JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 12:13

www.juvestore.com
Jestem ciekaw czy ktos z Was kupowal juz cos na JuveStore, czyli oficjalnym internetowym sklepie Juventusu :?: Jaka jest Wasza opinia o tym sklepiku :?:

Ja osobiscie jeszcze nigdy nic sobie z niego nie kupilem, wchodze raczej tylko po to zeby "nacieszyc oko" :wink: Choc ostatnio zastanawialem sie nad meczowa koszulka Juve w tradycyjne bialo-czarne pasy :!: Problem w tym ze nie umiem ani po wlosku ani za dobrze po angielsku...
Czy moglby ktos przetlumaczyc takie szczegoly jak: forma zamowienia, koszty przesylki, jak zrobic zeby na koszulce zamowic swoj numer i nazwisko (bo to by mnie interesowalo) i wszystkie wazne informacje odnosnie tego sklepiku...
z gory dzieki


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 12:28

No spoko temat juz dawno mailem kogos o to zapytac.
Sklep jest fajny ale wlasnie trzeba bardzo dobrze władac angielskim lub włskim a ja tego w takim stopniu nie umie :płaczę:
Fajne rzeczy tam są i gwarancja ze prawdziwe jakie gadżety jakie każdy sobie wymarzy: posciel,skarpetki, krawaty, szliki, flagi doslownie wszystko :lol: :evil: :shock: :D :!:
Chetnie bym cos kupil ale nie umie :cry:
Nie slyszalem ze mozna miec koszulke z swoim napisem np: pseudoniem spoko by byla taka :D


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 12:33

Juvestore to jest piękna strona :D Ja marzę o tym zestawie szkolnym. Piórnik, zeszyty itp. itp... Jeszcze super są te różne akcesoria "Codziennego użytku". Większość ubrań można dostać w Pradze, ale tych super Gadzetów już nie. :snooty: Ostatnio wydajemi mi się, że przeszukałem całą stronę, a nie znalzłem kosztów przesyłki. :angry: Dziś sprzedaję dużo rzczy na Allegro, więc może zysk przeznaczę na zakupy na juvestore.it A tak wogóle ciekawe czy się długo czeka...

Koszty wysyłki to CHYBA coś około 100zł Więć źle nie jest. :dance:

EDIT: :dance: 25 Euro?? To nawet ok. Wiem, że z wejściem do unii cena spadła.
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2005, 14:45 przez Asta#8, łącznie zmieniany 1 raz.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 12:47

Asta#8 gadaelm z oskarem8 adminem i on cos mówil ze koszt przesyłki kosztuje kolo 25euro :angry: :smile: :prochno: :twisted:
:D
POCIESZYLEM CIE :D


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 13:17

Ja kiedys skonataktowalem sie ze sprzedawca z allegro z niejakim beratusem a wlasciwie z niejaka bo okazalo sie ze to pani Gosia:) Mieszka na stale w Italii wiec zapytalem czy bylaby mozliwisc zeby zamowila mi cos i wyslala... Oczywiscie zgodzila sie za "mala oplata"... Nie wyniosloby to 25 euro jednak troche kasy trzeba by wylozyc. Z tego co pamietam to dla niej 7 euro plus koszta przesylki: z juvestore do niej i od niej do Polski. Jezeli sie nei myle to wszystko oscylowalo w granicach 15 euro....


Obrazek
Obrazek
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 17:33

chcialem kupic koszulke meczowa ale zwatpilem :/ bylem przepelniony wiara wrzcajac do koszyka warta 70 euro koszulke i 10 napis! do tej pory bylo pieknie bo na nastepnej stronie wyskoczyla suma calkowita ponad 120 euro!!!! :angry: :evil: 40 euro kosztuje sama przesylka i jakies ubezpieczenia! :płaczę: to nie na moja kieszen! wyruszam do warszawy w poszukiwaniu oryginalnej koszulki - jesli ktos ma jakies info gdzie mozna taka dostac to bylbym wdzieczny :!: :?: :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 17:58

rh pisze:wyruszam do warszawy w poszukiwaniu oryginalnej koszulki - jesli ktos ma jakies info gdzie mozna taka dostac to bylbym wdzieczny :!: :?: :D
M1 Marki sklep "Go sport" jest jedna sztuka rozmiar L lub XL (dokladnie nie pamietam). Cena 279zl, jak dla mnie zdecydowanie za drogo.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 18:51

