Film o Heysel

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2005, 16:38

20.06.2005 - w tym dniu zacząłem sciągac film o Heysel i dzisiaj o godzinie 2:34 (w nocy) zakończyłem sciąganie!!! wreszcie!!! tak to jest jak sie ma wewnętrzne ip i sie jest poza natem:/ chociaz slyszałem ze zew. ip nie przyspiesza sciągania z sieci torrent - więc juz sam nic nie wiem :? musze dodac ze: od dnia kiedy zacząłem sciągac do dnia dzisiejszego kazdego dnia sciagałem ten film po pare godzin i nie zawsze cos szło ,nieraz zostawiałem kompa i wychodziłem (a jak wychodziłem to sie jeszcze sciągało) i było np.23% i po moim przyjsciu np. za 2godz. bylo 23.6% i koniec transferu:/ tak więc jak widac nie miałem prostej sprawy i do tego było peerów 6 ,seedów -2 ja sie połączyłem tylko z 1peerem i 1 seedem(z resztą ssaczy sie nie mogłem polączyc wogóle :!: )i do tego od seeda nic nie szło a od peera 1.6kb/s :P - zyc nie umierac:/ . Oczywiscie nie zawsze tak było ,co prawda nie połączyłem sie ze wszystkimi ani nawet z połową ,ale czasami szło mi nawet 4-6kb/s :dance: - oczywiscie nie cały czas;). Jednym słowem męka... Ale dla Juve wszystko! Nawet za cene takiego męczenia sie z tym jestem zadowolony z tego ze sie na to zdecydowałem i zrobiłbym to jeszcze raz. Zeby zobaczyc jak to wyglądało ,jaką tragedie przezyli kibice Juve (czyli bracia i siostry nasi...)
jestem gotów sie tak męzyc jeszcze raz :twisted: JUVE PER SEMPRE!!!

Heh dopiero jakies pół godziny temu zacząłem oglądac film - gdyz na wsi gdzie niestety ja mieszkam( ja chce w Poznaniu mieszkac łeee :( bo na zlot blizej i wogóle pełno kibiców Juve ,a tak to o zlocie nie mam co marzyc nawet - co jak co ale z podkarpacia troche do Poznania jest... ) nie zawsze jest czas by sie nudzic ,a roboty nie brakuje więc taki tego skutek ze teraz mam chwile czasu i moge oglądac ten film chociaz teraz napewno nie skończę... No i po 13min oglądania postanowiłem napisac tego posta (radosc ze juz skonczyłem sciagac :D :D :D )
Co prawda nie zbyt duzo rozumiem z tego co tam mówią (angielskiego 1rok sie ucze, tzn wczesniej miałem podstawy nauki w 2kalsie sie uczylem rok ,a poza tym musze sie pochwalic dobra wymową :D - dzięki spiewaniu od malenkosci piosenek po angielsku no i z różnych gazet tez sie uczyłem i wkówałem ->kiedys ;] słówka ze slownika :oops:--> co prawda to jest zaledwie kropla w morzu nauki j.angielskiego ,ale kazdy od czegos musi zacząc ,a w przyszłosci na pewno naucze sie angieslkiego i wloskiego -- obowiązkowo!;] ) ale niektóre slowa wyłapuje i co 2-3zdania zrozumie o czym jest mowa:D.

Niestety nie uwazam ze umiem angielski na tyle zeby pomoc w przetestowaniu słow do filmu o Heysel i mimo szczerych chęci pomocy ja sie wam nie przydam ,bo skoro zrobiliscie slowa do tego filmu to musicie juz niezle umiec angielski.
Ja oglądne film do końca ,na pewno nie zrozumiem wiele ,ale za to zobacze zdjęcia i urywki tego jak to wygladało i pozostanie mi czekac na napisy a wtedy film ogladne jeszcze raz :wink: pozdro;)


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2005, 18:32

wiem, że juz prosiłem o seedowanie... ale prosze ponownie..zlitujcie sie :pray:


Obrazek
marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 20:52

Kiedy beda napisy do tego filmu?


