Coppa Carnevale 2006

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Jak daleko zajdą w tym turnieju młodzi piłkarze Juventusu?

po raz kolejny obronią tytuł
44
81%
półfinał
6
11%
ćwierćfinał
1
2%
wyjście z grupy
0
Brak głosów
zakończą na rozgrywkach grupowych
3
6%
 
Liczba głosów: 54
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 12:33

Już niedługo, 13 lutego rusza 58 edycja rozgrywanego w Viareggio "Coppa Carnevale". Na stronie JuvePoland kibice zarówno obrońcy trofeum - Juventusu, jak i innych drużyn biorących udział w turnieju, mogą znaleźć "serwis specjalny" dotyczący walki o ten puchar.

Natomiast w tym temacie możecie dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi tego turnieju, meczów, wyników i wszystkim co jest z nim związane.

Proszę pisać sensownie i na temat.


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 18:42

No prosze, takie rozgadane forum, a nikt nie ma nic do powiedzenia na temat formy przyszłych graczy JUVE? Może nie wierzycie że to w nich nasza przyszłość? A może czeka ktoś żeby napisać: FORZA JUVE po wygranej w turnieju? Już wiem! Nakaz pisania sensownie zrobił swoje! A to rozumiem akurat, lepiej się nie odzywać jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia. A może po prostu się czepiam;)


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 18:57

Po dwóch meczach fazy grupowej, w których młodzi bianconerri mieli problemy, myśle, że obronienie tytułu będzie nawet bardzo trudne. Moim zdaniem spokojnie (mam nadzieje) wyjdą z grupy, ale od ćwierćfinału moga zacząć się duże schody... Nie orientuje sie zbyt dobrze w młodzieżówkach, ale drużyny przede wszystkim z Włoch mogą być bardzo groźne. Ale wszystko może sie zdarzyć. Teraz chyba mają małą zniżke formy, lecz ona powinna niedługo powrócic do dobrego stanu i wtedy wygrają turniej. Powodzenia! Forza!


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lutego 2006, 13:46

Dziwi mnie tak niskie zaintersowanie poczynaniami młodych piłkarzy Juventusu. Bianconeri już od trzech lat są w tym turnieju najlepsi, w innych rozgrywkach też radzą sobie bardzo dobrze. Na JP są wyniki, tabele, częste informację o Primaverze. Ostatnio pojawiły się nawet bramki. A mimo wszystko jakoś kibiców Juve to nie rusza.

Dla mnie Juventus to nie tylko pierwsza drużyna, choć wiadomo - ta jest najważniejsza. Ale również ważne są postępy młodych piłkarzy. Za chwile pewnie ktoś napisze: "Co z tego, że wygrywają. I tak żaden z tych piłkarzy nie przebije się do pierwszego składu". Nie prawda. Choć dola młodego piłkarza jest we Włoszech o wiele trudniejsza niż w innych piłkarsko czołowych krajach świata, to także tam rodzą się wielkie talenty.

Zagadnienie Primavery to temat rzeka, nie warto jednak się tu zbytnio rozpisywać, skoro i tak tego nikt nie przeczyta.

Co do samego Coppa Carnevale. Obawiam się nieco dzisiejszego meczu. Przy złych wiatrach nawet wygrana może nie gwarantować nam awansu. Musimy zagrać pewnie i wygrać pewnie, najlepiej kilkoma bramkami. We wszystkich poprzednich trzech zwycięskich edycjach Bianconeri mieli chwile słabości (zazwyczaj jednak dopiero po fazie grupowej). Mam nadzieje, że w tym roku chwila słabości 'jest już zaliczona' i teraz będzie tylko lepiej.


OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 00:59

Cieszą sukcesy naszych młodych piłkarzy, ale smuci to, że nawet wygranie 3 razy pod rząd ważnego turnieju Viareggio, nie pozwala na zaabsorbowanie większej uwagi działaczy i kibiców. A przecież zdobywanie tego trofeum bez przerwy od 2003 r. coś znaczy. Dowodzi to temu, że w Juve dobrze pracuje się z młodzieżą, bo przecież skład Primavery praktycznie co roku się zmienia o jakąś połowę. Tych, którzy wygrywali Coppa Carnevale w 2003 i 2004r. już nie ma w składzie. Pozostała część chłopaków z 2005 i nowi, którzy zastąpili tych, których rocznik nie pozwalał grać dalej w juniorską piłkę. A ci "nowi' radzą sobie podobnie dobrze, jak starsi koledzy, co oznacza, że zostali wyszkoleni odpowiednio w Beretti i niższych grupach. Praca z młodzieżą utrzymuje się w Juve na wysokim poziomie już od przeszło 3 lat, więc pozwala to patrzeć z optymizmem w przyszłość. Jak na razie nie mamy widocznych efektów tej pracy w sektorach młodzieżowych, w dorosłych drużynach Serie A, ale tak to się we Włoszech przyjęło, że jeśłi klub stawia na wychowanków, to dlatego, że nie ma pieniędzy na transfery. Może powoli to się zacznie jednak zmieniać, bo młodzi coraz bardziej dbają o swoją reklamę, osiągając sukcesy.

Primavera Juve awansowała do dalszych rozgrywek Torneo Viareggio, a więc Vincenzo Chiarenza pozapełniał luki po piłkarzach, z którymi zdobywał to trofeum rok temu, chyba skutecznie. O tym, czy naprawdę udało mu się tego dokonać dowiemy sie dopiero po zakończeniu turnieju. A zadania nie miał łatwego. Stracił trzon zwycięskiej drużyny, który tworzyli Volpato, Bentivoglio, Masiello, Avitabile. Jeśli Primavera Juve odniesie kolejny sukces, jakim by było wygranie 4 raz z rzędu Coppa Carnevale, to będzie to już chyba niedozaprzeczenia, że młodzieży Juventusu należy poświcić większą uwagę i pomóc tym chłopakom w podejmowaniu wyzwan już na seniorskim szczeblu kariery. Niech Turniej w Viareggio nie będzie grą o pietruszkę.
A więc do boju Zeberki :D :dance:
DeeJay pisze:Zagadnienie Primavery to temat rzeka, nie warto jednak się tu zbytnio rozpisywać, skoro i tak tego nikt nie przeczyta.
To zabrzmiało jak prowokacja :whistle: :D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 21:58

OlgaJUVEntina pisze: Dowodzi to temu, że w Juve dobrze pracuje się z młodzieżą, bo przecież skład Primavery praktycznie co roku się zmienia o jakąś połowę.
OlgaJUVEntina pisze:A ci "nowi' radzą sobie podobnie dobrze, jak starsi koledzy, co oznacza, że zostali wyszkoleni odpowiednio w Beretti i niższych grupach.
Dla potwierdzenia tej tezy należy napisać tutaj, że w tych niższych wiekowo grupach Bianconeri również odnoszą sukcesy. Sama sekcja Beretti Juventusu od dwóch lat jest najlepsza we Włoszech. Później Ci piłkarze przenoszą się do Primavery i wciąż osiągają sukcesy. Myślę, że i za rok Chiarenza będzie miał sporo pożytku z obecnych podopiecznych Schincaglii.
OlgaJUVEntina pisze:Stracił trzon zwycięskiej drużyny, który tworzyli Volpato, Bentivoglio, Masiello, Avitabile.
Tak na świeżo o Volpato. Dzisiaj dwie Jego bramki zapewniły Sienie zwycięstwo nad Udinese 2:1.
OlgaJUVEntina pisze:
DeeJay pisze:Zagadnienie Primavery to temat rzeka, nie warto jednak się tu zbytnio rozpisywać, skoro i tak tego nikt nie przeczyta.
To zabrzmiało jak prowokacja :whistle: :D
Bo to miała być prowokacja :D Mnie samego również sprowokowało, do napisania artykułu o Primaverze, jej byłych piłkarzach i ich poczynaniach. Zrobię to w najbliższej wolnej chwili :)


Dodam coś jeszcze o wczorajszym meczu. Może ta dyskusja nieco się rozkręci i to przed zakończeniem turnieju :wink:

Juventini wzięli mocno do siebie bardzo mądre przysłowie "umiesz liczyć, licz na siebie". Mieli wygrać wysoko aby zapewnić sobie awans z pierwszego miejsca i tak też zrobili. Dzisiaj odpoczywali. To dobrze, kalendarz Bianconeri mają chyba najlepszy ze wszystkich. Dzięki spotkaniu inauguracyjnemu rozegranemu dzień wcześniej oraz obecności w grupach od 1 do 6 daje im więcej czasu na regenerację i odpoczynek.

