście nie słaby, tak jak ostatnio. Czemu mielibyśmy ponownie nie zobaczyć obu w następnym meczu? Nie rozumiem. Trezeguet dostanie na pewno jeszcze szansę. Mimo wszystko uważam na chwilę obecną, że to właśnie Francuz jest najsłabszym ogniwem z tej trójki walczącej o podstawowe miejsce w ataku. Zalayety do walki nie ma co włączać...


Marcello Lippi ritornare!
Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 22:43

Cyrklus pisze:
Nolik pisze:jakoś dziwnie mi sie wydaje że w następnym meczy bedzie znowu na rezerwie ...
Wojtom pisze:Jeśli zagra Zlatan, a Del Piero znajdzie się na ławce rezerwowych - nie zależnie od wagi spotkania - w jakimkolwiek meczu do końca sezonu, będzie to po prostu głupota, porażka i wstyd dla Capello.
Panowie przystopujmy z tymi domysłami, co zrobi Capello. :think:

Del Piero zagrał dobry mecz, ale nie wspaniały. Ibrahimović zagrał poprawny mecz, ale na szczęście nie słaby, tak jak ostatnio. Czemu mielibyśmy ponownie nie zobaczyć obu w następnym meczu? Nie rozumiem. Trezeguet dostanie na pewno jeszcze szansę. Mimo wszystko uważam na chwilę obecną, że to właśnie Francuz jest najsłabszym ogniwem z tej trójki walczącej o podstawowe miejsce w ataku. Zalayety do walki nie ma co włączać...
wspaniały mecz piłkarzowi trafia sie bardzo rzadko .... zazwyczaj są to dobre, lub bardzo dobre mecze, a Alex w tym sezonie ma zazwyczaj dobre mecze i nie przeszkadza mu nawet to że nie gra od początku spotkania.


Forza BIANCONERI !!
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 22:56

JuveForever10 pisze:
Wojtom pisze:Natomiast Alex może przynajmniej ten sezon zakończyć z liczbą 200 goli.
No właśnie ile Alex ma teraz goli, bo już staciłem rachube
Po bramce zdobytej przeciwko Violi, Alex ma 193 bramki, pozostało 5 meczów do końca sezonu... Nie raz pokazywał już, że potrafi. Może uda mu się to w jeszcze w tym sezonie... O ile będzie grał...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2006, 23:36

Zgadzam się Wojtom z Tobą jak najbardziej, ale ile to już razy Capello wszystkich zaskakiwał? (nie wnikam w to, czy pozytywnie czy nie). Wiadomo, że będzie głupotą wystawienie Zlatana w pierwszym składzie kosztem DP, ale powiedzmy sobie szczerze, mówiliśmy tak już jakieś 3 miesiące temu i co? :? Capello jest trenerem o tyle genialnym, co niezrozumiałym i zagadkowym. Mam nadzieję, że tym razem zasskoczy nas pozytywnie i w następnych meczach grać będzie Alessandro Del Piero.


ODPOWIEDZ