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2005, 21:05

napisy do filmu: http://s20.yousendit.com/d.aspx?id=3GR3 ... 2XQPUJINU0

dorwałem na zlocie płyte z filmem, na której były napisy. Mam nadzieje, że włodaże JP nie będą się gniewać, że udostępniłem je ludowi :)


Godjens11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 czerwca 2005
Posty: 24
Rejestracja: 09 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 12:56

Ja chyba zaczne to sciagac jak czytam to wszystko musze to obejrzec


POZDRO ALL!!!!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 14:55

Film oglądałem 1 raz na zlocie. Każdy kibic JUVE MUSI go obejrzeć. To największa tragedia jaka dotkneła nasz klub. Na zlocie zamarła cisza, każdy wciągnął się w ten wzruszający film, każdy przeżywał chwile refleksji i zadumy :( Horror na stadionie, poprostu :(


Obrazek
zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 18:32

Niech ktos zaladuje te napisy najlepiej na rapidshare jeszcze raz :)


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 19:27

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Film oglądałem 1 raz na zlocie. Każdy kibic JUVE MUSI go obejrzeć. To największa tragedia jaka dotkneła nasz klub. Na zlocie zamarła cisza, każdy wciągnął się w ten wzruszający film, każdy przeżywał chwile refleksji i zadumy :( Horror na stadionie, poprostu :(
A ja z juveluckiem gralismy w bilard... przegral 3 razy :D. A tak powazniej, to tylko lamy go nie obejza :P.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 20:12

Dionizos pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Film oglądałem 1 raz na zlocie. Każdy kibic JUVE MUSI go obejrzeć. To największa tragedia jaka dotkneła nasz klub. Na zlocie zamarła cisza, każdy wciągnął się w ten wzruszający film, każdy przeżywał chwile refleksji i zadumy :( Horror na stadionie, poprostu :(
A ja z juveluckiem gralismy w bilard... przegral 3 razy :D. A tak powazniej, to tylko lamy go nie obejza :P.
Zgadza się :) Nagle wpadacie i ,,Forza JUVE!!!!, Forza JUVE!!!'' ale wszyscy pogrążeni byli w zadumie nikt się nie przyłączył :wink:


Obrazek
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 20:18

Szkoda że ja go sobie nie ściągne... nie mam Torrenta, tylko Emule'a :( Może jakoś inaczej go obejże... :/ Jeśli ktoś znalazłby link eD2k do Emule'a to niech napisze :wink:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 13:46

Wczoraj z samego rano rozpocząłem ściąganie tego filmu, aż dziw że dopiero teraz... Moje krótkie przemyślenia: Film świetnie zrealizowany. Oglądając go ma się przed sobą obraz tej tragedii, jej ogrom. Do tej pory nie wiedziałem wielu rzeczy o Heysel, których dowiedziałem się dzięki temu wspaniałemu domukentowi. Wydawało by się że się jest tam w belgii, na tym stadionie, może nie fizycznie ale duchem. Obejżenie tego filmu wywarło na mnie kolosalne wrażenie. Przyłączam się do opinii że KAŻDY kibic Juventusu powinien go obejżeć. Warto !

PS. Ten link z napisami, który jest umieszczony powyżej już nie działa. W tej sytuacji podziękowania dla UlTrAsa który przesłał mi je na priva, a ja korzystając z okazji udostepnie nowy link tutaj:
http://s21.yousendit.com/d.aspx?id=27MC ... G0CFNSLXU7
*MaTeK* pisze:Szkoda że ja go sobie nie ściągne... nie mam Torrenta, tylko Emule'a :( Może jakoś inaczej go obejże... :/ Jeśli ktoś znalazłby link eD2k do Emule'a to niech napisze :wink:
No to widze że masz wielki problem. Rzeczywiście ściągnięcie sobie jakiegoś klienta typu Azerus czy Turbo Torrent to niewykonalne zadanie... :?


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 14:23

zIzKaCz pisze:Niech ktos zaladuje te napisy najlepiej na rapidshare jeszcze raz :)
napisy są dostępne na www.napisy.info KLIKNIJ


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
dadziooo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2009
Posty: 45
Rejestracja: 27 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 14:34

Bądźcie tak mili prześlijcie adres tego torenta z tym filmem.Z góry dziękuję!!!!


BIANCONERI FOREVER!!!!!!!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 14:47

dadziooo pisze:Bądźcie tak mili prześlijcie adres tego torenta z tym filmem.Z góry dziękuję!!!!
Pod poniższym linkiem upload filmu:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 835#395835


ODPOWIEDZ