Relacja Live

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Fedo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 73
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 18:05

Przepraszam jeśli ten teamt istnieje ale szukałem i nie znalazłem go a jeśli założyłem go w złym pokoju proszę o przeniesienie do innego ...
Chciałbym się dowiedzieć co stało się z relacją LIVE??!! bardzo podobał mi się ten pomysł jednak niedawno CHYBA przestała ona działać (przynajmniej u mnie) ... może czegoś nie doczytałem i gdzieś pisze że macie problemy jeśli tak to przepraszam ... :oops:


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 18:16

no pomysł był dobry...wykonanie juz troche słabsze....jak dla mnie to na Jp powinna sie pojawic relacja podobna do takiej jaka jest na na stronce ManU www.devilpage.pl wtedy było by spoko a tak...zawsze zostaje nam jeszcze TV :D :D


Camillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 147
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 18:20

Cris pisze:zawsze zostaje nam jeszcze TV
Komu zostaje temu zostaje. :prochno:


To my chłopcy ze Śląska! Zna nas cała Polska, za Ruch, za HKS, pójdziemy aż po życia kres...
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 18:25

Ech, z tymi relacjami jest różnie, ja z chęcią zobaczyłbym na Juvepoland relacje live. Te znajdujące się w interecie, często mają takie lagi, że oglądanie jest prawie niemożliwe...


Fedo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 73
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 19:51

Lord_ Juve pisze:Ech, z tymi relacjami jest różnie, ja z chęcią zobaczyłbym na Juvepoland relacje live. Te znajdujące się w interecie, często mają takie lagi, że oglądanie jest prawie niemożliwe...
Miałem ten sam problem ... aż pobrałem Real Playera różnica jest oszałamiająca jest prawie jak na tele 8) przynajmniej u mnie


Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 20:18

Fedo pisze:
Lord_ Juve pisze:Ech, z tymi relacjami jest różnie, ja z chęcią zobaczyłbym na Juvepoland relacje live. Te znajdujące się w interecie, często mają takie lagi, że oglądanie jest prawie niemożliwe...
Miałem ten sam problem ... aż pobrałem Real Playera różnica jest oszałamiająca jest prawie jak na tele 8) przynajmniej u mnie
Jak ogladasz mecze przez Reala ?? (wlacza ci sie w Realu zamiast w Media Playerze :?: ) Jaka masz szybkosc łącza ??

Dzieki

Pozdro


Fedo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 73
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 20:37

Zlatan18 pisze:
Jak ogladasz mecze przez Reala ?? (wlacza ci sie w Realu zamiast w Media Playerze :?: ) Jaka masz szybkosc łącza ??

Dzieki

Pozdro
Ja to robie tak
http://www.live-foot.com/matchs
i tam klikam na link i pózniej wyskakuje kila innych linków , wtedy klikam link numer 2 :) troche to skomplikowane ale tak to robie i też pozdrawiam


Juvee

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2005
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 20:39

No taka relacja Live na Juvepoland to obowiążek!!! popatrzcie na strony innych klubów!!! Moderatorzy pomyślcie nad tym! PZDR


tetszap

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2004
Posty: 26
Rejestracja: 03 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 20:40

Zawsze jak by nie bylo mozna obejrzec mecz przez neta :D ostatnio sobie ogladalem mecz Juve z Interem jakos moze nie oszalamiajaca ale ogladac sie da i niekiedy przytnie obrazem ale co sie nie robi dla swojej ukochanej druzyny :dance: http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... c&start=50
mam nadzieje ze dziala ja zawsze ogladam ... braw nie trzeba chociaz pewnie wiekszosc zna juz ten link no ale dla nowicjuszy mozna przypomniec :ok:


Wybij Sobie z Glowy
Szukac na Komendzie Pracy!!!
Hemp Gru !!!
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 20:52

Podzielam zdanie kolegów iż na stronce JuvePoland obowiązkowo powinna być relacja LIVE :P Zdaje sobei z tego sprawe, że to kolejne obciązenie Moderatorów ale skoro strona ta jest najlepsza wiec relacja z meczów JUVE powinna byc nieodłanczalną czescią tego portalu :wink:
Póki co zapraszam na relacje live na stronke http://www.juvezone.net/ fajnie chłopaki to robią :ok:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 21:58

Juvee pisze:Moderatorzy pomyślcie nad tym!
del kasa pisze: Zdaje sobei z tego sprawe, że to kolejne obciązenie Moderatorów
A powiedzcie mi co do relacji live mają moderatorzy :-D Chyba co niektórzy stawiają nas na zbyt wysokich pozycjach :smile:

W tej kwestii głosu nie zabiorę, aczkolwiek warto zacytować trafne zdanie DeeJaya'a, ,,Jak już coś robimy to róbmy to porządnie...''. Myślę, że to wiele odzwierciedla.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 22:38

Relacji Live na stronce raczej nie bedzie.
Pozostaje sprawa relacji na gg.Sa pewne problemy techniczne typu zamulanie relacji przez gg no i brak ludzi do komentowania.Prosimy o cierpliwosc.Obecnie jest duzo roboty ( jak zwykle :smile: ) a czasu jest malo :) Gdy mecze sa w TV to sila rzeczy relacji nie ma kto robic bo poprostu wiekszosc z nas siedzi (bądź leży :D) w pubach ogladajac spotkania, co do reszty nieprzeprowadzonych relacji to niestety nie ma usprawiedliwienia, przyznaje ze dajemy ciała ale sam pomysl i forma takiej relacji wydaje mi sie bardzo dobra wiec nie widze powodow by wprowadzac inną relacje, obecnie oczywiscie relacja gg jest martwą literą prawa na JP ale z czasem mam nadzieje ze problem zniknie i bedzieCie mogli sie cieszyc z systematycznych i profesjonalnie przeprowadzanych relacji Live. Przepraszamy za niedogodnosci.

Co do rownouprawnienia to chcialbym zaznaczyc ze niejaki Swiergot nie ma zadnych praw :D:D:D:D
Ostatnio zmieniony 06 października 2005, 22:47 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


Juvee

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2005
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 22:50

skoro są problemy techniczne na gg to moze lepiej spróbować na stronie??


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 23:13

Siewier--> sory, że pytam ale dlaczego relacja meczów na stronce nie jest mozliwa?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2005, 23:32

Nikt nie napisal przeciez ze taka relacja nie jest mozliwa - jest jak najbardziej mozliwa.
Jak juz cos zaczynamy to robimy to nawet mimo ciezszych chwil i ciagniemy jak najdluzej sie da , sprawdzamy,poprawiamy,naprawiamy do momentu kiedy to osiagniemy zadawalajace nas i przedewszystkim Was wyniki.
Jak wczesniej napisalem obecnie relacji nie ma przedewszystkim z powodu nekajacych relacje roznorakich problemow technicznych - niebawem mam nadzieje ze te problemy znikna.
Na JP zostala podjeta taka a nie inna droga przeprowadzania relacji Live i tejze drogi bedziemy sie czymac.Ot co , nazywajCie to jak chcecie :)


ODPOWIEDZ