Film o Heysel

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2005, 19:12

W 20 rocznicę Heysel BBC2 wydała dokument o meczu i o tragicznych wydarzeniach owego dnia. Nie wiem nic o jakości filmu, dopiero zacząłem sciągac. Wiecej nie bede pisał, wysokich transferów. Pozdro!

torrent


Obrazek
matechu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 59
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 15:19

Film jak najbardziej warty obejrzenia. Autentyczne zdjecia sprzed 20 lat przemieszane sa ze wspomnieniami ludzi bioracych udzial w tamtej tragedii. Niektore urywki naprawde robia wrazenie. Tlumy ludzi uciekajacych przed angielskimi zwierzetami. Ludzi, ktorzy probujac ratowac swoje zycie zabijali innych, miazdzac ich pod nogami. Film ogladnalem 2 dni temu ale nadal nie moge zapomniec jego najbrutalniejszych fragmentow...

Jesli chodzi o sprawy techniczne: zajmuje 700mb, trwa 1,5h, jakosc b.dobra. Lektor mowi w miare wolno wiec ze zrozumieniem go tez nie powinniscia miec wiekszych problemow.


kufik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 czerwca 2005
Posty: 1
Rejestracja: 16 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 15:33

jestem nowy na tym forum i mjam prosbe czy mógłby mi ktos przsłac pocztą na płytce ten film o Haysel gdyż mam bardzo słabe łącze i nie dam rady sciągnąc tego pliku przez neta
Jesli ma ktos moze jeszcze mecz finałowy ligi mistrzów 2002-2003 MILAN - JUVENTUS to tez bym prosił o kontakt
Ja pokryje wszystkie koszty związane z przesyłką i płytami


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 15:59

kufik pisze:jestem nowy na tym forum i mjam prosbe czy mógłby mi ktos przsłac pocztą na płytce ten film o Haysel gdyż mam bardzo słabe łącze i nie dam rady sciągnąc tego pliku przez neta
Jesli ma ktos moze jeszcze mecz finałowy ligi mistrzów 2002-2003 MILAN - JUVENTUS to tez bym prosił o kontakt
Ja pokryje wszystkie koszty związane z przesyłką i płytami
zgłos sie do mnie na priva, albo na gg.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 16:42

Film jest obowiazkowa pozycja dla kazdego kibica Juventusu. Co tu duzo mowic? To trzeba obejrzec. Dopiero ten film, odpowiednio zmontowany (wypowiedzi swiadkow zdarzenia, fragmenty dotad niepublikowane) uswiadomil mi tak naprawde jaka to byla tragedia.
Wlasnie ze swiergotem przygotowujemy napisy do tego filmu. Zlotowicze beda mogli obejrzec go na zlocie w pierwszy dzien.
Jesli ktos z nich jest zainsteresowany tym filmem i moze poczekac do zlotu niech da mi znac.
Jesli ktos jest na tyle wprawny w angielskim, i chcialby nam pomoc w robieniu napisow prosze o kontakt na priva.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 17:21

Martin pisze:Film jest obowiazkowa pozycja dla kazdego kibica Juventusu. Co tu duzo mowic? To trzeba obejrzec. Dopiero ten film, odpowiednio zmontowany (wypowiedzi swiadkow zdarzenia, fragmenty dotad niepublikowane) uswiadomil mi tak naprawde jaka to byla tragedia.
Wlasnie ze swiergotem przygotowujemy napisy do tego filmu. Zlotowicze beda mogli obejrzec go na zlocie w pierwszy dzien.
Jesli ktos z nich jest zainsteresowany tym filmem i moze poczekac do zlotu niech da mi znac.
Jesli ktos jest na tyle wprawny w angielskim, i chcialby nam pomoc w robieniu napisow prosze o kontakt na priva.
jak juz zrobicie te napisy to mam nadzieje ze udostepnicie je na JP?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2005, 19:06

moze :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 11:50

Jak już sciągnęliście ten film, to moglibyście go poseedować ? :] bo narazie idzie jak krew z nosa :]


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 11:55

nie wiem jak inni ale ja odkad mam go sciagnietego seeduje go prawie caly dzien. aczkolwiek moje lacze ma upload troche maly i przydaloby sie troche seedow...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 11:07

Martin pisze:Film jest obowiazkowa pozycja dla kazdego kibica Juventusu. Co tu duzo mowic? To trzeba obejrzec. Dopiero ten film, odpowiednio zmontowany (wypowiedzi swiadkow zdarzenia, fragmenty dotad niepublikowane) uswiadomil mi tak naprawde jaka to byla tragedia.


Wahałem sie czy sciagac ten film gdyz torrenty nie nalezą do szybkich sposobów sciagania ,ale twoja wypowiedz przekonała mnie do tego :wink:
Musze zobaczyc ten film o najstraszniejszej tragedii w dziejach football'u :(
Mam dopiero 5% ,ale takim transferem to sie nie dziwie ,chociaz nie jest najgorzej :) Jedna osoba seeduje ten film i ja równez dołączam sie do prośby Marcina-IRONKA i prosze o possedowanie tego pliku tych ,którzy juz go sciągną :wink:
Ti Amo Juve Per Sempre... :(

Edit:
Martin pisze:Zalezy do jakiego serwera jest podpięty torrent no i wlasnie ile osob to seeduje. Ja go sciagnalem dosyc szybko, ale to wtedy seedowalo troche wiecej osob, z szybszymi łączami.

Hmm ,moze neta nie mam dlugo ,ale tyle to sam sie domysliłem(bez urazy oczywiscie ,nie mam tu nic zlego na mysli)ale Juve kibicuje od tąd, od kąd sie zacząłem interesowac piłką ,Juve - mój pierwszy i jedyny ukochany klub i nie bedzie nigdy innego :!: Forza Juve!!!

Przy okazji wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :wink:
I jeszcze jedno: Grazie Martin & Swiergot i spółka :D za napisy do filmu :wink:
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2005, 12:16 przez neotrance, łącznie zmieniany 1 raz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2005, 11:09

neotrance pisze: Wahałem sie czy sciagac ten film gdyz torrenty nie nalezą do szybkich sposobów sciagania...
Zalezy do jakiego serwera jest podpięty torrent no i wlasnie ile osob to seeduje. Ja go sciagnalem dosyc szybko, ale to wtedy seedowalo troche wiecej osob, z szybszymi łączami. Tak czy inaczej na dniach beda do tego napisy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2005, 07:26

ja mam słabe transfery :| mogłby ktos jeszcze poseedowac troche ten film? Dzieki


Obrazek
zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2005, 13:45

Niech ktos sie jeszcze zlituje i to posseduje pare dni, mysle ze kilka osob na tym swiecie bedzie naprawde wdziecznymi :) m.in. moja skromna osoba :)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2005, 14:02

Szukamy osob chetnych do przetestowania napisow do tego filmu. Napisy beda gotowe prawdopodobnie w niedziele ale zanim powstanie ostateczna wersja chcemy, zeby pare osob przetestowala je i wyłapała bledy. Przydadza sie osoby z bardzo dobra znajomoscia angielskiego.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2005, 15:27

Martin pisze:Szukamy osob chetnych do przetestowania napisow do tego filmu. Napisy beda gotowe prawdopodobnie w niedziele ale zanim powstanie ostateczna wersja chcemy, zeby pare osob przetestowala je i wyłapała bledy. Przydadza sie osoby z bardzo dobra znajomoscia angielskiego.
Mogę pomóc. Referencje - Jezde na II roku anglistyki :) I generalnie óczę się od 10 lat. Wystarczy? :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