Zbuntowany...

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:31

Bożesz Ty mój ale się temat rozwinął :D cytat częściowo zwalony z popularnego polskiego gó... yyy sorki serialu 8) ) Nie wiem naprawdę nie wiem kto to ogląda. Raz czy dwa byłem zmuszony zalookać to coś zwane moda na sukces i mnie omdliło otępiło i o ścianę na koniec rzuciło( babcia wpadła z wizytą i chciała oglądać a ja jako dobry gospodarz obejrzałem razem z nią). A co do Zbuntowanego Anioła-fajna jest piosenka do tego i Natalia Oreiro fajnie du.. ten tego ciałem kręci na początku :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:40

mJaUcViEej pisze:Jeśli ktoś będzie zamierzać obejrzeć całą "Modę na sukces" bez ruszania się z miejsca, to ja proponuje pobić jakis rekord Ginesa
Kiedys probowalem na raz obejrzec jedna serie friendsow i po pięciu godzinach mialem dosc. Srednio na godzine wypadalo 2,5 odcinka. :prochno:
A co dopiero "Moda..." :think:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:42

Podczas mojego kurowania ręki, również wystąpiła zabawna sytuacja z "Modą..." :lol:.

Szpital, ide po wode obok sali kinowej wypchanej fanatyczkami owego serialu, nalewam, po chwili słysze "Cicho pan. bo James wyznaje miłość Bruce" :lol:.Cóż mogłem zrobic, gdy wzrok swój na mnie zwróciło dwadzieścia kobiet? :lol:, poszedłem sobie.
Michał`fcj pisze:Masz szczście chłopie że skończyło się tak łagodnie...8)
Nieeee...to James miał tego pecha, że poszedłem :D
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2005, 20:38 przez Jędruś, łącznie zmieniany 3 razy.


LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 14:28

Kurde :smile: gdzie ja jestem :?: hahaha topic the best i te Wasze wywody,az chyba zaczne ogladac :rotfl:


Obrazek
Alexander De Large 655321
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 14:38

Widze ze musze napisac Małe sprostowanie 8) Nie nagrywam zadnych Modow na Sukcesy :smile: na VHS ani na dvd to taki zarcik byl a juz widze polowa forumowiczow drwi ze mnie :whistle: Ale smiesznie musialo by to wygladac takie przygotowanie do ogladania =) 100.000 Paczek popcornu 1000 L Coli i Jadymy :smile: :rotfl: Kurcze chyba zaczyna m ogladac Mode.. A co sie bede wkoncu jestem Juventino z krwi i kosci a Juventini sa zdolni do wszystkiego :dance: chocby do tego by pierwsze co robic to sprawdzac juvepoland.com nie wp.pl ani nawet nie gg tylko odarzu do JP! nawet czasami czasu nie ma z Mama pogadac :lol:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:19

Co do tematu to na ściągnięcie Anioła masz 0% szans. Jedynie może pilot i ostatni odcinek gdzieś są w sieci ale też baaaaaaaaardzo wątpie. :?


Obrazek
Vieira

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:26

Coz za wstrzasajaco-poruszajacy :rotfl: temat!Mistrzostwo :whistle:
Niestety Rutek chyba nie uszczesliwimy twojej siostry! :D :D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:32

Vieira pisze:Niestety Rutek chyba nie uszczesliwimy twojej siostry! :D :D
A Tobie o co chodzi kolego? Przeciarz ja nie mam siostry :wink: I nie ja szukam aniola tylko kolega o wdziecznym nicku FORZA del Piero! ja tylko nagrywam Mode na Sukces :smile: :smile: :smile: :smile:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:37

RuTeK pisze:Widze ze musze napisac Małe sprostowanie 8) Nie nagrywam zadnych Modow na Sukcesy :smile: na VHS ani na dvd to taki zarcik byl a juz widze polowa forumowiczow drwi ze mnie :whistle:
Chyba nie myślisz, że myśmy na poważnie wzięli sobie do serca wiadomość, że Ty "nagrywasz" tego tasiemca :P MOże tak to wygladało ale to było dla śmiechu tylko a nie żeby się z Ciebie ponabijać :)
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2005, 15:53 przez del kasa, łącznie zmieniany 1 raz.


Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:48

Zawsze mnie ciekawiło czy jest jakaś osoba, która nie opuściła ani jednego odcinka Mody... :think: :rotfl:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:57

del kasa pisze:
RuTeK pisze:Widze ze musze napisac Małe sprostowanie 8) Nie nagrywam zadnych Modow na Sukcesy :smile: na VHS ani na dvd to taki zarcik byl a juz widze polowa forumowiczow drwi ze mnie :whistle:
Chyba nie myślisz, że myśmy na poważnie wzięli sobie do serca wiadomość, że Ty "nagrywasz" tego tasiemca :P MOże tak to wygladało ale to było dla śmiechu tylko a nie żeby się z Ciebie ponabijać :)
Przecierz Wiem :wink: Ja tez sie zgrywałem! :smile:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 16:06

Taa... Ja w sumie też bym się wstydził przyznać, gdybym to sobie chcizł zassać :P Siostra dobrym alibi jest :D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 16:22

FORZA Del Piero pisze: ktorego kocha moja siostra. prosi mnie i prosi bym sciagnal odcinki tejze telenoweli


To Tak Gwoli Scislosci ! :rotfl:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 16:31

Boncol pisze:Zawsze mnie ciekawiło czy jest jakaś osoba, która nie opuściła ani jednego odcinka Mody... :think: :rotfl:
To już nie chodzi o to czy ktoś widział wszystkie odcinki ale czy stali fanatycy tego serialu pamiętają początkowe odcinki :prochno: Czy w ogóle orientują sie o co tam jeszcze chodzi. Szału przecież można dostać od takiej końskiej dawki odcinków :smile:


Vieira

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 16:34

Sory Rutek mylło mi sie! Oczywiscie chodzi o siostre FORZA Del Piero!! :lol:


ODPOWIEDZ