Jedyna forma ominiecia tak drogiej przesylki byloby chyba tylko, jezeli jedna osoba na siebie zamowila wszystko i wtedy koszty przesylki rozlozyly by sie na wszystkich kupujacych, trzeba by tylko znalezc kogos ktory mialby na tyle zaufania ze zgromadzilby potrzebne pieniadze i pozniej poprzesylal do innych, np. Martin raz na pol roku organizuje zbiorowe zakupy i juz heh :). No ale to tylko gdybanie w realiach Fantasy :). Faktem pozostaje to ze zakupy w JuveStore to dla grubej wiekszosc kwestia nacieszenia oka produktami:). Bo chyba nikt nie kupilby skarpetek za 5 Euro i przesylke oplacil 40Euro :).


laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 19:13

DjJuve pisze:
rh pisze:wyruszam do warszawy w poszukiwaniu oryginalnej koszulki - jesli ktos ma jakies info gdzie mozna taka dostac to bylbym wdzieczny :!: :?: :D
M1 Marki sklep "Go sport" jest jedna sztuka rozmiar L lub XL (dokladnie nie pamietam). Cena 279zl, jak dla mnie zdecydowanie za drogo.
www.iss.punkt.pl -kosztuje 269,-zł. rozmiary: M, L, XL i przesyłka friko :) Ja tam kupiłam :)
I jeszcze jedno. Przesyłki priorytetowe, więc od momentu potwierdzenia poczekasz za koszulką dwa dni :)


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 19:41

W kazdym dobrym GO SPORT sprzedaja oryginalna koszulke Juve (cena w granicach 280 - 320). Koszulke mozna tez kupic na http://www.juventus.ys.pl . Chyba sie oplaca, bo podobno jest oryginalna, tylko wyprodukowana przez JUVE (a nie NIKE), specjalnie dla kibicow. Z tego co pamietam, koszt to 90 zł.


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 20:10

DamKam pisze:Jestem ciekaw czy ktos z Was kupowal juz cos na JuveStore, czyli oficjalnym internetowym sklepie Juventusu :?:
Owszem, ja kupowałem i to dosyc sporo rzeczy :P
DamKam pisze:Jaka jest Wasza opinia o tym sklepiku :?:
Bardzo szybko i profesjonalnie przysyłają produkty do zamawiającego, faktem jest, ze opłata wynosi troszkę duzo, ale masz pewność, ze towar jest w całosci, nieuszkodzony. Uważam, że sklepik jest super, wystarczy mieć karte płatniczą i kase na koncie-wtedy można "szaleć" :P :wink:
Oferta jest ogromna, zwłaszcza teraz kiedy Juve zaczeło przygodę z nowym herbem i rozpoczął sie nowy sezon. Mnóstwo gadżetow, tak jak mowie, karta + kasa = szczęscie :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 20:30

polecam ebay.com
założe sie żę wyjdzie taniej
koszuleczke buffona kupiłem za 19$+10$ przesyłka


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 20:33

Wojtom pisze:
DamKam pisze:Jestem ciekaw czy ktos z Was kupowal juz cos na JuveStore, czyli oficjalnym internetowym sklepie Juventusu :?:
Owszem, ja kupowałem i to dosyc sporo rzeczy :P
DamKam pisze:Jaka jest Wasza opinia o tym sklepiku :?:
Bardzo szybko i profesjonalnie przysyłają produkty do zamawiającego, faktem jest, ze opłata wynosi troszkę duzo, ale masz pewność, ze towar jest w całosci, nieuszkodzony. Uważam, że sklepik jest super, wystarczy mieć karte płatniczą i kase na koncie-wtedy można "szaleć" :P :wink:
Oferta jest ogromna, zwłaszcza teraz kiedy Juve zaczeło przygodę z nowym herbem i rozpoczął sie nowy sezon. Mnóstwo gadżetow, tak jak mowie, karta + kasa = szczęscie :wink:
A ile zapłaciłeś za przesyłkę i kiedy??


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 20:35

Asta#8 pisze:A ile zapłaciłeś za przesyłkę i kiedy??
Zamawiałem na poczatku sierpnia. Przesyłka FedEx'em do USA wynosi 35 $


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ulin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 101
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 11:31

Witam was, nie orientujecie się czy te koszulki JUVE home(Nike) na sezon 05/06 sa dostępne w większym rozmiarze niż L??? Bo ja osobiście dzwoniłem już po kilkunastu sklepach go sport w Warszawie i wszedzie jest tylko rozmiar L :płaczę: , również na stronie internetowej http://www.iss.punkt.pl tez jest tylko Lka :płaczę: , a na juvestore nie ma podanych rozmiarow :cry:


Futbol to taka piekna gra, w której 22 zawodników biega po boisku ai tak zawsze
wygrywa JUVENTUS
ODPOWIEDZ