cicinho w milanie ???

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
sebast

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 21
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 18:53

Jak podają włoskie media, AC Milan jest poważnie zainteresowany Brazylijczykiem - Cicinho . Młody defensor nazwany "następcą Cafu" jest mile widziany w szeregach Rossonerich. Brazylijczyk świetnie zaprezentował się na turnieju o Puchar Konfederacji w Niemczech, który notabene wygrała właśnie Brazylia. Cicinho to bardzo dobry przyjaciel Kaki, z którym grał w barwach Sao Paulo przez kilka sezonów. Władze brazylijskiego klubu mają dobre relacje z działaczami Milanu. Nową gwiazdą Canarinhos zainteresowani są także włodarze Violi i Betisu Sevilla, ale to Milan jest w uprzywilejowanej sytuacji, choćby ze względu na osobę brazylijskiej gwiazdy Milanu Kaki. Jeżeli Cicinho ma być nastepcą Marcosa Cafu w reprezentacji, to bardzo możliwe, że będzie nim też w Milanie. Do transferu Cicinho może się przyczynić także "człowiek instytucja" w Brazylii, a zarazem wieloletni piłkarz Rossonerich Leonardo, który jak wiemy zajmuje się teraz skautingiem Rossonerich i to właśnie on ściągnął na San Siro Kakę. Widać działacze Milanu myślą nie tylko o Alberto Gilardino ...

Narazie jednak 24-letni Brazylijczyk musi skupić się na grze w swoim obecnym klubie - Sao Paulo, który 15. lipca zagra rewanżowe spotkanie z Atletico Paranense w finale "Copa Libertadores". Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1.

co o tym myslicie ???
ja wam powiem - jezeli lucek pozadnych zakupow nieprzeprowadzi w to lato to jestesmy uziemieni
jankul,vogel,vieri,gila i prawdopodobnie cicinho

źródło: acmilan.com.pl


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 19:11

a zrodlo gdzie?>?????napisz zrodlo

A co do tematu to Moggi napewno kogos kupi myslisz ze za zalayete nikt nie przyjzie i mi sie wydaje ze to bedzie gilardinio do pomocy vieira przyjdzie i do obrony miguel a ta niespodzianka to bedzie jauqin (nie wiem jak sie to pisze 8) )albo Ballack ale to moje zdanie i mam takie przeczucia


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 19:19

Zadam może głupie pytanie kto to jest cicinho? , co z tego ze to przyjaciel Kaki :lol: nieee, co tam, zamiast o juve gadamy o niedoszyłm młodziku milanu :prochno:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 19:21

Gennaro Gattuso przebywa w Messynie, gdzie dzisiejszego wieczoru na stadionie San Filippo zostanie rozegrane spotkanie charytatywne, organizowane przez jego fundację - "Forza Ragazzi". Rino skomentował podpisanie przez Rossonerich umowy z Christianem Vierim. Oto co miał do powiedzenia: "Cieszę się, ale to będzie dziwne zobaczyć go w czerwono-czarnej koszulce. Jednakże, jestem zadowolony ponieważ on jest mistrzem, zwycięzcą i kiedy jest w formie, może być bardzo przydatny".

Gattuso wypowiedział się także o możliwości pozyskania przez Milan - Alberto Gilardino: "Wszyscy wiedzą, że koszt jego transferu jest za wysoki, dlatego klub o tym myśli. Jest 50 procent możliwości, że dołączy do nas ponieważ Parma żąda dużej sumy i to jest ciężka sprawa dla klubów, które nie mogą wydać ogromnych pieniędzy".
Na koniec mówił o taktyce zespołu na nowy sezon: "Przy grze trzema obrońcami będzie więcej miejsca w lini pomocy

http://www.acmilan.com.pl/index.php?fun ... all&no=589

jak tak powiedzial to klapa gila odchodzi do milanu ehhh mam nadzieje ze do trasferu nie dojdzie bo za duzo pieniedzy :pray: :pray: i gila przejdzie do juve bomoggi to sie dogada tak ze za pilkarza wartego 30mln zrobi ze zaplaci 15 i moze odda kogos z zawodnikow mam nadzieje


sebast

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 21
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 19:23

jest naprawde dobrym prawym obroncą , bardzo podobnie gra do cafu
i ma fajny strzał
na pucharze konf. grał
a ma 25 lat wiec i troszke doswiadczenia ma

acmilan.com.pl
wiem ze zrodlo niezbyt
ale podobno to prawda


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 19:36

Cicinho początkowo przez komentatorów Eurosportu nazywany "Cziczinio", a potem przemianowany na "Sisinio" to naprawde świetny zawodnik. W finale Pucharu Konfederacji wygranym przez Brazylię 4-1 zaliczył ... 4 asysty :shock: Rajdy na skrzydle naprawde imponujace, az sie komentatorzy zachwycali na kazdym kroku, mysle że Milan zbiłby niezły interes sprowadzając go, napewno zawodnik warty uwagi :think:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 00:06

sebast pisze:ma fajny strzał
Przepraszam, co to jest "fajny strzal" ?