Teraz spokojnie trzeba poczekać na rywala. Być może w następnej rundzie nie zobaczymy jednego z faworytów - Interu. W ciężkiej sytuacji jest także Udinese, które w tym sezonie radzi sobie całkiem nieźle. Wszystko zależy, co stanie się w kolejnych spotkaniach.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 21:13

DeeJay pisze:Tak na świeżo o Volpato. Dzisiaj dwie Jego bramki zapewniły Sienie zwycięstwo nad Udinese 2:1.
to tak na świeżo (lub półświeżo bo sam niewiem :|) mam bramki z tego meczyku...

Udinese - Siena 1-2 (1-2)
:ball: 0-1 Volpato (34min.)
:ball: 1-1 Iaquinta(k) (38min.)
:ball: 1-2 Volpato (39min.)

ps. nie wiem czy to jest zgodne z tematem, jednak to nasz młodierzowiec więc dodałęm bramki... i mam prośbe szczególnie do DeeJay'a jeśli mógł by mi coś powiedziec o Masiello jak mu idzie w Serie B może jakieś akcje, filmy coś na such byłbym wdzięczny

pozdro


OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2006, 23:53

DeeJay pisze:Mnie samego również sprowokowało, do napisania artykułu o Primaverze, jej byłych piłkarzach i ich poczynaniach. Zrobię to w najbliższej wolnej chwili
Dobrze się zapowiada. Powodzenia życzę :wink:
wloski pisze:to tak na świeżo (lub półświeżo bo sam niewiem ) mam bramki z tego meczyku...
Czekałam na tę chwilę :D

A jeśli chodzi o Masiello to pozwolę sobie zaingerować w twoje i DeeJay'a sprawy i napisać troche słów :) Otóż, z tego co mi wiadomo w Serie B zaliczył(Masiello, żeby była jasność :) ) 26 spotkań na 29 kolejek i tylko w jednym meczu nie zagrał pełnych 90 min (wszedł z ławki). Strzelił tez jedna bramkę z Ceseną w 7. kolejce(jak na stopera to całkiem, całkiem :) ). Wydaje mi się, że jest jednym z pewniejszych punktów w broniącej się przed spadkiem drużynie Avellino. Był też taki przypadek, że w meczu ze słabym Bari trener Avellino postanowił zrezygnować z Masiello i spróbowac gry ustawieniem 3-5-2 (przeważnie jest to 4-4-2), no i skończyło się na tym, że przegrali 2-0 mecz z konkurentem do walki o ligowy byt. Tak nie mogło być i w następnym meczu na boisko powrócił Andrea, a jego drużyna wygrała 2-0 mecz z ubiegającą się o awans do Serie A Ceseną. Wprawdzie klub Masiello zajmuje 5. miejsce od końca, ale były gracz naszej Primavery gra tam regularnie, pewnie i zalicza się do podstawowgeo składu. Dla porównania w zajmującej 3. pozycję w tabeli Mantovie występuje jego kolega z Juve-Bentivoglio, ale jemu nie wiedzie się juz tak dobrze. Zaliczył 2 razy mniej spotkań w Serie B i w większości z nich wchodził z ławki. A więc lepsze warunki do rozwoju piłkarskiego zostały dane Masiello i jak na razie je wykorzystuje. Oby tak dalej :-D


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 00:06

OlgaJUVEntina pisze:Czekałam na tę chwilę :D
miło było że mogłem ciebie uszczęśliwić dodaniem bramek :)

OlgaJUVEntina pisze: Strzelił tez jedna bramkę z Ceseną w 7. kolejce
ciszesz sie że można z kimś porozmawiać o takiej sprawie jakim jest Primavera, ogólnie Andrea Masiello to bardzo dobry młody zawodnik przypominam, że w tym roku kończy 20 lat ! (tzn że w tamtym roku w Prmiaverze która jest do roku 21, występował w wieku 19 lat widocznie jest nieskaźitelnym talentem jak sam Rej Volpato, a także jednego czasu Davide Chiumentino - obecie grający gdzieś w Szwajcari i do tego słabiutko).

