Pele: "Złota Piłka"

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 listopada 2002, 21:44

Brazylijczyk Pele uważa, że coroczna nagroda miesięcznika France Football - "Złota Piłka" powinna znaleźć się w rękach zawodnika reprezentacji Brazylii i Realu Madryt - Roberto Carlosa. Brazylijczyk określił Carlosa "najlepszym piłkarzem na świecie", wspominając jednak, że powinno się wziąć również pod uwagę kandydaturę Alessandro Del Piero z Juventusu.

Roberto Carlos zdobył w tym roku dwa tytuły: Mistrzostwo Świata z reprezentacją Brazylii oraz Ligę Mistrzów z Realem. "Roberto Carlos zasłużył na tą nagrodę" - stwierdził Pele. "Natomiast moim faworytem do triumfu w Lidze Mistrzów są w tym roku piłkarze Juventusu, prowadzeni przez świetnego Alessandro Del Piero" - stwierdził legendarny reprezentant Canarinhos.


http://www.pilkanozna.pl/admin/news2.php?id=8954


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2002, 21:54

heheheee :D
Pele wie co mowi 8)
z tym carlosem to nie do konca sie zgadzam, ale z reszta jak najbardziej :-D

FORZA JUVE :!:


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2002, 23:36

To,że Brazylia zdobyła MS a Real M. wygrał LM stawia R. Carlosa w bardzo korzystnej sytuacji. I pewnie będzie głównym faworytem.
Ale nasz Del Piero tak wymiata,że i tak będą mieli niezły orzech do zgryzienia :D :lol: :lol:


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2002, 15:32

Nie zapominajcie o Ronaldo, Zidanie i Kahnie. Oni też są faworytami (niestety)


Juve4ever

gg 3417094
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2002, 18:53

Ostatnie wyczyny Alexa zasługują nawet na dwie złote piłki :!: :!: :!:


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2002, 21:35

oto pełna lista kandydatów:
Aimar (Valencia), Anderson (Lyon), Ballack, Baraja (Valencia), Basturk (Bayer Leverkusen), Beckham (Manchester United), Casillas (Real Madrid), Cafu (Roma), Dijbril Cissé (Auxerre), Del Piero (Juventus), Bouba Diop (Lens), Diouf (Lens and Liverpool), Edmilson (Lyon), Ferdinand (Manchester United), Figo (Real Madrid), Giggs (Manchester United), Hasan Sas (Galatasaray), Henry (Arsenal),, Inamoto (Fulham), Inzaghi (Italy/Milan), Kahn (Bayern Munich), Klose (Kaiserslautern), Kluivert (Barcelona), Lucio (Bayer Leverkusen), Luis Enrique (Barcelona), Makaay (Deportivo la Coruña), Makelele (Real Madrid), Maldini (Milan), Owen (Liverpool) , Pauleta (Portugal/Bordeaux), Raul (Real Madrid), Rivaldo (Milan), Roberto Carlos (Real Madrid), Ronaldinho (Paris SG), Ronaldo (Inter e Real Madrid), Rosicky (Borussia Dortmund), Saviola (Barcelona), Schneider (Bayer Leverkusen), Seol Ki-yeon (Anderlecht), Tomasson (Feyenoord e Milan), Totti (Roma), Trezeguet (Juventus), Valeron (Deportivo La Coruna), Van Hooijdonk (Feyenoord), Van Nistelrooy (Manchester United), Vieira (Arsenal), Vieri (Inter), Wilmots (Schalke 04), Wiltord (Arsenal) Zidane (Real Madrid)


Juve4ever

gg 3417094
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 listopada 2002, 18:24

Dziwi mnie troche ze kandyduje tylko dwóch pilkadzy Juve :? Ja nigdy zbutnio nie przejmowałem się tymi wszystkimi plebiscytami...boisko pokaze kto jest lepszy :twisted:


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2002, 19:23

PELE SIE ZNA...CHOCIAZ CIEZKO BEDZIE ALEXOWI WYGRAC....


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2002, 21:31

Jawna kpina :!: :evil:
Ronaldo w zeszłym sezonie nie zagrał więcej niż 10 meczy :!:
A jeśli sugerowano sie tym,że nastrzelał najwięcej goli na Mundialu,to na przyszłość niech od razu dają Złotą piłke królowi strzelców - przynajmniej nie będzie niedomówień :evil:
Jeśli już to tą nagrode powinien dostać Inter na czele z Morattim za cierpliwość,którą miał przez cały sezon,za kuracje i oddanie światu poskładanego łamańca :twisted:


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2002, 21:36

Cholera....coś mi sie pochlastało :lol: :lol: :lol:

ten post wyżej powinien być w temacie: Ronaldo zdobywcą "Złotej Piłki" :oops:


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2003, 20:13

Aż się popłakałem po usłyszeniu słów Pele o del Piero.... :D Nareszcie ktoś zaczyna doceniac jego prace na boisku dla Juve a nie tylko włoscy (i oczywiście polscy) tifosi...


ODPOWIEDZ