Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 22:49

Po blamazu na San Siro gdzie Vikongowie stracili az 3 flagi a Drughi 1. O czym pewnie wiekszosc z was nie ma bladego pojecia i zyla by w takiej niewiedzy do konca zycia gdyby nie ten topic. Nastapila piekna riposta ze strony naszej mediolanskiej grupy(Vikings sa z mediolanu). Dnia dzisiejszego fossa dei leoni (jak by co to takie ugrupowanie milanu) stracila swoja wyjazdowa flage. W porownaniu do ich straty nasza sie nawet nie umywa. Flaga ma zostac zbesztana i wywieszon na najblizszym meczu 8)

http://www.fdl.it/image/foto/05-06/05-0 ... milan1.jpg

Ta flaga z napisem fossa, to wlasnie zdobycz Vikingow
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2005, 21:25 przez juveluck, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 23:10

A jednak znalazl sie ktos kto ma o tym pojecie 8)
Oto zdjecia naszych skrojonych flag:
http://tinypic.com/fax2iv.jpg
http://tinypic.com/fax3c5.jpg

ale nasza zdobycz przy tym wyglada imponujaco.
+ dla grupy Vikings :)

P.S. Juveluck skad wogole masz to info jesli to nie tajemnica :).
Nie moge doczekac sie widoku tej fany do gory kolami. A byc moze Vikingowie poczekaja z egzekucja do meczu w marcu, na ktorym bedzie reprezentacja JPC :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 23:15

gregor_g4 pisze:A jednak znalazl sie ktos kto ma o tym pojecie 8)
Oto zdjecia naszych skrojonych flag:
http://tinypic.com/fax2iv.jpg
http://tinypic.com/fax3c5.jpg

ale nasza zdobycz przy tym wyglada imponujaco.
+ dla grupy Vikings :)
Mysle, ze obok mnie i Dionizosa, no i teraz Ciebie, jest moze jeszcze kilka osob ktore cos o tym wiedza, jednak ta grupa jest znikoma o czym swiadczyc bedzie znikome zainteresowanie tym tematem, dobrze ze chociaz ty cos napisales. Pewno jeszcze trzy grosze wtraci Dionizos


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 00:00

Niesmowicie przyjacielski. Przyjazn objawia sie w napasci 10 czlonkow grupy Vikings na samochod milanistow z flaga Fdl. Niezbyt honorowy byl atak w tyle osob, ale fdl tez nie zachowywali sie porzadnie przy krojeniu flag Juve.
Vikingowie przed laty byli typowymi hooliganami. Po rozpadzie grupy Vikings-N.A.B. i przejsciu z Nord na curva Sud, Vikingowie zostali zwyklymi ultras.
Fdl zapowiedzalo zemste na ta akcje Vikingow. Poki co czekamy na banner fossy na Curva Scirea 8) .
Flaga nie bedzie wywieszona do gory nogami, bo nie ma takiego zwyczaju we wloszech.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 00:06

Dionizos pisze: Flaga nie bedzie wywieszona do gory nogami, bo nie ma takiego zwyczaju we wloszech.
Moze i zwyczaju nie ma ale takim pewnym byl nie byl. Flage viola club capri wywiesilismy dogory nogami, a flagi torino czy milanu zwisaly juz na Scirea jakos bokiem. Jak dla mnie to powinni postapic tak jak kilka dobrych lat temu Vecchia Guardia, dzis juz nie istniejaca grupa, z flaga granata. Czyli spalic ja na trybunach 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 00:12

Można jakiś inny link do "naszej" nowej flagi, bo ten podany przez juveluck'a (nie wiem jak innym), ale mi nie działa :P

Ja nie będe zgrywał znawcy i przyznam się bez bicia, że o tym nie wiedziałem ^_^
Oczywiście szacuken dla Vikingów... ale i tak DRUGHI są najlepsi :lol:


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 00:13

juveluck pisze:
Dionizos pisze: Flaga nie bedzie wywieszona do gory nogami, bo nie ma takiego zwyczaju we wloszech.
Moze i zwyczaju nie ma ale takim pewnym byl nie byl. Flage viola club capri wywiesilismy dogory nogami, a flagi torino czy milanu zwisaly juz na Scirea jakos bokiem. Jak dla mnie to powinni postapic tak jak kilka dobrych lat temu Vecchia Guardia, dzis juz nie istniejaca grupa, z flaga granata. Czyli spalic ja na trybunach 8)
I fajnie by było gdyby rzeczona "akcja" miała miejsce na meczu rewanżowym z Milanem :twisted: Byłoby co oglądać poza meczem :smile: :twisted:


Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 00:15

beblok: Ściągnij plik jakimś downloaderem zamiast próbować otworzyć go bezpośrednio z poziomu przeglądarki, bo tak mi też nie chuczyło. Link jest poprawny.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 00:17

Dionizos pisze:Flaga nie bedzie wywieszona do gory nogami, bo nie ma takiego zwyczaju we wloszech.
hmm nasze flagi Milan wywiesli bokiem :D moze to taki wloski zwyczaj :)
Dionizos pisze:Jak dla mnie to powinni postapic tak jak kilka dobrych lat temu Vecchia Guardia, dzis juz nie istniejaca grupa, z flaga granata. Czyli spalic ja na trybunach

Dokladnie, popieram. Zwyczaj ten z powodzeniem kultywowany jest w Polsce :D mam nadzieje ze bedziemy mogli byc swiadkami tego zdarzenia.