Mam nadzieje ze za rok lub dwa lata Andrea wróci i będzie np. grać z Cannavaro w obronie czy już kimś innym (wyglądało by to jak swego czasu... Fabio grał z Ferrarą, dla mnie to coś pięknego)

mam także tutaj wywiad z Masiello niestety jest po Włosku mam nadzieje, że ktoś będzie potrafić go przetłumaczyć

pozdro


OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 00:54

wloski pisze:miło było że mogłem ciebie uszczęśliwić dodaniem bramek :)
Cała przyjemność po mojej stronie :wink:
wloski pisze:ciszesz sie że można z kimś porozmawiać o takiej sprawie jakim jest Primavera, ogólnie Andrea Masiello to bardzo dobry młody zawodnik przypominam, że w tym roku kończy 20 lat ! (tzn że w tamtym roku w Prmiaverze która jest do roku 21, występował w wieku 19 lat widocznie jest nieskaźitelnym talentem jak sam Rej Volpato, a także jednego czasu Davide Chiumentino - obecie grający gdzieś w Szwajcari i do tego słabiutko).
Jeśli się nie mylę, to Chiumento jest obecnie na wypożyczeniu (zresztą razem z Luigim La Vecchią) w bardzo dobrze spisującym się beniaminku Ligue 1, czyli Le Mans i radzi sobie całkiem przyzwoicie. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Znalazłam coś na jego teamat.
Jeśli dobrze zrozumiałam francuski (zdałam się na instynkt :) ) to jest to ostatnie 8 spotkań Davide Chiumento w Le Mans:
z PSG od 70' (1-0)
z Niceą do 45' (2-0)
z Sochaux od 75' (0-0)
z Tuluzą do 90' (1-1)
z Troyes od 78' (3-1)
z Ajaccio do 68' (1-0)
z Rennes do 63' (0-1)
z Metz od 76' (2-0)
I nawet zdobył on jedną bramkę dla klubu w wygranym 3-0 meczu z Marsylią. Więc nie jest tak źle :-D


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 08:49

wczoraj rozlosowanowano pary 1/8 finału Coppa Carnevale, mecze odbędą sie dnia 22 lutego o godzinie 15 00:

TREVISO - NEWCASTLE
JUVENTUDE - TRIESTINA
PAKHTOAKOR - SIENA
MILAN - CRVENA ZVEZDA
EMPOLI - JUVENTUS
ROMA - FIORENTINA
TORINO - INTER
PALERMO - ATALANTA
OlgaJUVEntina pisze: z PSG od 70' (1-0)
z Niceą do 45' (2-0)
z Sochaux od 75' (0-0)
z Tuluzą do 90' (1-1)
z Troyes od 78' (3-1)
z Ajaccio do 68' (1-0)
z Rennes do 63' (0-1)
z Metz od 76' (2-0)
I nawet zdobył on jedną bramkę dla klubu w wygranym 3-0 meczu z Marsylią
o tej bramce wiedziałek (sorry śląszczyzna ;] miało być wiedziałęm) tylko miałem problemy se spotkaniami, bo poirytowało mnie troszke że zrobiłem gafe z tą Szwajcarią i pomyślałem poszukać i napotkałem sie własnie na statystyki na pilka.pl , ale były tylko bramki więc sie tyle dowiedzialem bo o spotkaniach nie pisałonic

co do meczu z Empoli to ciesze się że nie trafliśmy szczególnie na jakąś drużyne z zagranicy bo w ten sposób można grać z Włoską drużyną, Włoski futbol, ale nie przecze ze będzie łatwo...