W to alto na 100% nie przejdzie do Milanu a jak przejdzie to będzie wypożyczony, przeciez nie wywali ze składu Cafu!


we believe.
sebast

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 21
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 00:41

nierozumiesz takich okresleń ????????
fajny strzał- to chyba nie do du... strzał tak ???
cicinho ma bardzo dobre uderzenie z daleka co na copa libert. to pokazał i chocby pucharze konf.
widać ze go niewidzialeś na oczy chłopie
on w tej chwili jest lepszy od cafu , cafu juz stary dziad i najlepsze lata ma zasobą , bez problemu wywali ze skladu cafu


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 00:49

E, tam! Juve też dokona przecież świetnych transferów, nie musimy wcale ustępowac milanowi! Chociażby tacy Kovac, GG, Vieira, Pires, Miguel (chciałbym aby ta trójka dołączyła), czy może nawet Cassano i Mancini to świetni piłkarze! Trzeba tylko czekac, aby przeszli do nas (o ile przejdą, ale mam nadzieję, że to się stanie!).

Podobno ten brazylijczyk jest dobry, ale i tak pokonamy milan :P A tak na serio to i tak sądzę, że to jest jakaś wielka plota. :smile:


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 02:39

Nie powiem bdb rolę odgrywa gdy zespół jest nastawiony ofensywnie(a tak gra Brazylia i Sao Paolo), ale widziałeś co robił gdy Japonia zaczęła atakować ?! Niewiedział co się dzieje ! Może w lidze hiszpańskiej by się nadał ale nie w Serie A! A co do Cafu gdy Milan gra ofensywnie też go trudno powstrzymać, a i w obronie jest pewnym punktem! Jest to wyjątek bo we Włoszech nie gra dużo brazylijskich(db) obrońców.

PS. Jak masz coś do mnie to wal na priv bo już jedna żółta karteczka mnie razi ;]

PS2. Jak uznacie usunąć to usuńcie tego posta


we believe.
przemajuve3f160

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 08:55

No tak jak zawsze Milan wie kogo kupić :evil: Według mnie Cicinho jest lepszy od Miguela którego Moggi planuje sprowadzić... Brać Cicinho!!!! ten piłkarz zagrał wręcz genialnie w Pucharze Konferderacji gdzie nawet komentatorzy zachwycali się jego grą.Dryblował,strzelał na bramke i przede wszystkim asystował :D :D jak na prawego obrońce to chyba dobrze :think: I jeżeli on teraz trafi do Milanu to najprawdopodniej będą mieć w swoich szeregach jednego z najlepiej grających prawych obrońców Świata(przynajmniej tak się zapowiada bo ma dopiero 25 lat :?: )


zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w cZołgI zbr0jnA...zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w zBr0dniE zbr0jnA/ na Zawsze JUVE!!!
666JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2005
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 09:44

Może weźmiemy go do siebie..... Przyjdzie Vieira za Zebine i Tudora + 7 mln. To nie będziemy mieli nikogo dobrego na Prawą Obronę więc musimy go kupić :D :bravo:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 09:58

cos mi sie te transfery nie podobaja widzialbym vieire ale nie za zebine :naughty: lepiej wolalbym oddac birrindelliego albo appiaha i tudora i 10mln niz zebine bo to jeden z najlepszych obroncow w juve a miguel jest dobry ale kto ma pewnosc ze u nas by sie sprawdzil daje przyklad z legrotaglie...


konixxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2005
Posty: 26
Rejestracja: 26 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 11:18

AdriaNeQ pisze:Nie powiem bdb rolę odgrywa gdy zespół jest nastawiony ofensywnie(a tak gra Brazylia i Sao Paolo), ale widziałeś co robił gdy Japonia zaczęła atakować ?! Niewiedział co się dzieje ! Może w lidze hiszpańskiej by się nadał ale nie w Serie A

zgadzam sie w 100% w ataku swietny ... ale jak meksyk i japonia naciskaly to popelnil kilka glupich bledow... a to "tylko meksyk i japonia"
w serie A mogly miec problem....


You'll always miss 100% of the shots you don't take!
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 13:31

kibice juve! caly czas czytam tu jakies marzenia o hipertransferach juve... ale zebyscie sie nie zdziwili jak do ani jednego takiego nie dojdzie! nie wiem co mysli lucek to na co oni ta kase wydaja ze nie maja na transfery? niby mieli na ubiegloroczny sezon najlepsze kontrakty a tak wygladaja te transfery jakby mieli krach finansowy... obysmy kogos dobrego na pomoc kupili bo jak nie to znow bedziemy za to placic w przyszlym sezonie...


ODPOWIEDZ