Juveluck lub Dionizy: jeszcze raz ponawiam prosbe, jesli nie jest to tajemnica napiszcie skad macie info o tym, ze Vikingowie zdobyli flage "Fossa"


ysek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 11
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 11:38

...tu widac flage w rekach Vikingow..:]

http://www.vikingjuve.com/


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 13:10

Co do szmatki Milanu skrojonej przez naszych to pełen szacunek ! :wink: choć ja osobiście nie popieram tego typu 'zabaw' między różnymi grupami kibiców, to jednak trzeba przyznać, że rewanż Vikingom udał się. Ni jak mają się te dwie skromne flagi Juve, przy tej, którą nasi skroili Milanowi :wink:

Aaaa i byłbym zapomniał. Chciałbym tutaj dodać, że nie jesteśmy gorsi od Vikingów :prochno: przecież w lipcu w Poznaniu w bramie przy pubie też spłonęły obce czarno-czerwone barwy :whistle:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 13:17

UlTrAs pisze:Aaaa i byłbym zapomniał. Chciałbym tutaj dodać, że nie jesteśmy gorsi od Vikingów :prochno: przecież w lipcu w Poznaniu w bramie przy pubie też spłonęły obce czarno-czerwone barwy :whistle:
Raczej stopiły się :P


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 13:37

gregor_g4 pisze:
Dionizos pisze:Flaga nie bedzie wywieszona do gory nogami, bo nie ma takiego zwyczaju we wloszech.
hmm nasze flagi Milan wywiesli bokiem :D moze to taki wloski zwyczaj :)
Dionizos pisze:Jak dla mnie to powinni postapic tak jak kilka dobrych lat temu Vecchia Guardia, dzis juz nie istniejaca grupa, z flaga granata. Czyli spalic ja na trybunach

Dokladnie, popieram. Zwyczaj ten z powodzeniem kultywowany jest w Polsce :D mam nadzieje ze bedziemy mogli byc swiadkami tego zdarzenia.

Juveluck lub Dionizy: jeszcze raz ponawiam prosbe, jesli nie jest to tajemnica napiszcie skad macie info o tym, ze Vikingowie zdobyli flage "Fossa"
Ja swoje informacje mam z popularnych na wloskich stronach "murow" miejsca gdzie kibice klubow maja wolna mozliwosc w wypowiadaniu sie, jeden z nich bardzo czesto odwiedzam. Dionizy z tego co pisal to z forum Drughi

swiergot pisze:
UlTrAs pisze:Aaaa i byłbym zapomniał. Chciałbym tutaj dodać, że nie jesteśmy gorsi od Vikingów :prochno: przecież w lipcu w Poznaniu w bramie przy pubie też spłonęły obce czarno-czerwone barwy :whistle:
Raczej stopiły się :P
Jak to ktos powiedzial "Tego G to sie nawet ogien nie ima"

EDIT:

kilka pieknych zdjec:
http://img17.imageshack.us/my.php?image ... uju5uk.jpg

Wspominane juz przezemnie piekne zdjecie flagi torino granata

http://img17.imageshack.us/my.php?image ... oto6ro.jpg

Jedna z najpiekniejszych akcji naszych Ultras, tu flaga interu viking ( obok min. san boys, jedno z najwiekszych ugrupowan interu), oraz transparent mowiacy o jej kradziezy oraz o kradziezy flagi rams, o ktorej nizej

http://img17.imageshack.us/my.php?image ... 2032qm.jpg

tu wlasnie flaga milanu rams( dosc znaczace ufrupowanie milanu), razem z rams flag pozbyli sie wtedy tez fossa dei leoni. Flagi zostaly wiwieszone na domowym meczu z LAzio w sezonie 02/03

http://img491.imageshack.us/my.php?image=juvlaz2uz.jpg

eagles z lazio, kiedys bardzo mocna ugrupowanie, stracili jednak tyle flag, ze sie rozpadli 8)

Jak temat bedzie cieszyl sie jakims zainteresowaniem zdjec i informacji bedzie wiecej


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 15:04

HEhe, przyznam się również nie wiedziałem o kradzieży naszych flag i szybkiej ripoście, co nie oznacza, że ten temat jest mi obojętny llub, o którym nie mam zielonego pojęcia :P Osobiście pochwalam takie coś, lepsza kradzież flag niż zabijanie się nawzajem. Traktuję to jako świetną rywalizację między kibicami. Sami traciliśmy wiele naszych flag, ale skradliśmy już prkatycznie wszystkim, nawet Rapidowie Wiedeń w sezonie 96/97 czy ManUtd 8) Rzeczywiscie jest zwyczaj palenia flag, ale częściej są wieszane do góry nogami lub bokiem.

Temat fajny, można go aktualizować gdy wydarzy się coś ciekawego :smile:

Brawa dla Vikingów, tę flagę Milanu prawie zawsze było widać...było :smile: :twisted:


Obrazek
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2005, 15:30

Chociaż nie popieram takich wzajemnych akcji odwetowych to trzeba przyznać, że Vikingom rewanż udał się w 100% 8)

Teraz pozostaje pytanie ... w jakiej postaci ukaże nam się ta flaga na Scirea :smile:


ODPOWIEDZ