podam także mecze Empoli w CC:
Empoli Primavera - Inter Soccer B. U-21 15 : 0
Empoli Primavera - Avellino Primavera 4 : 1
Empoli Primavera - Newcastle U-21 3 : 3

2 wygrane, 1 remis i jedna porażka przy strzelonych 22 bramkach i 4 straconych, więc bilans wynosi 18 ! Bardzo dobrze grali w fazie grupowej, będzie trudno, ale CC jest jak LM nie ma w tej fazie łatwych drużyn, nawet ten turniej tak spostrzegam jak "młodzieńcza LM"
Volpato obserwowany przez Manchester!? pisze:Manchester United obserwuje napastnika AC Sieny – Reya Volpato informuje jeden z angielskich portali internetowych.

Rey, który ma 19 lat jest wypożyczony z Juventusu Turyn i z końcem sezonu wróci do swojego macierzystego klubu, chyba, że Siena sprowadzi Volpato na stałe.

Volpato, jest porównywany do byłej gwiazdy Włoskiego futbolu – Pierluigi Casiraghi

acsiena.prv.pl
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2006, 13:47 przez wloski, łącznie zmieniany 2 razy.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 10:53

OlgaJUVEntina pisze: Jeśli się nie mylę, to Chiumento jest obecnie na wypożyczeniu (zresztą razem z Luigim La Vecchią) w bardzo dobrze spisującym się beniaminku Ligue 1, czyli Le Mans i radzi sobie całkiem przyzwoicie. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Chiumiento po przejściu do Le Mans nie wiodło się najlepiej. Frederic Hantz nie mógł przekonać się co do Davide, nie wspominając już o La Vecchi. Zastanawiałem się wtedy jaki był sens jego wypożyczenia, w końcu same siedzenie na ławce Juventusu dałoby mu więcej niż siedzenie w Le Mans. Mniej więcej jednak od połowy sezonu trener Francuzów coraz częściej zaczął stawiać na Szwajcara a ten odwdzięczał mu się za to bardzo dobrą grą. Chiumiento powoli staje się podstawowym zawodnikiem. La Vecchia z kolei ciągle czeka na swoją szansę.


Poza Masiello czy Chiumiento jest przecież także wielu innych byłych piłkarzy Primavery, coraz lepiej sobie radzących w seniorskiej piłce. Jest Palladino w Livorno (dobra gra, jednak zatracił nieco swój strzelecki instynkt), jest wspomniany Volpato, Mirante - podstawowy bramkarz wcześniej Crotone, teraz Sieny, Criscito, który wciąż jest w Juve, zgłoszony nawet do LM, Konko, Bartolucci, Boudianski...
wloski pisze:EMPOLI - JUVENTUS
No cóż. 15:0 zrobiło ogromne wrażenie, ale na pewno nie przestraszyło Juventusu. Empoli jest drużyną nieprzywidywalną. W jeden dzień mogą wygrać bardzo wysoko, w drugi przegrać z kretesem. Pamiętam finałowe spotkania Juventusu z Empoli w finale Coppa Carnevale z przed dwóch lat. Miałem przyjemność oglądać te spotkania, spotkania pokazywali wtedy jeszcze na Rai Sport Sat. Pierwszy zremisowany mecz 3:3 to prawdziwy dreszczowiec! Świetny mecz, Empoli w niczym nam nie ustępowało. W powtórzonym finale nie mieli już jednak zbyt wiele do powiedzenia. Bianconeri wygrali pewnie 3:0. Miejmy nadzieje, że ten drugi wynik powtórzy się jutro.


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 23:38

No teraz rzeczywiście jeśli młodzi bianconerri pokonają w półfinale romę to mamy tytuł znowu w kieszeni. Chociaż przecież to właśnie futbol i wszystko może się zdarzyć... Bardzie ciekawe jest oglądanie występów młodych, ale najbardziej ciekawi mnie, który z nich w końcu trafi do pierwszego składu Juve... Licze na mmiła niespodziankę. Forza! 3:0 Juve - Roma! :pray:


OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 14:57

Nasza Primavera nie zawodzi. Chłopaki są już w półfinale rozgrywek Coppa Carnevale, gdzie czeka ich mecz z Romą- przeciwnikiem nie byle jakim.
W ostatnich dwóch sezonach dużo wychowanków z Roma Primavera zadebiutowało w dorosłej drużynie tego klubu. Wiązało się to głównie z problemami finansowymi Rzymian, niemożnoscią dokonywania transferów, słabą formą, a także pojawieniem się w roli trenera w porzednim sezonie Bruno Contiego (który pracował i teraz ponownie pracuje właśnie z młodzieżą). Ale czy tylko? Gianluca Curci był swego czasu pierwszym bramkarzem w Romie (dopóki nie zastąpił go Doni) i za swoje występy był chwalony. Swego rodzaju fenomenem jest Okaka Chuka, który jest graczem Primavery, ale zalicza również występy w dorosłej drużynie. W jego przypadku to wiek zwraca największą uwagę, bowiem nie ma jeszcze skńczonych 17 lat, a już jest jednym z lepszych w zespole U-21 swojego klubu! Postawiłam jeden wykrzyknik, a powinnam trzy. W Primaverze i seniorskiej Romie występuje także Aleandro Rosi ('87). Inni znani wychowankowie Romy, którzy przychodzą mi na myśl, a zrobili w miarę szybki przeskok z juniorów do głównego zespołu, to Scurto, Virga, Corvia. To doprowadza do wniosku, że marzenia graczy Roma Primavera o występach w dorosłej piłce, są częściej spełniane niż w Juve. Ale trzeba wziąć też pod uwagę poziom reprezentowany przez oba kluby i wtedy chyba dowiemy się dlaczego. :) Mimo wszystko Roma to Roma, a prestiż dla tych młodych zawodników też jest ważny.

W październiku ubiegłego roku, nasza Primavera spotkała się z Romą w finale Torneo Karol Wojtyła (tak, właśnie ku czci naszego Papieża). Przegraliśmy 1-2 (Giovinco; Okakax2) po dogrywce. Już za kilka minut o godz. 15 pojawi się szansa wzięcia rewanżu za tamten mecz. Oby została ona wykorzystana. Forza Primavera!


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 22:37

Brawo Primavera! Czwarty finał z rzędu! To na prawdę ogromne osiągnięcie. Dzisiaj nasze "Młode Zebry" zagrały rewelacyjnie. Przede wszystkim w pierwszej połowie, po prostu przecierałem oczy ze zdumienia. Druga połowa już nieco gorsza, ale ani na chwile nie daliśmy przejąć Romie kontroli nad przebiegiem meczu. Teraz czas na finał. Jeśli nie zachłysną się rozgromieniem Romy powinno być dobrze w spotkaniu z Juventud.
OlgaJUVEntina pisze: Swego rodzaju fenomenem jest Okaka Chuka, który jest graczem Primavery, ale zalicza również występy w dorosłej drużynie. W jego przypadku to wiek zwraca największą uwagę, bowiem nie ma jeszcze skńczonych 17 lat, a już jest jednym z lepszych w zespole U-21 swojego klubu!
Zawodnik ten przykuł moją uwagę, kiedy wystąpił w pierwszym meczu Pucharu Włoch pomiędzy dorosłymi drużynami Juventusu i Romy. Nie zagrał może jakoś rewelacyjnie, ale niczym nie ustępował innym zawodnikom.

OlgaJUVEntina pisze: W październiku ubiegłego roku, nasza Primavera spotkała się z Romą w finale Torneo Karol Wojtyła (tak, właśnie ku czci naszego Papieża). Przegraliśmy 1-2 (Giovinco; Okakax2) po dogrywce. Już za kilka minut o godz. 15 pojawi się szansa wzięcia rewanżu za tamten mecz. Oby została ona wykorzystana. Forza Primavera!
Hmm, nie słyszałem nic o tym turnieju. Mogłabyś napisać o nim coś więcej? :)


ODPOWIEDZ